ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 . 5 6 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 2743 ABRAMCZYK Robert Warszawa (POL) M50
2. 2198 ADAMCZYK Jacek Chełm (POL) M50
3. 5401 ADAMSKI Sławomir STALEX (POL) M50
4. 5595 ALEKSANDROWICZ Krzysztof 1966 (POL) M50
5. 4007 AMMIRATI alfonso le tartarughe asd (POL) M50
6. 3239 ANDRUSZKIEWICZ Aleksander Zielonka (POL) M50
7. 280 ANDRZEJCZYK Ryszard Wyszyna (POL) M50
8. 5637 ANUSZEWSKI Tomasz Grodzisk Mazowiecki (POL) M50
9. 1174 ANZEL Jerzy Brodnica Biega (POL) M50
10. 5897 ASAYEVICH Roman Myszków (POL) M50
11. 6068 AWRYCEWICZ ROMAN uks ludwikowice (POL) M50
12. 6617 BĄCZEK Jarosław (POL) M50
13. 3397 BADURA wojtek zielonatrafffka i biały puuuch (POL) M50
14. 2039 BAGROWSKI Marek UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA (POL) M50
15. 4604 BAJDOWSKI Leszek Żywcem Zabiegani (POL) M50
16. 4727 BAKUŁA Wiesław wampir (POL) M50
17. 5000 BANASZEWSKI Zbigniew Warszawa (POL) M50
18. 2475 BAŃKA Mariusz Warszawa (POL) M50
19. 2336 BARANOWSKI Krzysztof Kutno Biega (POL) M50
20. 4982 BARANOWSKI Rafał Warszawa (POL) M50
21. 4025 BARAŃSKI Piotr Warszawa (POL) M50
22. 4065 BARTNICKI Wojciech TeamKaraś-Elbląg (POL) M50
23. 4049 BEDNARSKI Krzysztof Kluczborska Grupa Biegowa (POL) M50
24. 5445 BEMBENEK Jan PTC Przemyśl (POL) M50
25. 4494 BERA Adam Rzeszów (POL) M50
26. 2508 BĘTKOWSKI Wojciech Brygada Beskidów (POL) M50
27. 3287 BIAŁOGRODZKI Sylwester Zalesie Górne (POL) M50
28. 4996 BIAŁOSKÓRSKI ROBERT Warszawa (POL) M50
29. 2734 BŁACH Szczepan Gadka (POL) M50
30. 5614 BLADY Bogdan Kraków (POL) M50
31. 3338 BOBROWSKI Artur Poznań (POL) M50
32. 3695 BOHN Mariusz Piekary Śląskie (POL) M50
33. 337 BOJARSKI Robert Płock (POL) M50
34. 3723 BORKOWSKI Tomek Zwoleń Biega (POL) M50
35. 4840 BOROŃ RYSZARD NOWA IWICZNA (POL) M50
36. 4860 BOROWCZYK jacek ANTEK TEAM (POL) M50
37. 3353 BOROWSKI DARIUSZ Florian Chojnice (POL) M50
38. 5214 BORUCH Zbigniew Biegający Świdnik (POL) M50
39. 4581 BORYSIAK Slawomir Warszawa (POL) M50
40. 3505 BOSIŃSKI Jarosław NTG Polar Road (POL) M50
41. 2365 BRZEZIŃSKI Waldemar Biegiem Radom! (POL) M50
42. 5712 BUCZEK Robert Warszawa (POL) M50
43. 4308 BUCZKOWSKI Mariusz Katowice (POL) M50
44. 4390 BULGAKOV Viktor Kaliningrad (RUS) M50
45. 5318 BURZYŃSKI Andrzej Warszawa (POL) M50
46. 2401 BUSZTA Robert Warszawa (POL) M50
47. 6159 BZDAK Zdzisław Siedlec (POL) M50
48. 3419 CATAPANO FELICE le tartarughe asd (POL) M50
49. 5135 CELIŃSKI Dariusz Ząbki (POL) M50
50. 2769 CERINS Didzis Maratona Klubs (LAT) M50
51. 5647 CHĘCIAK Grzegorz Warszawa (POL) M50
52. 5567 CHEŁSTOWSKI Robert 35 dywizjon rakietowy obrony powietrznej (POL) M50
53. 5821 CHENG WAN KEE SHATIN (HKG) M50
54. 3313 CHLEBEK KRZYSZTOF STS BIEGATON MIKOŁÓW (POL) M50
55. 4442 CHOLEWIŃSKI Tomasz Góra Kalwaria (POL) M50
56. 1918 CHROBOK Gerard Olza Cieszyn (POL) M50
57. 3706 CHRZANOWSKI czeslaw myslowicki klub biegaczaNoI (POL) M50
58. 2803 CHYLAK Wojtek WIELISZEW HERON TEAM (POL) M50
59. 1607 CIASTEK Grzegorz Grzegorz Ciastek (POL) M50
60. 338 CICHECKI Jacek Nowe Trzepowo (POL) M50
61. 5490 CIEBIEŃ Jerzy Dębica (POL) M50
62. 3198 CIESIELSKI Dariusz Eko-Okna Runners (POL) M50
63. 3188 CIEŚLAK Józef BiegaczePomagacze (POL) M50
64. 2238 CIEŚLIŃSKI Jacek Kańczuga (POL) M50
65. 2338 CLEARY Stephen Run Club East (GBR) M50
66. 1745 CLEMENT peter #TeamBeut (GBR) M50
67. 2418 COSTA Paulo A Natureza Ensina (POR) M50
68. 4316 CRAWFORD Graham Graham Crawford (POL) M50
69. 5166 CURYŁO Wacław brak (POL) M50
70. 1048 CYGAN Piotr Run4Fun Ultra#MarcinSwiercTEAM (POL) M50
71. 3947 CZARNECKI Robert Radom (POL) M50
72. 6277 CZARNECKI Zbigniew Stare Babice Biegają (POL) M50
73. 4162 CZERNIAWSKI Romuald Kobyłka (POL) M50
74. 1431 CZERWIŃSKI Janusz ORANGE POLSKA (POL) M50
75. 1460 CZUBAKOWSKI Sławomir niezrzeszony (POL) M50
76. 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) M50
77. 1897 DĄBROWSKI Mirosław Warszawa (POL) M50
78. 6550 DANILUK ROBERT WARSZAWA (POL) M50
79. 2930 DANISZEWSKI Waldemar Piaseczno (POL) B1 M50
80. 4170 DANISZEWSKI Waldemar Piaseczno (POL) M50
81. 6649 DARSKI Rafał RECAMIERE (POL) M50
82. 4577 DAWIDCZYK Tomasz Kobyłka (POL) M50
83. 6777 DĘBOWSKI Piotr TVP Sport (POL) M50
84. 5485 DEKIERT Artur Coffee to GO! (POL) M50
85. 6250 DEPUTAT Marek TS Regle Szklarska Poręba (POL) M50
86. 4921 DESSELBERGER Andrzej ENERGY TRI WŁOCŁAWEK (POL) M50
87. 6693 DI TERLIZZI Giuseppe Leonardo (POL) M50
88. 3533 DŁUGOŁĘCKI Sławomir MKB Team Małkinia (POL) M50
89. 5342 DOMANSKI DARIUSZ Pogoń/Dogon Grodzisk Maz. (POL) M50
90. 6081 DOMAŃSKI Jerzy Otwock (POL) M50
91. 3773 DOMARADZKI Dariusz Józefosław (POL) M50
92. 6530 DROSIO ARTUR JÓZEFÓW (POL) M50
93. 5871 DROZDA Jerzy Lubin (POL) M50
94. 4271 DUBBERSTEIN Rainer Münster (GER) M50
95. 3207 DUBIELAK Roman Płock (POL) M50
96. 4016 DUDKA Zenon Klub Sportowy Niewidomych i SłabowidzącychSyrenka (POL) B2 M50
97. 3391 DUMOWSKI Krzsztof Łochowice (POL) M50
98. 2841 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) M50
99. 6477 DYWAN Andrzej Kraków (POL) M50
100. 4054 DZIADOSZ Jerzy OneManTeam (POL) M50
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.20433307 s

Sponsor główny: