ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 40 km
Strona  1  2 3 4 5 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
45 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) 37 M50 (1) 02:30:53 +30:34 02:30:51 11:30:53.49
114 1876 KNESZ marek jejkowice (POL) 106 M50 (2) 02:42:00 +41:41 02:41:56 11:42:00.82
116 1834 KURIATA ROBERT ZLB ZŁOTORYJA (POL) 108 M50 (3) 02:42:10 +41:51 02:42:03 11:42:10.44
134 6476 KLEINSZMIDT Ryszard UNIPEX BYTÓW (POL) 126 M50 (4) 02:43:33 +43:14 02:43:31 11:43:33.68
139 2986 OKILKA IHOR brak (UKR) 131 M50 (5) 02:44:19 +44:00 02:44:19 11:44:19.33
140 2419 SANTOS José Vila Seca Running Team (POR) 132 M50 (6) 02:44:32 +44:13 02:44:29 11:44:32.08
166 5704 TARŁOWSKI Ryszard Karkonosz Running Team (POL) 156 M50 (7) 02:46:36 +46:17 02:46:18 11:46:36.20
172 1303 WOTA Robert Giża Team (POL) 162 M50 (8) 02:46:47 +46:28 02:46:44 11:46:47.86
174 2607 KOTWA Andrzej Vegerunners (POL) 164 M50 (9) 02:47:02 +46:43 02:46:49 11:47:02.65
188 4983 PAWŁOWSKI Tadeusz Toruń (POL) 178 M50 (10) 02:47:58 +47:39 02:47:54 11:47:58.92
187 1715 FOREMSKI Sławomir Torun (POL) 177 M50 (11) 02:47:58 +47:39 02:47:55 11:47:58.88
223 3723 BORKOWSKI Tomek Zwoleń Biega (POL) 210 M50 (12) 02:49:05 +48:46 02:48:55 11:49:05.60
259 4594 WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW PRONAR (POL) 246 M50 (13) 02:50:08 +49:49 02:50:03 11:50:08.76
285 2711 SZCZOT krzysztof Gepard Kępno (POL) 271 M50 (14) 02:50:51 +50:32 02:50:45 11:50:51.18
298 6375 STASZEWSKI Wojciech KS Staszewscy (POL) 284 M50 (15) 02:51:20 +51:01 02:51:08 11:51:20.43
300 5945 ¦NIEŻEK Andrzej Sosnowiec (POL) 286 M50 (16) 02:51:26 +51:07 02:51:11 11:51:26.16
305 5570 VLASOV VALERII Saint Petersburg (RUS) 290 M50 (17) 02:51:55 +51:36 02:51:45 11:51:55.56
313 4300 MAZUR Marek CPI (POL) 298 M50 (18) 02:52:10 +51:51 02:52:05 11:52:10.98
331 3760 HACZYK Jarosław MUAY RUNNING TEAM (POL) 316 M50 (19) 02:52:52 +52:33 02:52:37 11:52:52.93
332 5741 MAGEIRIAS IOANNIS CHANIA (GRE) 317 M50 (20) 02:52:54 +52:35 02:52:43 11:52:54.73
357 6709 MULARSKI Sławomir (POL) 341 M50 (21) 02:54:25 +54:06 02:53:08 11:54:25.20
342 4348 ŁAZAREWICZ Piotr Ashford (GBR) 327 M50 (22) 02:53:37 +53:18 02:53:26 11:53:37.85
352 1095 JASTRZˇB Piotr Dekan Lesko (POL) 337 M50 (23) 02:54:20 +54:01 02:54:14 11:54:20.38
373 3150 SPYCHALSKI Zbigniew brak (POL) 357 M50 (24) 02:55:31 +55:12 02:55:13 11:55:31.97
380 2299 ŻYWICKI Janusz KB Pionier Szczecin (POL) 364 M50 (25) 02:56:01 +55:42 02:55:52 11:56:01.75
387 1753 PIRES Paulo SS CGD (POR) 370 M50 (26) 02:56:32 +56:13 02:56:27 11:56:32.42
412 6068 AWRYCEWICZ ROMAN uks ludwikowice (POL) 394 M50 (27) 02:57:35 +57:16 02:57:29 11:57:35.05
428 5604 WINIARSKI Adam 1966 (POL) 409 M50 (28) 02:58:30 +58:11 02:58:13 11:58:30.02
454 338 CICHECKI Jacek Nowe Trzepowo (POL) 434 M50 (29) 02:59:47 +59:28 02:59:28 11:59:47.43
484 3389 VALODCHANKA Mikalai Victoria (BLR) 461 M50 (30) 03:01:16 +01:00:57 03:01:12 12:01:16.26
487 5512 TIMMERMANS Sammy VACH (BEL) 463 M50 (31) 03:01:38 +01:01:19 03:01:30 12:01:38.83
494 6013 KRECZMAŃSKI Robert Dream Run (POL) 470 M50 (32) 03:02:01 +01:01:42 03:01:47 12:02:01.30
505 2180 NIKITIN Lev Viktoria (BLR) 480 M50 (33) 03:02:23 +01:02:04 03:02:07 12:02:23.53
510 1048 CYGAN Piotr Run4Fun Ultra#MarcinSwiercTEAM (POL) 485 M50 (34) 03:02:31 +01:02:12 03:02:14 12:02:31.35
509 3893 WRZESIŃSKI Andrzej STS Biegaton Mikołów KIA ETRANS (POL) 484 M50 (35) 03:02:30 +01:02:11 03:02:23 12:02:30.26
560 4271 DUBBERSTEIN Rainer Münster (GER) 528 M50 (36) 03:04:23 +01:04:04 03:03:29 12:04:23.92
545 1974 FILU¦ Stanisław KRS Triathlon D±browa Górnicza (POL) 515 M50 (37) 03:03:54 +01:03:35 03:03:41 12:03:54.73
615 5134 KONIECZKO Rafał Poraj (POL) 579 M50 (38) 03:05:51 +01:05:32 03:03:55 12:05:51.01
562 3990 PUCIŁOWSKI MIROSŁAW Nadaktywni (POL) 530 M50 (39) 03:04:27 +01:04:08 03:04:07 12:04:27.42
580 2508 BĘTKOWSKI Wojciech Brygada Beskidów (POL) 545 M50 (40) 03:04:54 +01:04:35 03:04:08 12:04:54.87
579 6715 KOWALSKI Józef (POL) 544 M50 (41) 03:04:53 +01:04:34 03:04:15 12:04:53.70
621 6334 ODZIEMCZYK Sylwester lubelska grupa triathlonu (POL) 585 M50 (42) 03:05:54 +01:05:35 03:05:00 12:05:54.91
608 1954 KUCHARSKI Piotr 12tri.pl (POL) 572 M50 (43) 03:05:45 +01:05:26 03:05:20 12:05:45.45
603 3269 JANISKA Egidijus Vilnius (LTU) 568 M50 (44) 03:05:41 +01:05:22 03:05:21 12:05:41.65
625 4461 RUSHE Farnan Villafria de Burgos (ESP) 589 M50 (45) 03:05:56 +01:05:37 03:05:30 12:05:56.27
630 3313 CHLEBEK KRZYSZTOF STS BIEGATON MIKOŁÓW (POL) 594 M50 (46) 03:06:02 +01:05:43 03:05:35 12:06:02.69
656 5505 PEDA TOMASZ 18.DZ / AKB Lidzbark Warmiński (POL) 620 M50 (47) 03:06:44 +01:06:25 03:05:56 12:06:44.64
652 2238 CIE¦LIŃSKI Jacek Kańczuga (POL) 616 M50 (48) 03:06:30 +01:06:11 03:06:14 12:06:30.08
650 1887 MARKOUIZOS CHRISTOS MARATHON CLUB (GRE) 614 M50 (49) 03:06:27 +01:06:08 03:06:14 12:06:27.29
655 4460 ŁOMNICKI Dariusz Płock Biega No Age Limit (POL) 619 M50 (50) 03:06:42 +01:06:23 03:06:22 12:06:42.10
661 4844 POCIECH marek korytów (POL) 625 M50 (51) 03:06:55 +01:06:36 03:06:34 12:06:55.83
671 4885 KAWKA Grzegorz Kutno Biega (POL) 635 M50 (52) 03:07:32 +01:07:13 03:06:38 12:07:32.68
668 2661 PERCZYŃSKI Jerzy Mińsk Mazowiecki (POL) 632 M50 (53) 03:07:29 +01:07:10 03:06:42 12:07:29.09
749 3303 MORAWSKI Janusz Kołobrzeg (POL) 707 M50 (54) 03:11:09 +01:10:50 03:07:52 12:11:09.16
716 4016 DUDKA Zenon Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidz±cychSyrenka (POL) B2 678 M50 (55) 03:10:02 +01:09:43 03:08:49 12:10:02.53
717 5371 IIZUKA Yuko Bucharest (JPN) 679 M50 (56) 03:10:03 +01:09:44 03:08:59 12:10:03.55
711 4390 BULGAKOV Viktor Kaliningrad (RUS) 673 M50 (57) 03:09:46 +01:09:27 03:09:29 12:09:46.99
739 3442 GICZEWSKI Grzegorz Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 698 M50 (58) 03:10:50 +01:10:31 03:09:37 12:10:50.71
753 4827 ORNAL Mirosław WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA (POL) 711 M50 (59) 03:11:12 +01:10:53 03:09:51 12:11:12.27
762 4308 BUCZKOWSKI Mariusz Katowice (POL) 720 M50 (60) 03:11:31 +01:11:12 03:10:38 12:11:31.45
756 2363 ŁOCZEWSKI Paweł Warszawa (POL) 714 M50 (61) 03:11:15 +01:10:56 03:10:43 12:11:15.53
765 2599 ZAWADA Piotr Słupsk (POL) 723 M50 (62) 03:11:39 +01:11:20 03:10:52 12:11:39.06
769 6710 POLAŃSKI Piotr ASICS FrontRunner Poland (POL) 727 M50 (63) 03:11:52 +01:11:33 03:11:21 12:11:52.27
801 1796 WIELOCH Andrzej Zryw parzymiechy (POL) 757 M50 (64) 03:13:08 +01:12:49 03:11:49 12:13:08.13
826 3444 MALICKI Bogu¶ Skarżysko-Kamienna (POL) 780 M50 (65) 03:14:19 +01:14:00 03:13:00 12:14:19.50
837 2656 SZCZEPAŃSKI Janusz Myslowice (POL) 791 M50 (66) 03:14:31 +01:14:12 03:13:04 12:14:31.26
841 6640 GOŁEBIOWSKI Robert Biegane z Radomska (POL) 794 M50 (67) 03:14:38 +01:14:19 03:13:04 12:14:38.65
827 1828 GÓRALSKI Krzysztof T.S. Opatrunki Toruń (POL) 781 M50 (68) 03:14:20 +01:14:01 03:14:08 12:14:20.37
882 2667 POCZTA Marian KS KROTOSZ KROTOSZYN (POL) 834 M50 (69) 03:15:44 +01:15:25 03:14:17 12:15:44.27
875 2475 BAŃKA Mariusz Warszawa (POL) 827 M50 (70) 03:15:31 +01:15:12 03:14:31 12:15:31.52
863 4515 SZPAK Slawomir Krakow (POL) 815 M50 (71) 03:15:09 +01:14:50 03:14:44 12:15:09.80
888 3729 WOJTYNIA PAWEŁ CZĘSTOCHOWA (POL) 840 M50 (72) 03:15:53 +01:15:34 03:14:50 12:15:53.62
900 4754 GRINAZHUK Yuriy Kostamus (RUS) 849 M50 (73) 03:16:14 +01:15:55 03:14:59 12:16:14.81
873 2544 KALWAS Robert Olsztyn (POL) 825 M50 (74) 03:15:29 +01:15:10 03:15:03 12:15:29.19
932 3199 OZDARSKI Krzysztof Opel Active Team (POL) 879 M50 (75) 03:17:00 +01:16:41 03:15:37 12:17:00.95
911 1994 KUKLA Marcin Rysik Runners (POL) 859 M50 (76) 03:16:39 +01:16:20 03:16:20 12:16:39.08
952 2540 MOKRZEWSKI Wojciech Wysokie Mazowieckie (POL) 897 M50 (77) 03:17:24 +01:17:05 03:16:21 12:17:24.80
988 2488 ULEWICZ Arnold Płock (POL) 931 M50 (78) 03:18:16 +01:17:57 03:16:28 12:18:16.78
972 1473 PAWŁOWSKI Radosław Zielonka (POL) 916 M50 (79) 03:17:52 +01:17:33 03:16:32 12:17:52.84
956 5169 WARCABA Waldemar onemanclub (POL) 900 M50 (80) 03:17:32 +01:17:13 03:16:39 12:17:32.21
1039 3505 BOSIŃSKI Jarosław NTG Polar Road (POL) 978 M50 (81) 03:19:10 +01:18:51 03:16:43 12:19:10.16
970 3021 GRZĘDA Krzysztof M.I.L.A. (POL) 914 M50 (82) 03:17:49 +01:17:30 03:16:51 12:17:49.57
957 2366 TYMICKI Zbigniew ENTRE.PL Team (POL) 901 M50 (83) 03:17:33 +01:17:14 03:17:07 12:17:33.09
967 4055 SEROCKI Zbigniew Jagillończycy Łasin (POL) 911 M50 (84) 03:17:44 +01:17:25 03:17:21 12:17:44.26
991 3395 MI¦KIEWICZ Piotr PZU SPORT TEAM (POL) 934 M50 (85) 03:18:17 +01:17:58 03:17:32 12:18:17.82
1027 4488 PIASEK Piotr Triunlimited (POL) 966 M50 (86) 03:19:01 +01:18:42 03:17:34 12:19:01.44
1141 4054 DZIADOSZ Jerzy OneManTeam (POL) 1069 M50 (87) 03:20:27 +01:20:08 03:17:39 12:20:27.81
1028 3993 JĘDRZEJCZAK Wojciech ŁódĽ (POL) 967 M50 (88) 03:19:02 +01:18:43 03:17:44 12:19:02.34
1080 6660 NIEMCZYK Kazimierz (POL) 1015 M50 (89) 03:19:30 +01:19:11 03:17:47 12:19:30.58
1094 5559 TZANAKIS NIKOLAOS SDYH (GRE) 1028 M50 (90) 03:19:35 +01:19:16 03:17:50 12:19:35.25
1105 1639 GRYCIUK WALENTY NURZEC-STACJA (POL) 1038 M50 (91) 03:19:46 +01:19:27 03:17:59 12:19:46.57
1091 1787 TESSERIS DIMITRIOS ATHENS (POL) 1025 M50 (92) 03:19:34 +01:19:15 03:18:03 12:19:34.61
1097 2820 NTOUSKOS DIMITRIOS ATHENS (GRE) 1031 M50 (93) 03:19:36 +01:19:17 03:18:18 12:19:36.76
1115 5506 PĘDZICH Waldemar Starostwo Powiatowe Ostrołęka BBL (POL) 1048 M50 (94) 03:20:00 +01:19:41 03:18:25 12:20:00.07
1107 5329 ŻEBROWSKI MAREK KS ARCO ŁAWY (POL) 1040 M50 (95) 03:19:48 +01:19:29 03:18:27 12:19:48.84
1108 2743 ABRAMCZYK Robert Warszawa (POL) 1041 M50 (96) 03:19:49 +01:19:30 03:18:50 12:19:49.43
1058 6277 CZARNECKI Zbigniew Stare Babice Biegaj± (POL) 994 M50 (97) 03:19:25 +01:19:06 03:18:55 12:19:25.62
1103 2728 GŁUPCZYK Tadeusz Grupa Biegowa Parkrun Warszawa (POL) 1036 M50 (98) 03:19:44 +01:19:25 03:18:57 12:19:44.15
1135 3550 SZWEDA Piotr Szlabanowcy Running Team/ Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 1064 M50 (99) 03:20:19 +01:20:00 03:19:05 12:20:19.20
1149 6492 LISIECKI Tomasz LKK sport team (POL) 1075 M50 (100) 03:20:38 +01:20:19 03:19:06 12:20:38.67
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.70474410 s

Sponsor główny: