ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
1
2
3
4
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
22
JEROTICH Sheila
(KEN)
K30
2.
29
KHAMIDOVA Sitora
(UZB)
K30
3.
31
WORTESA Jemelia
(ETH)
K30
4.
34
ŁAPIŃSKA Anna
(POL)
K30
5.
36
KOECH Nancy
(POL)
K30
6.
849
SOKOŁOWSKA-MAKAROWSKA Małgorzata
(POL)
K30
7.
895
PYTLIK Aleksandra
(POL)
K30
8.
6593
KRUK Martina
(POL)
K30
9.
6604
DĘBOWSKA Lidia
(POL)
K30
10.
6616
OSMOLA-JASNOWSKA Aleksandra
(POL)
K30
11.
6622
LITWINIUK Hanna
(POL)
K30
12.
6664
UCZESTNIK ANONIMOWY
(POL)
K30
13.
6665
TOMCZAK Ewa
(POL)
K30
14.
6666
SMOLAK Agata
(POL)
K30
15.
6726
WOLAK Anna
(POL)
K30
16.
6756
KULIK-STAWSKA Justyna
(POL)
K30
17.
6762
RADWAŃSKA Justyna
(POL)
K30
18.
5181
GODZICH Iwona
Września (POL)
K30
19.
5429
MALIŃSKA Natalia
- (POL)
K30
20.
5336
BARSZCZ Dominika
1988 (POL)
K30
21.
6042
STRYCHALSKA-RYSZ Danuta
1989 (POL)
K30
22.
6576
ŻURAWIŃSKA Ewa
4Faces Running Team / Treningibiegowe.pl (POL)
K30
23.
5922
KRAPACZ Marta
83120103701 (POL)
K30
24.
6269
GAWARSKA Weronika
Accenture (POL)
K30
25.
4063
KUCZYŃSKA Magdalena
Adidas Runners Warsaw (POL)
K30
26.
6126
WIŚNIEWSKA Martyna
adidas Runners Warsaw (POL)
K30
27.
5018
MACIOSZEK Krystyna
Agrestowa (POL)
K30
28.
3048
ZAREMBA Katarzyna
Aktywni Kamieńsk (POL)
K30
29.
5689
SNITKO SVIATLANA
Amatar (BLR)
K30
30.
6037
SOŁTYSIK Ania
Ambasadorka Festiwalu Biegowego (POL)
K30
31.
4243
METAXAKI Christina
Arkalochori Heraklion (GRE)
K30
32.
3388
BIELAWSKA Magdalena
ATP Augustów (POL)
K30
33.
21
TRZASKALSKA Izabela
AZS UMCS LUBLIN (POL)
K30
34.
1140
MCALPIN Patrycja
Ballydrain Harriers (GBR)
K30
35.
4217
LAWSERIWANICH Thanida
Bangkok (THA)
K30
36.
1107
HAŁACZKIEWICZ Sylwia
Bełchatów (POL)
K30
37.
1853
REMBA Izabela
Belchatow (POL)
K30
38.
4683
BINIEK Katarzyna
Bełchatów (POL)
K30
39.
1807
CIERESZKO Beata
Białystok (POL)
K30
40.
4808
ROMAŃSKA Karolina
Biegacze Świnoujście (POL)
K30
41.
5934
WOJNAR Barbara
Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL)
K30
42.
2480
FRĄTCZAK-NIERZWICKA Dagmara
Biegam Bo Lubię ZĄBKI TEAM (POL)
K30
43.
1907
JAMSKA Roksana
BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL)
K30
44.
3847
JANUSZEWSKA Izabela
Biegam U KOLESI (POL)
K30
45.
6287
LIPKO Adrianna
Biegamyrazem.pl (POL)
K30
46.
4485
SZCZECIŃSKA MARTA
bieganiezwozkiem.pl (POL)
K30
47.
6161
PLATO Katarzyna
Biegiem Radom! (POL)
K30
48.
2710
RÓŻALSKA Dorota
Biegnę ale dokąd?BAD (POL)
K30
49.
4150
STANEK Karolina
Biegnę. ale dokąd?? B.A.D. (POL)
K30
50.
4496
KOPIENIAK Agnieszka
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
K30
51.
5569
ZACZEK SYLWIA
BIEGNĘ. ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ (POL)
K30
52.
4413
ZIELIŃSKA Beata
Biegnij z Poservice Finteco (POL)
K30
53.
4956
DANILEWICZ Marzena
Bielawa (POL)
K30
54.
3162
KORSHAK Iryna
Bigovy Chernigiv (UKR)
K30
55.
4564
HREHORUK Emila
Błonie (POL)
K30
56.
4783
OLKO-KRAJEWSKA Ewa
Błonie (POL)
K30
57.
2548
CHMIELOWIEC Zofia
Brak (POL)
K30
58.
1499
RĘKOŚ Martyna
Brenno (POL)
K30
59.
1913
WRONA Anna
Brwinów (POL)
K30
60.
1587
WOTA Żaneta
Brzegi (POL)
K30
61.
1471
ZAWŁOCKA Joanna
Brzeziny (POL)
K30
62.
4439
POGORZELSKA Katarzyna
BWM TEAM (POL)
K30
63.
2454
MAZURKIEWICZ Jolanta
Bychawa Runners (POL)
K30
64.
1258
KOSECKA Justyna
Bydgoszcz (POL)
K30
65.
1458
WUJEK Magdalena
Bydgoszcz (POL)
K30
66.
4757
KLIMCZAK Justyna
Bydgoszcz (POL)
K30
67.
5273
NIKOŁAJEW Monika
Bydgoszcz (POL)
K30
68.
6403
WESTPHAL Magdalena
Bydgoszcz (POL)
K30
69.
2900
MORGAN Laura
Caerphilly Runners (GBR)
K30
70.
3980
KOWALCZYK Aleksandra
Cała Oleśnica Biega (POL)
K30
71.
5858
JAKUBOWSKA Anna
CCR (POL)
K30
72.
2793
KASZTARYNDA Daria
CELLFAST (POL)
K30
73.
6325
TENDERENDA Małgorzata
Ciechanowiec (POL)
K30
74.
4469
NEGREBETSKAYA Svetlana
CLB Stolitca (POL)
K30
75.
6601
TERESZKIEWICZ Joanna
Cross Warszawa (POL)
B1
K30
76.
5047
VICKERS Fiona
Crystal Palace Fun Runners (GBR)
K30
77.
6052
GORZYŃSKA Agnieszka
Częstochowa (POL)
K30
78.
2231
KYRCZ Barbara
Dankowice (POL)
K30
79.
2535
MACIEJCZYK Karolina
Dankowice (POL)
K30
80.
1411
TANJGA-NAWROT Konstancja
Deloitte Adventure Team (POL)
K30
81.
2353
ŁAWNICKA Monika
Deloitte Adventure Team (POL)
K30
82.
4001
PIERNIK Wioleta
Dogoń Grodzisk (POL)
K30
83.
2620
WINIARSKA Agata
Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
K30
84.
2995
ORACKA Agnieszka
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL)
K30
85.
5656
STANKIEWICZ Anna
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
K30
86.
2515
SAWICKA Anna
Dream Run (POL)
K30
87.
3230
PIOTROWSKA Anna
Dream Run (POL)
K30
88.
3661
SERWIŃSKA Anna
Dream Run (POL)
K30
89.
5885
PRUGAR FUKOWSKA Paulina
Dream Run (POL)
K30
90.
2300
JANKOWSKA Małgorzata
Drużyna ML (POL)
K30
91.
1816
ZAJAC SOBCZAK Marta
Dtr running team (POL)
K30
92.
4538
KOLONKO Zuzanna
Dystans cLubomia (POL)
K30
93.
3511
MYSLIWIEC Ela
Dystans Lubomia (POL)
K30
94.
3989
OSADNIK Sabrina
DYSTANS LUBOMIA (POL)
K30
95.
3099
BARSKA Sandra
Dzierżoniów (POL)
K30
96.
4035
HUCZEK Katarzyna
Easyrun Racibórz (POL)
K30
97.
5082
KOZIARSKA Anna
Elbląg (POL)
K30
98.
1152
PIECZULIS Urszula
Ełk (POL)
K30
99.
6678
SKŁADANOWSKA Beata
EUROCASH (POL)
K30
100.
5432
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka
Evil Team (POL)
K30