ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . 9 10  11  12 13 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1001. 1018 DUDA Jacek dudicom.xyz (POL) M40
1002. 4901 DUDA Jerzy Łosice (POL) M40
1003. 4653 DUDA Tomasz Siekierczyn (POL) M40
1004. 6155 DUDEK Bartłomiej 12tri.pl (POL) M30
1005. 2307 DUDEK Gabriel Opatów (POL) M18
1006. 1142 DUDEK Łukasz Rzeszów (POL) M30
1007. 3684 DUDEK Maciej Piaseczno (POL) M30
1008. 4751 DUDEK PAWEŁ WARSZAWA (POL) M40
1009. 3801 DUDEK Radosław DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) M40
1010. 1722 DUDICH IGOR SILVIA (RUS) M60
1011. 4016 DUDKA Zenon Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidz±cychSyrenka (POL) B2 M50
1012. 4560 DUDZIK Sebastian Kielce (POL) M18
1013. 2084 DUDZIŃSKI Tomasz Biegnę żeby Bartek mógł biegać (POL) M40
1014. 1367 DULIBAN Tomasz Warszawa (POL) M30
1015. 1341 DULSKI Mariusz PKN ORLEN (POL) M18
1016. 3391 DUMOWSKI Krzsztof Łochowice (POL) M50
1017. 4332 DUPLICKI DARIUSZ JULIOPOL (POL) M40
1018. 241 DUPLICKI Tomasz Sochaczew (POL) M30
1019. 2659 DUR Kacper Warszawa (POL) M18
1020. 5549 DURAND-VIEL Louis Warszawa (FRA) M30
1021. 4015 DURASIEWICZ Piotr białobrzegi (POL) M30
1022. 4215 DURYS JAROSŁAW ROZNIEGANI-ŻYCHLIN (POL) M40
1023. 2459 DUSZCZYK Karolina Legionowo (POL) K40
1024. 4079 DUŻYŃSKI Mariusz Warszawa (POL) M40
1025. 6699 DWORAK Paweł (POL) M40
1026. 5702 DYBCZYŃSKI TOMASZ UKS BRENNA GÓRKI (POL) M30
1027. 3366 DYBIEC Julia WARSZAWA (POL) K18
1028. 1896 DYBOWSKI Tomasz Daleko Jeszcze? (POL) M40
1029. 3153 DYDAK Dawid Zawiercie (POL) M30
1030. 3154 DYDAK Rafał Zawiercie (POL) M30
1031. 2841 DYDIO Piotr Pid-Mill Team (POL) M50
1032. 5520 DYKIERT Ryszard Stowarzyszenie Aktywni znad Rospudy (POL) M60
1033. 6613 DYMEK Grzegorz MARATON WARSZAWSKI (POL) M40
1034. 3253 DYMEK Marta Ożarów Mazowiecki Biega (POL) P K30
1035. 215 DYMEK Stanisław ORT (POL) M60
1036. 5199 DYMIŃSKI Eryk AKS Polonia Warszawa (POL) M30
1037. 2345 DYMIŃSKI Marcin BÓBR TŁUSZCZ (POL) M40
1038. 2294 DYNAK Mariusz ADAMIETZ (POL) M40
1039. 3009 DYNCER Dawid Słupca (POL) M40
1040. 2971 DY¦ Małgorzata Stay Insane (POL) K40
1041. 2969 DY¦ Paweł Stay Insane/ Novembeer Running Team (POL) P M30
1042. 6477 DYWAN Andrzej Kraków (POL) M50
1043. 6491 DYWAN Marek Kraków (POL) M18
1044. 3605 DYŻEWSKI Michał Rembertów Team (POL) M40
1045. 3246 DZEHTSIAROV Vasili Victoria (POL) M30
1046. 6286 DZIADCZYK Michał Stare Babice Biegaj± (POL) M40
1047. 4054 DZIADOSZ Jerzy OneManTeam (POL) M50
1048. 4621 DZIAMBITSKI Valery run4fun (BLR) M30
1049. 332 DZIARNOWSKI włodek biegamPłock team (POL) M50
1050. 3528 DZIDO Rafal Sulejowek (POL) M40
1051. 4789 DZIĘBOWSKI Mariusz MEDEN-INMED SPORTS TEAM (POL) M30
1052. 1701 DZIĘCIELSKI Krzysztof Gałów (POL) M50
1053. 1900 DZIĘCIOŁ ADRIAN Oci±ż (POL) M18
1054. 6783 DZIECIUCHOWICZ Adam EST TEAM (POL) M18
1055. 1418 DZIEDZIC Grzegorz sieradzbiega.pl (POL) M50
1056. 3430 DZIEDZIC Radosław KĘDZIERZYN-KO¬LE (POL) M40
1057. 5607 DZIĘGIELEWSKI Rafał KB Wyszków (POL) M40
1058. 2550 DZIĘGIELOWSKI Grzegorz Kobyłka (POL) M30
1059. 44 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok (POL) PZLA M60
1060. 5985 DZIEMIDOWICZ Witold Dos Bros (POL) M40
1061. 129 DZIENIOWSKI Grzegorz Warszawa (POL) M50
1062. 5440 DZIEWA Przemysław SUPERIOR INDUSTRIES STALOWA WOLA (POL) M40
1063. 1961 DZIEWULSKA Natalia Warszawa (POL) K18
1064. 6635 DZIEWULSKA Zofia Radzymin Run Team (POL) K30
1065. 6472 DZIK Tomek Warszawa (POL) M30
1066. 1578 DZIKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) M30
1067. 4826 DZIKOWSKI Krzysztof Ostrów Biega (POL) M40
1068. 303 DZIMIRA Paweł Wrocław (POL) M40
1069. 2947 DZIUBA Bogdan Stalowowolski Klub Biegacza (POL) M40
1070. 3572 DZIUBA Daniel Radoszki (POL) M18
1071. 3373 DZIUBA Jakub Warszawa (POL) M18
1072. 5193 DZIUBAK Bartłomiej Żelechów Team (POL) M18
1073. 3633 DZIUBAŃSKI Tomasz WARSZAWA (POL) M40
1074. 1676 DZIUBANY Tomasz Yokogawa Runners (POL) M40
1075. 3790 DZIUBIŃSKI Michał Family Extreme (POL) M30
1076. 6724 DZIUMAK Jakub (POL) M18
1077. 2241 DZIURKOWSKA DOROTA TMTeam (POL) K30
1078. 6606 EBRIL Mikhail ASICS Frontrunner (POL) M40
1079. 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) M30
1080. 6321 EL HAJJAMI Zakaria Warszawa (POL) M40
1081. 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) M40
1082. 2440 ELIASZ Magdalena Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) K40
1083. 2356 ELSTER Adam Biegamy dla Zdrowia (POL) M40
1084. 5400 EMILIANÓW Agnieszka Zielona Góra (POL) K30
1085. 4256 ENGL Markus Südtiroler Laufverein Sparkasse (ITA) M30
1086. 6101 ENGLERT Grzegorz Spektos Team (POL) M40
1087. 5074 ENZANZA Robert Warszawa (POL) M40
1088. 4298 ETO Ken DAIKIN (JPN) M30
1089. 4561 ETTINGER Paweł BYDGOSZCZ (POL) M30
1090. 1758 EVANS Simone Paul Popham Running Club #TeamBeut (GBR) K40
1091. 2193 EWALD Karolina Zielonka (POL) K40
1092. 5462 EWERTOWSKI PIOTR MARKOWI BIEGACZE (POL) M50
1093. 6130 FABISIAK Mirosław Chodkowo (POL) M50
1094. 5560 FˇFARA Radosław Nowa Iwiczna (POL) M40
1095. 6733 FAJDEK Adam (POL) M30
1096. 6455 FAJNAS Katarzyna Dogoń Grodzisk Maowiecki / Danfoss (POL) K40
1097. 5554 FAJST Marcin Łomianki (POL) M18
1098. 3016 FALANA Zbigniew Lelów (POL) M30
1099. 2330 FAŁATOWICZ Ryszard OTWOCK (POL) M60
1100. 2913 FALĘCKI Artur Pułtusk (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23676491 s

Sponsor główny: