ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
9
10
11
12
13
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1001.
1738
ŚCIBISZ Tomasz
Warszawa (POL)
M40
1002.
1739
WEGIERA Andrzej
TRIATHLON LUBLIN TEAM (POL)
M40
1003.
1740
SIEŃKO Grzegorz
Białystok (POL)
M40
1004.
1741
BARANOWSKA Angelika
#BACKRUNNERS Wrocław (POL)
K18
1005.
1742
MEARDON Gareth
Paul Popham Running Club (GBR)
M30
1006.
1743
MACIEJEC-BISKUP Laura
Londyn. Anglia (GBR)
K18
1007.
1744
HURFORD Simon
3Ms Road Running Club Swansea. Wales (GBR)
M40
1008.
1745
CLEMENT peter
#TeamBeut (GBR)
M50
1009.
1746
NUGENT Rick
3M's Gorseinon (GBR)
M50
1010.
1747
LEŚNIAK Tomasz
Kuźnia Triathlonu (POL)
M40
1011.
1748
FRĄCZEK Krzysztof
Bukkake Warriors (POL)
M30
1012.
1749
JAROS ARKADIUSZ
Run Vegan (POL)
M50
1013.
1750
O'BRIEN Tenniel
TeamBeut (GBR)
M40
1014.
1751
NOWAK Jarosław
spc (POL)
M50
1015.
1752
TINDAL Craig
Gorseinon Road runners (GBR)
M30
1016.
1753
PIRES Paulo
SS CGD (POR)
M50
1017.
1754
NIKITOPOULOS Panagiotis
PETROUPOLI (GRE)
M30
1018.
1755
ROCZNIAK-ŁUSZCZEWSKA Natalia
Świdnica (POL)
K40
1019.
1756
ŚLIWIŃSKI Jan
(z)Warty Team (POL)
M30
1020.
1757
SULLIVAN Richard
Paul Popham running club (GBR)
M40
1021.
1758
EVANS Simone
Paul Popham Running Club #TeamBeut (GBR)
K40
1022.
1759
ZAWADZKA-NAZIMEK Joanna
Przybysze z Matplanety (POL)
K30
1023.
1761
ROBERTS Peter
3M Gorseinon Road Runners (GBR)
M50
1024.
1762
ŚLĘCZKOWSKI Błażej
Sportera OCR (POL)
M30
1025.
1763
ROSINSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
M40
1026.
1764
DOPIERALSKI Piotr
Homag Polska (POL)
M30
1027.
1765
PAPROTA Wojtek
Motycz (POL)
M18
1028.
1766
RZECZKOWSKI Zbigniew
Wolimierz (POL)
M40
1029.
1767
RUMPEL Dariusz
BATORY LOTO (POL)
M40
1030.
1768
SKWIERCZYŃSKI Adam
Siedlce (POL)
M40
1031.
1769
KRUSZEWSKA Izabela
Warszawa (POL)
K40
1032.
1770
BŁACHNIO Jakub
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
M30
1033.
1771
DĄBROWIAK Marcin
Harpagan Sosnowiec (POL)
M30
1034.
1772
MOCZYDŁOWSKI Marek
Nadaktywni (POL)
M40
1035.
1773
MAŁYSZCZYK Tomasz
Głogów (POL)
M40
1036.
1774
JAŻWICZ miroslaw
makoś-team (POL)
M40
1037.
1775
CHRZANOWSKI Wojciech
ChrzanowskiTeam (POL)
M30
1038.
1776
BIADUN Paweł
Biegacze Pomagacze (POL)
M30
1039.
1777
SUGINO Reo
DAIKIN (JPN)
M30
1040.
1778
ROUPPAS DIMITRIOS
MARATHON CLUB (GRE)
M40
1041.
1779
SEMICZEK Adam
Powstańcy z kanapy (POL)
M40
1042.
1780
MACA Damian
Warszawa (POL)
M18
1043.
1781
ŻUKOWSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
M40
1044.
1782
NIEDZIÓŁKA Wojciech
Centrum Szkolenia Policji w Legionowie (POL)
M30
1045.
1783
NIEDŹWIECKA Patrycja
Szura_Team (POL)
K18
1046.
1784
CIURA Rafał
AGDHOME.pl Biegamy! (POL)
M40
1047.
1785
MEDEIKIS Algirdas
Begimo klubas (LTU)
M40
1048.
1786
BOBEREK Kamil
Warszawa (POL)
M30
1049.
1787
TESSERIS DIMITRIOS
ATHENS (POL)
M50
1050.
1788
NECHYPORUK Ihor
- (UKR)
M30
1051.
1789
BISKUP Paweł
Kraśnik Biega (POL)
M40
1052.
1790
ZAJDEL Dariusz
Zawadzkie Biegnie (POL)
M50
1053.
1791
JABŁOŃSKI Łukasz
Kraśnik Biega (POL)
M40
1054.
1792
SKIERKOWSKI Tomasz
It's a beautiful life! (NED)
M30
1055.
1793
KORNOSZ PAWEŁ
Wilcza Góra (POL)
M40
1056.
1794
CZYNIENIK Łukasz
Team Karaś (POL)
M30
1057.
1795
ANDRZEJEWSKI Piotr
RRT (POL)
M30
1058.
1796
WIELOCH Andrzej
Zryw parzymiechy (POL)
M50
1059.
1797
CZARNECKI Maciej
Street Run Radom (POL)
M30
1060.
1798
SOBOCIŃSKI Grzegorz
META (POL)
M40
1061.
1799
ZAJDEL Arek
Auto Centrum Lis (POL)
M30
1062.
1800
BORUSZEWSKA MAGDALENA
KOŁO BIEGA (POL)
K40
1063.
1801
PETASZKO JOANNA
MRĄGOWO (POL)
K40
1064.
1802
BADURA Ireneusz
Warszawa (POL)
M18
1065.
1803
LYNDO Lukas
Wilno (LTU)
M18
1066.
1804
SZOLC Daga
Komorów (POL)
K30
1067.
1805
MILIUŠKEVIČ Miroslav
Milion steps (LTU)
M18
1068.
1806
BODZIAKOWSKI Bartosz
MakówBiega (POL)
M30
1069.
1807
CIERESZKO Beata
Białystok (POL)
K30
1070.
1808
BOROWSKI Mariusz
Colberg (POL)
M40
1071.
1809
MOUSSERION Beata
Tuluza (FRA)
K30
1072.
1810
KRUCAN Katarzyna
Munina (POL)
K18
1073.
1811
LECH Radosław
biegusiem.pl (POL)
M40
1074.
1812
GEORGOULIS Panagiotis
MARATHON CLUB (GRE)
M40
1075.
1813
RENOU Mathieu
Warszawa (FRA)
M40
1076.
1814
JAWORSKI Krzysztof
Leokadiów (POL)
M40
1077.
1815
ŻARŁAK Konrad
Arcadis Sport Club (POL)
M30
1078.
1816
ZAJAC SOBCZAK Marta
Dtr running team (POL)
K30
1079.
1817
LIANHA Aliaksandr
RUN4FUN.BY (POL)
M30
1080.
1818
KOŚCIELNIAK Wioletta
TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL)
K30
1081.
1819
SZMAJSER-CHYLARECKA Dagmara
Marki (POL)
K30
1082.
1820
WINIARCZYK Witold
Warszawa (POL)
M40
1083.
1821
STARŻYK Piotr
Runstars (POL)
M50
1084.
1822
LAWTON Haley
Paul Popham Road Running Club. Swansea (GBR)
K30
1085.
1823
JUZYK Adam
Biegamy z Sercem (POL)
M40
1086.
1824
HERCOG Jarek
Makabi Warszawa (POL)
M40
1087.
1825
GŁUCHOWSKI ADRIAN
TOPORNIAK (POL)
M30
1088.
1826
KUBIK Grzegorz
Warsaw (POL)
M30
1089.
1827
KRZAK Zbigniew
Sanko Run (POL)
M40
1090.
1828
GÓRALSKI Krzysztof
T.S. Opatrunki Toruń (POL)
M50
1091.
1829
KOŁEK Maciej
PZU Sport Team (POL)
M40
1092.
1830
JAKUBOWSKA Małgorzata
Siedlce (POL)
K40
1093.
1831
KUNICKI Marcin
EDC runners (POL)
M40
1094.
1832
BRYJA Sebastian
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
M30
1095.
1833
ŠMAIŽYS VALDAS
Vilnius (LTU)
M40
1096.
1834
KURIATA ROBERT
ZLB ZŁOTORYJA (POL)
M50
1097.
1835
KARWOWSKI Maciej
Warszawa (POL)
M40
1098.
1836
LOGVINENKO Pavel
I LOVE SUPERSPORT (RUS)
M30
1099.
1837
GABI DARIA
I LOVE SUPERSPORT (RUS)
K30
1100.
1838
WENTRYS dariusz
bielsko biała (POL)
M40