ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
101.
1270
GRZECHNIK RENATA
BEZ KLUBU (POL)
K40
102.
5576
GRZELAK Justyna
Maraton Leszno (POL)
K40
103.
3393
GRZELAK karina
Rozbiegany Koszalin (POL)
K40
104.
2414
GUTT Marlena
Gorzów Wielkopolski (POL)
K40
105.
2055
IMIOŁCZYK Izabela
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K40
106.
3041
ISASI-KURAN Agata
Markowi Biegacze (POL)
K40
107.
6085
JAGIELSKA Magdalena
Warszawa (POL)
K40
108.
1162
JAKUBOWSKA Luiza
Warszwawa (POL)
K40
109.
1830
JAKUBOWSKA Małgorzata
Siedlce (POL)
K40
110.
5291
JANSSEN Agnieszka
Andover (GBR)
K40
111.
6124
JANUSZKIEWICZ Anna
Olesno (POL)
K40
112.
2255
JAROCKA Małgorzata
Stalowowolski Klub Biegacza (POL)
K40
113.
3091
JAROSZEK Agnieszka
Iłża Pędzi (POL)
K40
114.
5259
JASIŃSKA Patrycja
Bractwo Biegowe Bank Gospodarstwa Krajowego (POL)
K40
115.
3875
JEDLIŃSKA Marta
Warszawa (POL)
K40
116.
4206
JĘDRZEJCZYK Agnieszka
Triathlon Serwis (POL)
K40
117.
6039
JETKE Agnieszka
BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO (POL)
K40
118.
5968
JOSYPENKO Bożena
DREAM RUN (POL)
K40
119.
3681
JÓZEFOWICZ Edyta
Kościan Team (POL)
K40
120.
2453
JÓŹWIAK Magda
Warszawa (POL)
K40
121.
4026
JUCEVICIENE Saule
VILNIUS (LTU)
K40
122.
1371
JUCHA Lidia
Łódź (POL)
K40
123.
3549
JURKOWSKA Anna
Drużyna Grubego Misia (POL)
K40
124.
3473
KACZMAREK Katarzyna
Srtg Gliwice (POL)
K40
125.
4165
KACZMARSKA urszula
sp115 (POL)
K40
126.
1531
KACZOREK Ania
HRmax Żory (POL)
K40
127.
3244
KAJDAS Sylwia
Warszawa (POL)
K40
128.
1623
KANDORA Joanna
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K40
129.
3168
KANIEWSKA Monika
Parkrun Skierniewice (POL)
B2
K40
130.
3345
KANTECKA Renata
Biegam bo lubię (POL)
K40
131.
3140
KAROLAK Małgorzata
Wyględy (POL)
K40
132.
3490
KĘDZIORA Agnieszka
Running OSP Polesie (POL)
K40
133.
5633
KĘPCZYŃSKA Marlena
Brodnica Biega (POL)
K40
134.
2966
KICIŃSKA BEATA
SZOMBIERKI DREAM TEAM (POL)
K40
135.
1469
KIERCZYŃSKA Wioletta
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL)
K40
136.
1487
KIERZEK Ewa
#happyrunners (POL)
K40
137.
2635
KIJOWSKA Aldona
Markowi Biegacze (POL)
K40
138.
4410
KISIELIŃSKA AGNIESZKA
MILANÓWEK (POL)
K40
139.
1914
KLEIN sarit
modeiin (ISR)
K40
140.
1537
KLEPACKA-GANCARZ Barbara
Mustangi Gliwice (POL)
K40
141.
1071
KLUSEK Jolanta
Yola Yolanda (POL)
K40
142.
4333
KOKOSZKA Katarzyna
Przeworska Grupa Biegowa (POL)
K40
143.
5115
KOLECKA Sylwia
KolecTEAM Zbąszynek (POL)
K40
144.
5207
KOŁODZIEJ Katarzyna
W pogoni za duchem (POL)
K40
145.
4222
KOŁODZIEJCZAK beata
socho team (POL)
K40
146.
1622
KOŁODZIEJCZYK Barbara
TRIATHLON TRAINING CENTER (POL)
K40
147.
3190
KONIECZNA - HERDZIK Dorota
Pysznica (POL)
K40
148.
6260
KORNILUK Justyna
Warszawa (POL)
K40
149.
3564
KORZEP-CZEKALSKA Dorota
Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL)
K40
150.
5204
KOSICKA Iwona
Stopa Słupsk (POL)
K40
151.
5616
KOSTERA Katarzyna
Vege Runners (POL)
K40
152.
4094
KOSZCZKA MAGDALENA
Iława Biega (POL)
K40
153.
2608
KOTECKA Edyta
Warszawa (POL)
K40
154.
6127
KOTOMSKA Renata
Aleksandrówka (POL)
K40
155.
3466
KOWALCZYK-GROCHLA agata
KB MCKiS Jaworzno (POL)
K40
156.
1102
KOWALEWSKA Małgorzata
KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL)
K40
157.
6241
KOWALSKA Joanna
12tri (POL)
K40
158.
6097
KOWALSKA Malgorzata
Warszawa (POL)
K40
159.
1898
KOZAKIEWICZ Aneta
Zwoleń Biega (POL)
K40
160.
5379
KOZDRÓJ Wioletta
Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
K40
161.
3976
KOŻUCH Agnieszka
Lecymy Durś (POL)
K40
162.
5998
KRASNODĘBSKA Agnieszka
Warszawa (POL)
K40
163.
4077
KRASOWSKA Iwona
Piła (POL)
K40
164.
5264
KRAUSE Iwona
TeamKaraś-Elbląg (POL)
K40
165.
3059
KRAUZE Hanna
Polska (POL)
K40
166.
1280
KRÓLIKOWSKA Katarzyna
Lublin Biega (POL)
K40
167.
4183
KRUPA Agnieszka
Warszawa (POL)
K40
168.
1769
KRUSZEWSKA Izabela
Warszawa (POL)
K40
169.
5131
KRZYSZTOFOWICZ Karolina
Warszawa (POL)
K40
170.
6234
KUC Anna
WRC (POL)
K40
171.
1494
KUCZERA Alina
Zaandam (NED)
K40
172.
810
KUJAWSKA Anna
Rzy (POL)
K40
173.
6358
KUK Urszula
Warszawa (POL)
K40
174.
5240
KULETA-KOWALSKA Barbara
Pruszków (POL)
K40
175.
4924
KUREL EDYTA
Grupa Biegowa Czarna Białostocka (POL)
K40
176.
4978
KWIATKOWSKA Katarzyna
ŻERNICA (POL)
K40
177.
896
ŁACH agnieszka
warszawa (POL)
K40
178.
3949
LANDSBERG-KORZYSTKO Iga
Olaws Złotoryja (POL)
K40
179.
4043
LASOTA Edyta
Ultra Team Radom (POL)
K40
180.
5045
LEJA Dorota
Sandomierz (POL)
K40
181.
2275
LENARCZYK Katarzyna
warszawa (POL)
K40
182.
2509
LERCH Agnieszka
warszawa (POL)
K40
183.
2619
LERCH Dagmara
MIKOŁÓW (POL)
K40
184.
2479
LESZCZYŃSKA EWA
WW TEAM (POL)
K40
185.
5156
LESZCZYŃSKA Małgorzata
Gliwice (POL)
K40
186.
3546
LEWANDOWSKA Katarzyna
Forever Young (POL)
K40
187.
6006
LOEW Andrea
ASICS FrontRunner (GER)
K40
188.
6411
ŁOMNICKA Barbara
Sobczyk team (POL)
K40
189.
2141
ŁUKASIEWICZ Ewa
OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
K40
190.
2071
MACHTELEWSKA Alicja
TS REGLE Szklarska Poręba (POL)
K40
191.
4693
MAJCHROWICZ Marzenna
Krościenko Wyżne (POL)
K40
192.
3229
MAJEWSKA Kinga
Grójec (POL)
K40
193.
5297
MAKOWSKA Danuta
Jabłonowo Pomirskie (POL)
K40
194.
3664
MAŁECKA Hanna
Pruszków (POL)
K40
195.
6397
MALEJKA Katarzyna
ADS Masna (POL)
K40
196.
4343
MALINOUSKAYA NATALLIA
Victoria (BLR)
K40
197.
6244
MALINOWSKA Wioletta
Podeszwa Team (POL)
K40
198.
6744
MAŁKOWSKA Maria
(POL)
K40
199.
4489
MARKOWSKA Oktawia
Malbork (POL)
K40
200.
4172
MARSZAŁKOWSKA Magdalena
KMP Konin (POL)
K40