ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
101.
5148
DRZYMAŁA Tomasz
Lubiatów (POL)
M18
102.
2369
DUDA Dorian
GT RAT (POL)
M18
103.
2307
DUDEK Gabriel
Opatów (POL)
M18
104.
4560
DUDZIK Sebastian
Kielce (POL)
M18
105.
1341
DULSKI Mariusz
PKN ORLEN (POL)
M18
106.
2659
DUR Kacper
Warszawa (POL)
M18
107.
6491
DYWAN Marek
Kraków (POL)
M18
108.
1900
DZIĘCIOŁ ADRIAN
Oci±ż (POL)
M18
109.
6783
DZIECIUCHOWICZ Adam
EST TEAM (POL)
M18
110.
3572
DZIUBA Daniel
Radoszki (POL)
M18
111.
3373
DZIUBA Jakub
Warszawa (POL)
M18
112.
5193
DZIUBAK Bartłomiej
Żelechów Team (POL)
M18
113.
6724
DZIUMAK Jakub
(POL)
M18
114.
5554
FAJST Marcin
Łomianki (POL)
M18
115.
4368
FILIPIAK Sebastian
Warszawa (POL)
M18
116.
5081
FIT Hubert
Warszawa (POL)
M18
117.
2717
FLEMING Michał
SBRT (POL)
M18
118.
4649
FUDALI Jakub
KRAKOWSKI BIEGACZ (POL)
M18
119.
1527
GˇBKA Jakub
Kolonia Trawniki (POL)
M18
120.
5852
GADACZ Adam
fpo (USA)
M18
121.
2265
GAJC Michał
Gajcu Team (POL)
M18
122.
5535
GAŁKA Krzysztof
wkurw_team (POL)
M18
123.
3311
GAŁUSZKA Michał
Gliwice (POL)
M18
124.
2031
GALU©KA Jevgenijus
VOLVERE RUN (LTU)
M18
125.
5263
GALVANY Kévin
Warszawa (FRA)
M18
126.
4401
GARCÍA LÓPEZ Javier
Wroclaw (POL)
M18
127.
1347
GARCORZ Dawid
Mafia Team Lubliniec (POL)
M18
128.
5414
GˇSKA Piotr
Lublin (POL)
M18
129.
4894
GAWLAK Damian
Spectrum Team (POL)
M18
130.
6591
GAWRON Janusz
BRYGADA BEDKIDÓW (POL)
M18
131.
1697
GAWRYLUK Łukasz
PKP CARGO (POL)
M18
132.
5521
GIBA Patryk
Warszawa (POL)
M18
133.
6200
GIERES Jakub
PTT DELTA (POL)
M18
134.
2493
GIERNATOWSKI Michał
Legionowo (POL)
M18
135.
4516
GLITA Mateusz
Trafic Light Team (POL)
M18
136.
4955
GŁOGOWSKI Robert
Warszawa (POL)
M18
137.
6167
GŁOWACKI Mateusz
Akademia Wojsk L±dowych (POL)
M18
138.
2929
GODEBSKI Przemysław
Białystok (POL)
M18
139.
3858
GOŁˇBEK Piotr
BIEGIEM RADOM! (POL)
M18
140.
1633
GOLAT Bartosz
Warszawa (POL)
M18
141.
2437
GOŁĘBIEWSKI Michał
G±socin (POL)
M18
142.
1599
GOŁĘBIEWSKI Sebastian
Bogatynia (POL)
M18
143.
5034
GOLĘDZINOWSKI Damian
Piaseczno (POL)
M18
144.
1245
GONCZAR Stefan
Warszawa (POL)
M18
145.
5785
GORSZKA Damian
Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
M18
146.
6070
GOS Maciej
Grabina (POL)
M18
147.
3172
GOSIK Piotr
Parkrun.Skierniewice (POL)
M18
148.
2045
GOSTÓŁ Tomasz
Warszawa (POL)
M18
149.
1396
GRAJEK Mateusz
KB Czarne Wilki (POL)
M18
150.
4948
GRAJEWSKI Rafał
Grajewo (POL)
M18
151.
2498
GRIGENAS Kęstutis
Kauno maratono klubas (LTU)
M18
152.
5782
GRYGIEL Mateusz
Ruda ¶l±ska (POL)
M18
153.
4717
GRZĘDA Jarosław
Mała Wie¶ (POL)
M18
154.
2507
GRZEGORCZYK Marcin Joachim
TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO (POL)
M18
155.
5451
GRZESIAK Karol
RADIX-BIS (POL)
M18
156.
6120
GRZYWACZ Adrian
Wolin (POL)
M18
157.
3404
GRZYWIŃSKI Krystian
Rumia (POL)
M18
158.
6208
GUSTOWSKI Antoni
Warszawa (POL)
M18
159.
5849
HABROWSKI Łukasz
Klub Wojtka (POL)
M18
160.
5075
HELAK Krzysztof
Trzcianka (POL)
M18
161.
4070
HELETA Ruslan
MK Kharkiv (UKR)
M18
162.
5742
HERVAS Sebastian
Triburones Ecuador (ECU)
M18
163.
6168
HOTNOG Ciprian
Invictus Romania (ROU)
M18
164.
2398
IWASZKO Tomasz
Warszawa (POL)
M18
165.
2625
IZHBOLDIN Oleksandr
Warsaw (POL)
M18
166.
5447
JABŁOŃSKI Marek
PGB SPORTOWA PACZKA (POL)
M18
167.
4690
JAGIEŁKA Mateusz
Mateusz Jagielka (POL)
M18
168.
3559
JAGIELSKI Michał
Warszawa (POL)
M18
169.
5117
JAKUBIAK SZYMON
BASZKÓWKA (POL)
M18
170.
1923
JAKUBIAK Wojciech
Warszawa (POL)
M18
171.
5170
JAŁOSZYŃSKI Kuba
Wyględy (POL)
M18
172.
2890
JAMROZ Michał
Znicz Biłgoraj (POL)
M18
173.
6463
JANKOWSKI Kamil
Kraków (POL)
M18
174.
3698
JARA Łukasz
Olsztyn (POL)
M18
175.
6753
JARANOWSKI Andrzej
GKS Fabianki (POL)
M18
176.
6439
JAROŃ Andrzej
Olsztyn (POL)
M18
177.
4384
JASIŃSKI Julian
Ożarów mazowiecki (POL)
M18
178.
62
JASTRZĘBSKI Kamil
SKB Kra¶nik (POL)
PZLA
M18
179.
4957
JASZCZYK Przemysław
Radom (POL)
M18
180.
2614
JĘDRUSZCZAK Przemysław
Lublin (POL)
M18
181.
6750
JEDZRZEJCZYK Mateusz
(POL)
M18
182.
1585
JEREMICZ Kamil
Polonia ¶roda (POL)
M18
183.
3306
JOŃCZYK Jakub
Warszawa (POL)
M18
184.
1475
JURCZYK Łukasz
AUGUSTEAM (POL)
M18
185.
5923
JUREK MICHAŁ
CPW (POL)
M18
186.
4102
KACPRZYK Damian
Ostrów Mazowiecka (POL)
M18
187.
6239
KACZMAREK Fryderyk
D±browski Team/WNPiD UAM (POL)
M18
188.
5382
KACZMAREK Kacper
Zwoleń (POL)
M18
189.
3018
KACZMAREK Mirosław
¦rem (POL)
M18
190.
4184
KACZMARSKI Kuba
Warszawa (POL)
M18
191.
825
KACZYŃSKI Łukasz
Sierpc (POL)
M18
192.
2422
KAŁUŻA Mateusz
180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL)
M18
193.
856
KANSY Michał
Lubliniec (POL)
M18
194.
3675
KAPAON Łazarz
Cazzo Club Running Team (POL)
M18
195.
2891
KARPIK Konrad
Znicz Biłgoraj (POL)
M18
196.
4020
KASPRZAK Adrian
Warta (POL)
M18
197.
2166
KASPRZAK Dawid
Boczków (POL)
M18
198.
4688
KASTELIK Szymon
GRZMOT GILOWICE (POL)
M18
199.
5850
KA¬MIERCZAK Krystian
Decathlon Reduta Team (POL)
M18
200.
4436
KA¬MIERCZAK Michał
Bedlno (POL)
M18