ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . 10 11  12  13 14 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1101 13631 RZYMSKA Weronika Adidas runners Warsaw (POL) 131 K (106) 00:26:33 +11:49 00:22:58 09:27:45.19
1102 14753 JEDNOROWSKI Rafal Warszawa (POL) 971 M (973) 00:26:33 +11:49 00:23:14 09:27:45.99
1103 18075 ZIEMIŃSKI Karol SKB Kraśnik (POL) 972 M (990) 00:26:34 +11:50 00:23:18 09:27:46.06
1104 18778 JENDA Mateusz Warszawa (POL) 973 M (679) 00:26:34 +11:50 00:22:10 09:27:46.37
1105 16548 PIEROWSKI Bartosz BGK (POL) 974 M (970) 00:26:35 +11:51 00:23:13 09:27:47.09
1106 13183 WARCHOŁ Jacek Pionki (POL) 975 M (996) 00:26:35 +11:51 00:23:20 09:27:47.39
1107 15252 BINKIEWICZ Tomasz Warszawa (POL) 976 M (958) 00:26:35 +11:51 00:23:10 09:27:47.45
1108 17963 PIEROWSKI Filip Warszawa (POL) 977 M (966) 00:26:35 +11:51 00:23:12 09:27:47.47
1109 13490 TYM Joanna Pisarka (POL) 132 K (126) 00:26:35 +11:51 00:23:19 09:27:47.92
1110 14583 BORKOWSKI Mariusz Biegające Trio (POL) 978 M (1007) 00:26:36 +11:52 00:23:22 09:27:48.08
1111 15561 PIOTROWSKI Marek Ambitious Runners Team/ Klub 42.2 Lębork (POL) 979 M (1015) 00:26:37 +11:53 00:23:24 09:27:49.24
1112 13710 KOSZCZUK Łukasz Nationale-Nederlanden (POL) 980 M (929) 00:26:37 +11:53 00:23:03 09:27:49.45
1113 17551 DŻUSAJEW katarzyna ŚLĘZAK TEAM (POL) 133 K (130) 00:26:38 +11:54 00:23:30 09:27:50.32
1114 15810 SOBOLEWSKI Jakub Bractwo Biegowe BGK (POL) 981 M (895) 00:26:38 +11:54 00:22:55 09:27:50.81
1115 10368 MARTYNOWSKI witold Sokół Bodzanów (POL) 982 M (916) 00:26:39 +11:55 00:22:59 09:27:51.60
1116 12997 FRĄCZKOWSKI Krzysztof Rogozino (POL) 983 M (917) 00:26:39 +11:55 00:22:59 09:27:51.94
1117 14273 ANDRUSZKIWICZ-ĆWIK Natalia Drużyna Wilka (POL) 134 K (128) 00:26:40 +11:56 00:23:22 09:27:52.11
1118 19474 BABENKO Olexiy LIVE WELL AT CITI (UKR) 984 M (1033) 00:26:40 +11:56 00:23:29 09:27:52.24
1119 18764 BUTA Andrzej Hipolitów (POL) 985 M (1854) 00:26:40 +11:56 00:25:40 09:27:52.75
1120 12658 KAMIŃSKI Jan Zielona Góra (POL) 986 M (1010) 00:26:40 +11:56 00:23:22 09:27:52.87
1121 15332 UŹDZIŁO Emil Wyczesani (POL) 987 M (938) 00:26:41 +11:57 00:23:05 09:27:53.59
1122 14862 ROSŁON Tomasz Świder Majer Team (POL) 988 M (1951) 00:26:42 +11:58 00:25:56 09:27:54.58
1123 16043 BUGAJ Mirosław Warszawa (POL) 989 M (999) 00:26:42 +11:58 00:23:20 09:27:54.85
1124 12300 PAWŁOWSKI Dariusz Wołomin (POL) 990 M (959) 00:26:43 +11:59 00:23:10 09:27:55.63
1125 15713 ZIEMLEWICZ Piotr Skępe (POL) 991 M (1019) 00:26:43 +11:59 00:23:24 09:27:55.97
1126 15096 NOWAKOWSKI Jakub Wirów (POL) 992 M (948) 00:26:44 +12:00 00:23:07 09:27:56.76
1127 14394 MELESHKO Sergii Kyiv (UKR) 993 M (2008) 00:26:46 +12:02 00:26:06 09:27:58.31
1128 14068 CHROBOCIŃSKA Anna Ciechanów (POL) 135 K (124) 00:26:46 +12:02 00:23:19 09:27:58.65
1129 11299 KOMOROWSKA Monika WARSZAWA (POL) 136 K (136) 00:26:46 +12:02 00:23:38 09:27:58.75
1130 14773 SZEJN Marlena Mazovia ProAktiv Ciechanów (POL) 137 K (125) 00:26:46 +12:02 00:23:19 09:27:58.79
1131 15461 CENDROWSKI Jakub Rozbiegany Susz (POL) 994 M (1025) 00:26:47 +12:03 00:23:26 09:27:59.13
1132 10827 BERGER Mateusz (POL) 995 M (957) 00:26:47 +12:03 00:23:10 09:27:59.20
1133 15241 DĘBIEC Adrian Piastów (POL) 996 M (1012) 00:26:48 +12:04 00:23:23 09:28:00.03
1134 13920 FRANCISZKOWICZ Wojciech Akademia Sportu Medyk (POL) 997 M (1056) 00:26:48 +12:04 00:23:35 09:28:00.36
1135 14864 MRUGALSKI Maciej Dream Team (POL) 998 M (1026) 00:26:48 +12:04 00:23:26 09:28:00.41
1136 15848 BRANNY Krzysztof Triangle Sports (POL) 999 M (1013) 00:26:48 +12:04 00:23:23 09:28:00.51
1137 17554 OLSZEWSKI Andrzej Aleksandrów Kujawski (POL) 1000 M (954) 00:26:48 +12:04 00:23:09 09:28:00.56
1138 10322 MAŁYSZKO Mateusz Góra Kalwaria (POL) 1001 M (1049) 00:26:48 +12:04 00:23:33 09:28:00.96
1139 18128 GUMIŃSKI Bartłomiej Live Well at Citi (POL) 1002 M (1040) 00:26:49 +12:05 00:23:30 09:28:01.43
1140 17402 ZIEMNICKI Michał Accenture (POL) 1003 M (1001) 00:26:50 +12:06 00:23:21 09:28:02.03
1141 13036 WIERCIOCH Bożena Cyganka (POL) 138 K (132) 00:26:50 +12:06 00:23:34 09:28:02.68
1142 12238 RUNO Jakub ZSP Sława (POL) 1004 M (941) 00:26:51 +12:07 00:23:06 09:28:03.61
1143 14671 JAWORSKI Piotr STRABAG (POL) 1005 M (1075) 00:26:51 +12:07 00:23:39 09:28:03.70
1144 18628 STASZCZUK Daniel Ostrołęka (POL) 1006 M (1018) 00:26:52 +12:08 00:23:24 09:28:04.58
1145 11908 KWIATKOWSKI Tomasz Warszawa (POL) 1007 M (1021) 00:26:53 +12:09 00:23:25 09:28:05.07
1146 11836 KOZAK Elwira Warszawa (POL) 139 K (79) 00:26:53 +12:09 00:22:23 09:28:05.63
1147 15721 SIECIŃSKI Daniel Tłuchowo (POL) 1008 M (1050) 00:26:54 +12:10 00:23:34 09:28:06.11
1148 17070 CIECHULSKI Mariusz Warszawa (POL) 1009 M (1023) 00:26:54 +12:10 00:23:25 09:28:06.18
1149 16119 BORKOWSKI Kazimierz Gajowa (POL) 1010 M (2181) 00:26:54 +12:10 00:26:28 09:28:06.87
1150 18084 WIECZOREK Patryk Potok (POL) 1011 M (859) 00:26:55 +12:11 00:22:48 09:28:07.13
1151 15865 MAKOWSKI Tomasz DREAM RUN (POL) 1012 M (992) 00:26:56 +12:12 00:23:19 09:28:08.25
1152 12613 KAPŁON Mateusz Warszawa (POL) 1013 M (1042) 00:26:56 +12:12 00:23:31 09:28:08.65
1153 12626 FONFARA Jakub Warszawa (Bemowo) (POL) 1014 M (1043) 00:26:56 +12:12 00:23:31 09:28:08.78
1154 15831 JAMBROŻEK Bartłomiej Celiny 22 (POL) 1015 M (1048) 00:26:57 +12:13 00:23:33 09:28:09.60
1155 18408 KASPRZAK Aleksandra (POL) 140 K (406) 00:26:57 +12:13 00:26:07 09:28:09.99
1156 15687 KACZMARSKI Patryk Płońsk (POL) 1016 M (1038) 00:26:58 +12:14 00:23:30 09:28:10.02
1157 15339 SIECZKOWSKI Wojciech Warszawa (POL) 1017 M (1005) 00:26:59 +12:15 00:23:21 09:28:11.56
1158 18052 TUZINEK Paweł Zabiegany Skaryszew (POL) 1018 M (1090) 00:27:00 +12:16 00:23:42 09:28:12.25
1159 18356 AMBROZIAK Dawid Grodzisk Mazowiecki (POL) 1019 M (2270) 00:27:00 +12:16 00:26:41 09:28:12.79
1160 14935 KRZEWSKI Krzysztof WARSZAWA (POL) 1020 M (2333) 00:27:01 +12:17 00:26:52 09:28:13.88
1161 10812 SZYMAŃSKA Agnieszka (POL) 141 K (433) 00:27:03 +12:19 00:26:17 09:28:15.05
1162 10811 SZYMAŃSKI Adam (POL) 1021 M (2080) 00:27:03 +12:19 00:26:18 09:28:15.16
1163 12906 ŠLENIENE Renata Vilnius (LTU) 142 K (566) 00:27:04 +12:20 00:27:02 09:28:16.31
1164 13417 PIK Rafał Warszawa (POL) 1022 M (1062) 00:27:04 +12:20 00:23:36 09:28:16.80
1165 12986 STĘPNIAK Agnieszka Warszawa (POL) 143 K (105) 00:27:05 +12:21 00:22:57 09:28:17.37
1166 10484 CAK Michał Bielsk (POL) 1023 M (1147) 00:27:05 +12:21 00:23:52 09:28:17.44
1167 17512 WYWROT Grzegorz Warszawa (POL) 1024 M (921) 00:27:05 +12:21 00:23:00 09:28:17.76
1168 16185 KOZŁOWSKI DARIUSZ MOTO-RAJ SPORT (POL) 1025 M (1163) 00:27:06 +12:22 00:23:55 09:28:18.48
1169 12775 MUSIK Sylwia Lubartów (POL) 144 K (149) 00:27:07 +12:23 00:23:53 09:28:19.20
1170 17146 RADZIKOWSKI krzysztof siedlce (POL) 1026 M (1102) 00:27:07 +12:23 00:23:45 09:28:19.46
1171 14924 TEREPKA Robert Warszawa (POL) 1027 M (809) 00:27:07 +12:23 00:22:37 09:28:19.48
1172 15254 TEODORCZAK Damian Warszawa (POL) 1028 M (1085) 00:27:08 +12:24 00:23:41 09:28:20.22
1173 11006 ŚWIRSZCZ andrzej Unia Małogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane (POL) 1029 M (872) 00:27:08 +12:24 00:22:50 09:28:20.85
1174 15627 PUSZCZYK Krzysztof - (POL) 1030 M (1057) 00:27:09 +12:25 00:23:35 09:28:21.53
1175 18428 TKACZUK krystian Piastow (POL) 1031 M (1150) 00:27:10 +12:26 00:23:53 09:28:22.10
1176 10815 FORYSIAK Konrad (POL) 1032 M (923) 00:27:10 +12:26 00:23:01 09:28:22.39
1177 10226 SIECZKA Paweł Włocławek (POL) 1033 M (976) 00:27:13 +12:29 00:23:15 09:28:25.01
1178 13707 LINDEBNY Łukasz BBT (POL) 1034 M (981) 00:27:13 +12:29 00:23:16 09:28:25.04
1179 13618 JEZIOREK Sylwia Machcin (POL) 145 K (159) 00:27:13 +12:29 00:24:00 09:28:25.14
1180 18394 ADAMOWICZ Dariusz Warsz awa (POL) 1035 M (1178) 00:27:13 +12:29 00:23:57 09:28:25.88
1181 18832 ŻELAZKO Piotr Otwock (POL) 1036 M (1167) 00:27:14 +12:30 00:23:55 09:28:26.72
1182 18108 MAREK Adam Konin (POL) 1037 M (947) 00:27:16 +12:32 00:23:07 09:28:28.72
1183 17204 BARTKOWSKI Marek EndureTeam (POL) 1038 M (1031) 00:27:16 +12:32 00:23:28 09:28:28.97
1184 14973 KACZMARZYK Hubert Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie (POL) 1039 M (1016) 00:27:17 +12:33 00:23:24 09:28:29.28
1185 14141 KOWALSKI Łukasz warszawa (POL) 1040 M (1239) 00:27:17 +12:33 00:24:07 09:28:29.77
1186 16453 DROZD Wojciech Idea Bank (POL) 1041 M (964) 00:27:17 +12:33 00:23:11 09:28:29.90
1187 16192 URZĘDOWICZ Barbara Total Fitness (POL) 146 K (155) 00:27:18 +12:34 00:23:58 09:28:30.11
1188 16200 KULPA Karol WARSZAWA (POL) 1042 M (1180) 00:27:18 +12:34 00:23:58 09:28:30.32
1189 12846 SZELIGOWSKI Kamil Andrzejewo (POL) 1043 M (1037) 00:27:18 +12:34 00:23:29 09:28:30.65
1190 14791 MARCINKIEWICZ Katarzyna Bóbr Tłuszcz (POL) 147 K (145) 00:27:19 +12:35 00:23:48 09:28:31.00
1191 11636 GROCHOWSKI Sebastian Warszawa (POL) 1044 M (1119) 00:27:19 +12:35 00:23:49 09:28:31.23
1192 12840 IGNYŚ Dominik Live Well at Citi (POL) 1045 M (1114) 00:27:19 +12:35 00:23:48 09:28:31.51
1193 18191 ŁAPACZ Adam Częstochowa (POL) 1046 M (1076) 00:27:19 +12:35 00:23:39 09:28:31.72
1194 10214 MILCZAREK Ryszard Pszczółkowski Team (POL) 1047 M (915) 00:27:20 +12:36 00:22:59 09:28:32.52
1195 17726 NOWAK Ewelina TriAmator Ewelina Nowak (POL) 148 K (150) 00:27:20 +12:36 00:23:54 09:28:32.82
1196 14614 PILIS Piotr Częstochowa (POL) 1048 M (1128) 00:27:21 +12:37 00:23:50 09:28:33.35
1197 19470 VESELOVSKII Ivan (RUS) 1049 M (1155) 00:27:22 +12:38 00:23:54 09:28:34.09
1198 15849 TROJANOWSKI Przemysław Warbud Running Team (POL) 1050 M (1094) 00:27:22 +12:38 00:23:42 09:28:34.89
1199 12923 SZŁAPAK BEATA ZDRUN EXTREME (POL) 149 K (500) 00:27:24 +12:40 00:26:38 09:28:36.54
1200 16378 PALCZEWSKA-DUNIA Ewa Idea Bank (POL) 150 K (176) 00:27:24 +12:40 00:24:11 09:28:36.75
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.44874001 s

Sponsor główny: