ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 30 km
Strona  1  2 3 4 5 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
13 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA 12 M18 (1) 01:34:29 +02:41 01:34:29 10:34:29.43
17 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 16 M18 (2) 01:36:27 +04:39 01:36:27 10:36:27.51
20 6573 BARAN Mateusz KS Kanałek (POL) 19 M18 (3) 01:43:56 +12:08 01:43:54 10:43:56.34
22 6633 WITEK Andrzej 140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL) 21 M18 (4) 01:44:13 +12:25 01:44:12 10:44:13.13
25 65 ŻOCHOWSKI Daniel Żórawski Team (POL) 24 M18 (5) 01:44:14 +12:26 01:44:14 10:44:14.69
28 5859 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team (POL) 25 M18 (6) 01:44:30 +12:42 01:44:30 10:44:30.18
29 2031 GALUŠKA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) 26 M18 (7) 01:44:36 +12:48 01:44:36 10:44:36.42
33 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) 28 M18 (8) 01:46:10 +14:22 01:46:10 10:46:10.45
47 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) 36 M18 (9) 01:50:20 +18:32 01:50:19 10:50:20.14
51 1599 GOŁĘBIEWSKI Sebastian Bogatynia (POL) 40 M18 (10) 01:51:38 +19:50 01:51:32 10:51:38.48
62 2422 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL) 50 M18 (11) 01:53:36 +21:48 01:53:28 10:53:36.17
79 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) 67 M18 (12) 01:56:25 +24:37 01:56:21 10:56:25.13
80 3223 MARZEC Wojtek Wilkołaz (POL) 68 M18 (13) 01:56:36 +24:48 01:56:29 10:56:36.23
82 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) 70 M18 (14) 01:56:38 +24:50 01:56:35 10:56:38.79
91 1993 LOTEK Krzysztof Lublin (POL) 79 M18 (15) 01:57:32 +25:44 01:57:22 10:57:32.30
93 3163 SAS Dominik KB Florian Zajączki Drugie (POL) 81 M18 (16) 01:57:50 +26:02 01:57:48 10:57:50.55
94 6759 ZAJĄC Łukasz (POL) B2 82 M18 (17) 01:57:54 +26:06 01:57:51 10:57:54.39
96 3675 KAPAON Łazarz Cazzo Club Running Team (POL) 84 M18 (18) 01:58:02 +26:14 01:57:58 10:58:02.17
107 47 KIDA Paweł CWKS Resovia Rzeszów (POL) PZLA 95 M18 (19) 01:58:54 +27:06 01:58:47 10:58:54.90
116 2195 AUGUSTYNIAK Przemysław START Szczecin (POL) B2 104 M18 (20) 01:59:21 +27:33 01:59:08 10:59:21.73
114 3778 RĄCZKA Janusz Rabka-Zdrój (POL) 102 M18 (21) 01:59:16 +27:28 01:59:15 10:59:16.17
133 6502 PAJĄK Rafał Skierniewice (POL) 121 M18 (22) 02:00:45 +28:57 02:00:42 11:00:45.92
137 5118 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Szpiku Granowo (POL) 125 M18 (23) 02:00:56 +29:08 02:00:50 11:00:56.27
142 1197 SKIBA Krzysztof Mafia Team Lubliniec (POL) 130 M18 (24) 02:01:24 +29:36 02:01:22 11:01:24.56
147 6219 SZYSZKA Łukasz DRUŻYNA TVN (POL) 135 M18 (25) 02:01:45 +29:57 02:01:36 11:01:45.33
157 1065 CEREMUGA Mateusz STS Biegaton Mikołów (POL) 144 M18 (26) 02:02:29 +30:41 02:02:22 11:02:29.24
165 6218 MUZYK Patryk Saucony Freedom Team (POL) 152 M18 (27) 02:02:56 +31:08 02:02:54 11:02:56.74
176 4495 SAWICKI Marcin Dorotka (POL) 163 M18 (28) 02:03:33 +31:45 02:03:27 11:03:33.25
189 4540 NALEWALSKI Rafał Bydgoszcz (POL) 176 M18 (29) 02:04:19 +32:31 02:04:07 11:04:19.18
187 2263 MATEUSIAK Radosław DĄBROWSKI TEAM (POL) 174 M18 (30) 02:04:13 +32:25 02:04:07 11:04:13.63
190 4070 HELETA Ruslan MK Kharkiv (UKR) 177 M18 (31) 02:04:24 +32:36 02:04:22 11:04:24.01
214 2946 MASIAREK Maciej Piotrków Trybunalski (POL) 201 M18 (32) 02:05:04 +33:16 02:04:44 11:05:04.94
204 4917 SORCE Lorenzo Sportivamente (BEL) 191 M18 (33) 02:04:57 +33:09 02:04:48 11:04:57.20
205 2958 STANKIEWICZ Sebastian Team Draczyński (POL) 192 M18 (34) 02:04:58 +33:10 02:04:51 11:04:58.06
216 6781 OSTAPCZUK Karol (POL) 203 M18 (35) 02:05:05 +33:17 02:04:53 11:05:05.08
213 5780 MLĄCKI Alan Team Kopeć (POL) 200 M18 (36) 02:05:04 +33:16 02:05:01 11:05:04.62
224 1657 ŚLIWIAK Jakub Warszawa (POL) 210 M18 (37) 02:05:16 +33:28 02:05:08 11:05:16.33
234 4786 WOJEWÓDZKI Marcin WOJEWÓDZCY TEAM (POL) 219 M18 (38) 02:05:31 +33:43 02:05:09 11:05:31.75
226 6239 KACZMAREK Fryderyk Dąbrowski Team/WNPiD UAM (POL) 212 M18 (39) 02:05:22 +33:34 02:05:16 11:05:22.30
243 2150 TICHORUK Karol Biegający Świdnik (POL) 227 M18 (40) 02:05:48 +34:00 02:05:37 11:05:48.96
245 4174 AID Patryk Obozy Górskie/ X-Bionic Polska (POL) 229 M18 (41) 02:05:54 +34:06 02:05:41 11:05:54.81
284 6521 ROBAK Wojciech PKP SKM Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o. o. (POL) 268 M18 (42) 02:06:03 +34:15 02:05:46 11:06:03.13
277 6755 NOCHOWICZ Mateusz TRIGRA.PL (POL) 261 M18 (43) 02:06:01 +34:13 02:05:46 11:06:01.48
264 4202 WYLĘŻEK Paweł Lecymy Durś/ OPP Katowice (POL) 248 M18 (44) 02:05:59 +34:11 02:05:49 11:05:59.62
255 4466 SUJAK Daniel Sępochów (POL) 239 M18 (45) 02:05:59 +34:11 02:05:50 11:05:59.04
252 6093 PRATKOWIECKI Wojciech Opera Software (POL) 236 M18 (46) 02:05:58 +34:10 02:05:50 11:05:58.77
260 4184 KACZMARSKI Kuba Warszawa (POL) 244 M18 (47) 02:05:59 +34:11 02:05:52 11:05:59.48
246 6094 WOJTALIK Oskar Warszawa (POL) 230 M18 (48) 02:05:58 +34:10 02:05:53 11:05:58.03
269 1513 OLEJNIK Tomasz Edi Team Zgorzelec (POL) 253 M18 (49) 02:06:00 +34:12 02:05:54 11:06:00.35
273 3057 DOMERADZKI Krzysztof SOKÓŁ BODZANÓW (POL) 257 M18 (50) 02:06:00 +34:12 02:05:56 11:06:00.90
293 2293 TYTKO Michał Lacho Team (POL) 277 M18 (51) 02:06:23 +34:35 02:06:15 11:06:23.65
296 1175 SZEWCZYK Adrian Zabiegany Wołomin (POL) 280 M18 (52) 02:06:27 +34:39 02:06:20 11:06:27.98
299 1085 MICHALAK Jakub Night Runners (POL) 283 M18 (53) 02:06:37 +34:49 02:06:30 11:06:37.74
303 1039 NIEDZIAŁEK Michał Rzeszów (POL) 287 M18 (54) 02:06:59 +35:11 02:06:41 11:06:59.51
319 3713 ADAMCZYK Piotr Radom (POL) 302 M18 (55) 02:07:13 +35:25 02:07:05 11:07:13.96
321 1644 MROCZKOWSKI Karol #BACKRUNNERS Wrocław (POL) 303 M18 (56) 02:07:15 +35:27 02:07:07 11:07:15.65
325 3938 ZGODA Mateusz Naprzód Młociny (POL) 307 M18 (57) 02:07:21 +35:33 02:07:16 11:07:21.78
425 58 MICHALIK Rafał CKS Budowlani Częstochowa (POL) PZLA 405 M18 (58) 02:10:37 +38:49 02:07:26 11:10:37.91
347 1347 GARCORZ Dawid Mafia Team Lubliniec (POL) 329 M18 (59) 02:07:44 +35:56 02:07:33 11:07:44.10
365 1475 JURCZYK Łukasz AUGUSTEAM (POL) 347 M18 (60) 02:08:07 +36:19 02:07:55 11:08:07.19
364 5590 TRACZYK Łukasz ROZBIEGANI - ZYCHLIN (POL) 346 M18 (61) 02:08:06 +36:18 02:08:00 11:08:06.39
380 5782 GRYGIEL Mateusz Ruda śląska (POL) 361 M18 (62) 02:08:29 +36:41 02:08:26 11:08:29.03
403 6591 GAWRON Janusz BRYGADA BEDKIDÓW (POL) 384 M18 (63) 02:09:30 +37:42 02:09:17 11:09:30.76
416 5257 ŁOJEWSKI Marcin Wałcz (POL) 396 M18 (64) 02:10:12 +38:24 02:10:00 11:10:12.10
521 1069 DĄBROWSKI Dawid Czerwonak Biega (POL) 496 M18 (65) 02:14:14 +42:26 02:10:18 11:14:14.81
435 4305 ŻYSZKO Michał vege runners (POL) 415 M18 (66) 02:11:22 +39:34 02:11:11 11:11:22.48
436 4690 JAGIEŁKA Mateusz Mateusz Jagielka (POL) 416 M18 (67) 02:11:22 +39:34 02:11:13 11:11:22.64
441 1110 AUGUSTYNIAK Łukasz Biegający Świdnik (POL) 421 M18 (68) 02:11:25 +39:37 02:11:14 11:11:25.04
463 2335 PARASHCHANKA Kiryl Gomel (BLR) 441 M18 (69) 02:12:14 +40:26 02:11:25 11:12:14.93
465 6728 SAKIEWICZ Ignacy (POL) 443 M18 (70) 02:12:19 +40:31 02:11:32 11:12:19.98
468 1249 BARNAŚ Piotr KŁODZKO (POL) 446 M18 (71) 02:12:28 +40:40 02:11:41 11:12:28.39
492 2598 DĄBROWSKI Łukasz Biłgoraj Biega (POL) 469 M18 (72) 02:13:14 +41:26 02:12:20 11:13:14.17
467 5011 KWIATKOWSKI Damian GKS Stawiski (POL) 445 M18 (73) 02:12:24 +40:36 02:12:22 11:12:24.49
485 5776 ZAWADA Paweł Biegnijzwierzu.pl (POL) 462 M18 (74) 02:13:05 +41:17 02:13:00 11:13:05.98
499 4400 ODOWSKI Michał Warszawa (POL) 475 M18 (75) 02:13:37 +41:49 02:13:31 11:13:37.16
509 4293 VILIUNAS Marius Vilnius (LTU) 484 M18 (76) 02:13:41 +41:53 02:13:34 11:13:41.09
516 5278 BOROWCZAK Filip NR Wrzesnia/Biznes UP (POL) 491 M18 (77) 02:14:08 +42:20 02:13:46 11:14:08.68
650 3218 QUENTIN SCHEHR Warszawa (POL) 615 M18 (78) 02:18:00 +46:12 02:13:58 11:18:00.80
515 5341 POTAPOV Anton Kaliningrad (POL) 490 M18 (79) 02:14:06 +42:18 02:14:02 11:14:06.79
528 3107 CZECHOWICZ Mateusz Geo-Mastermind (POL) 502 M18 (80) 02:14:29 +42:41 02:14:08 11:14:29.61
554 4794 ZIELIŃSKI Mateusz Pruszcz Gdański (POL) 526 M18 (81) 02:15:07 +43:19 02:14:13 11:15:07.03
543 3793 DATA Marek Kuguar Xtreme Runners (POL) P 517 M18 (82) 02:14:50 +43:02 02:14:17 11:14:50.58
533 2028 MICHALIK Rafał Lacho Team (POL) 507 M18 (83) 02:14:33 +42:45 02:14:24 11:14:33.20
599 2235 MACIEJEWSKI Maciej AKS Wybiegani Polkowice (POL) 568 M18 (84) 02:16:23 +44:35 02:14:31 11:16:23.84
552 2464 KUREK Bartosz Trek Club (POL) 524 M18 (85) 02:15:04 +43:16 02:14:48 11:15:04.51
597 3634 PIETROŃ Błażej Warszawa (POL) 566 M18 (86) 02:16:19 +44:31 02:14:54 11:16:19.31
611 4290 STPICZYŃSKI Rafał PracujRunnigTeam (POL) 580 M18 (87) 02:17:08 +45:20 02:15:15 11:17:08.48
574 3928 MAKOWSKI Mateusz Warszawa (POL) 544 M18 (88) 02:15:41 +43:53 02:15:23 11:15:41.60
615 5226 LIAZHAIKA Maksim LetsRun (BLR) 584 M18 (89) 02:17:11 +45:23 02:16:55 11:17:11.34
681 3543 MARKOWSKI Przemysław BTM Runners/ Szlabanowcy Running Team (POL) 644 M18 (90) 02:18:32 +46:44 02:17:19 11:18:32.28
686 2357 MIATKA ILLIA Nike+ Run Club (UKR) 649 M18 (91) 02:18:41 +46:53 02:17:21 11:18:41.15
662 5263 GALVANY Kévin Warszawa (FRA) 625 M18 (92) 02:18:06 +46:18 02:17:23 11:18:06.92
664 4894 GAWLAK Damian Spectrum Team (POL) 627 M18 (93) 02:18:08 +46:20 02:17:46 11:18:08.94
689 4955 GŁOGOWSKI Robert Warszawa (POL) 652 M18 (94) 02:18:47 +46:59 02:18:06 11:18:47.45
700 1941 SZYMKOWIAK Norbert Poniec (POL) 663 M18 (95) 02:19:10 +47:22 02:18:25 11:19:10.00
701 4102 KACPRZYK Damian Ostrów Mazowiecka (POL) 664 M18 (96) 02:19:11 +47:23 02:18:29 11:19:11.12
747 4325 ŻUKIEWICZ Piotr ObozyGorskie.pl (POL) 707 M18 (97) 02:19:40 +47:52 02:18:38 11:19:40.68
696 4688 KASTELIK Szymon GRZMOT GILOWICE (POL) 659 M18 (98) 02:19:02 +47:14 02:18:39 11:19:02.28
691 4171 KĘPA Mateusz Ambrożów (POL) 654 M18 (99) 02:18:56 +47:08 02:18:39 11:18:56.86
690 5114 RĘBILAS Adam Nowy Wiśnicz (POL) 653 M18 (100) 02:18:53 +47:05 02:18:51 11:18:53.73
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.35946512 s

Sponsor główny: