ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
10
11
12
13
14
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1101.
1805
MILIUŠKEVIČ Miroslav
Milion steps (LTU)
M18
1102.
1841
WAWRZONKIEWICZ Rafał
PKP CARGO (POL)
M18
1103.
1842
TSIRKIN ARTEM
I LOVE SUPERSPORT (RUS)
M18
1104.
1844
DRZYMAŁA Jakub
Gostyń (POL)
M18
1105.
1894
ZIELIŃSKI Nicolas
OLIMPIASPORT.PL (POL)
M18
1106.
1900
DZIĘCIOŁ ADRIAN
Ociąż (POL)
M18
1107.
1921
SAKOWSKI Sebastian
Warszawa (POL)
M18
1108.
1923
JAKUBIAK Wojciech
Warszawa (POL)
M18
1109.
1924
STASIAK Piotr
Otwock (POL)
M18
1110.
1933
WOŁCZECKI Mateusz
Wrocław (POL)
M18
1111.
1934
PEDKO Anatolii
Beactive (UKR)
M18
1112.
1941
SZYMKOWIAK Norbert
Poniec (POL)
M18
1113.
1947
SULERZYCKI Maciej
Milanówek (POL)
M18
1114.
1952
CHUDY Damian
Świdnik (POL)
M18
1115.
1955
RUSAK PATRYK
Radom (POL)
M18
1116.
1985
TARNOWSKI Adrian
Pro - Run (POL)
M18
1117.
1993
LOTEK Krzysztof
Lublin (POL)
M18
1118.
2017
MARYNOWSKI Wojciech
Ludzie Sztosy (POL)
M18
1119.
2028
MICHALIK Rafał
Lacho Team (POL)
M18
1120.
2031
GALUŠKA Jevgenijus
VOLVERE RUN (LTU)
M18
1121.
2034
ŚLIWIŃSKI Dominik
Radom (POL)
M18
1122.
2043
DAWIDZIAK Wojciech
Oleśnica (POL)
M18
1123.
2045
GOSTÓŁ Tomasz
Warszawa (POL)
M18
1124.
2078
BEMBEN Tomasz
Kraków (POL)
M18
1125.
2099
ŚLĘZAK Piotr
Olsztyn (POL)
M18
1126.
2128
KLEŚNIAK Piotr
Warszawa (POL)
M18
1127.
2131
SOCHA Karol
Gliwice (POL)
M18
1128.
2147
KUBRAN Simon
Bratislava (SVK)
M18
1129.
2150
TICHORUK Karol
Biegający Świdnik (POL)
M18
1130.
2157
TYMA Mateusz
Bydgoszcz (POL)
M18
1131.
2160
SKOWROŃSKI Paweł
Warszawa (POL)
M18
1132.
2162
BOGDANIUK Maciej
Bęsia (POL)
M18
1133.
2166
KASPRZAK Dawid
Boczków (POL)
M18
1134.
2172
MIŁKOWSKI Paweł
Sulejówek (POL)
M18
1135.
2195
AUGUSTYNIAK Przemysław
START Szczecin (POL)
B2
M18
1136.
2210
LASKOWSKI Łukasz
Gdynia (POL)
M18
1137.
2216
CWYNAR Przemysław
Wrocław (POL)
M18
1138.
2221
PASZKO Igor
Warszawa (POL)
M18
1139.
2225
WITKOWSKI Mikołaj
Brodnica (POL)
M18
1140.
2235
MACIEJEWSKI Maciej
AKS Wybiegani Polkowice (POL)
M18
1141.
2256
RUDNIK Paweł
Warszawa (POL)
M18
1142.
2259
SZAREJKO Dariusz
gettingsmarteronline.com (POL)
M18
1143.
2263
MATEUSIAK Radosław
DĄBROWSKI TEAM (POL)
M18
1144.
2265
GAJC Michał
Gajcu Team (POL)
M18
1145.
2271
KOWYNIA Grzegorz
ANTONTEAM (POL)
M18
1146.
2293
TYTKO Michał
Lacho Team (POL)
M18
1147.
2298
PATROŃSKI Adam
Nysa (POL)
M18
1148.
2307
DUDEK Gabriel
Opatów (POL)
M18
1149.
2308
CHRUŚCIŃSKI Michał
Kielce (POL)
M18
1150.
2335
PARASHCHANKA Kiryl
Gomel (BLR)
M18
1151.
2339
TSUVAREV Oleksii
DYNAMO (UKR)
M18
1152.
2346
MYSZKIEWICZ Maciej
DĄBROWSKI TEAM (POL)
M18
1153.
2354
MRÓZ Dawid
Poniatowa (POL)
M18
1154.
2357
MIATKA ILLIA
Nike+ Run Club (UKR)
M18
1155.
2369
DUDA Dorian
GT RAT (POL)
M18
1156.
2398
IWASZKO Tomasz
Warszawa (POL)
M18
1157.
2417
KWAPIS Aleksander
opacz-kolonia (POL)
M18
1158.
2422
KAŁUŻA Mateusz
180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL)
M18
1159.
2437
GOŁĘBIEWSKI Michał
Gąsocin (POL)
M18
1160.
2458
KLUBIŃSKI Mariusz
Lublin (POL)
M18
1161.
2464
KUREK Bartosz
Trek Club (POL)
M18
1162.
2493
GIERNATOWSKI Michał
Legionowo (POL)
M18
1163.
2498
GRIGENAS Kęstutis
Kauno maratono klubas (LTU)
M18
1164.
2503
KWAŚNIEWICZ Przemysław
Tychy (POL)
M18
1165.
2505
PECYNA Maciej
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
M18
1166.
2507
GRZEGORCZYK Marcin Joachim
TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO (POL)
M18
1167.
2586
PAWLAK Mateusz
Babiak (POL)
M18
1168.
2598
DĄBROWSKI Łukasz
Biłgoraj Biega (POL)
M18
1169.
2606
OLTUCH Patryk
Żmigród (POL)
M18
1170.
2614
JĘDRUSZCZAK Przemysław
Lublin (POL)
M18
1171.
2625
IZHBOLDIN Oleksandr
Warsaw (POL)
M18
1172.
2659
DUR Kacper
Warszawa (POL)
M18
1173.
2697
OŚKO Jacek
Kobyłka (POL)
M18
1174.
2699
LEWANDOWSKI Mateusz
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M18
1175.
2707
MADEJ Bartosz
Skarżysko-Kamienna (POL)
M18
1176.
2717
FLEMING Michał
SBRT (POL)
M18
1177.
2727
AMEJKO Michał
Latchorzew (POL)
M18
1178.
2747
SIKORA Mateusz
Lublin (POL)
M18
1179.
2761
OPENSHAW Mark
CHESTER (GBR)
M18
1180.
2764
DOMAGAŁA Krzysztof
Stowarzyszenie CoZaJazda! (POL)
M18
1181.
2771
PLIUTO Aliaksandr
Belarus. Gomel (POL)
M18
1182.
2777
SZRAMA Dariusz
WGH (POL)
M18
1183.
2779
KLAWIKOWSKI Mateusz
Warszawa (POL)
M18
1184.
2784
KOSTRZEWA Mikołaj
Bydgoszcz (POL)
M18
1185.
2802
MARTINI Dawid
Wyjazdy na maratony z Longer_7 (POL)
M18
1186.
2806
LASKOWSKI Grzegorz
Osm piatnica (POL)
M18
1187.
2810
MICHALEWICZ Milosz
Sława (POL)
M18
1188.
2811
KOWALSKI Jakub
Warszawa (POL)
M18
1189.
2833
KOCUR Łukasz
Mysłowice (POL)
M18
1190.
2835
KOŚCIELNIAK Wojciech
Radom (POL)
M18
1191.
2862
RZEPKA Jędrzej
Warszawa (POL)
M18
1192.
2882
RUDO Jakub
Łochów (POL)
M18
1193.
2885
SCHEHR Jérôme
Paris (FRA)
M18
1194.
2890
JAMROZ Michał
Znicz Biłgoraj (POL)
M18
1195.
2891
KARPIK Konrad
Znicz Biłgoraj (POL)
M18
1196.
2892
PRUSIK Paweł
Baranowo (POL)
M18
1197.
2924
CZUCHOŃSKI Patryk
Biegam bo Lubię Ząbki team (POL)
M18
1198.
2928
KŁOS Wojciech
ANTONTEAM (POL)
M18
1199.
2929
GODEBSKI Przemysław
Białystok (POL)
M18
1200.
2946
MASIAREK Maciej
Piotrków Trybunalski (POL)
M18