ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
101.
1997
SHERTZER Boaz
Ness ziona (ISR)
M50
102.
2039
BAGROWSKI Marek
UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA (POL)
M50
103.
2111
URBAŃCZAK Tomasz
Wrocław (POL)
M50
104.
2133
RATAJSKI Jacek
KS KROTOSZ KROTOSZYN (POL)
M50
105.
2159
KUCHCZYŃSKI Adam
Ból To Ściema (POL)
M50
106.
2164
STĘPIEŃ Robert
Activ Sport Wolbrom (POL)
M50
107.
2165
LIPINSKI Waldemar
wkurw_team (POL)
M50
108.
2180
NIKITIN Lev
Viktoria (BLR)
M50
109.
2192
PIEKARCZYK Bogusław
Łaziska Górne (POL)
M50
110.
2198
ADAMCZYK Jacek
Chełm (POL)
M50
111.
2217
SALAMONIK piotr
SŁUPSK (POL)
M50
112.
2238
CIEŚLIŃSKI Jacek
Kańczuga (POL)
M50
113.
2258
KOS Wojciech
Parkrun Kalisz (POL)
M50
114.
2286
JARZYNKA Krzysztof
Lublin (POL)
M50
115.
2299
ŻYWICKI Janusz
KB Pionier Szczecin (POL)
M50
116.
2310
KAŹMIERCZAK Ireneusz
Rawa Mazowiecka (POL)
M50
117.
2316
NOWAK Maciej
Sulejówek (POL)
M50
118.
2317
MALINOWSKI Artur
Maksymilianowo (POL)
P
M50
119.
2336
BARANOWSKI Krzysztof
Kutno Biega (POL)
M50
120.
2338
CLEARY Stephen
Run Club East (GBR)
M50
121.
2363
ŁOCZEWSKI Paweł
Warszawa (POL)
M50
122.
2365
BRZEZIŃSKI Waldemar
Biegiem Radom! (POL)
M50
123.
2366
TYMICKI Zbigniew
ENTRE.PL Team (POL)
M50
124.
2367
KOŚCIELSKI Sławomir
ALTOM GNIEZNO (POL)
M50
125.
2385
PUDLIK Andrzej
Płock (POL)
M50
126.
2394
JEZIORNY Ryszard
Wieluń Biega (POL)
M50
127.
2401
BUSZTA Robert
Warszawa (POL)
M50
128.
2405
FURMAN Tomasz
Warszawa (POL)
M50
129.
2418
COSTA Paulo
A Natureza Ensina (POR)
M50
130.
2419
SANTOS José
Vila Seca Running Team (POR)
M50
131.
2438
STASIUK Marian
Warszawa (POL)
M50
132.
2475
BAŃKA Mariusz
Warszawa (POL)
M50
133.
2488
ULEWICZ Arnold
Płock (POL)
M50
134.
2508
BĘTKOWSKI Wojciech
Brygada Beskidów (POL)
M50
135.
2540
MOKRZEWSKI Wojciech
Wysokie Mazowieckie (POL)
M50
136.
2544
KALWAS Robert
Olsztyn (POL)
M50
137.
2599
ZAWADA Piotr
Słupsk (POL)
M50
138.
2602
PŁACHTA Marek
Ekipa z Tarnowa (POL)
M50
139.
2607
KOTWA Andrzej
Vegerunners (POL)
M50
140.
2627
LIMMER Ailar
Tallinn (EST)
M50
141.
2628
RISTOWSKI Aleko
Makedonija (POL)
M50
142.
2656
SZCZEPAŃSKI Janusz
Myslowice (POL)
M50
143.
2661
PERCZYŃSKI Jerzy
Mińsk Mazowiecki (POL)
M50
144.
2663
MYSTKOWSKI Mieczysław
Mystek Taem (POL)
M50
145.
2667
POCZTA Marian
KS KROTOSZ KROTOSZYN (POL)
M50
146.
2671
JABŁOŃSKI maciej
warszawa (POL)
M50
147.
2680
MISIEK Wiktor
Kloten (SUI)
M50
148.
2681
SIESS Jarosław
Pabianice (POL)
M50
149.
2691
KAPRAL RAFAŁ
PEHAMOT SZCZECIN (POL)
M50
150.
2704
KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek
Morsy Ostrołęka (POL)
M50
151.
2705
SIEPIETOWSKI Piotr
LS RUN WORLD CARGO IMPORT (POL)
M50
152.
2709
KEMPISTY Mieczyslaw
Ostrów mazowiecka (POL)
M50
153.
2711
SZCZOT krzysztof
Gepard Kępno (POL)
M50
154.
2720
MUSZYŃSKI Zbigniew
Kąty (POL)
M50
155.
2728
GŁUPCZYK Tadeusz
Grupa Biegowa Parkrun Warszawa (POL)
M50
156.
2734
BŁACH Szczepan
Gadka (POL)
M50
157.
2743
ABRAMCZYK Robert
Warszawa (POL)
M50
158.
2744
GRZESIK Eugeniusz
TKKF Koszalin (POL)
M50
159.
2769
CERINS Didzis
Maratona Klubs (LAT)
M50
160.
2803
CHYLAK Wojtek
WIELISZEW HERON TEAM (POL)
M50
161.
2820
NTOUSKOS DIMITRIOS
ATHENS (GRE)
M50
162.
2823
OLBRYŚ Stanisław
KB Legionowo (POL)
M50
163.
2832
STOŁOWSKI Piotr
Elbląg- niezrzeszony (POL)
M50
164.
2841
DYDIO Piotr
Pid-Mill Team (POL)
M50
165.
2846
ŚWITACZ Jacek
Warszawa (POL)
M50
166.
2859
MARUD Wiesław
Ząbki (POL)
M50
167.
2865
SZYSZKOWSKI Włodzimierz
Duke Nukem Prince of Warsaw (POL)
M50
168.
2877
GRZĄDZIEL Paweł
Warszawa (POL)
M50
169.
2907
KUBASZEWSKI Mirosław
Warszawa (POL)
M50
170.
2910
KAMIŃSKI Jacek
Rzeszów (POL)
M50
171.
2923
GRABOWSKI Piotr
Rembertów Team (POL)
M50
172.
2930
DANISZEWSKI Waldemar
Piaseczno (POL)
B1
M50
173.
2935
JANCZUK Grzegorz
Siedlce (POL)
M50
174.
2984
ŚLĄZAK Andrzej
Fan Club Dżem (POL)
M50
175.
2986
OKILKA IHOR
brak (UKR)
M50
176.
3012
KARLAK Andrzej
kb galeria (POL)
M50
177.
3021
GRZĘDA Krzysztof
M.I.L.A. (POL)
M50
178.
3026
KOZŁOWSKI Tomasz
Puławy (POL)
M50
179.
3052
ŁAKOMSKI Jarosław
Warszawa (POL)
M50
180.
3056
LUDWA Stanisław
TIGERS PRUDNIK RUNNERS TEAM NYSA (POL)
M50
181.
3076
SZCZOTKA Andrzej
KATOWICE (POL)
M50
182.
3131
PYTKA Andrzej
Warszawa (POL)
M50
183.
3137
ROGOWSKI Krzysztof
Racibórz (POL)
M50
184.
3150
SPYCHALSKI Zbigniew
brak (POL)
M50
185.
3161
KOSMALA DARIUSZ
WARSZAWA (POL)
M50
186.
3173
OLSZEWSKI Marek
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński (POL)
M50
187.
3178
STYPKA Robert
Józefów (POL)
M50
188.
3188
CIEŚLAK Józef
BiegaczePomagacze (POL)
M50
189.
3189
ZIELONKA Wiesław
PACCOR-POLSKA (POL)
M50
190.
3193
HAJDA Marek
Ptakowice (POL)
M50
191.
3195
GATTI GIOVANNI
ASD BERGAMO STARS ATLETICA (ITA)
M50
192.
3198
CIESIELSKI Dariusz
Eko-Okna Runners (POL)
M50
193.
3199
OZDARSKI Krzysztof
Opel Active Team (POL)
M50
194.
3207
DUBIELAK Roman
Płock (POL)
M50
195.
3215
SKATULNIK Sławek
PKB Endorfina (POL)
M50
196.
3219
ZAWIŚLAK Tomasz
Lublin Biega (POL)
M50
197.
3221
SUŁKOWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M50
198.
3232
STĘPIEŃ Marek
Sulęcin (POL)
M50
199.
3239
ANDRUSZKIEWICZ Aleksander
Zielonka (POL)
M50
200.
3241
TOMCZYK Leslaw
Olza Cieszyn (POL)
M50