ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . 10 11  12  13 14 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1101. 1239 FALEŃCZYK Fabian Run-Pasja Bydgoszcz (POL) M40
1102. 5948 FALKOWSKI Igor Sulejówek (POL) M40
1103. 6090 FALKOWSKI Łukasz Warszawa (POL) M30
1104. 6587 FALKOWSKI Piotr KS Pegaz Piaseczno (POL) M50
1105. 3865 FATAH Abdennour London (GBR) M40
1106. 2343 FEARN Louis South Kent Harriers (GBR) M30
1107. 4995 FEDARAU Andrei Run4Fun.by (BLR) M30
1108. 5194 FEDIOV Kirill Ran4Fan.by (POL) M30
1109. 5050 FEDORENKO Kostiantyn KM running club (POL) M30
1110. 4263 FEDOROWICZ Michał Warszawa (POL) M30
1111. 854 FEDORUK Łukasz Biała podlaska (POL) M30
1112. 1004 FELCZEREK Dariusz Pabianice (POL) M40
1113. 6264 FELEDZIAK Witold Gostyń (POL) M30
1114. 4986 FELIS Albert Warszawa (POL) M40
1115. 6527 FELLMANN BENOIT LIPNO (POL) M30
1116. 6533 FELLMANN Milena Lipno (POL) K30
1117. 3975 FELSKA Anna Grazia Running (POL) K50
1118. 3978 FELSKI Mariusz MŻS Wołcza Mała (POL) M50
1119. 3563 FERNANDEZ PEREZ Fernando Almendralejo (ESP) M30
1120. 4264 FERSZT Piotr AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl (POL) B2 M30
1121. 6240 FETISOVA Ekaterina Warszawa (POL) K30
1122. 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P K30
1123. 3846 FICOŃ Monika Warszawa (POL) K40
1124. 1169 FIEODOROW Piotr Perth (GBR) M40
1125. 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) M30
1126. 1054 FIERKA Tomasz Klub 42.2 Lębork (POL) M30
1127. 4974 FIERZBIK Artur Radom (POL) M50
1128. 1287 FIJAŁKOWSKI WALDEMAR ŚLĘŻAK TEAM (POL) M40
1129. 3363 FILIPE Joao Serra da Estrela (POL) M40
1130. 6637 FILIPEK Anna (POL) K18
1131. 5624 FILIPIAK Grzegorz Warszawa (POL) M40
1132. 1721 FILIPIAK Marcin Warszawa (POL) M30
1133. 4368 FILIPIAK Sebastian Warszawa (POL) M18
1134. 5755 FILIPKOWSKI Piotr Warszawa (POL) M40
1135. 3836 FILIPOWICZ Aleksandra Warszawa (POL) K40
1136. 3833 FILIPOWICZ Marcin Warszawa (POL) M40
1137. 1922 FILIPOWICZ MIROSŁAW Biegiem Radom! (POL) M50
1138. 111 FILIPOWICZ Ziemowit Jakub ORLEN TEAM (POL) M40
1139. 6540 FILON Małgosia Warszawa (POL) K30
1140. 1974 FILUŚ Stanisław KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza (POL) M50
1141. 1463 FIOŁEK Robert Debica (POL) M30
1142. 3411 FIORENTE ANTONIO le tartarughe asd (POL) M40
1143. 3414 FIORENTE DANIELE le tartarughe asd (POL) M40
1144. 5081 FIT Hubert Warszawa (POL) M18
1145. 5917 FIT Tomasz Radom (POL) M40
1146. 6117 FIT Tomasz Masłów Pierwszy (POL) M40
1147. 2717 FLEMING Michał SBRT (POL) M18
1148. 4811 FLIS Artur wkurw_team (POL) M30
1149. 3510 FLISZTA Marcin Sosnowiec (POL) M30
1150. 6621 FLIŚNIK Mirek GALOPUJĄCA SOCZEWICA (POL) M30
1151. 4375 FLOOD John Wettingen (SUI) M60
1152. 4999 FLORCZAK KRZYSZTOF Bractwo Biegowe BGK (POL) M40
1153. 4212 FLORCZYK Janusz Sulejówek (POL) M40
1154. 4360 FLORECKI Zbigniew Warszawa (POL) M60
1155. 3410 FLORIO FRANCESCO le tartarugheasd (POL) M60
1156. 2006 FOJUD Tadeusz WPRunning (POL) M30
1157. 3837 FOLTYN Ula Wolność Endorfinom/Łęczna Biega (POL) K40
1158. 2852 FORCZMAŃSKI Paweł Szczecin (POL) M40
1159. 1715 FOREMSKI Sławomir Torun (POL) M50
1160. 2007 FORKASIEWICZ Grzegorz STARiS Staszów (POL) M40
1161. 4596 FORNALSKI Tomasz 4-Nalski Runner (POL) M40
1162. 5584 FORYT Marcin Warszawa (POL) M30
1163. 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) K30
1164. 4240 FRĄCKIEWICZ Dariusz Biegam Na Tarchominie (POL) M40
1165. 1966 FRĄCKOWIAK Justyna Poznań (POL) K30
1166. 1748 FRĄCZEK Krzysztof Bukkake Warriors (POL) M30
1167. 5026 FRĄCZEK Maciej Piaseczno (POL) M40
1168. 1685 FRĄCZKIEWICZ-SĄGAJŁŁO Wojciech Wierzbicki Running Project (POL) M50
1169. 5315 FRANCIK Robert NGB Kłobuck (POL) M40
1170. 3973 FRANCZAK Mariusz ŚlęzakTeam (POL) M40
1171. 6373 FRANICA Krystian Pszów (POL) M30
1172. 2587 FRAŃSKI Łukasz NKB Chyży Nowy Tomyśl (POL) M40
1173. 2480 FRĄTCZAK-NIERZWICKA Dagmara Biegam Bo Lubię ZĄBKI TEAM (POL) K30
1174. 5581 FREDERIC Gabry Munich (GER) M30
1175. 3289 FRESZEL Krzysztof BOERNEROWO BIEGA (POL) M40
1176. 3357 FRISTAD Mona G.P.A. San Marino (POL) K50
1177. 4959 FROŁOW Jakub KS Staszewscy (POL) M40
1178. 3096 FRONCZAK Kamil Dziwni Bracia (POL) M30
1179. 4265 FRONTCZAK Artur Łódź (POL) M40
1180. 328 FRONTCZAK Maciej Rembielin (POL) M30
1181. 4426 FRYDRYCH Dariusz Nowy Styl Group Running Team (POL) M50
1182. 803 FRYDRYCH Tomasz Zagnańsk Biega (POL) M30
1183. 6361 FRYDRYCHOWSKI Przemysław Sokłó Kleczew (POL) M40
1184. 3734 FUCZYŁO Roman MTS (POL) M30
1185. 3648 FUDAŁA Wojciech Warszawa (POL) M30
1186. 4649 FUDALI Jakub KRAKOWSKI BIEGACZ (POL) M18
1187. 6313 FUKIET Bartek Warszawa (POL) M40
1188. 5651 FUKS Jarosław Warszawa (POL) M40
1189. 3815 FUKS Michał grupa fux (POL) M30
1190. 2742 FULBROOK Simon Wielka Brytania (GBR) M40
1191. 1967 FUŁCZYŃSKA-OSTAPOWICZ Małgorzata Szczecin (POL) K30
1192. 2407 FURMAN Aleksandra Warszawa (POL) K18
1193. 2405 FURMAN Tomasz Warszawa (POL) M50
1194. 5482 FURMAN Tomasz Klub Matiego Jeżowe (POL) M40
1195. 6384 FURMAŃCZYK Michał ekopel.pl (POL) M40
1196. 3867 FURMANIAK Jarosław Warszawa (POL) M30
1197. 6191 FURTAK Dariusz Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) P M40
1198. 2312 FUS Maciej Rzeszów (POL) M30
1199. 5681 FUS Wojciech Asseco Active Team (POL) M40
1200. 3271 FUSCO luca AMATORI PODISMO BENEVENTO (ITA) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.22886205 s

Sponsor główny: