ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
101.
6696
TUROWSKI Marek
(POL)
M40
102.
6697
PAWLUK Daria
(POL)
K18
103.
6698
MUCHA Adrian
(POL)
M18
104.
6699
DWORAK Paweł
(POL)
M40
105.
6700
DOBRZAŃSKI Jakub
(POL)
M40
106.
6702
SŁOCKI Jarosław
(POL)
M50
107.
6703
ONYSZCZUK Jarosław
(POL)
M40
108.
6705
GOŁĘBIEWSKI Aleksander
(POL)
M30
109.
6706
ŻARDUS Darek
(USA)
M40
110.
6707
KACZOR Tomasz
(POL)
M40
111.
6708
ZWOLAK Krzysztof
(POL)
M40
112.
6709
MULARSKI Sławomir
(POL)
M50
113.
6712
KRUGER Stelam
(GER)
M30
114.
6713
GRZESZUK Konrad
(POL)
M30
115.
6714
PILAS Maciej
(POL)
M18
116.
6715
KOWALSKI Józef
(POL)
M50
117.
6716
SZCZYGIEŁ Emil
(POL)
M18
118.
6717
BARKSHENSKI Roman
(POL)
M40
119.
6719
MONTEWKA Łukasz
(POL)
M30
120.
6722
KRÓL Marcin
(POL)
M18
121.
6723
DUBIELECKI Mariusz
(POL)
M30
122.
6724
DZIUMAK Jakub
(POL)
M18
123.
6725
PAWLICKI Aleksander
(POL)
M18
124.
6726
WOLAK Anna
(POL)
K30
125.
6728
SAKIEWICZ Ignacy
(POL)
M18
126.
6730
ANONIMOWY UCZESTNIK
(POL)
M40
127.
6731
AUSTIN Graham
(AUS)
M40
128.
6733
FAJDEK Adam
(POL)
M30
129.
6734
KALINOWSKI Zbigniew
(POL)
M50
130.
6735
DETKO Artur
(POL)
M70
131.
6736
SZYNDLER Artur
(POL)
M18
132.
6740
PŁASKOCIŃSKI Marek
(POL)
M40
133.
6742
KLIMCZYŃSKI Marek
(POL)
M50
134.
6743
MALEŃCZYK Sylwester
(POL)
M30
135.
6744
MAŁKOWSKA Maria
(POL)
K40
136.
6746
JANUCHTA Tomasz
(POL)
M40
137.
6747
KORDEK Jan
(POL)
M60
138.
6748
DOMAŃSKI Bartłomiej
(POL)
M40
139.
6749
PAŚNIKOWSKI Marcin
(POL)
M18
140.
6750
JEDZRZEJCZYK Mateusz
(POL)
M18
141.
6754
GÓRSKI Bartosz
(POL)
M30
142.
6756
KULIK-STAWSKA Justyna
(POL)
K30
143.
6759
ZAJĄC Łukasz
(POL)
B2
M18
144.
6762
RADWAŃSKA Justyna
(POL)
K30
145.
6764
ZGIERUN Paweł
(POL)
M18
146.
6768
PAPKA Sławomir
(POL)
M50
147.
6769
TETERYCZ Jerzy
(POL)
M70
148.
6770
GRABOWSKI Artur
(POL)
M30
149.
6773
RADKA Włodzimierz
(POL)
M40
150.
6776
NIEWĘGŁOWSKI Adam
(POL)
M40
151.
6780
MORMUL Ruslan
(UKR)
M18
152.
6781
OSTAPCZUK Karol
(POL)
M18
153.
6782
JAROŃSKI Przemysław
(POL)
M40
154.
6784
NIKOLAIEVSKYI Viachesiav
(UKR)
M18
155.
4061
BARTNICKA anetta
TeamKaraś-Elbląg (POL)
K40
156.
1466
KRZEMIONKA Tomasz
Chełmno (POL)
M30
157.
44
DZIEKOŃSKI Tadeusz
MKS Juvenia Białystok (POL)
PZLA
M60
158.
5056
MALINOWSKI Jacek
Piła (POL)
M50
159.
5091
SZMIGIELSKI Janusz
trzebiechów (POL)
M30
160.
5181
GODZICH Iwona
Września (POL)
K30
161.
1644
MROCZKOWSKI Karol
#BACKRUNNERS Wrocław (POL)
M18
162.
1741
BARANOWSKA Angelika
#BACKRUNNERS Wrocław (POL)
K18
163.
5112
TUREK Michał
#BezNapinki (POL)
M30
164.
3967
TRYKACZ Alicja
#BIEGACZE (POL)
K40
165.
2855
KAMIŃSKI PAWEŁ
#biegamdlasiebie (POL)
M40
166.
871
ZYGUCKI Jacek
#biegamzzyguckim (POL)
M50
167.
1177
MORCHAT Paweł
#czeladzbiega (POL)
M40
168.
3945
HOŁY Leszek
#czeladzbiega (POL)
M40
169.
3934
LEWANDOWSKI Maciej
#DASHRADE Team (POL)
M30
170.
3367
SIUDZIŃSKA Anna
#Dyamenty (POL)
K40
171.
1487
KIERZEK Ewa
#happyrunners (POL)
K40
172.
1490
KIERZEK Artur
#happyrunners (POL)
M40
173.
2048
STANEK Dominik
#happyrunners (POL)
M30
174.
5517
SAWCZUK Rafał
#HWPO (POL)
M30
175.
5611
LIPCZYŃSKI OLAF
#runFORsmile (POL)
M40
176.
1545
PASZKIET Remigiusz
#slimakibarcin (POL)
M40
177.
3336
GIEMZA Michał
#SOBASTEAM (POL)
M30
178.
4590
KANIA Tomasz
#SOBASTEAM (POL)
M40
179.
5158
RATYMIRSKI Wojciech
#sobasteam (POL)
M40
180.
5202
OBSTÓJ KAROLINA
#SobasTeam (POL)
K18
181.
5224
SOBAS Jacek
#SobasTeam / ASICSFrontRunnerPoland (POL)
M30
182.
1745
CLEMENT peter
#TeamBeut (GBR)
M50
183.
6732
PAWLAK Jakub
#TEAMHOLO (POL)
M30
184.
4415
JAWORSKI Paweł
#TymTriTeam (POL)
M30
185.
6216
BUTRYŃSKI Paweł
#wolność (POL)
M40
186.
5218
GROMADOWSKI Wojciech
#YoloTeamKrk (POL)
M40
187.
5344
CICHOCKI Michał
'bigbear'' (POL)
M70
188.
5497
BĘBACZ Rafał
'WSZYSCY RAZEM'' (POL)
M40
189.
1756
ŚLIWIŃSKI Jan
(z)Warty Team (POL)
M30
190.
1788
NECHYPORUK Ihor
- (UKR)
M30
191.
3017
CIESIELCZUK Alicja
- (POL)
K18
192.
5429
MALIŃSKA Natalia
- (POL)
K30
193.
6382
KORSAKOV Kostiantyn
- (POL)
M40
194.
4925
KARCZ Maciej
--- (POL)
M50
195.
2244
MIRONOVA Irina
-------- (RUS)
K40
196.
2288
PIASECKI Mariusz
-=MNK=- (POL)
M30
197.
5667
WIŚNIEWSKI Patrycjusz
1 Baza Lotnictwa Transportowego (POL)
M30
198.
2038
GACIEK Robert
1 Brzeski Pułk Saperów (POL)
M30
199.
1591
KUFLOWSKI Artur
1.ORel (POL)
M40
200.
6658
PIERZCHANOWSKI Maciej
10 WPsam (POL)
M40