ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Strona  1  2 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
103 5109 DOLBIK IHAR run4fun (BLR) 89 M60 (1) 00:19:33 +04:27 00:19:30 09:19:33.10
163 5605 ŁANCUCKI Stanislaw Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 149 M60 (2) 00:20:21 +05:15 00:20:18 09:20:21.76
183 4793 JAWORSKI marek niezrzeszony (POL) 167 M60 (3) 00:20:33 +05:27 00:20:29 09:20:33.95
240 5906 GIPSIAK Andrzej Legionowo (POL) B2 224 M60 (4) 00:20:59 +05:53 00:20:53 09:20:59.45
237 4632 JASEK Tadeusz PZLAM (POL) 221 M60 (5) 00:20:58 +05:52 00:20:56 09:20:58.73
338 5335 NOWOSIELSKI Marek Biegam dla Marcinka (POL) 320 M60 (6) 00:21:14 +06:08 00:21:09 09:21:14.77
471 5057 WÓJCIK Wiesław Chociwel (POL) 449 M60 (7) 00:21:57 +06:51 00:21:43 09:21:57.91
533 5529 KOSOWSKI JANUSZ AKM OLSZTYN /sklepbiegacza.pl (POL) 506 M60 (8) 00:22:22 +07:16 00:22:20 09:22:22.65
796 1019 ZALENSKI Leslaw WROCŁAW MARTHON TEAM (POL) 750 M60 (9) 00:24:00 +08:54 00:23:11 09:24:00.98
933 1665 GURGUL Ryszard Świdnicka Grupa Biegowa (POL) 880 M60 (10) 00:24:28 +09:22 00:23:56 09:24:28.34
1435 5287 SAGONAS CHRISTOS MARATHON CLUB (GRE) 1347 M60 (11) 00:26:19 +11:13 00:24:27 09:26:19.39
1407 1995 PETELSKI Paweł Cross Warszawa (POL) B2 1322 M60 (12) 00:26:17 +11:11 00:24:55 09:26:17.03
2543 4375 FLOOD John Wettingen (SUI) 2318 M60 (13) 00:30:11 +15:05 00:25:27 09:30:11.76
1878 4418 RUCHOMSKI Wieaław Kielce (POL) 1741 M60 (14) 00:28:08 +13:02 00:25:40 09:28:08.72
1826 4587 KRYPA Jan Warszawa (POL) 1694 M60 (15) 00:27:56 +12:50 00:25:45 09:27:56.72
1734 2151 SÓJKA Paweł Alpenverein (POL) 1611 M60 (16) 00:27:34 +12:28 00:25:59 09:27:34.03
1907 3015 BONIEWSKI Lech Glinojeck (POL) 1766 M60 (17) 00:28:15 +13:09 00:26:00 09:28:15.67
1319 44 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok (POL) PZLA 1240 M60 (18) 00:26:10 +11:04 00:26:08 09:26:10.17
2062 1840 KOZŁOWSKI Roman Warszawiaky (POL) 1908 M60 (19) 00:28:38 +13:32 00:26:12 09:28:38.81
2039 4197 ZĄBEK Marek Warszawa (POL) 1888 M60 (20) 00:28:36 +13:30 00:26:19 09:28:36.12
1850 4241 WYBRANIEC andrzej ks gryf (POL) 1715 M60 (21) 00:28:01 +12:55 00:26:19 09:28:01.30
2080 5467 KACPROWSKI Tadeusz Warszawa (POL) 1924 M60 (22) 00:28:41 +13:35 00:26:20 09:28:41.51
2087 1375 RUTKOWSKI Sławomir NIEZRZESZONY (POL) 1930 M60 (23) 00:28:41 +13:35 00:26:22 09:28:41.98
3275 2955 WOJDAT Lech kbp pasja (POL) 2931 M60 (24) 00:31:59 +16:53 00:26:23 09:31:59.35
2065 1699 SOCHA Jan Warszawa (POL) 1911 M60 (25) 00:28:39 +13:33 00:26:24 09:28:39.06
1867 2185 ZIMIŃSKI Zdzisław Orange Polska (POL) 1730 M60 (26) 00:28:05 +12:59 00:26:24 09:28:05.45
2286 6359 SZYCHUŁDA Adam ZORZA GDYNIA (POL) 2099 M60 (27) 00:29:13 +14:07 00:26:25 09:29:13.94
2114 2925 STACHOWIAK RYSZARD senior53 (POL) 1956 M60 (28) 00:28:44 +13:38 00:26:27 09:28:44.93
2049 5320 TKACZUK Eugeniusz Bielsk Podlaski (POL) 1898 M60 (29) 00:28:37 +13:31 00:26:33 09:28:37.43
2550 3422 KAJAK Mirosław Truchtacz.pl (POL) 2324 M60 (30) 00:30:12 +15:06 00:26:48 09:30:12.88
1893 4527 GRZEGOREK Jerzy Trzebnica (POL) 1754 M60 (31) 00:28:12 +13:06 00:26:52 09:28:12.55
2331 5152 WONKO ADAM TOMASZÓW MAZOWIECKI (POL) 2137 M60 (32) 00:29:22 +14:16 00:26:52 09:29:22.82
1815 3403 MAROLO GIUSEPPE ASD LE TARTARUGHE (POL) 1683 M60 (33) 00:27:53 +12:47 00:26:55 09:27:53.19
2553 3423 BOROWSKI Andrzej Rozbiegane Działdowo (POL) 2327 M60 (34) 00:30:13 +15:07 00:26:55 09:30:13.38
2598 4064 BELOWSKI Leszek Chemik NOXY Puławy (POL) 2369 M60 (35) 00:30:20 +15:14 00:27:01 09:30:20.58
2200 2142 IWANICKI Władysław Lubelski Węgiel Bogdanka (POL) 2028 M60 (36) 00:28:55 +13:49 00:27:04 09:28:55.67
2722 2183 SULOWSKI Władysław Marysin (POL) 2475 M60 (37) 00:30:45 +15:39 00:27:10 09:30:45.88
2552 4676 KUCZKOWSKI Jerzy Biegnij Juras Biegnij (POL) 2326 M60 (38) 00:30:13 +15:07 00:27:17 09:30:13.22
2794 5513 OŁDAKOWSKI Leszek Panewniki (POL) 2535 M60 (39) 00:31:01 +15:55 00:27:20 09:31:01.24
2184 3329 KUŹMA MIROSŁAW PSSE Siedlce (POL) 2016 M60 (40) 00:28:53 +13:47 00:27:22 09:28:53.04
2446 1658 MIKINA artur pwpw sa (POL) 2236 M60 (41) 00:29:47 +14:41 00:27:25 09:29:47.62
3318 2816 SZAŁOWSKI Andrzej Pipidów Duży (POL) 2962 M60 (42) 00:32:04 +16:58 00:27:28 09:32:04.64
2811 4657 SZWEDA MAREK brak (POL) 2551 M60 (43) 00:31:05 +15:59 00:27:33 09:31:05.67
3164 3030 JASIŃSKI WALDEMAR WARSZAWA (POL) 2838 M60 (44) 00:31:35 +16:29 00:27:41 09:31:35.49
2538 1291 KOLASA Andrzej Klub J.Słowackiego (POL) 2315 M60 (45) 00:30:10 +15:04 00:27:53 09:30:10.44
3303 6112 URBAŃSKI Józef KKB Mosir Krosno (POL) 2952 M60 (46) 00:32:03 +16:57 00:27:57 09:32:03.06
3261 3051 NARTOWSKI Jan MORT! (POL) 2919 M60 (47) 00:31:55 +16:49 00:28:01 09:31:55.92
2909 3433 ZALEWSKI Franciszek Tuptuś Otwock (POL) 2636 M60 (48) 00:31:16 +16:10 00:28:02 09:31:16.65
2967 5393 LENART Zdzisław Płock (POL) 2681 M60 (49) 00:31:20 +16:14 00:28:13 09:31:20.41
2661 6226 PETRYKOWSKI Roman biegamPłock team (POL) 2421 M60 (50) 00:30:34 +15:28 00:28:14 09:30:34.55
3514 5520 DYKIERT Ryszard Stowarzyszenie Aktywni znad Rospudy (POL) 3116 M60 (51) 00:32:46 +17:40 00:28:18 09:32:46.60
3190 2491 BOŻEK Edward Milanówek (POL) 2861 M60 (52) 00:31:38 +16:32 00:28:20 09:31:38.77
3243 5952 SKAKLUK Jan KB Legionowo (POL) 2904 M60 (53) 00:31:51 +16:45 00:28:23 09:31:51.02
3183 1444 ŻYCIŃSKI Jacek Warszawa (POL) 2855 M60 (54) 00:31:38 +16:32 00:28:37 09:31:38.23
3140 3683 GRZYBAŁA Andrzej KR-B Eko Łomża (POL) 2819 M60 (55) 00:31:33 +16:27 00:28:40 09:31:33.06
3346 6448 ZIELIŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) 2984 M60 (56) 00:32:10 +17:04 00:28:43 09:32:10.98
3268 1691 SZYMCZYK Bogdan amator (POL) 2924 M60 (57) 00:31:57 +16:51 00:28:47 09:31:57.70
3601 4353 SVENSSON Hakan Mölndal (SWE) 3183 M60 (58) 00:33:05 +17:59 00:28:52 09:33:05.24
3285 4896 KUREK Andrzej Warszawa (POL) 2939 M60 (59) 00:32:00 +16:54 00:28:55 09:32:00.21
3701 5666 DUBIŃSKI Bogdan Warszawa (POL) 3262 M60 (60) 00:33:33 +18:27 00:29:11 09:33:33.54
3780 3088 CZERNIK Andrzej Zabrze (POL) 3326 M60 (61) 00:33:51 +18:45 00:29:13 09:33:51.46
3905 6107 SKOMSKI Krzysztof Negatyw (POL) 3414 M60 (62) 00:34:07 +19:01 00:29:13 09:34:07.50
3811 6747 KORDEK Jan (POL) 3351 M60 (63) 00:33:55 +18:49 00:29:19 09:33:55.13
3642 6189 PRĄDZYŃSKI Dariusz Warszawa (POL) 3213 M60 (64) 00:33:16 +18:10 00:29:29 09:33:16.81
3943 4360 FLORECKI Zbigniew Warszawa (POL) 3447 M60 (65) 00:34:13 +19:07 00:29:30 09:34:13.68
3843 5461 DECYK Leszek Team Kopeć (POL) 3371 M60 (66) 00:33:58 +18:52 00:29:34 09:33:58.76
3920 2127 BOJAROWSKI Jacek Warszawa (POL) 3427 M60 (67) 00:34:09 +19:03 00:29:36 09:34:09.37
2704 3417 COZZOLINO govanni le tartarughe asd (POL) 2460 M60 (68) 00:30:42 +15:36 00:29:37 09:30:42.89
2699 3410 FLORIO FRANCESCO le tartarugheasd (POL) 2456 M60 (69) 00:30:41 +15:35 00:29:38 09:30:41.51
3972 1986 MELANIUK Mirosław Lublin (POL) 3472 M60 (70) 00:34:19 +19:13 00:29:43 09:34:19.02
3712 866 PODGÓRSKI Janusz OSKARJA (POL) 3270 M60 (71) 00:33:35 +18:29 00:29:48 09:33:35.77
4115 4804 GAZARKIEWICZ ANTONI BHMW_GDYNIA (POL) 3576 M60 (72) 00:35:06 +20:00 00:29:56 09:35:06.60
3476 3970 BRZOZOWSKI Andrzej KKB (POL) 3085 M60 (73) 00:32:33 +17:27 00:30:02 09:32:33.15
3649 4568 OLĘDZKI Janusz WUM (POL) 3220 M60 (74) 00:33:18 +18:12 00:30:02 09:33:18.19
3952 4421 KWAŚNIEWSKI Benedykt ZABIEGANI OLSZTYN (POL) 3454 M60 (75) 00:34:15 +19:09 00:30:09 09:34:15.51
3803 5618 WACH Zdzisław Augustów (POL) 3345 M60 (76) 00:33:54 +18:48 00:30:10 09:33:54.36
3696 2666 URBAŃSKI Zbyszek Rawa Mazowiecka (POL) 3258 M60 (77) 00:33:32 +18:26 00:30:19 09:33:32.53
4303 5354 WALENCIK Marek Pionki (POL) 3705 M60 (78) 00:36:39 +21:33 00:30:20 09:36:39.86
3847 3027 OSIŃSKI Stanisław niestowarzyszony (POL) 3374 M60 (79) 00:33:59 +18:53 00:30:23 09:33:59.40
4172 3542 ŁUŃSKI Zbigniew Klub Biegacza Mrągowo (POL) 3620 M60 (80) 00:35:28 +20:22 00:30:23 09:35:28.86
4236 3270 CHLEBICKI Przemysław Warszawa (POL) 3662 M60 (81) 00:36:01 +20:55 00:30:48 09:36:01.94
3918 4699 LACHERA Bogusław Night Runners Zabrze (POL) 3425 M60 (82) 00:34:09 +19:03 00:30:57 09:34:09.14
4289 1309 SMYK Radosław Mieszki-Atle (POL) 3695 M60 (83) 00:36:31 +21:25 00:30:57 09:36:31.31
4062 2032 SZCZYPKOWSKI Hieronim Ostrów Wlkp (POL) 3542 M60 (84) 00:34:50 +19:44 00:31:06 09:34:50.14
4440 3024 WALCZAK Tadeusz Bydgoszcz (POL) 3803 M60 (85) 00:37:15 +22:09 00:31:33 09:37:15.22
4455 5411 SKÓRSKI Stanisław RAZ Szczecin (POL) 3812 M60 (86) 00:37:17 +22:11 00:31:39 09:37:17.39
4433 5598 PIELACHOWSKI Piotr Boso ale w ostrogach (POL) 3798 M60 (87) 00:37:13 +22:07 00:31:43 09:37:13.79
4356 2893 SIERANT Marian Żółtokrólewscy (POL) 3740 M60 (88) 00:37:04 +21:58 00:31:44 09:37:04.42
4300 6221 PELTONIEMI Unto Sastamala (FIN) 3703 M60 (89) 00:36:38 +21:32 00:31:52 09:36:38.94
4412 5783 WIŚNIEWSKI Andrzej Klub Biegacza PLL LOT (POL) 3784 M60 (90) 00:37:11 +22:05 00:31:54 09:37:11.38
4373 1948 JASTRZĘBSKI Leszek Prudnik (POL) 3754 M60 (91) 00:37:06 +22:00 00:31:56 09:37:06.42
4525 4345 MACIEJEWSKI Janusz Sobików (POL) 3865 M60 (92) 00:37:38 +22:32 00:32:05 09:37:38.04
4317 5883 KOWALSKI Henryk SKOK Chmielewskiego/ LSB (POL) 3713 M60 (93) 00:36:46 +21:40 00:32:05 09:36:46.91
4501 1882 DRZEWIECKI Waldemar Barlinek (POL) 3845 M60 (94) 00:37:28 +22:22 00:32:06 09:37:28.07
4522 3782 BŁASZCZYK Krzysztof Rozka TEAM (POL) 3862 M60 (95) 00:37:36 +22:30 00:32:15 09:37:36.42
4515 2768 BIEDERKA Zbigniew Paprotnia (POL) 3856 M60 (96) 00:37:32 +22:26 00:32:16 09:37:32.39
4508 5753 KARKUT Krzysztof KitkiZojkiiSzarlotki (POL) 3850 M60 (97) 00:37:30 +22:24 00:32:25 09:37:30.47
4577 1858 KWIECIEŃ jacek Markowi Biegacze (POL) 3897 M60 (98) 00:38:04 +22:58 00:32:30 09:38:04.29
4632 4419 ROKICKI Tomasz Białystok (POL) 3933 M60 (99) 00:38:50 +23:44 00:32:37 09:38:50.12
4506 1621 ŚMIGIELSKI Mieczysław Warszawa (POL) 3849 M60 (100) 00:37:29 +22:23 00:32:46 09:37:29.86
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
2.43973112 s

Sponsor główny: