ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
1
2
3
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
2
CHABOWSKI Marcin
STS Pomerania Szczecinek (POL)
PZLA
M30
2.
12
GARDZIELEWSKI Arkadiusz
WKS Śląsk Wrocław (POL)
PZLA
M30
3.
13
GIŻYŃSKI Mariusz
WKS Grunwald Poznań (POL)
PZLA
M30
4.
14
DOBROWOLSKI Emil
LŁKS Prefbet Śniadowo (POL)
PZLA
M30
5.
15
NOWAK Jakub
LŁKS Prefbet Śniadowo (POL)
PZLA
M30
6.
16
NOWICKI Adam
MKL Szczecin (POL)
PZLA
M18
7.
41
BĘTKOWSKI Piotr
MKL Toruń (POL)
PZLA
M30
8.
42
BIAŁEK Dawid
LUKS Start Nakło (POL)
PZLA
M30
9.
43
BZDAWKA Tomasz
LUKS Start Nakło (POL)
PZLA
M40
10.
44
DZIEKOŃSKI Tadeusz
MKS Juvenia Białystok (POL)
PZLA
M60
11.
45
KACZANOWSKI Krystian
WKB META LUBLINIEC (POL)
PZLA
M30
12.
46
KALINOWSKI Zbigniew
JKLA Jawor Jaworzno (POL)
PZLA
M30
13.
47
KIDA Paweł
CWKS Resovia Rzeszów (POL)
PZLA
M18
14.
48
KOPEĆ Wojciech
KS AZS UWM Olsztyn (POL)
PZLA
M30
15.
49
LYSKO Jakub
WKB Meta Lubliniec (POL)
PZLA
M30
16.
50
NOWAK Dawid
LUKS Start Nakło (POL)
PZLA
M30
17.
51
OSKIERKO Łukasz
KS AZS UWM Olsztyn (POL)
PZLA
M30
18.
52
POLCYN Czesław
PLKS Gwda Piła (POL)
PZLA
M40
19.
53
ROSIŃSKI Zbigniew
WKB Meta Lubliniec (POL)
PZLA
M50
20.
55
SZABLICKI Aleksy
WKB Meta Lubliniec (POL)
PZLA
M50
21.
56
SZUKALSKI Grzegorz
WKB Meta Lubliniec (POL)
PZLA
M40
22.
57
ŚWIERDZEWSKI Damian
KS AZS-AWF Biała Podlaska (POL)
PZLA
M18
23.
58
MICHALIK Rafał
CKS Budowlani Częstochowa (POL)
PZLA
M18
24.
59
NIEDŹWIADEK Kamil
AZS-AWF Warszawa (POL)
PZLA
M30
25.
60
CYPRYAŃSKI Piotr
LUKS Orkan Września (POL)
PZLA
M30
26.
61
KALISKI Sławomir
KS AZS UWM Olsztyn (POL)
PZLA
M30
27.
62
JASTRZĘBSKI Kamil
SKB Kraśnik (POL)
PZLA
M18
28.
63
ORZEŁ Michał
RK Athletics Warszawa (POL)
PZLA
M30
29.
850
MAKAROWSKI Paweł
(POL)
P
M40
30.
1021
CZECH Bogdan
Łęczna Biega (POL)
P
M40
31.
1022
GRZESIUK Michał
Łęczna Biega (POL)
P
M40
32.
1023
ŚWIRK Mariusz
Łęczna Biega (POL)
P
M40
33.
1027
MISIUREK Miron
LUBLIN BIEGA (POL)
P
M40
34.
1064
WRÓBEL Tomasz
ZABIEGANY WOŁOMIN (POL)
P
M40
35.
1201
ŚLUZ Paweł
Ełk (POL)
P
M30
36.
2262
POŻAK Grzegorz
Stay Insane (POL)
P
M30
37.
2317
MALINOWSKI Artur
Maksymilianowo (POL)
P
M50
38.
2378
ZAJĄC Krzysztof
Wrocław (POL)
P
M40
39.
2969
DYŚ Paweł
Stay Insane/ Novembeer Running Team (POL)
P
M30
40.
3081
CZUBAK Piotr
Iłża Pędzi (POL)
P
M30
41.
3120
ŁUGOWSKI Marcin
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
P
M18
42.
3186
BRUDEREK Anna
Runners Team Jabłonna (POL)
P
K40
43.
3253
DYMEK Marta
Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
P
K30
44.
3635
SAKOWSKI TOMASZ
Legionowo (POL)
P
M40
45.
3793
DATA Marek
Kuguar Xtreme Runners (POL)
P
M18
46.
4666
POLAK Artur
Pilaszków (POL)
P
M40
47.
5039
ŚWIERCZ JACEK
OstroBiec (POL)
P
M40
48.
6151
MAKAROWSKI Paweł
RUNtravelFUN (POL)
P
M40
49.
6191
FURTAK Dariusz
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
P
M40
50.
6268
STOSIO Robert
Pruszków (POL)
P
M30
51.
6338
RYKOWSKI Radosław
Ciechanów (POL)
P
M30
52.
6379
KOWALCZYK Artur
KGP (POL)
P
M40
53.
6442
WOJCIECHOWSKI Maciej
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL)
P
M40
54.
6443
THIEL Adam
KGP Warszawa (POL)
P
M40
55.
6449
BORZĘCKI Norbert
Komenda Główna Policji (POL)
P
M30
56.
6450
MICHULEC Jacek
Komenda Główna Policji (POL)
P
M30
57.
6519
FICNER Anna
Komenda Główna Policji (POL)
P
K30
58.
6757
WALOCH Wioletta
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL)
P
K18
59.
1155
BUJAK Aleksandra
Bolszewo (POL)
B2
K18
60.
1415
CHROBOT Maciej
szczecin (POL)
B2
M30
61.
1995
PETELSKI Paweł
Cross Warszawa (POL)
B2
M60
62.
2195
AUGUSTYNIAK Przemysław
START Szczecin (POL)
B2
M18
63.
2233
PRZYBYLSKA Małgorzata
KM Aktywni Sochaczew (POL)
B2
K50
64.
3168
KANIEWSKA Monika
Parkrun Skierniewice (POL)
B2
K40
65.
3508
DUBEL Andrzej
PARKRUN Skierniewice (POL)
B2
M40
66.
4016
DUDKA Zenon
Klub Sportowy Niewidomych i SłabowidzącychSyrenka (POL)
B2
M50
67.
4264
FERSZT Piotr
AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl (POL)
B2
M30
68.
4347
DELĄG Agnieszka
Lublin (POL)
B2
K30
69.
4531
ŁUKASZEWSKI Patryk
Cross WARSZAWA (POL)
B2
M30
70.
5906
GIPSIAK Andrzej
Legionowo (POL)
B2
M60
71.
6759
ZAJĄC Łukasz
(POL)
B2
M18
72.
1637
MAŁOWIECKI Grzegorz
Przecław (POL)
B1
M40
73.
2140
DOBIES Maria
Cross (POL)
B1
K50
74.
2899
ŚWIERCZYŃSKI Zbigniew
OKSWiM (POL)
B1
M60
75.
2930
DANISZEWSKI Waldemar
Piaseczno (POL)
B1
M50
76.
2959
JÓZEFOWICZ Maciej
Poznań (POL)
B1
M40
77.
3297
JÓZEFOWICZ Maciej
Poznań (POL)
B1
M40
78.
3755
ZIÓŁKOWSKI Jacek
Cross Warszawa (POL)
B1
M50
79.
4406
ZACHEJA MARIUSZ
CROSS SYRENKA WARSZAWA (POL)
B1
M40
80.
6220
RAJCZYBA Adam
Achilles Polska (POL)
B1
M50
81.
6601
TERESZKIEWICZ Joanna
Cross Warszawa (POL)
B1
K30
82.
1
OMULLO Ezekial Kemboi
ADIDAS (KEN)
M30
83.
3
ABOYE Werkuneh
(ETH)
M30
84.
4
KYEVA Cosmas
Machakos Athletics Club (KEN)
M30
85.
5
BEJIGA Regasa Mindaye
(ETH)
M30
86.
6
TSEGAY Berhane
(ERI)
M30
87.
7
SITKOVSKYI Oleksandr
(UKR)
M40
88.
8
BARANOVSKIY Dmytri
(UKR)
M40
89.
9
PRAMAU Uladzislau
(BLR)
M30
90.
10
IUKHYMCHUK Mykola
(UKR)
M30
91.
11
KANGOGO Mark
(KEN)
M30
92.
17
CHERUIYOT Johnathan Kipkogei
ADIDAS (KEN)
M30
93.
18
PETROV Andrey
(UZB)
M30
94.
19
MAMEDOV Vladislav
(UZB)
M30
95.
21
TRZASKALSKA Izabela
AZS UMCS LUBLIN (POL)
K30
96.
22
JEROTICH Sheila
(KEN)
K30
97.
23
KWAMBAI Antonina
(KEN)
K18
98.
24
YATOR Gladys
(KEN)
K18
99.
25
KALIUZHNA Viktoriia
(UKR)
K18
100.
26
SAVINA Nina
(BLR)
K18