ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . 16 17 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
14 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) 14 M40 (1) 00:15:43 +00:37 00:15:43 09:15:43.92
17 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) 17 M40 (2) 00:15:45 +00:39 00:15:44 09:15:45.56
23 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) 23 M40 (3) 00:17:24 +02:18 00:17:23 09:17:24.65
45 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) 34 M40 (4) 00:17:45 +02:39 00:17:44 09:17:45.22
50 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) 37 M40 (5) 00:17:53 +02:47 00:17:50 09:17:53.92
54 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 41 M40 (6) 00:18:19 +03:13 00:18:16 09:18:19.19
57 5960 PELC Paweł LoMag SOFTWARE (POL) 44 M40 (7) 00:18:33 +03:27 00:18:32 09:18:33.64
58 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 45 M40 (8) 00:18:35 +03:29 00:18:33 09:18:35.97
63 6606 EBRIL Mikhail ASICS Frontrunner (POL) 50 M40 (9) 00:18:52 +03:46 00:18:51 09:18:52.04
79 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) 65 M40 (10) 00:18:59 +03:53 00:18:56 09:18:59.65
82 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) 68 M40 (11) 00:19:10 +04:04 00:19:07 09:19:10.49
86 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) 72 M40 (12) 00:19:11 +04:05 00:19:07 09:19:11.91
87 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) 73 M40 (13) 00:19:12 +04:06 00:19:09 09:19:12.03
90 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) 76 M40 (14) 00:19:17 +04:11 00:19:14 09:19:17.62
88 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) 74 M40 (15) 00:19:17 +04:11 00:19:15 09:19:17.30
104 1018 DUDA Jacek dudicom.xyz (POL) 90 M40 (16) 00:19:33 +04:27 00:19:30 09:19:33.41
110 3110 ŁOPIANIAK TOMASZ STRUSIE (POL) 96 M40 (17) 00:19:41 +04:35 00:19:41 09:19:41.24
114 5431 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) 100 M40 (18) 00:19:48 +04:42 00:19:46 09:19:48.16
128 6137 GRABDA Karol Biegiem Radom! (POL) 114 M40 (19) 00:19:56 +04:50 00:19:47 09:19:56.16
117 3711 KORZENIOWSKI Dariusz Accelerating Poland (POL) 103 M40 (20) 00:19:51 +04:45 00:19:47 09:19:51.50
123 3671 POLNY Daniel PASS RUNNING TEAM (POL) 109 M40 (21) 00:19:53 +04:47 00:19:48 09:19:53.69
116 2936 KANIA Piotr Warszawa (POL) 102 M40 (22) 00:19:50 +04:44 00:19:48 09:19:50.86
130 1029 BIERNACKI paweł tornado pawlichy (POL) 116 M40 (23) 00:19:56 +04:50 00:19:50 09:19:56.45
122 4224 BAĆ Waldemar K.S Pegaz (POL) 108 M40 (24) 00:19:53 +04:47 00:19:51 09:19:53.39
136 1482 CZERNY Tomasz Zabrze (POL) 122 M40 (25) 00:19:57 +04:51 00:19:51 09:19:57.87
132 6442 WOJCIECHOWSKI Maciej KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 118 M40 (26) 00:19:57 +04:51 00:19:52 09:19:57.02
129 2577 JANKOWSKI GRZEGORZ KGHM ZG RUN (POL) 115 M40 (27) 00:19:56 +04:50 00:19:53 09:19:56.23
140 6443 THIEL Adam KGP Warszawa (POL) P 126 M40 (28) 00:19:59 +04:53 00:19:56 09:19:59.49
145 2860 SEWERYN Jacek Mysłowice (POL) 131 M40 (29) 00:20:11 +05:05 00:20:03 09:20:11.86
157 325 STAŃCZAK Marcin TKKF Płock (POL) 143 M40 (30) 00:20:20 +05:14 00:20:11 09:20:20.23
159 5482 FURMAN Tomasz Klub Matiego Jeżowe (POL) 145 M40 (31) 00:20:20 +05:14 00:20:15 09:20:20.77
180 2234 KORZEŃ ARTUR KB HARCOWNIK (POL) 164 M40 (32) 00:20:32 +05:26 00:20:17 09:20:32.41
177 6662 ŁUKOMSKI Janusz PKO BANK POLSKI (POL) 161 M40 (33) 00:20:30 +05:24 00:20:18 09:20:30.17
170 1389 GAWEŁ Ireneusz Połczyn-Zdrój (POL) 156 M40 (34) 00:20:27 +05:21 00:20:18 09:20:27.39
167 2617 ŁUCZYŃSKI Tomasz treningibiegowe.pl/Adidas RunnersWarsaw (POL) 153 M40 (35) 00:20:24 +05:18 00:20:19 09:20:24.57
191 3645 DERDA Robert TT Szczecin (POL) 175 M40 (36) 00:20:37 +05:31 00:20:25 09:20:37.08
181 6117 FIT Tomasz Masłów Pierwszy (POL) 165 M40 (37) 00:20:33 +05:27 00:20:25 09:20:33.27
171 1062 WIWATOWSKI Michał Przyłęki (POL) 157 M40 (38) 00:20:27 +05:21 00:20:25 09:20:27.47
179 4050 BUDZIAK Zbigniew BENOBUDZIAK.PL (POL) 163 M40 (39) 00:20:31 +05:25 00:20:27 09:20:31.86
193 1254 PERDION Paweł Tempo Dzida (POL) 177 M40 (40) 00:20:37 +05:31 00:20:29 09:20:37.27
209 5901 BIALOBRZEWSKI Slawek Kielczow (POL) 193 M40 (41) 00:20:41 +05:35 00:20:30 09:20:41.11
192 2148 POLAŃSKI Mariusz OLAWS Złotoryja (POL) 176 M40 (42) 00:20:37 +05:31 00:20:30 09:20:37.26
206 2814 CHYB Radosław Gdynia (POL) 190 M40 (43) 00:20:40 +05:34 00:20:30 09:20:40.78
195 2767 WINIARSKI Andrzej DxTreeM Running (POL) 179 M40 (44) 00:20:37 +05:31 00:20:31 09:20:37.54
1288 5854 RUSAKIEWICZ cezary warszawa (POL) 1211 M40 (45) 00:26:04 +10:58 00:20:31 09:26:04.67
189 3103 ZAJĄC Robert Orange Polska (POL) 173 M40 (46) 00:20:35 +05:29 00:20:32 09:20:35.34
184 3551 GRYBOŚ Piotr KOSZĘCIN (POL) 168 M40 (47) 00:20:34 +05:28 00:20:32 09:20:34.52
197 4923 OBRĘBSKI Grzegorz Asseco Active Team (POL) 181 M40 (48) 00:20:38 +05:32 00:20:34 09:20:38.17
196 1849 KACZOR Marceli Sadów (POL) 180 M40 (49) 00:20:38 +05:32 00:20:35 09:20:38.01
219 6785 DĄBROWSKI Dariusz ILABO SPORT (POL) 203 M40 (50) 00:20:48 +05:42 00:20:35 09:20:48.94
203 3973 FRANCZAK Mariusz ŚlęzakTeam (POL) 187 M40 (51) 00:20:40 +05:34 00:20:36 09:20:40.46
207 2069 ADAMCZYK Mariusz Altom Gniezno (POL) 191 M40 (52) 00:20:40 +05:34 00:20:39 09:20:40.80
221 3568 ŁOZIŃSKI Wojciech Ultra Speed Kwezal (POL) 205 M40 (53) 00:20:51 +05:45 00:20:41 09:20:51.32
218 3220 KASIACHENKA Siarhei Victoria (BLR) 202 M40 (54) 00:20:48 +05:42 00:20:45 09:20:48.68
224 4882 KITA Michał pędzący w miejscu (POL) 208 M40 (55) 00:20:55 +05:49 00:20:46 09:20:55.79
222 1324 ŚWIDEREK Jacek Józefosław (POL) 206 M40 (56) 00:20:52 +05:46 00:20:47 09:20:52.60
233 5755 FILIPKOWSKI Piotr Warszawa (POL) 217 M40 (57) 00:20:57 +05:51 00:20:48 09:20:57.78
234 3426 AGNELLO FABIO LE TARTARUGHE ASD (POL) 218 M40 (58) 00:20:57 +05:51 00:20:49 09:20:57.84
235 1050 SIKORA Wiesław SKORPION TEAM (POL) 219 M40 (59) 00:20:58 +05:52 00:20:50 09:20:58.28
225 5073 WOJTAN Ireneusz ROZBIEGANE DOBCZYCE (POL) 209 M40 (60) 00:20:56 +05:50 00:20:51 09:20:56.06
363 6314 MODELSKI Adam Unilogo Running Team (POL) 345 M40 (61) 00:21:19 +06:13 00:20:52 09:21:19.77
238 4038 OLEK Artur biegusiem.pl (POL) 222 M40 (62) 00:20:58 +05:52 00:20:53 09:20:58.89
270 2561 LEWDOROWICZ Wojciech Sam Sobie Klubem (POL) 254 M40 (63) 00:21:09 +06:03 00:20:55 09:21:09.17
287 3127 TARGONI Paweł Frydek (POL) 271 M40 (64) 00:21:10 +06:04 00:20:55 09:21:10.23
241 5055 SHUNKEVICH YAUHENI VICTORIA (BLR) 225 M40 (65) 00:20:59 +05:53 00:20:56 09:20:59.89
285 4002 TOMASIAK Wacław Na Zdrowie/ Visegrad (POL) 269 M40 (66) 00:21:10 +06:04 00:20:57 09:21:10.16
256 5874 GŁOGOWSKI Piotr Naprzód Młociny (POL) 240 M40 (67) 00:21:07 +06:01 00:20:57 09:21:07.33
344 3987 MIROWSKI Jarosław Warszawa (POL) 326 M40 (68) 00:21:16 +06:10 00:20:57 09:21:16.34
283 4959 FROŁOW Jakub KS Staszewscy (POL) 267 M40 (69) 00:21:09 +06:03 00:20:58 09:21:09.85
331 4940 KIEROŃSKI Robert Modlin Twierdza (POL) 313 M40 (70) 00:21:13 +06:07 00:20:58 09:21:13.96
303 3999 STRZELCZYK Pawel Warka (POL) 286 M40 (71) 00:21:11 +06:05 00:20:59 09:21:11.27
315 1087 KORZENIEWSKI Jarosław Team Kopeć (POL) 297 M40 (72) 00:21:12 +06:06 00:20:59 09:21:12.69
313 3125 MĄCZEWSKI Michał CMKP Team (POL) 295 M40 (73) 00:21:12 +06:06 00:21:00 09:21:12.53
247 3803 MUNIAK Paweł BOLESłAWIEC (POL) 231 M40 (74) 00:21:05 +05:59 00:21:00 09:21:05.81
277 1093 PAWŁOWSKI Tomasz Team Pleszew (POL) 261 M40 (75) 00:21:09 +06:03 00:21:01 09:21:09.47
346 1449 KWIECIŃSKI Sebastian Szymanowski Triathlon Team (POL) 328 M40 (76) 00:21:16 +06:10 00:21:02 09:21:16.47
293 3500 MAŚLANY Mariusz Elektrometal Energetyka SA (POL) 277 M40 (77) 00:21:10 +06:04 00:21:02 09:21:10.71
263 4204 GRZYWACZ Marcin JohnnieRunnerTeam (POL) 247 M40 (78) 00:21:08 +06:02 00:21:03 09:21:08.00
254 3785 DRĄŻKIEWICZ Marcin Warszawa (POL) 238 M40 (79) 00:21:07 +06:01 00:21:03 09:21:07.11
319 6761 PERNAK Piotr WARSAW MASTER TEAM CTS (POL) 301 M40 (80) 00:21:13 +06:07 00:21:03 09:21:13.25
361 4881 MAZUREK Roman Spartanie dzieciom (POL) 343 M40 (81) 00:21:19 +06:13 00:21:03 09:21:19.41
327 2248 ROKITA Piotr Rzeszów (POL) 309 M40 (82) 00:21:13 +06:07 00:21:03 09:21:13.58
301 3943 OLSZEWSKI Eligiusz STRUSIE (POL) 284 M40 (83) 00:21:11 +06:05 00:21:04 09:21:11.16
255 3609 SOBOL Tomasz Katowice (POL) 239 M40 (84) 00:21:07 +06:01 00:21:04 09:21:07.28
288 2566 OGRODOWCZYK Rafał Chełmska Grupa Triathlonu (POL) 272 M40 (85) 00:21:10 +06:04 00:21:04 09:21:10.28
311 5900 IDZIOREK Adrian Pramerica (POL) 293 M40 (86) 00:21:12 +06:06 00:21:04 09:21:12.34
326 5951 SOWA tomasz głogów małopolski (POL) 308 M40 (87) 00:21:13 +06:07 00:21:04 09:21:13.58
280 3805 MENDREK Błazej UKS Brenna-Górki (POL) 264 M40 (88) 00:21:09 +06:03 00:21:04 09:21:09.61
373 3666 DOBROWOLSKI Tomasz Piotrków Trybunalski (POL) 355 M40 (89) 00:21:21 +06:15 00:21:05 09:21:21.29
290 4477 GRONO Krzysztof V-Max Adamów (POL) 274 M40 (90) 00:21:10 +06:04 00:21:05 09:21:10.38
380 3379 RUZIK Rafał Tripower.pl (POL) 362 M40 (91) 00:21:22 +06:16 00:21:05 09:21:22.88
366 4967 WIŚNIEWSKI MIROSŁAW KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE (POL) 348 M40 (92) 00:21:20 +06:14 00:21:06 09:21:20.05
368 4820 SZKÓŁKA Robert Wieliszew Heron Team (POL) 350 M40 (93) 00:21:20 +06:14 00:21:06 09:21:20.54
329 6191 FURTAK Dariusz Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) P 311 M40 (94) 00:21:13 +06:07 00:21:06 09:21:13.68
354 5964 SZAWAN Paweł Przeworska Grupa Biegowa (POL) 336 M40 (95) 00:21:18 +06:12 00:21:07 09:21:18.35
312 1114 DENEKA Andrzej Baniocha Run (POL) 294 M40 (96) 00:21:12 +06:06 00:21:07 09:21:12.35
339 2081 PIETLUSZENKO Dariusz Marcin Świerc Team (POL) 321 M40 (97) 00:21:14 +06:08 00:21:07 09:21:14.78
388 5404 PYSZ Grzegorz Hr Max Żory (POL) 369 M40 (98) 00:21:23 +06:17 00:21:07 09:21:23.83
356 2551 WIECZOREK Piotr Warszawa (POL) 338 M40 (99) 00:21:18 +06:12 00:21:08 09:21:18.59
384 2687 IDZIAK Marcin TRIWAWA (POL) 365 M40 (100) 00:21:23 +06:17 00:21:09 09:21:23.44
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.60603309 s

Sponsor główny: