ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - meta
Strona < 1  2  3 4 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
101 15879 ŁUKASIEWICZ Sebastian Klub Biegowy Gepard (POL) 88 M (88) 00:35:41 +06:11 00:35:38 09:36:53.90
102 13501 SKÓRNICKI Maciej sqooraTraining (POL) 89 M (89) 00:35:47 +06:17 00:35:38 09:36:59.94
103 13350 ¦WIDER Dawid GKS FABIANKI (POL) 90 M (90) 00:35:40 +06:10 00:35:39 09:36:52.51
104 17023 BOGDANOWICZ Dominik DECATHLON TEAM (POL) 91 M (91) 00:35:43 +06:13 00:35:40 09:36:55.61
105 17638 GRABOWIEC Arkadiusz KB ActiveSports Warszawa (POL) 92 M (92) 00:35:46 +06:16 00:35:43 09:36:58.78
106 17339 BOMBA Tomek Bomba Team (POL) 93 M (93) 00:35:49 +06:19 00:35:43 09:37:01.64
107 17575 LIPIEC Tomek Lipiec Running Team (POL) 94 M (94) 00:35:50 +06:20 00:35:49 09:37:02.86
108 18496 KOWAL Amadeusz Naprzód Młociny (POL) 95 M (95) 00:35:56 +06:26 00:35:50 09:37:08.29
109 11064 CZEMODANOW Alexej RUN4FUN.BY (BLR) 96 M (96) 00:35:53 +06:23 00:35:52 09:37:05.65
110 13864 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów (POL) 14 K (14) 00:36:00 +06:30 00:35:55 09:37:12.99
111 12089 KASPROWICZ Marcin Rozbiegane Działdowo (POL) 97 M (97) 00:36:01 +06:31 00:35:56 09:37:13.20
112 14136 MŁYNARCZYK Waldemar Mustapa Team (POL) 98 M (98) 00:35:59 +06:29 00:35:58 09:37:11.60
113 18599 MIERZLIKIN Natalia UKS GEPARD WARSZAWA (POL) 15 K (15) 00:36:02 +06:32 00:36:00 09:37:14.02
114 11652 WYSOCKI Marcin WARSZAWIAKY (POL) 99 M (99) 00:36:03 +06:33 00:36:00 09:37:15.60
115 18537 JARZˇB Piotr Solec Kujawski (POL) P 100 M (100) 00:36:07 +06:37 00:36:03 09:37:19.79
116 10013 STASIEWICZ Mariola (POL) 16 K (16) 00:36:06 +06:36 00:36:05 09:37:18.16
117 15164 AMBROZIAK Marcin D±browskiTeam (POL) 101 M (101) 00:36:11 +06:41 00:36:07 09:37:23.24
118 14656 ¦WIERCZYŃSKI Norbert RaceFighter GOSIR Dębe Wlk. (POL) 102 M (102) 00:36:10 +06:40 00:36:08 09:37:22.64
119 15382 JENDRYCH Remigiusz Warszawa (POL) 103 M (103) 00:36:19 +06:49 00:36:08 09:37:31.41
120 13893 BARAN Jan Team Kopeć (POL) 104 M (104) 00:36:10 +06:40 00:36:09 09:37:22.76
121 14266 RUCIŃSKI Michał Junior 15 (POL) 105 M (105) 00:36:12 +06:42 00:36:09 09:37:24.86
122 11590 WILCZĘGA Tomasz #nietylkomelo (POL) 106 M (106) 00:36:13 +06:43 00:36:09 09:37:25.33
123 18805 ABU NAHIA KARIM Nadaktywni Toruń (POL) 107 M (107) 00:36:15 +06:45 00:36:09 09:37:27.89
124 12114 KORZENIOWSKI Tomasz Yulo Run Team Siedlce (POL) 108 M (108) 00:36:14 +06:44 00:36:11 09:37:26.83
125 14043 WALCZYK Kamil Zabiegany Skaryszew (POL) 109 M (109) 00:36:14 +06:44 00:36:12 09:37:26.29
126 11522 KRUPIŃSKI Bogumił SKS (POL) 110 M (110) 00:36:19 +06:49 00:36:16 09:37:31.46
127 15384 KOŁODZIEJCZYK Jarosław Zabiegani Częstochowa (POL) 111 M (111) 00:36:21 +06:51 00:36:18 09:37:33.83
128 16912 SYCHOWICZ Daniel Grazia Running (POL) 112 M (112) 00:36:24 +06:54 00:36:20 09:37:36.07
129 12935 KARWOWSKI Marcin Łaskarzew (POL) 113 M (113) 00:36:27 +06:57 00:36:22 09:37:39.25
130 14278 KU¬MICZ Dominik Pentacomp (POL) 114 M (114) 00:36:28 +06:58 00:36:22 09:37:40.88
131 11097 DYNISZUK Mateusz Gołdap (POL) 115 M (115) 00:36:31 +07:01 00:36:22 09:37:43.41
132 12983 GOS Mateusz KS WARKA (POL) 116 M (116) 00:36:26 +06:56 00:36:24 09:37:38.89
133 12647 RUTA Kamil Warszawa (POL) 117 M (117) 00:37:11 +07:41 00:36:27 09:38:23.01
134 15530 STEPANOV Aleksandr Kaliningrad (RUS) 118 M (118) 00:36:30 +07:00 00:36:28 09:37:42.32
135 19135 CHĘTKA Krzysztof BIEGAJ Z DYMKIEM (POL) 119 M (119) 00:36:33 +07:03 00:36:29 09:37:45.88
136 14264 KOLAŃSKI Mateusz Oranżada Team (POL) 120 M (120) 00:36:35 +07:05 00:36:29 09:37:47.73
137 15567 MĘDELEWSKI Piotr ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL) 121 M (121) 00:36:38 +07:08 00:36:29 09:37:50.06
138 18373 KWIATKOWSKI Michael Kraków (POL) 122 M (122) 00:36:39 +07:09 00:36:34 09:37:51.00
139 19232 BORYS Andrzej (POL) 123 M (123) 00:36:38 +07:08 00:36:35 09:37:50.32
140 18739 LEWOCHA rafał wożniak running team (POL) 124 M (124) 00:36:38 +07:08 00:36:37 09:37:50.59
141 12004 KWASIBORSKI Patryk TKKF Kubu¶ Sierpc (POL) 125 M (125) 00:37:00 +07:30 00:36:38 09:38:12.31
142 18571 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team (POL) 126 M (126) 00:36:44 +07:14 00:36:39 09:37:56.37
143 13257 ŻURAWSKI Kamil StepStone (POL) 127 M (127) 00:36:46 +07:16 00:36:41 09:37:58.04
144 17018 MAJZER Hubert Warszawa (POL) 128 M (128) 00:36:45 +07:15 00:36:42 09:37:57.98
145 16340 OSIŃSKI Rafał Biegiem Radom! (POL) 129 M (129) 00:36:47 +07:17 00:36:42 09:37:59.29
146 18788 KAWECZYŃSKI Krzysztof Team Kopeć (POL) 130 M (130) 00:36:47 +07:17 00:36:44 09:37:59.58
147 15609 DANOWSKI Mateusz Białystok Biega Team (POL) 131 M (131) 00:36:58 +07:28 00:36:51 09:38:10.23
148 17989 BURGHARDT Jakub Komenda Główna Policji (POL) P 132 M (132) 00:36:57 +07:27 00:36:54 09:38:09.65
149 16430 SZOSTAWICKI Michał Olsztyn (POL) 133 M (133) 00:37:01 +07:31 00:36:55 09:38:13.72
150 17716 MICHALAK Mariusz Warszawa (POL) 134 M (134) 00:37:05 +07:35 00:36:57 09:38:17.67
151 18393 WITUSOWSKI Piotr Warsaw (POL) 135 M (135) 00:37:05 +07:35 00:36:59 09:38:17.14
152 16979 PRZEWO¬NY Dariusz Pruszków (POL) 136 M (136) 00:37:06 +07:36 00:37:00 09:38:18.97
153 18908 MORAWSKI Wojciech ASICS POLSKA (POL) 137 M (137) 00:37:05 +07:35 00:37:02 09:38:17.23
154 12237 POLAK Szymon Rozbiegany Koszalin (POL) 138 M (138) 00:37:07 +07:37 00:37:02 09:38:19.30
155 11829 WIECZOREK Adam Zachodnia (POL) 139 M (139) 00:37:11 +07:41 00:37:02 09:38:23.36
156 11653 KISIEL Jakub Złotoryja (POL) 140 M (140) 00:37:04 +07:34 00:37:03 09:38:16.25
157 12407 SKOREK Adam Warszawa (POL) 141 M (141) 00:37:07 +07:37 00:37:04 09:38:19.54
158 12160 ZIÓŁKOWSKI Juliusz Yulo Run Team (POL) 142 M (142) 00:37:10 +07:40 00:37:06 09:38:22.32
159 17427 SZLASZYNSKI Przemek Goldap (POL) 143 M (143) 00:37:13 +07:43 00:37:06 09:38:25.05
160 14828 POMORSKI Rafał Trifamily (POL) 144 M (144) 00:37:18 +07:48 00:37:07 09:38:30.66
161 18558 POWIDEŁ MARCIN AKB Lidzbark Warmiński (POL) 145 M (145) 00:37:13 +07:43 00:37:09 09:38:25.50
162 12954 WALACIK Adam E.L.ite Sports Team (POL) 146 M (146) 00:38:05 +08:35 00:37:11 09:39:17.42
163 14482 ŁOBACZ Michał M&M&M (POL) 147 M (147) 00:37:20 +07:50 00:37:13 09:38:32.79
164 11437 LESIEŃ ADAM mbank (POL) 148 M (148) 00:37:19 +07:49 00:37:15 09:38:31.69
165 14986 CZEKAŃSKI Maciej Arkadiusz Gardzielewski Running Team (POL) 149 M (149) 00:37:24 +07:54 00:37:16 09:38:36.59
166 15492 REJDYCH Aleksander JacekBiega Running Team (POL) 150 M (150) 00:37:24 +07:54 00:37:16 09:38:36.64
167 17277 ŁUKASIK Andrzej Polar Team (POL) 151 M (151) 00:37:20 +07:50 00:37:17 09:38:32.76
168 15768 BARTNICKI Adrian MKB Dreptak (POL) 152 M (152) 00:37:27 +07:57 00:37:18 09:38:39.78
169 17358 ZAJˇC BARTOSZ BZ Training System / AZS AWF Kraków (POL) 153 M (153) 00:37:22 +07:52 00:37:22 09:38:34.88
170 14154 LEJA Marcin Blados Team / RGiG (POL) 154 M (154) 00:37:33 +08:03 00:37:25 09:38:45.86
171 12549 BRONISZEWSKI PIOTR Szost Team (POL) 155 M (155) 00:37:39 +08:09 00:37:31 09:38:51.07
172 14281 OŻDŻEŃSKI Wojciech Warszawa (POL) 156 M (156) 00:37:38 +08:08 00:37:33 09:38:50.50
173 14895 ROKITA Paweł Ks Zielono-Czarni (POL) 157 M (157) 00:37:39 +08:09 00:37:33 09:38:51.00
174 19258 GROMALA Krzysztof #SOBASTEAM (POL) 158 M (158) 00:37:42 +08:12 00:37:35 09:38:54.04
175 14867 SARBAK Bartosz BS - TRI (POL) 159 M (159) 00:37:44 +08:14 00:37:35 09:38:56.03
176 13330 ŁˇTKA Piotr Oborniki ¦l±skie (POL) 160 M (160) 00:37:39 +08:09 00:37:36 09:38:51.82
177 18919 GRZYB Konrad Rysioteam (POL) 161 M (161) 00:37:41 +08:11 00:37:37 09:38:53.59
178 13426 KORWIEL RAFAŁ ZEGARKISPORTOWE.PL (POL) 162 M (162) 00:37:44 +08:14 00:37:37 09:38:56.03
179 15217 PISAREWICZ Karol GPEC Runners Team (POL) 163 M (163) 00:38:21 +08:51 00:37:37 09:39:33.12
180 18547 KĘDZIOR Paweł Arkadiusz Gardzielewski Running Team (POL) 164 M (164) 00:37:48 +08:18 00:37:41 09:39:00.67
181 16755 KORUS Bartosz PwC Running Team (POL) 165 M (165) 00:37:51 +08:21 00:37:41 09:39:03.15
182 15898 STASZCZUK Tomasz S.BRO.S (POL) 166 M (166) 00:37:45 +08:15 00:37:43 09:38:57.33
183 19236 CHURSKI Szymon FLEXISOLUTIONS.PL (POL) 167 M (167) 00:37:53 +08:23 00:37:43 09:39:05.46
184 13594 KASPERSKI Arkadiusz AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl/URWISBiega (POL) 168 M (168) 00:37:50 +08:20 00:37:44 09:39:02.78
185 17064 KALINOWSKI Paweł Trizarza Team (POL) 169 M (169) 00:37:54 +08:24 00:37:47 09:39:06.81
186 15983 JÓ¬WICKI Jakub CARINII (POL) 170 M (170) 00:37:53 +08:23 00:37:48 09:39:05.04
187 10107 TRZCIŃSKI Mariusz ANWILTEAM (POL) 171 M (171) 00:37:58 +08:28 00:37:48 09:39:10.67
188 16982 BUDEK Agnieszka Biegaj z Dymkiem (POL) 17 K (17) 00:37:53 +08:23 00:37:49 09:39:05.33
189 17405 JANKOWSKI Andrzej Accenture (POL) 172 M (172) 00:37:51 +08:21 00:37:50 09:39:03.37
190 11954 JASZCZERSKI Paweł AZS Politechnika Gdańska (POL) 173 M (173) 00:37:59 +08:29 00:37:50 09:39:11.86
191 11747 STACHERSKI Łukasz Ambitious Runners Team (POL) 174 M (174) 00:38:01 +08:31 00:37:50 09:39:13.50
192 15060 PAROL Rafał Adidas Runners Warsaw (POL) 175 M (175) 00:37:55 +08:25 00:37:51 09:39:07.39
193 18241 KAPERA MONIKA Komenda Główna Policji (POL) P 18 K (18) 00:37:55 +08:25 00:37:53 09:39:07.25
194 14046 KLUZ Marcin PRO-RUN WROCŁAW (POL) 176 M (176) 00:38:04 +08:34 00:37:53 09:39:16.87
195 16676 WIĘCKOWSKI Łukasz KIFATO MK (POL) 177 M (177) 00:38:05 +08:35 00:37:54 09:39:17.38
196 17314 GRABOWSKI sebastian Sklep Biegacza (POL) 178 M (178) 00:37:59 +08:29 00:37:55 09:39:11.11
197 16092 GOŁASZEWSKI Michał Team Kopeć (POL) 179 M (179) 00:38:03 +08:33 00:37:56 09:39:15.81
198 18279 OŻÓG Marcin Czarnecki Run Team (POL) 180 M (180) 00:38:09 +08:39 00:37:59 09:39:21.38
199 15453 STANEK Łukasz Wieluń Biega (POL) 181 M (181) 00:38:12 +08:42 00:37:59 09:39:24.28
200 13817 KACZKOWSKI Miłosz D±browskiTeam (POL) 182 M (182) 00:38:07 +08:37 00:38:02 09:39:19.64
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.57853317 s

Sponsor główny: