ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
1
2
3
.
.
.
.
.
.
10
11
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
21
TRZASKALSKA Izabela
AZS UMCS LUBLIN (POL)
K30
2.
22
JEROTICH Sheila
(KEN)
K30
3.
23
KWAMBAI Antonina
(KEN)
K18
4.
24
YATOR Gladys
(KEN)
K18
5.
25
KALIUZHNA Viktoriia
(UKR)
K18
6.
26
SAVINA Nina
(BLR)
K18
7.
27
KUDZELICH Sviatlana
Sporting Club de Portugal (BLR)
K30
8.
28
ZENUDA Fantu
(ETH)
K18
9.
29
KHAMIDOVA Sitora
(UZB)
K30
10.
30
STORBACKA Karin
HELSINKI HALF MARATHON (FIN)
K30
11.
31
WORTESA Jemelia
(ETH)
K30
12.
32
LISOWSKA Aleksandra
AZS UWM OLSZTYN (POL)
K18
13.
33
SZYSZKA Anna
LŁKS PREFABET ŚNIADOWO (POL)
K18
14.
34
ŁAPIŃSKA Anna
(POL)
K30
15.
35
CHUMBA Filomena Chepchirchir
(KEN)
K18
16.
36
KOECH Nancy
(POL)
K30
17.
38
WELDU Nazaret
(POL)
K18
18.
118
MOTYLEWSKA Marta
Płocki Klub Kolarski (POL)
K18
19.
135
LEWICKA-SŁOWIŃSKA JOANNA
WARSZAWA (POL)
K30
20.
189
CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA Joanna
ANWIL TEAM (POL)
K40
21.
190
GRUZA Agnieszka
Warszawa (POL)
K40
22.
220
MUSIELAK Ewa
Warszawa (POL)
K30
23.
311
TYMIŃSKA Beata
Orlen Running Team (POL)
K40
24.
340
TUROWSKA Karolina
Nowe Proboszczewice (POL)
K18
25.
343
KORYTKOWSKA Anna
Stare Draganie (POL)
K18
26.
400
ROGOWSKA Magdalena
Płock (POL)
K30
27.
801
DĄBROWA Iwona
Ryki (POL)
K30
28.
806
BAJKIEWICZ Beata
Piaseczno (POL)
K18
29.
810
KUJAWSKA Anna
Rzy (POL)
K40
30.
816
DEC BEATA
Bierutowska Grupa Biegowa (POL)
K40
31.
824
MENDRYCKA Anna
Warszawa (POL)
K30
32.
830
APANOWICZ Angelika
(POL)
K40
33.
839
WARZECHA Aleksandra
Warszawa (POL)
K30
34.
849
SOKOŁOWSKA-MAKAROWSKA Małgorzata
(POL)
K30
35.
851
BRONOWICKA Katarzyna
amator (POL)
K18
36.
857
KOŁODZIEJ Ramona
VERVA RUNNING TEAM (POL)
K18
37.
860
MIKOŁAJEWSKA Ewelina
verva running team (POL)
K18
38.
861
MUCHA Wiktoria
Pawłówek (POL)
K30
39.
862
NOWOTA Paulina
Verva Running Team (POL)
K18
40.
863
PALUCH Lucyna
Poręby Dymarskie (POL)
K18
41.
867
RZYSKA Agnieszka
Łagiewniki Wielkie (POL)
K40
42.
875
KONIECZNA Joanna
Watacha łaczy NAS bieganie (POL)
K30
43.
881
MARJANKOWSKA Halina
Krzepice (POL)
K50
44.
890
ZALEWSKA Agata
KLUB Biegacza Bolesławiec (POL)
K30
45.
895
PYTLIK Aleksandra
(POL)
K30
46.
896
ŁACH agnieszka
warszawa (POL)
K40
47.
915
KORUTOWSKA-WOOFF Małgorzata
(POL)
K50
48.
916
WODEJKO Aleksandra
(POL)
K40
49.
1032
BIERNACKA Justyna
Tornado Pawlichy (POL)
K40
50.
1041
CHLEBOWSKA Magdalena
Biegajnia Poznań (POL)
K40
51.
1051
GRAJ Ewa
KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA (POL)
K40
52.
1068
GAJDECKA Natalia
Konin (POL)
K30
53.
1071
KLUSEK Jolanta
Yola Yolanda (POL)
K40
54.
1075
ŻEBROWSKA Beata
Szalone Kurpsie (POL)
K40
55.
1079
CISKOWSKA Elżbieta
Władysławowo (POL)
K40
56.
1083
KWAŚNIEWSKA Malwina
Matner Running Team (POL)
K30
57.
1086
JASIŃSKA DOROTA
NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA (POL)
K30
58.
1102
KOWALEWSKA Małgorzata
KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL)
K40
59.
1107
HAŁACZKIEWICZ Sylwia
Bełchatów (POL)
K30
60.
1108
GONCERZEWICZ Anna
Stare Babice Biegaja (POL)
K30
61.
1128
DAWID Karolcia
Lake Runners (POL)
K30
62.
1133
BORYSOWSKA Monika
KORONA SZCZECIN (POL)
K40
63.
1135
GRACZYK KArolina
Warszawa (POL)
K30
64.
1139
WITKOWSKA Anna
Vege Runners (POL)
K18
65.
1140
MCALPIN Patrycja
Ballydrain Harriers (GBR)
K30
66.
1146
GAŁĄZKA Agnieszka
Akademia Sportu Medyk Łomża (POL)
K40
67.
1147
SZYDŁOWSKA - DOROSZ Patrycja
Team ZabieganeDni (POL)
K40
68.
1151
LABISZAK Ela
Zabiegani z Leśnej (POL)
K30
69.
1152
PIECZULIS Urszula
Ełk (POL)
K30
70.
1154
SAPKOWSKA Karolina
Warszawa (POL)
K18
71.
1155
BUJAK Aleksandra
Bolszewo (POL)
B2
K18
72.
1158
KARCZMARSKA Joanna
Vege Runners (POL)
K18
73.
1162
JAKUBOWSKA Luiza
Warszwawa (POL)
K40
74.
1165
ARCHUTOWSKA Ola
WarsZawa (POL)
K30
75.
1166
JAGŁA Martyna
140minut.pl (POL)
K18
76.
1172
PIETRAS Sylwia
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K30
77.
1181
RADWAN Anna
WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL)
K30
78.
1183
SINIARSKA Paulina
Warszawa (POL)
K18
79.
1186
DOMAŃ Joanna
Świat Biegacza Fehlau Run Team (POL)
K40
80.
1203
MIESIAK Edyta
Runner Club Warszawa (POL)
K18
81.
1204
GADOMSKA Anna
PZU Sport Team (POL)
K30
82.
1205
KANIA Agnieszka
Nidzica (POL)
K30
83.
1209
KOPER Katarzyna
Warszawa (POL)
K18
84.
1214
LUCHOWSKA Karolina
FizjoTRIterapia (POL)
K30
85.
1223
FOSZNER Katarzyna
Fit-Line Fitness Legionowo (POL)
K30
86.
1233
ORNOWSKA Julia
K.S. NIEMANIEMOGE (POL)
K30
87.
1235
SOBCZYK Ela
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA (POL)
K40
88.
1242
SZAFRAŃSKA Aleksandra
Rozbiegany Piastów (POL)
K18
89.
1243
WYDRA Marta
Poznań (POL)
K18
90.
1247
CZAJKOWSKA Joanna
Team Run Pełch (POL)
K30
91.
1252
KASIŃSKA Anna
Łódź (POL)
K30
92.
1258
KOSECKA Justyna
Bydgoszcz (POL)
K30
93.
1260
KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE / TOMASZ KLISZ RUNNING TEAM (POL)
K30
94.
1262
PIECHOCKA Anna
Warszawa (POL)
K30
95.
1269
RUTKOWSKA Anna
WATAHA WAŁCZ (POL)
K50
96.
1270
GRZECHNIK RENATA
BEZ KLUBU (POL)
K40
97.
1277
KRÓLICZEK Anna
Rembertow Team (POL)
K30
98.
1280
KRÓLIKOWSKA Katarzyna
Lublin Biega (POL)
K40
99.
1290
MOC Marzena
Polkowice (POL)
K18
100.
1295
ZAPART Joanna
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
K40