ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 4003 AMBROSIO ARCANGELO asd ATLETICA SAN GIUSEPPE (POL) M60
2. 6224 BARANOWSKI Piotr Lublinianka (POL) M60
3. 3525 BEDNARZAK TADEUSZ YULO RUN TEAM SIEDLCE (POL) M60
4. 4064 BELOWSKI Leszek Chemik NOXY Puławy (POL) M60
5. 2780 BERNACKI Zbigniew Grodziski Klub Biegacza (POL) M60
6. 2768 BIEDERKA Zbigniew Paprotnia (POL) M60
7. 4989 BIZIUK Ihar Victoria (BLR) M60
8. 3782 BŁASZCZYK Krzysztof Rozka TEAM (POL) M60
9. 2127 BOJAROWSKI Jacek Warszawa (POL) M60
10. 3015 BONIEWSKI Lech Glinojeck (POL) M60
11. 3423 BOROWSKI Andrzej Rozbiegane Działdowo (POL) M60
12. 2491 BOŻEK Edward Milanówek (POL) M60
13. 3970 BRZOZOWSKI Andrzej KKB (POL) M60
14. 2426 BURZYKOWSKI Stanisław Lublin (POL) M60
15. 3270 CHLEBICKI Przemysław Warszawa (POL) M60
16. 3417 COZZOLINO govanni le tartarughe asd (POL) M60
17. 3088 CZERNIK Andrzej Zabrze (POL) M60
18. 1588 CZUBIŃSKI Marek Łódź (POL) M60
19. 3731 CZYŻ Marek Szydłowiec (POL) M60
20. 5461 DECYK Leszek Team Kopeć (POL) M60
21. 5109 DOLBIK IHAR run4fun (BLR) M60
22. 5639 DORYWALSKI MAREK OŚWIĘCIM (POL) M60
23. 1704 DROZD JERZY LUBELAKY (POL) M60
24. 1882 DRZEWIECKI Waldemar Barlinek (POL) M60
25. 5666 DUBIŃSKI Bogdan Warszawa (POL) M60
26. 1722 DUDICH IGOR SILVIA (RUS) M60
27. 5520 DYKIERT Ryszard Stowarzyszenie Aktywni znad Rospudy (POL) M60
28. 215 DYMEK Stanisław ORT (POL) M60
29. 44 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok (POL) PZLA M60
30. 2330 FAŁATOWICZ Ryszard OTWOCK (POL) M60
31. 4375 FLOOD John Wettingen (SUI) M60
32. 4360 FLORECKI Zbigniew Warszawa (POL) M60
33. 3410 FLORIO FRANCESCO le tartarugheasd (POL) M60
34. 4804 GAZARKIEWICZ ANTONI BHMW_GDYNIA (POL) M60
35. 6534 GIL Zygunt Wrocław (POL) M60
36. 5906 GIPSIAK Andrzej Legionowo (POL) B2 M60
37. 4297 GÓRNICKI Marek WETERANI RP (POL) M60
38. 6584 GRABOWSKI Tomasz Warszawa (POL) M60
39. 4527 GRZEGOREK Jerzy Trzebnica (POL) M60
40. 3683 GRZYBAŁA Andrzej KR-B Eko Łomża (POL) M60
41. 1665 GURGUL Ryszard Świdnicka Grupa Biegowa (POL) M60
42. 2142 IWANICKI Władysław Lubelski Węgiel Bogdanka (POL) M60
43. 5087 JAGIEŁŁO Krzysztof Warszawa (POL) M60
44. 4632 JASEK Tadeusz PZLAM (POL) M60
45. 3030 JASIŃSKI WALDEMAR WARSZAWA (POL) M60
46. 1948 JASTRZĘBSKI Leszek Prudnik (POL) M60
47. 4793 JAWORSKI marek niezrzeszony (POL) M60
48. 5727 JOCHYM Witold Warszawa (POL) M60
49. 5467 KACPROWSKI Tadeusz Warszawa (POL) M60
50. 209 KACZMAREK Jerzy ANWIL (POL) M60
51. 3422 KAJAK Mirosław Truchtacz.pl (POL) M60
52. 5753 KARKUT Krzysztof KitkiZojkiiSzarlotki (POL) M60
53. 1291 KOLASA Andrzej Klub J.Słowackiego (POL) M60
54. 313 KONKIEWICZ TOMASZ łu bu du bu (POL) M60
55. 6747 KORDEK Jan (POL) M60
56. 5529 KOSOWSKI JANUSZ AKM OLSZTYN /sklepbiegacza.pl (POL) M60
57. 5883 KOWALSKI Henryk SKOK Chmielewskiego/ LSB (POL) M60
58. 1840 KOZŁOWSKI Roman Warszawiaky (POL) M60
59. 4587 KRYPA Jan Warszawa (POL) M60
60. 1521 KUBCZYK Zdzisław BASTER TEAM (POL) M60
61. 4676 KUCZKOWSKI Jerzy Biegnij Juras Biegnij (POL) M60
62. 4896 KUREK Andrzej Warszawa (POL) M60
63. 3329 KUŹMA MIROSŁAW PSSE Siedlce (POL) M60
64. 4421 KWAŚNIEWSKI Benedykt ZABIEGANI OLSZTYN (POL) M60
65. 1858 KWIECIEŃ jacek Markowi Biegacze (POL) M60
66. 4699 LACHERA Bogusław Night Runners Zabrze (POL) M60
67. 5605 ŁANCUCKI Stanislaw Stalowowolski Klub Biegacza (POL) M60
68. 5393 LENART Zdzisław Płock (POL) M60
69. 3542 ŁUŃSKI Zbigniew Klub Biegacza Mrągowo (POL) M60
70. 4345 MACIEJEWSKI Janusz Sobików (POL) M60
71. 3403 MAROLO GIUSEPPE ASD LE TARTARUGHE (POL) M60
72. 6362 MATYSIAK Waldemar Żyrafa Żyrardów (POL) M60
73. 1986 MELANIUK Mirosław Lublin (POL) M60
74. 1658 MIKINA artur pwpw sa (POL) M60
75. 4379 MUSSUR Henryk KKB MOSIR Krosno (POL) M60
76. 3051 NARTOWSKI Jan MORT! (POL) M60
77. 4880 NIEDŹWIADEK Czesław Niedźwiadki Running Team (POL) M60
78. 5335 NOWOSIELSKI Marek Biegam dla Marcinka (POL) M60
79. 5513 OŁDAKOWSKI Leszek Panewniki (POL) M60
80. 4568 OLĘDZKI Janusz WUM (POL) M60
81. 3027 OSIŃSKI Stanisław niestowarzyszony (POL) M60
82. 6221 PELTONIEMI Unto Sastamala (FIN) M60
83. 1995 PETELSKI Paweł Cross Warszawa (POL) B2 M60
84. 6226 PETRYKOWSKI Roman biegamPłock team (POL) M60
85. 5598 PIELACHOWSKI Piotr Boso ale w ostrogach (POL) M60
86. 2333 PIŁAT Jerzy BBL Wydminy (POL) M60
87. 866 PODGÓRSKI Janusz OSKARJA (POL) M60
88. 6189 PRĄDZYŃSKI Dariusz Warszawa (POL) M60
89. 4419 ROKICKI Tomasz Białystok (POL) M60
90. 4418 RUCHOMSKI Wieaław Kielce (POL) M60
91. 1375 RUTKOWSKI Sławomir NIEZRZESZONY (POL) M60
92. 5287 SAGONAS CHRISTOS MARATHON CLUB (GRE) M60
93. 2893 SIERANT Marian Żółtokrólewscy (POL) M60
94. 5952 SKAKLUK Jan KB Legionowo (POL) M60
95. 6107 SKOMSKI Krzysztof Negatyw (POL) M60
96. 5411 SKÓRSKI Stanisław RAZ Szczecin (POL) M60
97. 1309 SMYK Radosław Mieszki-Atle (POL) M60
98. 1699 SOCHA Jan Warszawa (POL) M60
99. 2151 SÓJKA Paweł Alpenverein (POL) M60
100. 2925 STACHOWIAK RYSZARD senior53 (POL) M60
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.22777009 s

Sponsor główny: