ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
9
10
11
12
13
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1001.
4394
KASIERSKA Ewa Katarzyna
WKB META LUBLINIEC (POL)
K70
1002.
4718
NOS VALIANTSINA
SOLIGORSK (BLR)
K70
1003.
16
NOWICKI Adam
MKL Szczecin (POL)
PZLA
M18
1004.
47
KIDA Paweł
CWKS Resovia Rzeszów (POL)
PZLA
M18
1005.
57
ŚWIERDZEWSKI Damian
KS AZS-AWF Biała Podlaska (POL)
PZLA
M18
1006.
58
MICHALIK Rafał
CKS Budowlani Częstochowa (POL)
PZLA
M18
1007.
62
JASTRZĘBSKI Kamil
SKB Kraśnik (POL)
PZLA
M18
1008.
101
ZDROJEWSKI Hubert
Warszawa (POL)
M18
1009.
232
LUŚNIA Jarosław
Warszawa (POL)
M18
1010.
326
MALIŃSKI Dominik
Wólka (POL)
M18
1011.
327
MAJEWSKI Paweł
Wólka 22 (POL)
M18
1012.
807
KOWALCZYK Dawid
Przysucha Biega (POL)
M18
1013.
812
WAWRZYNIAK Igor
Warszawa (POL)
M18
1014.
813
SZUBIERAJSKI ŁUKASZ
HALINÓW (POL)
M18
1015.
817
DEC Patryk
BIERUTÓW (POL)
M18
1016.
818
BEDNARCZYK Łukasz
Drozdów (POL)
M18
1017.
825
KACZYŃSKI Łukasz
Sierpc (POL)
M18
1018.
831
SAWA Mateusz
Płock (POL)
M18
1019.
856
KANSY Michał
Lubliniec (POL)
M18
1020.
858
KULIK Wojciech
Lubliniec (POL)
M18
1021.
864
PIŃKOWSKI Wojciech
amator (POL)
M18
1022.
865
PIŃKOWSKI Wojciech
amator (POL)
M18
1023.
872
CEMIEL Rafał
Verva Running Team (POL)
M18
1024.
882
WRZESIŃSKI Michał
Bolid Team Spark (POL)
M18
1025.
1000
MOŚ Michał
ORLEN team (POL)
M18
1026.
1005
BASIEJKO Mateusz
Warszawa (POL)
M18
1027.
1015
BOUZID Oussama
Warszawa (MAR)
M18
1028.
1031
RETKOWSKI Dariusz
Poznań (POL)
M18
1029.
1039
NIEDZIAŁEK Michał
Rzeszów (POL)
M18
1030.
1065
CEREMUGA Mateusz
STS Biegaton Mikołów (POL)
M18
1031.
1067
BĄK Oskar
DRUŻYNA SZPIKU/K(r)OPKA TEAM (POL)
M18
1032.
1069
DĄBROWSKI Dawid
Czerwonak Biega (POL)
M18
1033.
1085
MICHALAK Jakub
Night Runners (POL)
M18
1034.
1110
AUGUSTYNIAK Łukasz
Biegający Świdnik (POL)
M18
1035.
1115
CĄKAŁA Adam
Białobrzegi (POL)
M18
1036.
1116
MALCZEWSKI Piotr
Białobrzegi (POL)
M18
1037.
1137
RZEŃCA Kacper
Białystok (POL)
M18
1038.
1159
SULEWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M18
1039.
1167
CHOROŚ Michał
Husaria Race Team (POL)
M18
1040.
1175
SZEWCZYK Adrian
Zabiegany Wołomin (POL)
M18
1041.
1195
ABRATKIEWICZ Maciej
Warszawa (POL)
M18
1042.
1197
SKIBA Krzysztof
Mafia Team Lubliniec (POL)
M18
1043.
1200
MARCZAK Krzysztof
Stare Babice Biegają (POL)
M18
1044.
1210
POKOTYCKI Denis
Otomo STP (POL)
M18
1045.
1218
CIESIELSKI Piotr
Warszawa (POL)
M18
1046.
1226
WANDZIOCH Krzysztof
Wandzioch Team (POL)
M18
1047.
1228
KRYSA Maksymilian
Warka (POL)
M18
1048.
1236
LOSKA Tomasz
Łaziska Górne (POL)
M18
1049.
1245
GONCZAR Stefan
Warszawa (POL)
M18
1050.
1249
BARNAŚ Piotr
KŁODZKO (POL)
M18
1051.
1253
PRZEKAZA Łukasz
Siedlce (POL)
M18
1052.
1307
DŁUGOŁĘCKI Jakub
Przasnysz (POL)
M18
1053.
1311
CZOŁNIK Paweł
Nie Tak Szybko! (POL)
M18
1054.
1340
ZIELIŃSKI Mikołaj
Warszawa (POL)
M18
1055.
1341
DULSKI Mariusz
PKN ORLEN (POL)
M18
1056.
1347
GARCORZ Dawid
Mafia Team Lubliniec (POL)
M18
1057.
1354
WÓJCIK Mikołaj
Łódź (POL)
M18
1058.
1362
CIEKALSKI Miłosz
Poznań (POL)
M18
1059.
1396
GRAJEK Mateusz
KB Czarne Wilki (POL)
M18
1060.
1398
KWIECIŃSKI Feliks
Wolin (POL)
M18
1061.
1404
KĘPIŃSKI Kacper
Warszawa (POL)
M18
1062.
1427
TROJANOWSKI Rafał
BIEGam Bo Lubię Ząbki Team (POL)
M18
1063.
1433
ADAMIAK Jarosław
Pogrzebień (POL)
M18
1064.
1443
WAWRZYNIAK Dominik
Dart Taverna Nakło (POL)
M18
1065.
1446
OCHRYMOWICZ Mateusz
OLX Running Tesn (POL)
M18
1066.
1470
PAWŁOWSKI Tomasz
Zielonka (POL)
M18
1067.
1472
WIŚNIEWSKI Wojciech
BALAJS TEAM (POL)
M18
1068.
1474
KAŹMIERCZAK Piotr
OSTRÓW WLKP (POL)
M18
1069.
1475
JURCZYK Łukasz
AUGUSTEAM (POL)
M18
1070.
1492
WOSZCZYK Michał
Warszawa (POL)
M18
1071.
1496
CHOJA Jakub
Bogatynia (POL)
M18
1072.
1497
PASZKOT Maciej
LAW (POL)
M18
1073.
1498
OSIPOWICZ Kamil
Warszawa (POL)
M18
1074.
1503
ANTOSZ Mateusz
Lubaczow (POL)
M18
1075.
1513
OLEJNIK Tomasz
Edi Team Zgorzelec (POL)
M18
1076.
1526
DERKOWSKI Paweł
Wrocław (POL)
M18
1077.
1527
GĄBKA Jakub
Kolonia Trawniki (POL)
M18
1078.
1558
WŁODARCZYK Paweł
Łomża (POL)
M18
1079.
1575
ROGOWSKI Michał
START KATOWICE (POL)
M18
1080.
1585
JEREMICZ Kamil
Polonia środa (POL)
M18
1081.
1586
NOWAKOWSKI Jakub
SwimmingLab (POL)
M18
1082.
1589
BAŁULIS Rajmund
Sejny (POL)
M18
1083.
1599
GOŁĘBIEWSKI Sebastian
Bogatynia (POL)
M18
1084.
1606
DŁUTKOWSKI Jakub
Zamość (POL)
M18
1085.
1611
KOS Sebastian
bfagencja.pl (POL)
M18
1086.
1620
MAZUREK Maciej
Warszawa (POL)
M18
1087.
1633
GOLAT Bartosz
Warszawa (POL)
M18
1088.
1644
MROCZKOWSKI Karol
#BACKRUNNERS Wrocław (POL)
M18
1089.
1657
ŚLIWIAK Jakub
Warszawa (POL)
M18
1090.
1664
KOWALSKI Karol
Warszawa (POL)
M18
1091.
1687
KAŹMIERCZYK Marek
Leśnica (POL)
M18
1092.
1689
BIEŃKOWSKI Carlo
Warszawa (POL)
M18
1093.
1692
WOJCIECHOWSKI Dawid
Marki (POL)
M18
1094.
1695
CZAPLICKI Szymon
Artbix (POL)
M18
1095.
1697
GAWRYLUK Łukasz
PKP CARGO (POL)
M18
1096.
1713
WOLAŃSKI Adam
KS ZRYW RADZIEJÓW (POL)
M18
1097.
1765
PAPROTA Wojtek
Motycz (POL)
M18
1098.
1780
MACA Damian
Warszawa (POL)
M18
1099.
1802
BADURA Ireneusz
Warszawa (POL)
M18
1100.
1803
LYNDO Lukas
Wilno (LTU)
M18