ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . 17 18 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 3 ABOYE Werkuneh (ETH) M30
2. 3000 ADAMCZYK Andrzej Wieluń Biega (POL) M30
3. 3226 ADAMONIS Jonas Vilnius (LTU) M30
4. 1847 ADAMUS KAMIL OZIMEK (POL) M30
5. 3539 AHO Sebastian Carolina Runners (POL) M30
6. 5330 AKSIUCIK Arkadiusz IGT Running Team (POL) M30
7. 2838 ALBAROUDI Abdullatif Warszawa (POL) M30
8. 2683 ALEKSANDROWICZ Bartosz ALTOM Gniezno (POL) M30
9. 3284 ALEKSEENKO Aleksey Kiev (UKR) M30
10. 4295 ALEKSIUK Tomasz Helenka (POL) M30
11. 3132 ALEVIZAKIS GIORGOS ATHLISY (GRE) M30
12. 5929 ALIAKSANDRAU Anatoli BorisovCityRun (BLR) M30
13. 4306 ANDRYSIAK Patryk Ciecierzyce (POL) M30
14. 6166 ANDRZEJCZAK Adam Wrocław (POL) M30
15. 1053 ANDRZEJEWSKI Dominik KB Gepard Murowana Go¶lina (POL) M30
16. 5762 ANDRZEJEWSKI Maciej Warszawa (POL) M30
17. 1795 ANDRZEJEWSKI Piotr RRT (POL) M30
18. 6336 ANIOŁ Michał Warszawa (POL) M30
19. 6320 ANIOŁEK Jan KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) M30
20. 4648 ANTONIUK Artur Baran Cycling TEAM (POL) M30
21. 2805 ANYSZEWSKI Kamil Running OSP Polesie (POL) M30
22. 6565 ASADOUSKI Kiryl Accenture Runners Club (POL) M30
23. 1390 ASHURKA ANTON RUN4FUN.BY (BLR) M30
24. 5377 ASTAPENKO Alexsand Mogilev (BLR) M30
25. 2499 ASTAPENKO Maksim Minsk (POL) M30
26. 3489 BˇCZEK Piotr Orange Polska (POL) M30
27. 6520 BAĆMAGA Marek Warszawa (POL) M30
28. 2696 BAGDZIŃSKI Daniel TEWEMO (POL) M30
29. 4203 BAGIŃSKI Paweł Ronal Polska Run (POL) M30
30. 5139 BAIRACHNYI Dmitry Kharkiv (UKR) M30
31. 6602 BAJER Wojciech (POL) M30
32. 4788 BAJKOWSKI Bartosz Gdańsk (POL) M30
33. 6479 BAJKOWSKI Sebastian 108*Hero (POL) M30
34. 2934 BˇK Przemysław ¦wiebodzin (POL) M30
35. 1604 BˇK Tomasz Rozbiegany Goleniów (POL) M30
36. 6319 BˇKOWICZ Kamil Aktywni Kamieńsk (POL) M30
37. 6322 BˇKOWICZ Kamil Aktywni Kamieńsk (POL) M30
38. 3628 BˇKOWICZ Krzysztof Tri Aktywny Piotrków (POL) M30
39. 5507 BALA Michał ŁódĽ (POL) M30
40. 1511 BALCEROWSKI Rafał Biegam Bo Lubię Z±bki Team (POL) M30
41. 3038 BAŁDYGA Michał Nowy Dwór Mazowiecki (POL) M30
42. 3718 BAŁĘKOWSKI Krzysztof Kasztaniaki Team (POL) M30
43. 1263 BALON Piotr BAKoMAT TEAM (POL) M30
44. 3632 BANASIK Jakub Live Well at Citi (POL) M30
45. 6625 BANDEL Adam Reebok Run Crew LDZ (POL) M30
46. 3477 BANDUR Grzegorz KB MANIAC POZNAN (POL) M30
47. 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) M30
48. 1970 BARANOWICZ Piotr Warszawa (POL) M30
49. 6515 BARANOWSKI Andrzej TriWawa (POL) M30
50. 5360 BARANOWSKI Mariusz Julianów (POL) M30
51. 2383 BARANOWSKI Piotr Wałbrzych (POL) M30
52. 4856 BARANSKI Piotr Piotr Baranski (POL) M30
53. 3440 BARDZICKI Grzegorz GET RUN (POL) M30
54. 5339 BARINOVAS Saulius Kaunas (LTU) M30
55. 1559 BARNA¦ Krzysztof KB Grupa Malbork (POL) M30
56. 4758 BARSKI Łukasz Biegnij z ProService (POL) M30
57. 3872 BARTNIK Witold Warszawa (POL) M30
58. 2232 BARTOS Piotr Łowicz (POL) M30
59. 1408 BARTOSZEWICZ Jan Białostocka Sekta Biegaczy (POL) M30
60. 6590 BARTOSZEWICZ Kamil NAPIERAM NA CEL (POL) M30
61. 6040 BASHFORD Marcus Jesówka (POL) M30
62. 3050 BASIAK Arkadiusz Legia Warszawa (POL) M30
63. 5827 BATORYNA aleksander Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (POL) M30
64. 2053 BEDNAREK Sebastian AKTYWNA NOWA RUDA (POL) M30
65. 5337 BEDNARZ Bartłomiej Kra¶nik (POL) M30
66. 5049 BEDNARZ Cezary Biegaj±cy ¦widnik (POL) M30
67. 2592 BEER Michał Krapkowice (POL) M30
68. 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) M30
69. 2937 BENDAFI Nabil Stormshield (POL) M30
70. 3776 BENEDYK Maciej Warszawa (POL) M30
71. 2179 BERDYŃSKI Jarosław Warszawa (POL) M30
72. 2427 BERGAŃSKI Michał Brygada Beskidów (POL) M30
73. 2323 BERGER Rafał Warszawa (POL) M30
74. 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA M30
75. 4329 BEZSMERTNYI Vladyslav Kyiv (UKR) M30
76. 1776 BIADUN Paweł Biegacze Pomagacze (POL) M30
77. 4514 BIAŁASZEWSKI Piotr Trójwizja (POL) M30
78. 42 BIAŁEK Dawid LUKS Start Nakło (POL) PZLA M30
79. 4244 BIDA Marcin krasnystawbiega (POL) M30
80. 1232 BIEDA Michał GKS Czastary (POL) M30
81. 1010 BIELEC Karol Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) M30
82. 1145 BIELICKI Bartosz Running Team Milicz (POL) M30
83. 342 BIELICKI DANIEL łu bu du bu (POL) M30
84. 1629 BIELSKI Michał Księżyno (POL) M30
85. 4429 BIELSKUS Rolandas TRITONAS (LTU) M30
86. 329 BIENIEK Bartłomiej Borowiczki-Pieńki (POL) M30
87. 5799 BIENIEK Krzysztof OstroBiec (POL) M30
88. 5684 BIERNACKI Michał Kocham Ewkę (POL) M30
89. 1057 BIERNACKI Sławomir Lipniki (POL) M30
90. 3066 BILIŃSKI Maciej Gdynia (POL) M30
91. 1072 BIŁOGAN Łukasz Cała Ole¶nica Biega (POL) M30
92. 4283 BIŁYK Michał Mała Wie¶ (POL) M30
93. 1770 BŁACHNIO Jakub DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) M30
94. 4335 BLACHOWSKI Waldemar Blaszki team (POL) M30
95. 5183 BLADOWSKI Artur Łowicz (POL) M30
96. 6342 BŁASZCZYK Marek Wola k.Pszczyny (POL) M30
97. 3904 BŁASZCZYK Mariusz SNG Wild Ducs (POL) M30
98. 5071 BŁASZCZYK Paweł Łowicz (POL) M30
99. 5061 BŁASZCZYK Przemysław PLAY/MYTRI (POL) M30
100. 3810 BŁĘDOWSKI Krzysztof Toruń (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.32254314 s

Sponsor główny: