ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . 9 10  11  12 13 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1001 15422 SOBIERAJ Adrian Warszawa (POL) 884 M (575) 00:25:49 +11:05 00:21:44 09:27:01.04
1002 14883 JAWORSKI Albert Polska (POL) 885 M (761) 00:25:49 +11:05 00:22:27 09:27:01.87
1003 11487 ROLNIK Michał Radom (POL) 886 M (758) 00:25:50 +11:06 00:22:27 09:27:02.62
1004 14699 SZCZYKOWSKA Joanna Białystok Biega Team (POL) 118 K (90) 00:25:50 +11:06 00:22:34 09:27:02.99
1005 13242 GONTARZ Szymon Live Well at Citi (POL) 887 M (682) 00:25:52 +11:08 00:22:11 09:27:04.71
1006 10295 ŁOŚ Krzysztof Warszawa (POL) 888 M (807) 00:25:53 +11:09 00:22:37 09:27:05.24
1007 16373 RĘKAWIK Krzysztof Urząd Miasta i Gminy Skaryszew (POL) 889 M (799) 00:25:53 +11:09 00:22:35 09:27:05.65
1008 14616 WILKOŃSKI Jerzy Medtronic (POL) 890 M (820) 00:25:54 +11:10 00:22:39 09:27:06.34
1009 12391 JASIELEC Maciej PGE Obrót Run (POL) 891 M (771) 00:25:54 +11:10 00:22:29 09:27:06.90
1010 14534 ILCZUK Rafał Włoszczowa (POL) 892 M (825) 00:25:54 +11:10 00:22:40 09:27:06.92
1011 13189 MACIEJOWICZ Michał Warszawa (POL) 893 M (692) 00:25:55 +11:11 00:22:13 09:27:07.75
1012 11926 DMOCHOWSKI Dominik Warszawa (POL) 894 M (1745) 00:25:55 +11:11 00:25:21 09:27:07.91
1013 18237 WÓJCIKOWSKI Patryk Piaseczno (POL) 895 M (1534) 00:25:56 +11:12 00:24:50 09:27:08.97
1014 12384 CHRÓST Marcin Mińsk Mazowiecki (POL) 896 M (1624) 00:25:57 +11:13 00:25:04 09:27:09.30
1015 14594 SADKOWSKI Jacek Maków (POL) 897 M (1673) 00:25:57 +11:13 00:25:11 09:27:09.64
1016 18911 MUSIAŁ Robert TriWaWa (POL) 898 M (817) 00:25:57 +11:13 00:22:38 09:27:09.73
1017 17916 ŻORNACZUK Dawid konstancin jeziorna (POL) 899 M (850) 00:25:58 +11:14 00:22:46 09:27:10.49
1018 15289 JOB Paweł Grójec (POL) 900 M (715) 00:26:00 +11:16 00:22:20 09:27:12.15
1019 13934 OWERKO Krzysztof Vegan Power! (POL) 901 M (834) 00:26:00 +11:16 00:22:43 09:27:12.35
1020 15808 ZIENKIEWICZ Paweł Warszawa (POL) 902 M (855) 00:26:00 +11:16 00:22:47 09:27:12.41
1021 15068 GRĄDZIK Marcin Dębienica (POL) 903 M (880) 00:26:00 +11:16 00:22:52 09:27:12.77
1022 13217 SMOLIS Jacek Biskupiec Biega (POL) 904 M (1747) 00:26:01 +11:17 00:25:22 09:27:13.02
1023 12318 STANO Maciej Radom (POL) 905 M (860) 00:26:01 +11:17 00:22:48 09:27:13.28
1024 17230 CEGLAREK Marek PWPW S.A. (POL) 906 M (843) 00:26:02 +11:18 00:22:45 09:27:14.31
1025 13911 REWERA Robert PKO BANK POLSKI (POL) 907 M (845) 00:26:02 +11:18 00:22:45 09:27:14.51
1026 18091 ZAWADZKA Katarzyna TRINERGY / DRUŻYNA TVN (POL) 119 K (80) 00:26:02 +11:18 00:22:24 09:27:14.91
1027 17888 MARYNOWSKI Łukasz LOTOS Running Team (POL) 908 M (813) 00:26:02 +11:18 00:22:37 09:27:14.91
1028 11563 KORKOSZ Andrzej Blizne Jasińskiego (POL) 909 M (736) 00:26:02 +11:18 00:22:23 09:27:14.96
1029 13499 LANKOWSKA-KLEMT Agnieszka Olsztyn (POL) 120 K (94) 00:26:02 +11:18 00:22:42 09:27:14.96
1030 11090 WÓJCIK Daniel Black Running (POL) 910 M (866) 00:26:03 +11:19 00:22:49 09:27:15.68
1031 18823 HOŁDYŃSKI Marcin Warszawa (POL) 911 M (816) 00:26:03 +11:19 00:22:38 09:27:15.72
1032 16886 SZOKALSKI Mateusz Klub Filipka (POL) 912 M (909) 00:26:03 +11:19 00:22:57 09:27:15.80
1033 12550 OŁDAKOWSKI Marcin Warszawa (POL) 913 M (841) 00:26:04 +11:20 00:22:45 09:27:16.04
1034 18924 GRABOWSKI Konrad Warszawa (POL) 914 M (836) 00:26:04 +11:20 00:22:43 09:27:16.49
1035 12107 KASPROWICZ Wioletta Rozbiegane Działdowo (POL) 121 K (100) 00:26:05 +11:21 00:22:52 09:27:17.01
1036 15591 CHIROK Sergey irun (BLR) 915 M (1865) 00:26:05 +11:21 00:25:42 09:27:17.02
1037 13383 KOPYTOWSKA Anna adidas Runners Warsaw (POL) 122 K (286) 00:26:05 +11:21 00:25:15 09:27:17.18
1038 14749 TOBOTA Maciej Warszawa (POL) 916 M (887) 00:26:05 +11:21 00:22:54 09:27:17.33
1039 17418 ZAWIASA Adam Sierakowiece Prawe (POL) 917 M (889) 00:26:05 +11:21 00:22:54 09:27:17.45
1040 17279 NAWROT Michał Sollers Consulting (POL) 918 M (606) 00:26:05 +11:21 00:21:51 09:27:17.48
1041 13538 KARASZEWSKI MAREK ACTIVE RUNNERS PŁOCK (POL) 919 M (489) 00:26:06 +11:22 00:21:22 09:27:18.74
1042 17049 KEMPIŃSKI Patryk Bydgoszcz (POL) 920 M (856) 00:26:07 +11:23 00:22:47 09:27:19.70
1043 19158 PLAVAC Salih (BIH) 921 M (786) 00:26:08 +11:24 00:22:33 09:27:20.59
1044 17093 CZAPLIŃSKI Tomasz Lipinki (POL) 922 M (900) 00:26:08 +11:24 00:22:56 09:27:20.90
1045 14984 KALITA Kamil Warszawa (POL) 923 M (722) 00:26:09 +11:25 00:22:21 09:27:21.39
1046 17774 KANCIAŁA Grzegorz Lipinki (POL) 924 M (906) 00:26:09 +11:25 00:22:57 09:27:21.40
1047 11933 UCIEKLAK Waldemar Pszczółkowski Team (POL) 925 M (512) 00:26:09 +11:25 00:21:28 09:27:21.74
1048 17412 KREJCZY GRZEGORZ ACCENTURE (POL) 926 M (899) 00:26:09 +11:25 00:22:56 09:27:21.88
1049 10221 PIETREWICZ Przemek Warszawa (POL) 927 M (877) 00:26:10 +11:26 00:22:52 09:27:22.47
1050 15435 KIEMPISTY Paweł WRD KPP OSTRÓW MAZOWIECKA (POL) 928 M (778) 00:26:10 +11:26 00:22:31 09:27:22.98
1051 17409 FERDYCZ Marcin Warszawa (POL) 929 M (822) 00:26:11 +11:27 00:22:39 09:27:23.72
1052 15421 KAIM Łukasz Zajezierze (POL) 930 M (901) 00:26:12 +11:28 00:22:57 09:27:24.00
1053 13503 PAWELEC Kamil PZU Sport Team (POL) 931 M (815) 00:26:12 +11:28 00:22:38 09:27:24.65
1054 17895 KOSEWSKA Barbara (POL) 123 K (87) 00:26:13 +11:29 00:22:33 09:27:25.45
1055 17509 DORIN Andrii Czerska (UKR) 932 M (902) 00:26:14 +11:30 00:22:57 09:27:26.01
1056 13951 PIETREWICZ Marta Warszawa (POL) 124 K (103) 00:26:14 +11:30 00:22:57 09:27:26.05
1057 14663 SZAFRAN Artur Warszawa (POL) 933 M (884) 00:26:14 +11:30 00:22:53 09:27:26.54
1058 16071 PIOTROWSKI RYSZARD TS REGLE (POL) 934 M (933) 00:26:15 +11:31 00:23:04 09:27:27.41
1059 18121 PAJĄK Szymon Warszawa (POL) 935 M (893) 00:26:15 +11:31 00:22:55 09:27:27.53
1060 14631 SKIBA Marcin Koszęcin (POL) 936 M (677) 00:26:15 +11:31 00:22:09 09:27:27.69
1061 16258 GĘSICKI AREK ŁÓDŹ KOCHA SPORT (POL) 937 M (927) 00:26:15 +11:31 00:23:02 09:27:27.94
1062 13849 ŚLIWIŃSKI Rafał Aqua Med (POL) P 938 M (2021) 00:26:15 +11:31 00:26:08 09:27:27.98
1063 15927 LESZCZYK Michał Warszawa (POL) 939 M (870) 00:26:16 +11:32 00:22:50 09:27:28.19
1064 17619 TKACZYK Jarosław Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL) 940 M (925) 00:26:16 +11:32 00:23:02 09:27:28.45
1065 16680 SITAREK Albert Fundacja Dorastaj z Nami (POL) 941 M (1800) 00:26:17 +11:33 00:25:31 09:27:29.13
1066 12320 KORDECKI Damian GOLICE TEAM (POL) 942 M (804) 00:26:17 +11:33 00:22:36 09:27:29.34
1067 12466 KALECINSKI Piotr Marcin świerc team (POL) 943 M (876) 00:26:17 +11:33 00:22:52 09:27:29.40
1068 15186 KISIEL Grzegorz Żórawski Team (POL) 944 M (940) 00:26:17 +11:33 00:23:06 09:27:29.54
1069 14015 SERWATKA Michał BGK (POL) 945 M (1861) 00:26:17 +11:33 00:25:41 09:27:29.57
1070 15773 PRZYPAŚNIAK Stanisław MUCS (POL) 946 M (888) 00:26:18 +11:34 00:22:54 09:27:30.39
1071 16665 ANDRZEJEWSKA Anna Piaseczno (POL) 125 K (108) 00:26:18 +11:34 00:23:03 09:27:30.56
1072 17419 WOLSKI Marek Warszawa (POL) 947 M (975) 00:26:20 +11:36 00:23:15 09:27:32.00
1073 16975 KRAUZE Arkadiusz KRAUZE-SERWIS TEAM (POL) 948 M (939) 00:26:20 +11:36 00:23:05 09:27:32.65
1074 11434 MARKIEWICZ Barbara Słupsk (POL) 126 K (110) 00:26:20 +11:36 00:23:07 09:27:32.67
1075 18082 GAJDA Michał KB Wyszków (POL) 949 M (936) 00:26:21 +11:37 00:23:05 09:27:33.24
1076 16628 VASILENKO mikhail baltika (RUS) 950 M (919) 00:26:21 +11:37 00:23:00 09:27:33.61
1077 13871 ŚWIERŻEWSKI Radek Majdan (POL) 951 M (753) 00:26:21 +11:37 00:22:26 09:27:33.67
1078 11062 MACIEJAK Eryk WPRunning (POL) 952 M (942) 00:26:21 +11:37 00:23:06 09:27:33.69
1079 17053 FRĄCKIEWICZ Karol SCV (POL) 953 M (934) 00:26:22 +11:38 00:23:04 09:27:34.44
1080 18527 KAPUSCIK Jakub Katowice (POL) 954 M (953) 00:26:22 +11:38 00:23:09 09:27:34.48
1081 12738 CZARNECKI Mariusz Wściekłe Dziczki (POL) 955 M (944) 00:26:23 +11:39 00:23:07 09:27:35.21
1082 17494 PYRA Marek Warszawa (POL) 956 M (1863) 00:26:24 +11:40 00:25:41 09:27:36.72
1083 13458 MOKRZEWSKI Maciej Warszawa (POL) 957 M (833) 00:26:24 +11:40 00:22:42 09:27:36.80
1084 12253 DOŁŻAŃSKA Sandra UKL ÓSEMKA Police (POL) 127 K (111) 00:26:25 +11:41 00:23:10 09:27:37.29
1085 13801 KARCZMARCZYK Jakub Piotr Reebok run Crew Ostrołęka (POL) 958 M (905) 00:26:25 +11:41 00:22:57 09:27:37.32
1086 11295 STĘPNIAK Fafał Rawa Tim Zawsze Slim (POL) 959 M (727) 00:26:25 +11:41 00:22:22 09:27:37.54
1087 19028 ŁADA Bartłomiej Live Well at Citi (POL) 960 M (922) 00:26:27 +11:43 00:23:01 09:27:39.25
1088 16837 REBECCA Miller Berlin (GER) 128 K (360) 00:26:27 +11:43 00:25:51 09:27:39.50
1089 13687 RUPALA Katarzyna Warszawa (POL) 129 K (120) 00:26:27 +11:43 00:23:17 09:27:39.94
1090 18372 NOISZEWSKI Bartosz Warszawa (POL) 961 M (988) 00:26:28 +11:44 00:23:17 09:27:40.70
1091 17015 SCHNEIDER FREDERIC Dream Run (FRA) 962 M (257) 00:26:29 +11:45 00:19:44 09:27:41.17
1092 14796 ROGULSKI Arkadiusz PZU Sport Team (POL) 963 M (875) 00:26:29 +11:45 00:22:52 09:27:41.34
1093 11229 KRUPIŃSKI Kacper Marki (POL) 964 M (984) 00:26:29 +11:45 00:23:16 09:27:41.98
1094 18999 WALKIEWICZ Maciej (POL) 965 M (937) 00:26:30 +11:46 00:23:05 09:27:42.36
1095 12651 MACARTHUR Justin Warsaw (POL) 966 M (971) 00:26:30 +11:46 00:23:13 09:27:42.71
1096 18830 CZERNIAK Grzegorz Mam ochotę pobiegać (POL) 967 M (989) 00:26:31 +11:47 00:23:17 09:27:43.92
1097 15374 SZYMKOWICZ Julia Łowicz (POL) 130 K (121) 00:26:32 +11:48 00:23:18 09:27:44.41
1098 16729 RUDNIKOWSKI Sebastian Bagno Runners (POL) 968 M (997) 00:26:32 +11:48 00:23:20 09:27:44.46
1099 16768 SZYMANOWSKI Daniel Mildenhall (POL) 969 M (930) 00:26:32 +11:48 00:23:03 09:27:44.69
1100 17548 CORBI Mathieu Eneria (POL) 970 M (853) 00:26:32 +11:48 00:22:46 09:27:44.73
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.35915995 s

Sponsor główny: