ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . 19 20 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 2883 ABCZYŃSKI Robert ¦wiecie (POL) M40
2. 3254 ABRAMCZYK ADAM WARSZAWA (POL) M40
3. 5798 ADAMASZEK Maciej trizarza (POL) M40
4. 4661 ADAMCZUK Marek stepstone_runners (POL) M40
5. 2921 ADAMCZUK Piotr Legnica (POL) M40
6. 3820 ADAMCZYK Grzegorz STS Biegaton (POL) M40
7. 2109 ADAMCZYK Marcin Biegaj z Ursusem (POL) M40
8. 2069 ADAMCZYK Mariusz Altom Gniezno (POL) M40
9. 2595 ADAMCZYK Mariusz Bełżyce biegaj± (POL) M40
10. 5122 ADAMCZYK PIOTR TOPOROWICE (POL) M40
11. 2433 ADAMCZYK Zbigniew KB BiegamBoLubię Pasłęk (POL) M40
12. 256 ADAMSKI Hubert ORT (POL) M40
13. 6062 ADAMUSIAK Sławomir Iława biega (POL) M40
14. 3426 AGNELLO FABIO LE TARTARUGHE ASD (POL) M40
15. 1334 ALBIŃSKI Tomasz Running Frogs (POL) M40
16. 4550 ALEKSANDROWICZ Łukasz Spartanie Dzieciom (POL) M40
17. 1869 ALLART THIERRY NOYELLES GODAULT (POL) M40
18. 1884 ALLART THIERRY NOYELLES GODAULT (POL) M40
19. 3586 AMBROSIO FRANCESCO PODISTICA VESUVIANA ASD (ITA) M40
20. 3424 AMBROSIO GIUSEPPE le tartarughe asd (POL) M40
21. 3268 ANDRONIK VADIM Vilnius (LTU) M40
22. 5596 ANDRZEJAK JACEK Zgorzelec (POL) M40
23. 5012 ANDRZEJCZAK Paweł Kalisz (POL) M40
24. 6603 ANONIMOWY UCZESTNIK BLACK HAT ULTRA (POL) M40
25. 6730 ANONIMOWY UCZESTNIK (POL) M40
26. 1984 ANTONIUK Marcin 23 TEAM (POL) M40
27. 2376 ANTOSIAK Tomasz ANTONTEAM (POL) M40
28. 4851 ARTSIKHOVICH ALIAKSANDR Amatar (BLR) M40
29. 3413 ASIŃSKI Piotr Orange Polska (POL) M40
30. 4166 ASŁANOWICZ Marcin Warszawa (POL) M40
31. 1648 ASTAKHAU ALIAKSEI RUN4FUN.BY (BLR) M40
32. 3871 AUGUSTYNIAK igor Klub Biegacza PLL LOT (POL) M40
33. 3841 AUGUSTYNIAK Mariusz Marki (POL) M40
34. 6731 AUSTIN Graham (AUS) M40
35. 5613 B ARASIŃSKI Tomasz KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW (POL) M40
36. 3594 BABINSKI Maciej Marynarka Wojenna ¦winouj¶cie (POL) M40
37. 1512 BˇBIŃSKI Bartłomiej BBG-PROJEKT (POL) M40
38. 4321 BˇCZYK Rafał Sadlno (POL) M40
39. 5200 BACZYŃSKI Marek Nowy S±cz (POL) M40
40. 4224 BAĆ Waldemar K.S Pegaz (POL) M40
41. 226 BADASZEWSKI Janusz Warszawa (POL) M40
42. 6499 BAGNICKI Dariusz Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) M40
43. 3768 BAJOR rafał Rebellion Of Free Runners (POL) M40
44. 6284 BˇK Maciej Orange Polska (POL) M40
45. 6305 BˇK Marcin Warszawa (POL) M40
46. 5687 BˇK Tomasz Warszawa-Wesoła (POL) M40
47. 1046 BALCER Dariusz Warsawa (POL) M40
48. 3522 BALCEREK Marcin Nowosolska Grupa Biegowa (POL) M40
49. 4029 BALINSKI Daniel Warszaaa (POL) M40
50. 4032 BALIŃSKI Rafał Polska (POL) M40
51. 4490 BANACH ARTUR NSZZ SOLIDARNO¦Ć VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA (POL) M40
52. 4764 BANASIAK Adam AWL Wrocław (POL) M40
53. 2067 BANASIAK mariusz rozbiegane działdowo (POL) M40
54. 2352 BANASIAK Mirosław Warszawa (POL) M40
55. 2758 BANASZKIEWICZ Mateusz Kabaret Młodych Panów (POL) M40
56. 5539 BANKIEWICZ Damian Asseco Active Team (POL) M40
57. 3585 BANY¦ Jacek Mostostal Zabrze UNITED (POL) M40
58. 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) M40
59. 6298 BARAŃSKI Szczepan Warszawa (POL) M40
60. 6717 BARKSHENSKI Roman (POL) M40
61. 3171 BARTCZAK Andrzej Kalisz (POL) M40
62. 5144 BARTCZAK Arkadiusz Gryfino (POL) M40
63. 3435 BARTCZAK robert warszawa (POL) M40
64. 1244 BARTKOWIAK Rafał Bydgoszcz (POL) M40
65. 5586 BARTMIŃSKI Paweł Wola Przybysławska (POL) M40
66. 1678 BARTNIK Michał Basset Rolling Team (POL) M40
67. 6045 BARTNIKOWSKI Marek Kraków (POL) M40
68. 2483 BARTOSZ Marek JCI Running Team (POL) M40
69. 2957 BARTOSZ Robert Suwałki (POL) M40
70. 5578 BARTOSZUK Ryszard Bibice (POL) M40
71. 2543 BARWIŃSKI Piotr Neon Team (POL) M40
72. 5974 BARYŁOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) M40
73. 874 BATKO Mariusz Watacha ł±czy NAS bieganie (POL) M40
74. 6498 BAZYLAK Piotr Pruszków (POL) M40
75. 4765 BAZYLUK Andrzej ERGO (POL) M40
76. 5497 BĘBACZ Rafał 'WSZYSCY RAZEM'' (POL) M40
77. 5720 BĘBEN Robert OstroBiec (POL) M40
78. 6636 BEDNARCZUK Jacek (POL) M40
79. 2368 BEDNARCZYK Mariusz Straż Miejska Warszawa (POL) M40
80. 3365 BEŁKOT Arkadiudz ¦więtochłowice (POL) M40
81. 4246 BELLANDI oscar BUSTERS (ITA) M40
82. 3437 BELOUSOV Pavel Victoria (BLR) M40
83. 5441 BEMBENEK Andrzej PTC Fredry 5 (POL) M40
84. 3296 BEMOWICZ Tomasz Kb wygan (POL) M40
85. 5059 BENDIG Wojciech Radków (POL) M40
86. 1033 BERĘSEWICZ Paweł Warszawa (POL) M40
87. 1601 BERGER DENIS WROCLAW (FRA) M40
88. 2167 BERGER PIOTR TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) M40
89. 1579 BERKE Rafał Chorzów (POL) M40
90. 2420 BERNAT Paweł Warszawa (POL) M40
91. 6012 BESPALOV OLEG Temp (RUS) M40
92. 1569 BESSARABA Sławomir Warszawa (POL) M40
93. 6349 BESTRZYŃSKI Olech Człapak Robakowo (POL) M40
94. 1331 BESZCZYŃSKI Kornel Agenciki (POL) M40
95. 4853 BIAŁEK adam gepardy z łodzi (POL) M40
96. 1020 BIAŁEK Jarosław Zabiegani Olsztyn (POL) M40
97. 4787 BIAŁEK mariusz Radom (POL) M40
98. 1035 BIAŁEK Piotr Zabiegani Olsztyn (POL) M40
99. 1148 BIAŁOBRZESKI Michał PKO BP (POL) M40
100. 6378 BIAŁOBRZESKI Piotr Legionowo (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.19035101 s

Sponsor główny: