ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . 13 14 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 1 M30 (1) 00:15:06 +00:00 00:15:06 09:15:06.52
2 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 2 M30 (2) 00:15:06 +00:00 00:15:06 09:15:06.56
3 17 CHERUIYOT Johnathan Kipkogei ADIDAS (KEN) 3 M30 (3) 00:15:06 +00:00 00:15:06 09:15:06.70
4 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 4 M30 (4) 00:15:06 +00:00 00:15:06 09:15:06.98
5 6 TSEGAY Berhane (ERI) 5 M30 (5) 00:15:07 +00:01 00:15:07 09:15:07.38
6 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 6 M30 (6) 00:15:25 +00:19 00:15:25 09:15:25.57
7 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 7 M30 (7) 00:15:28 +00:22 00:15:28 09:15:28.03
8 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS ¦l±sk Wrocław (POL) PZLA 8 M30 (8) 00:15:28 +00:22 00:15:28 09:15:28.09
9 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) 9 M30 (9) 00:15:28 +00:22 00:15:28 09:15:28.49
10 11 KANGOGO Mark (KEN) 10 M30 (10) 00:15:28 +00:22 00:15:28 09:15:28.84
11 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 11 M30 (11) 00:15:30 +00:24 00:15:29 09:15:30.00
13 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 13 M30 (12) 00:15:43 +00:37 00:15:43 09:15:43.32
15 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet ¦niadowo (POL) PZLA 15 M30 (13) 00:15:44 +00:38 00:15:44 09:15:44.57
16 18 PETROV Andrey (UZB) 16 M30 (14) 00:15:44 +00:38 00:15:44 09:15:44.96
18 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet ¦niadowo (POL) PZLA 18 M30 (15) 00:15:56 +00:50 00:15:56 09:15:56.29
21 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 21 M30 (16) 00:16:49 +01:43 00:16:47 09:16:49.75
22 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 22 M30 (17) 00:16:56 +01:50 00:16:56 09:16:56.89
25 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 25 M30 (18) 00:17:25 +02:19 00:17:24 09:17:25.17
27 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 26 M30 (19) 00:17:25 +02:19 00:17:25 09:17:25.43
35 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 29 M30 (20) 00:17:33 +02:27 00:17:32 09:17:33.44
44 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 33 M30 (21) 00:17:45 +02:39 00:17:42 09:17:45.01
36 6089 WICHOWSKI Jacek RunningFactory.pl (POL) 30 M30 (22) 00:17:42 +02:36 00:17:42 09:17:42.62
47 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 35 M30 (23) 00:17:45 +02:39 00:17:45 09:17:45.85
49 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 36 M30 (24) 00:17:48 +02:42 00:17:48 09:17:48.83
51 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 38 M30 (25) 00:18:07 +03:01 00:18:05 09:18:07.79
52 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 39 M30 (26) 00:18:07 +03:01 00:18:05 09:18:07.91
53 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 40 M30 (27) 00:18:08 +03:02 00:18:07 09:18:08.84
56 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 43 M30 (28) 00:18:20 +03:14 00:18:16 09:18:20.66
60 3563 FERNANDEZ PEREZ Fernando Almendralejo (ESP) 47 M30 (29) 00:18:36 +03:30 00:18:36 09:18:36.18
71 2895 RUDNIK Krzysztof Krępa Słupska (POL) 57 M30 (30) 00:18:57 +03:51 00:18:45 09:18:57.27
70 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) 56 M30 (31) 00:18:57 +03:51 00:18:49 09:18:57.24
78 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 64 M30 (32) 00:18:59 +03:53 00:18:51 09:18:59.25
68 5904 JAŃCZAK Filip Polonia ¦roda (POL) 54 M30 (33) 00:18:55 +03:49 00:18:53 09:18:55.03
72 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) 58 M30 (34) 00:18:57 +03:51 00:18:53 09:18:57.30
66 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 52 M30 (35) 00:18:54 +03:48 00:18:53 09:18:54.41
69 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 55 M30 (36) 00:18:56 +03:50 00:18:54 09:18:56.71
73 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 59 M30 (37) 00:18:57 +03:51 00:18:54 09:18:57.90
74 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 60 M30 (38) 00:18:58 +03:52 00:18:55 09:18:58.08
77 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 63 M30 (39) 00:18:58 +03:52 00:18:55 09:18:58.52
75 59 NIED¬WIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 61 M30 (40) 00:18:58 +03:52 00:18:56 09:18:58.13
76 5961 BORAWSKI Paweł Dudycz TEAM (POL) 62 M30 (41) 00:18:58 +03:52 00:18:58 09:18:58.25
84 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 70 M30 (42) 00:19:10 +04:04 00:19:07 09:19:10.88
81 6701 CELIŃSKI Aleksander BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL) 67 M30 (43) 00:19:09 +04:03 00:19:07 09:19:09.99
85 2795 CZARNOTA Dariusz Wschowa (POL) 71 M30 (44) 00:19:11 +04:05 00:19:08 09:19:11.51
83 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 69 M30 (45) 00:19:10 +04:04 00:19:10 09:19:10.78
89 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 75 M30 (46) 00:19:17 +04:11 00:19:13 09:19:17.32
91 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 77 M30 (47) 00:19:17 +04:11 00:19:13 09:19:17.71
93 4777 MACHLOWSKI Łukasz KKB Dystans (POL) 79 M30 (48) 00:19:18 +04:12 00:19:18 09:19:18.60
94 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 80 M30 (49) 00:19:23 +04:17 00:19:18 09:19:23.88
100 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 86 M30 (50) 00:19:31 +04:25 00:19:26 09:19:31.86
102 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 88 M30 (51) 00:19:32 +04:26 00:19:28 09:19:32.31
105 3802 URMANOWSKI Daniel Dream Run (POL) 91 M30 (52) 00:19:36 +04:30 00:19:31 09:19:36.86
101 3553 SKWORC Grzegorz CoJaBiegne Team (POL) 87 M30 (53) 00:19:32 +04:26 00:19:32 09:19:32.20
107 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) 93 M30 (54) 00:19:38 +04:32 00:19:32 09:19:38.60
109 893 LE¦NIAK Maciej (POL) 95 M30 (55) 00:19:39 +04:33 00:19:35 09:19:39.52
108 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 94 M30 (56) 00:19:38 +04:32 00:19:35 09:19:38.88
113 3826 KOCENDA Wojciech PRO-RUN WROCŁAW (POL) 99 M30 (57) 00:19:47 +04:41 00:19:42 09:19:47.16
115 4092 KALIŃSKI Przemysław Biegaj z Ursusem (POL) 101 M30 (58) 00:19:50 +04:44 00:19:47 09:19:50.64
137 6450 MICHULEC Jacek Komenda Główna Policji (POL) P 123 M30 (59) 00:19:58 +04:52 00:19:48 09:19:58.06
118 5981 GONZALEZ HERRERO braulio Lugo (ESP) 104 M30 (60) 00:19:51 +04:45 00:19:48 09:19:51.85
135 2035 JAGIEŁO MICHAŁ Husaria Race Team (POL) 121 M30 (61) 00:19:57 +04:51 00:19:49 09:19:57.74
124 1238 WYSOCKI Michał ŁódĽ Kocha Sport (POL) 110 M30 (62) 00:19:53 +04:47 00:19:49 09:19:53.77
125 3621 NOWAKOWSKI Tobiasz RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) 111 M30 (63) 00:19:53 +04:47 00:19:49 09:19:53.93
138 6497 MINKINA Paweł Warszawa (POL) 124 M30 (64) 00:19:58 +04:52 00:19:50 09:19:58.40
133 2845 KOLASZT Michał Iłża Pędzi (POL) 119 M30 (65) 00:19:57 +04:51 00:19:50 09:19:57.40
139 1647 WERNER KAMIL ŻmudaRunningTeam (POL) 125 M30 (66) 00:19:58 +04:52 00:19:50 09:19:58.45
127 3310 WODNICKI łukasz dr±gów (POL) 113 M30 (67) 00:19:55 +04:49 00:19:53 09:19:55.13
186 6051 TSYTSARAU Mikalai followminsk (BLR) 170 M30 (68) 00:20:34 +05:28 00:19:54 09:20:34.63
134 1013 BRYL karol IRC KOWALE (POL) 120 M30 (69) 00:19:57 +04:51 00:19:55 09:19:57.52
142 5623 VANHONACKER Filiep AZW (BEL) 128 M30 (70) 00:20:02 +04:56 00:19:57 09:20:02.01
141 1272 CABAJ Damian ¦widnicka Grupa Biegowa (POL) 127 M30 (71) 00:20:01 +04:55 00:20:00 09:20:01.28
148 4292 JĘDRZEJCZYK Łukasz Klub Biegacza Mr±gowo (POL) 134 M30 (72) 00:20:13 +05:07 00:20:02 09:20:13.38
155 6425 KAIM Mateusz Accenture (POL) 141 M30 (73) 00:20:17 +05:11 00:20:03 09:20:17.18
143 2683 ALEKSANDROWICZ Bartosz ALTOM Gniezno (POL) 129 M30 (74) 00:20:06 +05:00 00:20:05 09:20:06.62
146 1207 LAWENDA Rafał AKS Polonia Warszawa (POL) 132 M30 (75) 00:20:12 +05:06 00:20:07 09:20:12.47
147 2596 MAJCHRZAK Julian Warszawa (POL) 133 M30 (76) 00:20:12 +05:06 00:20:08 09:20:12.83
158 2103 KREFT Piotr PGSPORT.PL (POL) 144 M30 (77) 00:20:20 +05:14 00:20:10 09:20:20.63
152 1646 JAGIELA Rafał Kubu¶ Team (POL) 138 M30 (78) 00:20:14 +05:08 00:20:11 09:20:14.84
153 6193 GAWRON Paweł Axa Running Team (POL) 139 M30 (79) 00:20:15 +05:09 00:20:11 09:20:15.97
161 5210 LISAK Krzysztof Otwock (POL) 147 M30 (80) 00:20:21 +05:15 00:20:12 09:20:21.21
165 1817 LIANHA Aliaksandr RUN4FUN.BY (POL) 151 M30 (81) 00:20:21 +05:15 00:20:13 09:20:21.97
154 1145 BIELICKI Bartosz Running Team Milicz (POL) 140 M30 (82) 00:20:16 +05:10 00:20:15 09:20:16.67
160 6525 KONIECZNY Waldek Night Runners (POL) 146 M30 (83) 00:20:21 +05:15 00:20:16 09:20:21.16
178 5552 WOLAŃSKI Jan Orzeł Marszowice (POL) 162 M30 (84) 00:20:31 +05:25 00:20:16 09:20:31.44
168 3112 TRETIAK Taras Gepard (UKR) 154 M30 (85) 00:20:27 +05:21 00:20:18 09:20:27.25
172 4446 SZCZEPAŃSKI Adam Albatrosy (POL) 158 M30 (86) 00:20:27 +05:21 00:20:18 09:20:27.51
166 5997 ROMANSKI Lukasz Bielsko-Biała (POL) 152 M30 (87) 00:20:22 +05:16 00:20:20 09:20:22.02
176 2171 PETKIEWICZ Tomasz STS BIEGATON Mikołów (POL) 160 M30 (88) 00:20:29 +05:23 00:20:24 09:20:29.23
169 2969 DY¦ Paweł Stay Insane/ Novembeer Running Team (POL) P 155 M30 (89) 00:20:27 +05:21 00:20:24 09:20:27.37
175 3507 WIECHECKI Tomasz Działamy Działamy (POL) 159 M30 (90) 00:20:28 +05:22 00:20:25 09:20:28.59
185 4207 NIED¬WIED¬ Maciej Kocham Życie (POL) 169 M30 (91) 00:20:34 +05:28 00:20:28 09:20:34.57
201 6654 ŁUKASZUK Michał (POL) 185 M30 (92) 00:20:39 +05:33 00:20:29 09:20:39.40
205 2273 JEZIAK Jakub Maliszewko (POL) 189 M30 (93) 00:20:40 +05:34 00:20:29 09:20:40.77
200 5756 SERAFIN Piotr Radom (POL) 184 M30 (94) 00:20:39 +05:33 00:20:30 09:20:39.24
194 5702 DYBCZYŃSKI TOMASZ UKS BRENNA GÓRKI (POL) 178 M30 (95) 00:20:37 +05:31 00:20:30 09:20:37.39
211 3369 ILIV Andrii Lwów (UKR) 195 M30 (96) 00:20:41 +05:35 00:20:30 09:20:41.44
182 5956 PAWLIKOWSKI Andrzej Krasnystaw (POL) 166 M30 (97) 00:20:33 +05:27 00:20:31 09:20:33.37
208 3569 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.com (POL) 192 M30 (98) 00:20:40 +05:34 00:20:35 09:20:40.95
199 3669 ROSKOSZ Michał Kac Running Team (POL) 183 M30 (99) 00:20:39 +05:33 00:20:36 09:20:39.09
210 2245 STROJKOWSKI Bartosz ŁódĽ Kocha Sport (POL) 194 M30 (100) 00:20:41 +05:35 00:20:36 09:20:41.17
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.29598999 s

Sponsor główny: