ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 10 km
Strona  1  2 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
108 5109 DOLBIK IHAR run4fun (BLR) 94 M60 (1) 00:39:21 +08:55 00:39:18 09:39:21.97
172 5605 ŁANCUCKI Stanislaw Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 157 M60 (2) 00:40:40 +10:14 00:40:37 09:40:40.77
204 4793 JAWORSKI marek niezrzeszony (POL) 188 M60 (3) 00:41:19 +10:53 00:41:15 09:41:19.09
293 5906 GIPSIAK Andrzej Legionowo (POL) B2 275 M60 (4) 00:42:12 +11:46 00:42:06 09:42:12.51
349 5335 NOWOSIELSKI Marek Biegam dla Marcinka (POL) 331 M60 (5) 00:42:26 +12:00 00:42:21 09:42:26.20
353 4632 JASEK Tadeusz PZLAM (POL) 335 M60 (6) 00:42:28 +12:02 00:42:26 09:42:28.17
596 5529 KOSOWSKI JANUSZ AKM OLSZTYN /sklepbiegacza.pl (POL) 564 M60 (7) 00:45:09 +14:43 00:45:07 09:45:09.35
802 1019 ZALENSKI Leslaw WROCŁAW MARTHON TEAM (POL) 756 M60 (8) 00:47:05 +16:39 00:46:16 09:47:05.16
780 5057 WÓJCIK Wiesław Chociwel (POL) 736 M60 (9) 00:47:03 +16:37 00:46:49 09:47:03.04
937 1665 GURGUL Ryszard Świdnicka Grupa Biegowa (POL) 886 M60 (10) 00:48:07 +17:41 00:47:35 09:48:07.81
1228 5287 SAGONAS CHRISTOS MARATHON CLUB (GRE) 1157 M60 (11) 00:50:17 +19:51 00:48:25 09:50:17.96
1177 1995 PETELSKI Paweł Cross Warszawa (POL) B2 1111 M60 (12) 00:49:55 +19:29 00:48:33 09:49:55.03
2097 4375 FLOOD John Wettingen (SUI) 1936 M60 (13) 00:54:59 +24:33 00:50:15 09:54:59.59
1783 4418 RUCHOMSKI Wieaław Kielce (POL) 1660 M60 (14) 00:53:28 +23:02 00:51:00 09:53:28.99
1799 3015 BONIEWSKI Lech Glinojeck (POL) 1673 M60 (15) 00:53:30 +23:04 00:51:15 09:53:30.90
1923 1840 KOZŁOWSKI Roman Warszawiaky (POL) 1784 M60 (16) 00:54:10 +23:44 00:51:44 09:54:10.86
1891 4587 KRYPA Jan Warszawa (POL) 1757 M60 (17) 00:54:02 +23:36 00:51:51 09:54:02.01
1811 2151 SÓJKA Paweł Alpenverein (POL) 1684 M60 (18) 00:53:32 +23:06 00:51:57 09:53:32.85
2042 6359 SZYCHUŁDA Adam ZORZA GDYNIA (POL) 1889 M60 (19) 00:54:48 +24:22 00:52:00 09:54:48.54
1999 1699 SOCHA Jan Warszawa (POL) 1852 M60 (20) 00:54:33 +24:07 00:52:18 09:54:33.51
1978 4241 WYBRANIEC andrzej ks gryf (POL) 1833 M60 (21) 00:54:26 +24:00 00:52:44 09:54:26.38
1835 3403 MAROLO GIUSEPPE ASD LE TARTARUGHE (POL) 1707 M60 (22) 00:53:42 +23:16 00:52:44 09:53:42.98
2759 2955 WOJDAT Lech kbp pasja (POL) 2512 M60 (23) 00:58:21 +27:55 00:52:45 09:58:21.21
2118 2925 STACHOWIAK RYSZARD senior53 (POL) 1956 M60 (24) 00:55:05 +24:39 00:52:48 09:55:05.90
1997 2185 ZIMIŃSKI Zdzisław Orange Polska (POL) 1850 M60 (25) 00:54:32 +24:06 00:52:51 09:54:32.22
1712 44 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok (POL) PZLA 1596 M60 (26) 00:52:55 +22:29 00:52:53 09:52:55.24
2372 3423 BOROWSKI Andrzej Rozbiegane Działdowo (POL) 2177 M60 (27) 00:56:16 +25:50 00:52:58 09:56:16.92
2181 4197 ZĄBEK Marek Warszawa (POL) 2012 M60 (28) 00:55:20 +24:54 00:53:03 09:55:20.32
2208 1375 RUTKOWSKI Sławomir NIEZRZESZONY (POL) 2035 M60 (29) 00:55:24 +24:58 00:53:05 09:55:24.74
2226 5467 KACPROWSKI Tadeusz Warszawa (POL) 2051 M60 (30) 00:55:29 +25:03 00:53:08 09:55:29.05
2175 5320 TKACZUK Eugeniusz Bielsk Podlaski (POL) 2006 M60 (31) 00:55:16 +24:50 00:53:12 09:55:16.64
2322 5152 WONKO ADAM TOMASZÓW MAZOWIECKI (POL) 2135 M60 (32) 00:55:59 +25:33 00:53:29 09:55:59.04
2491 3422 KAJAK Mirosław Truchtacz.pl (POL) 2278 M60 (33) 00:56:54 +26:28 00:53:30 09:56:54.11
2545 4064 BELOWSKI Leszek Chemik NOXY Puławy (POL) 2323 M60 (34) 00:57:14 +26:48 00:53:55 09:57:14.19
2290 3329 KUŹMA MIROSŁAW PSSE Siedlce (POL) 2107 M60 (35) 00:55:44 +25:18 00:54:13 09:55:44.67
2647 2183 SULOWSKI Władysław Marysin (POL) 2414 M60 (36) 00:57:48 +27:22 00:54:13 09:57:48.78
2530 4676 KUCZKOWSKI Jerzy Biegnij Juras Biegnij (POL) 2309 M60 (37) 00:57:10 +26:44 00:54:14 09:57:10.37
2724 5513 OŁDAKOWSKI Leszek Panewniki (POL) 2481 M60 (38) 00:58:10 +27:44 00:54:29 09:58:10.00
2757 4657 SZWEDA MAREK brak (POL) 2510 M60 (39) 00:58:20 +27:54 00:54:48 09:58:20.73
2368 4527 GRZEGOREK Jerzy Trzebnica (POL) 2174 M60 (40) 00:56:16 +25:50 00:54:56 09:56:16.54
2572 1658 MIKINA artur pwpw sa (POL) 2348 M60 (41) 00:57:22 +26:56 00:55:00 09:57:22.07
2986 3030 JASIŃSKI WALDEMAR WARSZAWA (POL) 2703 M60 (42) 00:59:12 +28:46 00:55:18 09:59:12.62
2785 5393 LENART Zdzisław Płock (POL) 2533 M60 (43) 00:58:27 +28:01 00:55:20 09:58:27.49
3050 3051 NARTOWSKI Jan MORT! (POL) 2758 M60 (44) 00:59:16 +28:50 00:55:22 09:59:16.64
3195 6112 URBAŃSKI Józef KKB Mosir Krosno (POL) 2876 M60 (45) 00:59:38 +29:12 00:55:32 09:59:38.54
3016 3433 ZALEWSKI Franciszek Tuptuś Otwock (POL) 2729 M60 (46) 00:59:14 +28:48 00:56:00 09:59:14.19
3168 2491 BOŻEK Edward Milanówek (POL) 2854 M60 (47) 00:59:32 +29:06 00:56:14 09:59:32.17
2841 6226 PETRYKOWSKI Roman biegamPłock team (POL) 2579 M60 (48) 00:58:42 +28:16 00:56:22 09:58:42.00
3435 5520 DYKIERT Ryszard Stowarzyszenie Aktywni znad Rospudy (POL) 3061 M60 (49) 01:00:51 +30:25 00:56:23 10:00:51.86
3318 5952 SKAKLUK Jan KB Legionowo (POL) 2977 M60 (50) 01:00:08 +29:42 00:56:40 10:00:08.56
3259 1444 ŻYCIŃSKI Jacek Warszawa (POL) 2925 M60 (51) 00:59:53 +29:27 00:56:52 09:59:53.49
3339 1691 SZYMCZYK Bogdan amator (POL) 2991 M60 (52) 01:00:14 +29:48 00:57:04 10:00:14.09
3180 1291 KOLASA Andrzej Klub J.Słowackiego (POL) 2864 M60 (53) 00:59:34 +29:08 00:57:17 09:59:34.25
3590 2816 SZAŁOWSKI Andrzej Pipidów Duży (POL) 3178 M60 (54) 01:01:57 +31:31 00:57:21 10:01:57.41
3484 6189 PRĄDZYŃSKI Dariusz Warszawa (POL) 3100 M60 (55) 01:01:12 +30:46 00:57:25 10:01:12.26
3552 4353 SVENSSON Hakan Mölndal (SWE) 3151 M60 (56) 01:01:41 +31:15 00:57:28 10:01:41.30
3398 3683 GRZYBAŁA Andrzej KR-B Eko Łomża (POL) 3032 M60 (57) 01:00:37 +30:11 00:57:44 10:00:37.52
3561 6448 ZIELIŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) 3159 M60 (58) 01:01:45 +31:19 00:58:18 10:01:45.64
3765 6747 KORDEK Jan (POL) 3315 M60 (59) 01:03:17 +32:51 00:58:41 10:03:17.61
3790 4360 FLORECKI Zbigniew Warszawa (POL) 3333 M60 (60) 01:03:29 +33:03 00:58:46 10:03:29.84
3408 2142 IWANICKI Władysław Lubelski Węgiel Bogdanka (POL) 3040 M60 (61) 01:00:42 +30:16 00:58:51 10:00:42.11
3308 3417 COZZOLINO govanni le tartarughe asd (POL) 2968 M60 (62) 01:00:05 +29:39 00:59:00 10:00:05.79
3775 5666 DUBIŃSKI Bogdan Warszawa (POL) 3322 M60 (63) 01:03:23 +32:57 00:59:01 10:03:23.01
3618 4896 KUREK Andrzej Warszawa (POL) 3199 M60 (64) 01:02:06 +31:40 00:59:01 10:02:06.41
3307 3410 FLORIO FRANCESCO le tartarugheasd (POL) 2967 M60 (65) 01:00:05 +29:39 00:59:02 10:00:05.40
3657 4568 OLĘDZKI Janusz WUM (POL) 3229 M60 (66) 01:02:25 +31:59 00:59:09 10:02:25.26
3907 6107 SKOMSKI Krzysztof Negatyw (POL) 3421 M60 (67) 01:04:04 +33:38 00:59:10 10:04:04.21
3800 5461 DECYK Leszek Team Kopeć (POL) 3341 M60 (68) 01:03:34 +33:08 00:59:10 10:03:34.82
3832 3088 CZERNIK Andrzej Zabrze (POL) 3368 M60 (69) 01:03:48 +33:22 00:59:10 10:03:48.96
3753 866 PODGÓRSKI Janusz OSKARJA (POL) 3303 M60 (70) 01:03:07 +32:41 00:59:20 10:03:07.61
3920 2127 BOJAROWSKI Jacek Warszawa (POL) 3431 M60 (71) 01:04:07 +33:41 00:59:34 10:04:07.13
3961 1986 MELANIUK Mirosław Lublin (POL) 3462 M60 (72) 01:04:21 +33:55 00:59:45 10:04:21.20
4094 4804 GAZARKIEWICZ ANTONI BHMW_GDYNIA (POL) 3562 M60 (73) 01:05:26 +35:00 01:00:16 10:05:26.35
3917 5618 WACH Zdzisław Augustów (POL) 3428 M60 (74) 01:04:06 +33:40 01:00:22 10:04:06.94
3994 4421 KWAŚNIEWSKI Benedykt ZABIEGANI OLSZTYN (POL) 3488 M60 (75) 01:04:34 +34:08 01:00:28 10:04:34.02
4112 3542 ŁUŃSKI Zbigniew Klub Biegacza Mrągowo (POL) 3574 M60 (76) 01:05:44 +35:18 01:00:39 10:05:44.15
3821 3970 BRZOZOWSKI Andrzej KKB (POL) 3360 M60 (77) 01:03:45 +33:19 01:01:14 10:03:45.15
4042 3027 OSIŃSKI Stanisław niestowarzyszony (POL) 3527 M60 (78) 01:05:04 +34:38 01:01:28 10:05:04.02
4239 1309 SMYK Radosław Mieszki-Atle (POL) 3662 M60 (79) 01:07:21 +36:55 01:01:47 10:07:21.19
4069 2666 URBAŃSKI Zbyszek Rawa Mazowiecka (POL) 3545 M60 (80) 01:05:13 +34:47 01:02:00 10:05:13.77
4376 5354 WALENCIK Marek Pionki (POL) 3751 M60 (81) 01:09:02 +38:36 01:02:43 10:09:02.37
4137 4699 LACHERA Bogusław Night Runners Zabrze (POL) 3595 M60 (82) 01:06:03 +35:37 01:02:51 10:06:03.44
4298 3270 CHLEBICKI Przemysław Warszawa (POL) 3705 M60 (83) 01:08:08 +37:42 01:02:55 10:08:08.68
4424 3024 WALCZAK Tadeusz Bydgoszcz (POL) 3788 M60 (84) 01:09:19 +38:53 01:03:37 10:09:19.60
4417 5411 SKÓRSKI Stanisław RAZ Szczecin (POL) 3783 M60 (85) 01:09:18 +38:52 01:03:40 10:09:18.41
4445 5598 PIELACHOWSKI Piotr Boso ale w ostrogach (POL) 3804 M60 (86) 01:09:25 +38:59 01:03:55 10:09:25.78
4407 2893 SIERANT Marian Żółtokrólewscy (POL) 3776 M60 (87) 01:09:16 +38:50 01:03:56 10:09:16.87
4414 2768 BIEDERKA Zbigniew Paprotnia (POL) 3781 M60 (88) 01:09:17 +38:51 01:04:01 10:09:17.84
4368 5883 KOWALSKI Henryk SKOK Chmielewskiego/ LSB (POL) 3747 M60 (89) 01:09:00 +38:34 01:04:19 10:09:00.09
4461 1948 JASTRZĘBSKI Leszek Prudnik (POL) 3817 M60 (90) 01:09:29 +39:03 01:04:19 10:09:29.93
4315 2032 SZCZYPKOWSKI Hieronim Ostrów Wlkp (POL) 3713 M60 (91) 01:08:15 +37:49 01:04:31 10:08:15.08
4524 4345 MACIEJEWSKI Janusz Sobików (POL) 3855 M60 (92) 01:10:05 +39:39 01:04:32 10:10:05.55
4498 5783 WIŚNIEWSKI Andrzej Klub Biegacza PLL LOT (POL) 3842 M60 (93) 01:09:50 +39:24 01:04:33 10:09:50.40
4442 1621 ŚMIGIELSKI Mieczysław Warszawa (POL) 3801 M60 (94) 01:09:25 +38:59 01:04:42 10:09:25.11
4538 1882 DRZEWIECKI Waldemar Barlinek (POL) 3865 M60 (95) 01:10:21 +39:55 01:04:59 10:10:21.62
4511 6221 PELTONIEMI Unto Sastamala (FIN) 3849 M60 (96) 01:09:58 +39:32 01:05:12 10:09:58.40
4555 5753 KARKUT Krzysztof KitkiZojkiiSzarlotki (POL) 3874 M60 (97) 01:10:36 +40:10 01:05:31 10:10:36.69
4609 4419 ROKICKI Tomasz Białystok (POL) 3914 M60 (98) 01:11:48 +41:22 01:05:35 10:11:48.28
4593 1858 KWIECIEŃ jacek Markowi Biegacze (POL) 3899 M60 (99) 01:11:28 +41:02 01:05:54 10:11:28.28
4598 3782 BŁASZCZYK Krzysztof Rozka TEAM (POL) 3903 M60 (100) 01:11:30 +41:04 01:06:09 10:11:30.67
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.20418692 s

Sponsor główny: