ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . 11 12  13  14 15 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1201. 6186 FUTREGA Marek Morag (POL) M40
1202. 1837 GABI DARIA I LOVE SUPERSPORT (RUS) K30
1203. 5261 GABINECKA Monika Leoncin (POL) K40
1204. 5258 GABINECKI Jarosław Szypki Lopessss (POL) M40
1205. 1527 GˇBKA Jakub Kolonia Trawniki (POL) M18
1206. 6026 GABOR Katarzyna Łaziska Górne (POL) K18
1207. 155 GABRYELSKI Marcin Anwil Team (POL) M30
1208. 2038 GACIEK Robert 1 Brzeski Pułk Saperów (POL) M30
1209. 5852 GADACZ Adam fpo (USA) M18
1210. 6752 GˇDEK Łukasz NN INVESTMENT PARTNERS TFI S.A. RUNNING TEAM (POL) M40
1211. 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) K30
1212. 3608 GADOMSKI Tomasz Nowy S±cz (POL) M30
1213. 4231 GˇGAŁA Karol Serokomla Biega (POL) M30
1214. 2265 GAJC Michał Gajcu Team (POL) M18
1215. 1068 GAJDECKA Natalia Konin (POL) K30
1216. 6294 GAJDECKI Tomek Accenture (POL) M40
1217. 3475 GAJEK HALINA TIGERS PRUDNIK/RUNNES TEM NYSA (POL) K40
1218. 2012 GAJEWSKI Artur Al.wilanowska (POL) M30
1219. 3806 GAJEWSKI Jacek Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) M40
1220. 1091 GAJEWSKI Konrad Aktywni Kamieńsk (POL) M30
1221. 4209 GAJEWSKI KRZYSZTOF BIAŁYSTOK BIEGA TEAM (POL) M30
1222. 1485 GAJEWSKI Maciej południe (POL) M30
1223. 5524 GAJOS Anna Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe (POL) K40
1224. 2864 GAJOWNICZEK Magdalena Siedlce (POL) K30
1225. 4137 GALA Grzegorz Schenker Technology Center Runners (POL) M40
1226. 4136 GALA Joanna Sochaczew (POL) K40
1227. 6179 GALA Paweł Dell Running Team (POL) M30
1228. 4299 GAŁA Wojciech Ruda ¦l±ska (POL) M30
1229. 2189 GAŁACKA Joanna Warszawa (POL) K40
1230. 2387 GAŁAN Łukasz CIEMNA STRONA POMIDORA (POL) M30
1231. 6228 GAŁAN Tomasz PGE RUN OBRÓT/LUBELSKIE STOWARZ.BIEGOWE (POL) M40
1232. 1146 GAŁˇZKA Agnieszka Akademia Sportu Medyk Łomża (POL) K40
1233. 6489 GAŁˇZKA MARCIN ESK TEAM (POL) M40
1234. 4365 GAŁˇZKA PAWEŁ ABNEGAT WARSZAWA (POL) M40
1235. 3794 GAŁˇZKA Tomasz BŁONIE (POL) M40
1236. 5213 GAŁECKI Tomasz Żurawski Team (POL) M40
1237. 6433 GALEWSKI Piotr WROCLAW MARATHON TEAM (POL) M50
1238. 5457 GALICKI Robert BOBOLICE (POL) M40
1239. 1425 GALIŃSKI Maciej S7/LW BOGDANKA (POL) M40
1240. 5535 GAŁKA Krzysztof wkurw_team (POL) M18
1241. 5967 GAŁKA Piotr Warszawa (POL) M30
1242. 2901 GAŁKA Remigiusz Bartek trenuje team (POL) M40
1243. 3657 GAŁUSZKA Filip Kokoszka36Team (POL) M30
1244. 3311 GAŁUSZKA Michał Gliwice (POL) M18
1245. 2031 GALU©KA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) M18
1246. 5263 GALVANY Kévin Warszawa (FRA) M18
1247. 4479 GANCZEWSKI Pawel Granica (POL) M50
1248. 4471 GAŃSKI Filip Biegaj±cy ¦widnik (POL) M30
1249. 6656 GARBACZ Piotr obiegUWka (POL) M30
1250. 5976 GARBAL Michał Warszawa (POL) M30
1251. 4401 GARCÍA LÓPEZ Javier Wroclaw (POL) M18
1252. 1347 GARCORZ Dawid Mafia Team Lubliniec (POL) M18
1253. 2100 GARCZEWSKA-PASZKO Joanna Warszawa (POL) K40
1254. 1932 GARDY¦ Grzegorz Czerwonak Biega (POL) M40
1255. 6307 GARDZIEL Jerzy Lublin (POL) M40
1256. 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS ¦l±sk Wrocław (POL) PZLA M30
1257. 5236 GARGAS Ewelina Józefosław (POL) K30
1258. 5234 GARGAS Marek Józefosław (POL) M30
1259. 4106 GARNYS Radek Vera running team (POL) M40
1260. 3058 GASIK-POWAŁKA Małgorzata Ożarów Mazowiecki (POL) K30
1261. 1257 GASINSKI Krzysztof Piekni i Bestie (POL) M30
1262. 6339 GˇSIOREK Marek KONDYCJA PIASECZNO (POL) M50
1263. 4013 GˇSIORKIEWICZ Kamil Warszwa (POL) M40
1264. 4128 GˇSIOROWSKI Jacek Drużyna Szpiku (POL) M40
1265. 6153 GˇSIOROWSKI Daniel KS Zryw Radziejów (POL) M30
1266. 5414 GˇSKA Piotr Lublin (POL) M18
1267. 2181 GˇTARZ Janusz J&J (POL) M30
1268. 3195 GATTI GIOVANNI ASD BERGAMO STARS ATLETICA (ITA) M50
1269. 4746 GAUDY Anna Zabiegani Częstochowa (POL) K30
1270. 6269 GAWARSKA Weronika Accenture (POL) K30
1271. 6178 GAWARSKI Piotr LKS Olymp Błonie (POL) M30
1272. 4125 GAWEŁ Artur Lecymy Dur¶ (POL) M30
1273. 1389 GAWEŁ Ireneusz Połczyn-Zdrój (POL) M40
1274. 4346 GAWIN Andrzej MTS HAMER MIASTKO (POL) M30
1275. 6900 GAWIN Robert Chrzanów (POL) M40
1276. 4715 GAWIN Sławomir IT Kontrakt Sports Team (POL) M30
1277. 4894 GAWLAK Damian Spectrum Team (POL) M18
1278. 1540 GAWLIK SŁAWEK Marcin¦wiecTeam (POL) M30
1279. 1178 GAWŁOWSKI Adam Otwock (POL) M40
1280. 271 GAWŁOWSKI Krzysztof Brudzeń Duży (POL) M30
1281. 2478 GAWORSKI Krzysztof Wioska Biegaczy Wydminy (NED) M30
1282. 2559 GAWRON Fryderyk Fundacja WARTO MARZYĆ (POL) M30
1283. 6591 GAWRON Janusz BRYGADA BEDKIDÓW (POL) M18
1284. 6193 GAWRON Paweł Axa Running Team (POL) M30
1285. 5682 GAWRONSKA Agata Mostowka (POL) K30
1286. 3612 GAWROŃSKI Roman Zalasewo (POL) M30
1287. 281 GAWROѦKI PIOTR ORT (POL) M30
1288. 2578 GAWRYLUK MICHAŁ Warszawa (POL) M30
1289. 1697 GAWRYLUK Łukasz PKP CARGO (POL) M18
1290. 4804 GAZARKIEWICZ ANTONI BHMW_GDYNIA (POL) M60
1291. 5205 GAZDA Mariusz KROSNO (POL) M40
1292. 4701 GĘBCZYŃSKI Paweł Gliwice (POL) M40
1293. 4455 GEHR Sebastian Krakow (POL) M30
1294. 5909 GEMZA MARCIN KRAKÓW (POL) M30
1295. 1812 GEORGOULIS Panagiotis MARATHON CLUB (GRE) M40
1296. 5744 GERAMANIS ATHANASIOS CHANIA (GRE) M40
1297. 5695 GERASIMOV Denis RUN4FUN.BY (BLR) M30
1298. 5840 GĘSICH Kamil OSZW MIŃSK MAZOWIECKI / KS ZIELONO - CZARNI (POL) M30
1299. 5575 GĘTKOWSKA Ewe Warszawa (POL) K30
1300. 5521 GIBA Patryk Warszawa (POL) M18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23811197 s

Sponsor główny: