ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - meta
Strona  1  2 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
170 5605 ŁANCUCKI Stanislaw Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 160 M60 (1) 02:56:31 +46:49 02:56:28 11:56:31.60
248 5109 DOLBIK IHAR run4fun (BLR) 235 M60 (2) 02:59:22 +49:40 02:59:19 11:59:22.14
275 4793 JAWORSKI marek niezrzeszony (POL) 261 M60 (3) 03:00:32 +50:50 03:00:28 12:00:32.68
379 5906 GIPSIAK Andrzej Legionowo (POL) B2 361 M60 (4) 03:06:17 +56:35 03:06:11 12:06:17.72
524 5335 NOWOSIELSKI Marek Biegam dla Marcinka (POL) 493 M60 (5) 03:13:30 +01:03:48 03:13:25 12:13:30.73
649 4632 JASEK Tadeusz PZLAM (POL) 614 M60 (6) 03:17:31 +01:07:49 03:17:29 12:17:31.27
762 1019 ZALENSKI Leslaw WROCŁAW MARTHON TEAM (POL) 720 M60 (7) 03:22:36 +01:12:54 03:21:47 12:22:36.30
766 5529 KOSOWSKI JANUSZ AKM OLSZTYN /sklepbiegacza.pl (POL) 722 M60 (8) 03:22:07 +01:12:25 03:22:05 12:22:07.27
825 5287 SAGONAS CHRISTOS MARATHON CLUB (GRE) 779 M60 (9) 03:26:16 +01:16:34 03:24:24 12:26:16.90
853 5057 WÓJCIK Wiesław Chociwel (POL) 804 M60 (10) 03:25:22 +01:15:40 03:25:08 12:25:22.72
927 1665 GURGUL Ryszard Świdnicka Grupa Biegowa (POL) 872 M60 (11) 03:27:40 +01:17:58 03:27:08 12:27:40.16
1350 4375 FLOOD John Wettingen (SUI) 1255 M60 (12) 03:40:58 +01:31:16 03:36:14 12:40:58.06
1504 3015 BONIEWSKI Lech Glinojeck (POL) 1394 M60 (13) 03:42:08 +01:32:26 03:39:53 12:42:08.40
1525 1995 PETELSKI Paweł Cross Warszawa (POL) B2 1413 M60 (14) 03:41:47 +01:32:05 03:40:25 12:41:47.51
1629 1699 SOCHA Jan Warszawa (POL) 1506 M60 (15) 03:45:00 +01:35:18 03:42:45 12:45:00.95
1832 3403 MAROLO GIUSEPPE ASD LE TARTARUGHE (POL) 1687 M60 (16) 03:47:41 +01:37:59 03:46:43 12:47:41.41
1860 4197 ZĄBEK Marek Warszawa (POL) 1710 M60 (17) 03:49:35 +01:39:53 03:47:18 12:49:35.93
1865 2955 WOJDAT Lech kbp pasja (POL) 1715 M60 (18) 03:52:59 +01:43:17 03:47:23 12:52:59.88
1868 1840 KOZŁOWSKI Roman Warszawiaky (POL) 1718 M60 (19) 03:49:53 +01:40:11 03:47:27 12:49:53.53
1925 5467 KACPROWSKI Tadeusz Warszawa (POL) 1767 M60 (20) 03:51:11 +01:41:29 03:48:50 12:51:11.74
1985 4418 RUCHOMSKI Wieaław Kielce (POL) 1819 M60 (21) 03:52:16 +01:42:34 03:49:48 12:52:16.77
2010 4676 KUCZKOWSKI Jerzy Biegnij Juras Biegnij (POL) 1843 M60 (22) 03:53:17 +01:43:35 03:50:21 12:53:17.61
2184 6112 URBAŃSKI Józef KKB Mosir Krosno (POL) 1989 M60 (23) 03:57:41 +01:47:59 03:53:35 12:57:41.67
2223 5320 TKACZUK Eugeniusz Bielsk Podlaski (POL) 2021 M60 (24) 03:56:11 +01:46:29 03:54:07 12:56:11.37
2296 44 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok (POL) PZLA 2087 M60 (25) 03:55:20 +01:45:38 03:55:18 12:55:20.03
2324 3422 KAJAK Mirosław Truchtacz.pl (POL) 2110 M60 (26) 03:59:00 +01:49:18 03:55:36 12:59:00.03
2469 5152 WONKO ADAM TOMASZÓW MAZOWIECKI (POL) 2220 M60 (27) 04:00:13 +01:50:31 03:57:43 13:00:13.60
2506 6359 SZYCHUŁDA Adam ZORZA GDYNIA (POL) 2253 M60 (28) 04:01:08 +01:51:26 03:58:20 13:01:08.02
2525 2185 ZIMIŃSKI Zdzisław Orange Polska (POL) 2269 M60 (29) 04:00:20 +01:50:38 03:58:39 13:00:20.36
2558 1375 RUTKOWSKI Sławomir NIEZRZESZONY (POL) 2297 M60 (30) 04:01:28 +01:51:46 03:59:09 13:01:28.79
2560 3329 KUŹMA MIROSŁAW PSSE Siedlce (POL) 2299 M60 (31) 04:00:43 +01:51:01 03:59:12 13:00:43.49
2641 2142 IWANICKI Władysław Lubelski Węgiel Bogdanka (POL) 2364 M60 (32) 04:02:42 +01:53:00 04:00:51 13:02:42.12
2661 1444 ŻYCIŃSKI Jacek Warszawa (POL) 2378 M60 (33) 04:04:18 +01:54:36 04:01:17 13:04:18.10
2703 5393 LENART Zdzisław Płock (POL) 2414 M60 (34) 04:05:41 +01:55:59 04:02:34 13:05:41.34
2717 4587 KRYPA Jan Warszawa (POL) 2427 M60 (35) 04:05:08 +01:55:26 04:02:57 13:05:08.59
2777 4353 SVENSSON Hakan Mölndal (SWE) 2475 M60 (36) 04:08:24 +01:58:42 04:04:11 13:08:24.54
2781 3423 BOROWSKI Andrzej Rozbiegane Działdowo (POL) 2479 M60 (37) 04:07:34 +01:57:52 04:04:16 13:07:34.44
2783 4064 BELOWSKI Leszek Chemik NOXY Puławy (POL) 2481 M60 (38) 04:07:40 +01:57:58 04:04:21 13:07:40.75
2793 6226 PETRYKOWSKI Roman biegamPłock team (POL) 2489 M60 (39) 04:06:55 +01:57:13 04:04:35 13:06:55.12
2849 3433 ZALEWSKI Franciszek Tuptuś Otwock (POL) 2534 M60 (40) 04:09:16 +01:59:34 04:06:02 13:09:16.90
2952 6189 PRĄDZYŃSKI Dariusz Warszawa (POL) 2621 M60 (41) 04:12:09 +02:02:27 04:08:22 13:12:09.31
3043 2491 BOŻEK Edward Milanówek (POL) 2692 M60 (42) 04:13:40 +02:03:58 04:10:22 13:13:40.11
3241 4527 GRZEGOREK Jerzy Trzebnica (POL) 2847 M60 (43) 04:16:24 +02:06:42 04:15:04 13:16:24.06
3268 5618 WACH Zdzisław Augustów (POL) 2868 M60 (44) 04:19:32 +02:09:50 04:15:48 13:19:32.34
3280 2183 SULOWSKI Władysław Marysin (POL) 2879 M60 (45) 04:19:45 +02:10:03 04:16:10 13:19:45.69
3295 5461 DECYK Leszek Team Kopeć (POL) 2891 M60 (46) 04:20:56 +02:11:14 04:16:32 13:20:56.42
3307 4657 SZWEDA MAREK brak (POL) 2899 M60 (47) 04:20:18 +02:10:36 04:16:46 13:20:18.81
3321 6747 KORDEK Jan (POL) 2912 M60 (48) 04:21:49 +02:12:07 04:17:13 13:21:49.83
3332 5520 DYKIERT Ryszard Stowarzyszenie Aktywni znad Rospudy (POL) 2923 M60 (49) 04:21:59 +02:12:17 04:17:31 13:21:59.66
3349 4241 WYBRANIEC andrzej ks gryf (POL) 2935 M60 (50) 04:19:37 +02:09:55 04:17:55 13:19:37.84
3382 4360 FLORECKI Zbigniew Warszawa (POL) 2965 M60 (51) 04:23:35 +02:13:53 04:18:52 13:23:35.47
3387 5513 OŁDAKOWSKI Leszek Panewniki (POL) 2970 M60 (52) 04:22:47 +02:13:05 04:19:06 13:22:47.47
3422 2816 SZAŁOWSKI Andrzej Pipidów Duży (POL) 3002 M60 (53) 04:24:30 +02:14:48 04:19:54 13:24:30.04
3460 4568 OLĘDZKI Janusz WUM (POL) 3031 M60 (54) 04:24:23 +02:14:41 04:21:07 13:24:23.08
3524 3542 ŁUŃSKI Zbigniew Klub Biegacza Mrągowo (POL) 3074 M60 (55) 04:28:30 +02:18:48 04:23:25 13:28:30.67
3525 3051 NARTOWSKI Jan MORT! (POL) 3075 M60 (56) 04:27:21 +02:17:39 04:23:27 13:27:21.81
3528 2127 BOJAROWSKI Jacek Warszawa (POL) 3077 M60 (57) 04:28:01 +02:18:19 04:23:28 13:28:01.07
3590 5783 WIŚNIEWSKI Andrzej Klub Biegacza PLL LOT (POL) 3127 M60 (58) 04:30:26 +02:20:44 04:25:09 13:30:26.47
3659 1948 JASTRZĘBSKI Leszek Prudnik (POL) 3180 M60 (59) 04:32:09 +02:22:27 04:26:59 13:32:09.10
3729 2768 BIEDERKA Zbigniew Paprotnia (POL) 3232 M60 (60) 04:34:29 +02:24:47 04:29:13 13:34:29.51
3734 1658 MIKINA artur pwpw sa (POL) 3236 M60 (61) 04:31:45 +02:22:03 04:29:23 13:31:45.68
3735 866 PODGÓRSKI Janusz OSKARJA (POL) 3237 M60 (62) 04:33:12 +02:23:30 04:29:25 13:33:12.78
3740 3683 GRZYBAŁA Andrzej KR-B Eko Łomża (POL) 3242 M60 (63) 04:32:24 +02:22:42 04:29:31 13:32:24.96
3757 1986 MELANIUK Mirosław Lublin (POL) 3255 M60 (64) 04:34:36 +02:24:54 04:30:00 13:34:36.33
3795 4421 KWAŚNIEWSKI Benedykt ZABIEGANI OLSZTYN (POL) 3284 M60 (65) 04:35:29 +02:25:47 04:31:23 13:35:29.41
3801 5883 KOWALSKI Henryk SKOK Chmielewskiego/ LSB (POL) 3289 M60 (66) 04:36:12 +02:26:30 04:31:31 13:36:12.68
3818 1309 SMYK Radosław Mieszki-Atle (POL) 3301 M60 (67) 04:37:40 +02:27:58 04:32:06 13:37:40.20
3825 1291 KOLASA Andrzej Klub J.Słowackiego (POL) 3305 M60 (68) 04:34:45 +02:25:03 04:32:28 13:34:45.03
3833 3024 WALCZAK Tadeusz Bydgoszcz (POL) 3311 M60 (69) 04:38:34 +02:28:52 04:32:52 13:38:34.96
3865 3027 OSIŃSKI Stanisław niestowarzyszony (POL) 3333 M60 (70) 04:37:57 +02:28:15 04:34:21 13:37:57.59
3887 4896 KUREK Andrzej Warszawa (POL) 3350 M60 (71) 04:37:57 +02:28:15 04:34:52 13:37:57.00
3904 2666 URBAŃSKI Zbyszek Rawa Mazowiecka (POL) 3366 M60 (72) 04:38:57 +02:29:15 04:35:44 13:38:57.52
3983 1691 SZYMCZYK Bogdan amator (POL) 3425 M60 (73) 04:41:38 +02:31:56 04:38:28 13:41:38.85
3991 5753 KARKUT Krzysztof KitkiZojkiiSzarlotki (POL) 3430 M60 (74) 04:44:00 +02:34:18 04:38:55 13:44:00.11
4010 3030 JASIŃSKI WALDEMAR WARSZAWA (POL) 3445 M60 (75) 04:43:20 +02:33:38 04:39:26 13:43:20.87
4036 5354 WALENCIK Marek Pionki (POL) 3465 M60 (76) 04:46:29 +02:36:47 04:40:10 13:46:29.77
4096 1521 KUBCZYK Zdzisław BASTER TEAM (POL) 3505 M60 (77) 04:48:52 +02:39:10 04:42:43 13:48:52.14
4146 6107 SKOMSKI Krzysztof Negatyw (POL) 3542 M60 (78) 04:50:05 +02:40:23 04:45:11 13:50:05.82
4196 4419 ROKICKI Tomasz Białystok (POL) 3582 M60 (79) 04:54:08 +02:44:26 04:47:55 13:54:08.05
4198 3970 BRZOZOWSKI Andrzej KKB (POL) 3584 M60 (80) 04:50:28 +02:40:46 04:47:57 13:50:28.92
4199 4804 GAZARKIEWICZ ANTONI BHMW_GDYNIA (POL) 3585 M60 (81) 04:53:11 +02:43:29 04:48:01 13:53:11.05
4203 6224 BARANOWSKI Piotr Lublinianka (POL) 3589 M60 (82) 04:54:09 +02:44:27 04:48:13 13:54:09.90
4207 2426 BURZYKOWSKI Stanisław Lublin (POL) 3592 M60 (83) 04:54:14 +02:44:32 04:48:23 13:54:14.37
4210 5666 DUBIŃSKI Bogdan Warszawa (POL) 3594 M60 (84) 04:52:49 +02:43:07 04:48:27 13:52:49.16
4246 6221 PELTONIEMI Unto Sastamala (FIN) 3620 M60 (85) 04:55:35 +02:45:53 04:50:49 13:55:35.05
4297 6448 ZIELIŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) 3654 M60 (86) 04:57:30 +02:47:48 04:54:03 13:57:30.60
4319 2893 SIERANT Marian Żółtokrólewscy (POL) 3671 M60 (87) 05:00:38 +02:50:56 04:55:18 14:00:38.33
4324 6362 MATYSIAK Waldemar Żyrafa Żyrardów (POL) 3675 M60 (88) 05:01:36 +02:51:54 04:55:32 14:01:36.03
4344 5411 SKÓRSKI Stanisław RAZ Szczecin (POL) 3688 M60 (89) 05:01:57 +02:52:15 04:56:19 14:01:57.30
4358 4699 LACHERA Bogusław Night Runners Zabrze (POL) 3700 M60 (90) 05:00:26 +02:50:44 04:57:14 14:00:26.06
4378 1621 ŚMIGIELSKI Mieczysław Warszawa (POL) 3712 M60 (91) 05:03:00 +02:53:18 04:58:17 14:03:00.38
4382 1858 KWIECIEŃ jacek Markowi Biegacze (POL) 3715 M60 (92) 05:03:56 +02:54:14 04:58:22 14:03:56.09
4398 3782 BŁASZCZYK Krzysztof Rozka TEAM (POL) 3726 M60 (93) 05:04:39 +02:54:57 04:59:18 14:04:39.42
4425 5952 SKAKLUK Jan KB Legionowo (POL) 3748 M60 (94) 05:04:21 +02:54:39 05:00:53 14:04:21.81
4438 1882 DRZEWIECKI Waldemar Barlinek (POL) 3758 M60 (95) 05:06:46 +02:57:04 05:01:24 14:06:46.33
4452 2780 BERNACKI Zbigniew Grodziski Klub Biegacza (POL) 3766 M60 (96) 05:09:08 +02:59:26 05:03:10 14:09:08.00
4454 4345 MACIEJEWSKI Janusz Sobików (POL) 3768 M60 (97) 05:09:11 +02:59:29 05:03:38 14:09:11.32
4467 5598 PIELACHOWSKI Piotr Boso ale w ostrogach (POL) 3778 M60 (98) 05:11:03 +03:01:21 05:05:33 14:11:03.59
4476 4297 GÓRNICKI Marek WETERANI RP (POL) 3786 M60 (99) 05:13:07 +03:03:25 05:07:09 14:13:07.28
4478 1533 WOLNIAK Andrzej BASTER TEAM (POL) 3788 M60 (100) 05:13:31 +03:03:49 05:07:21 14:13:31.90
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25649405 s

Sponsor główny: