ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1  2  3 4 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
101. 3871 AUGUSTYNIAK igor Klub Biegacza PLL LOT (POL) M40
102. 1110 AUGUSTYNIAK Łukasz Biegaj±cy ¦widnik (POL) M18
103. 3841 AUGUSTYNIAK Mariusz Marki (POL) M40
104. 2195 AUGUSTYNIAK Przemysław START Szczecin (POL) B2 M18
105. 6731 AUSTIN Graham (AUS) M40
106. 6068 AWRYCEWICZ ROMAN uks ludwikowice (POL) M50
107. 5613 B ARASIŃSKI Tomasz KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW (POL) M40
108. 1366 BABICA Paulina Kobiety Biegaj± (POL) K30
109. 3594 BABINSKI Maciej Marynarka Wojenna ¦winouj¶cie (POL) M40
110. 1512 BˇBIŃSKI Bartłomiej BBG-PROJEKT (POL) M40
111. 6617 BˇCZEK Jarosław (POL) M50
112. 3489 BˇCZEK Piotr Orange Polska (POL) M30
113. 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) K18
114. 4321 BˇCZYK Rafał Sadlno (POL) M40
115. 5200 BACZYŃSKI Marek Nowy S±cz (POL) M40
116. 4224 BAĆ Waldemar K.S Pegaz (POL) M40
117. 6520 BAĆMAGA Marek Warszawa (POL) M30
118. 226 BADASZEWSKI Janusz Warszawa (POL) M40
119. 1802 BADURA Ireneusz Warszawa (POL) M18
120. 3397 BADURA wojtek zielonatrafffka i biały puuuch (POL) M50
121. 2696 BAGDZIŃSKI Daniel TEWEMO (POL) M30
122. 6011 BAGIŃSKA Anna Duklanowski Team (POL) K40
123. 2025 BAGIŃSKA BŁAŻKÓW Marta Dorociak Team (POL) K40
124. 4203 BAGIŃSKI Paweł Ronal Polska Run (POL) M30
125. 6499 BAGNICKI Dariusz Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) M40
126. 2039 BAGROWSKI Marek UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA (POL) M50
127. 5139 BAIRACHNYI Dmitry Kharkiv (UKR) M30
128. 4604 BAJDOWSKI Leszek Żywcem Zabiegani (POL) M50
129. 6602 BAJER Wojciech (POL) M30
130. 806 BAJKIEWICZ Beata Piaseczno (POL) K18
131. 4788 BAJKOWSKI Bartosz Gdańsk (POL) M30
132. 6479 BAJKOWSKI Sebastian 108*Hero (POL) M30
133. 3768 BAJOR rafał Rebellion Of Free Runners (POL) M40
134. 4646 BAK Magdalena Pruszkow (POL) K40
135. 6284 BˇK Maciej Orange Polska (POL) M40
136. 6305 BˇK Marcin Warszawa (POL) M40
137. 1067 BˇK Oskar DRUŻYNA SZPIKU/K(r)OPKA TEAM (POL) M18
138. 2934 BˇK Przemysław ¦wiebodzin (POL) M30
139. 1604 BˇK Tomasz Rozbiegany Goleniów (POL) M30
140. 5687 BˇK Tomasz Warszawa-Wesoła (POL) M40
141. 6331 BAKALARSKA Mariola Warsaw Run Club (POL) K50
142. 6319 BˇKOWICZ Kamil Aktywni Kamieńsk (POL) M30
143. 6322 BˇKOWICZ Kamil Aktywni Kamieńsk (POL) M30
144. 3628 BˇKOWICZ Krzysztof Tri Aktywny Piotrków (POL) M30
145. 4727 BAKUŁA Wiesław wampir (POL) M50
146. 5507 BALA Michał ŁódĽ (POL) M30
147. 5231 BALAKOWSKA Małgorzata Przesieka (POL) K40
148. 1046 BALCER Dariusz Warsawa (POL) M40
149. 3522 BALCEREK Marcin Nowosolska Grupa Biegowa (POL) M40
150. 1511 BALCEROWSKI Rafał Biegam Bo Lubię Z±bki Team (POL) M30
151. 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódĽ (POL) K18
152. 4378 BALČIUNAITE Monika Vilnius (LTU) K18
153. 3038 BAŁDYGA Michał Nowy Dwór Mazowiecki (POL) M30
154. 5898 BAŁDYGA Renata Warszawa (POL) K30
155. 3718 BAŁĘKOWSKI Krzysztof Kasztaniaki Team (POL) M30
156. 4029 BALINSKI Daniel Warszaaa (POL) M40
157. 4032 BALIŃSKI Rafał Polska (POL) M40
158. 1263 BALON Piotr BAKoMAT TEAM (POL) M30
159. 1589 BAŁULIS Rajmund Sejny (POL) M18
160. 4490 BANACH ARTUR NSZZ SOLIDARNO¦Ć VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA (POL) M40
161. 4764 BANASIAK Adam AWL Wrocław (POL) M40
162. 2067 BANASIAK mariusz rozbiegane działdowo (POL) M40
163. 2352 BANASIAK Mirosław Warszawa (POL) M40
164. 3632 BANASIK Jakub Live Well at Citi (POL) M30
165. 4905 BANASZAK Monika Run Pasja (POL) K30
166. 5000 BANASZEWSKI Zbigniew Warszawa (POL) M50
167. 2758 BANASZKIEWICZ Mateusz Kabaret Młodych Panów (POL) M40
168. 6625 BANDEL Adam Reebok Run Crew LDZ (POL) M30
169. 3477 BANDUR Grzegorz KB MANIAC POZNAN (POL) M30
170. 2475 BAŃKA Mariusz Warszawa (POL) M50
171. 6377 BAŃKA Renata Warszawa (POL) K50
172. 5539 BANKIEWICZ Damian Asseco Active Team (POL) M40
173. 3585 BANY¦ Jacek Mostostal Zabrze UNITED (POL) M40
174. 6573 BARAN Mateusz KS Kanałek (POL) M18
175. 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) M30
176. 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) M40
177. 1970 BARANOWICZ Piotr Warszawa (POL) M30
178. 1741 BARANOWSKA Angelika #BACKRUNNERS Wrocław (POL) K18
179. 5738 BARANOWSKA Małgorzata Feliksów (POL) K40
180. 6515 BARANOWSKI Andrzej TriWawa (POL) M30
181. 2336 BARANOWSKI Krzysztof Kutno Biega (POL) M50
182. 5360 BARANOWSKI Mariusz Julianów (POL) M30
183. 2383 BARANOWSKI Piotr Wałbrzych (POL) M30
184. 6224 BARANOWSKI Piotr Lublinianka (POL) M60
185. 4982 BARANOWSKI Rafał Warszawa (POL) M50
186. 4025 BARAŃSKI Piotr Warszawa (POL) M50
187. 4856 BARANSKI Piotr Piotr Baranski (POL) M30
188. 6298 BARAŃSKI Szczepan Warszawa (POL) M40
189. 3440 BARDZICKI Grzegorz GET RUN (POL) M30
190. 5339 BARINOVAS Saulius Kaunas (LTU) M30
191. 6717 BARKSHENSKI Roman (POL) M40
192. 1249 BARNA¦ Piotr KŁODZKO (POL) M18
193. 1641 BARNA¦ Agata Grupa Malbork (POL) K30
194. 1559 BARNA¦ Krzysztof KB Grupa Malbork (POL) M30
195. 3099 BARSKA Sandra Dzierżoniów (POL) K30
196. 4758 BARSKI Łukasz Biegnij z ProService (POL) M30
197. 5336 BARSZCZ Dominika 1988 (POL) K30
198. 4993 BARTAS Agnieszka W pogoni za duchem (POL) K30
199. 3171 BARTCZAK Andrzej Kalisz (POL) M40
200. 5144 BARTCZAK Arkadiusz Gryfino (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.19708896 s

Sponsor główny: