ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
11
12
13
14
15
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1201.
1939
SZYMCZYK Tomasz
Częstochowa (POL)
M30
1202.
1940
GOŁOFIT Aneta
Lublin (POL)
K30
1203.
1941
SZYMKOWIAK Norbert
Poniec (POL)
M18
1204.
1942
STANISZKIS Witold
Limited Running Team (POL)
M40
1205.
1943
PROKOPIUK Krzysztof
Gdynia (POL)
M40
1206.
1944
KOŃSKI Paweł
Wyszków (POL)
M30
1207.
1945
CAMLET Sylwester
Akademia sportu medyk (POL)
M40
1208.
1946
GROSZYK Rafał
Wołomin (POL)
M40
1209.
1947
SULERZYCKI Maciej
Milanówek (POL)
M18
1210.
1948
JASTRZĘBSKI Leszek
Prudnik (POL)
M60
1211.
1949
SYGOCKI Konrad
Modlińska (POL)
M40
1212.
1950
GŁÓWCZYŃSKI Marcin
Warszawa (POL)
M30
1213.
1951
WAWRZAK Michał
Zwoleń (POL)
M40
1214.
1952
CHUDY Damian
Świdnik (POL)
M18
1215.
1953
RUSAK SŁAWOMIR
BIEGIEM RADOM! (POL)
M40
1216.
1954
KUCHARSKI Piotr
12tri.pl (POL)
M50
1217.
1955
RUSAK PATRYK
Radom (POL)
M18
1218.
1956
MIKLASINSKI Jacek
Prerov (CZE)
M50
1219.
1957
WYŁUPEK Tomasz
Szakale (POL)
M40
1220.
1958
BOHDANOWICZ Adam
Biegaj z Ursusem (POL)
M40
1221.
1959
ŁUKASZEWSKI Piotr
Night Runners (POL)
M30
1222.
1960
PIETRAS Jarosław
Biegiem Radom! (POL)
M40
1223.
1961
DZIEWULSKA Natalia
Warszawa (POL)
K18
1224.
1962
PIETRUCZUK Konrad
Warszawa (POL)
M40
1225.
1963
POCIECHA Katarzyna
TRIATHLON TRAINING CENTER (POL)
K50
1226.
1964
KRÓL Przemysław
FENOMEN (POL)
M30
1227.
1965
MISZKURKA Milena
Warszawa (POL)
K30
1228.
1966
FRĄCKOWIAK Justyna
Poznań (POL)
K30
1229.
1967
FUŁCZYŃSKA-OSTAPOWICZ Małgorzata
Szczecin (POL)
K30
1230.
1968
DĄBROWSKI Marcin
Pruszków (POL)
M30
1231.
1969
KAŹMIERCZAK Grzegorz
Warszawa (POL)
M40
1232.
1970
BARANOWICZ Piotr
Warszawa (POL)
M30
1233.
1971
YAHAV Inbal
Warzsaw (POL)
K30
1234.
1972
SEGAL Ilan
warsaw (ISR)
M40
1235.
1973
WARACHOWSKI Stefan
Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
1236.
1974
FILUŚ Stanisław
KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza (POL)
M50
1237.
1975
KNOP Wojciech
Warszawa (POL)
M30
1238.
1976
URBAN Aleksander
Warszawa (POL)
M30
1239.
1977
NOWOSIELSKA paulina
Warszawa (POL)
K40
1240.
1978
CHUDZIK Darek
McBiegacze (POL)
M40
1241.
1979
MALCZEWSKI Krzysztof
Glogow (POL)
M40
1242.
1980
KOCHAJ Wojciech
Lublin (POL)
M40
1243.
1981
KOTNOWSKI Jan
Warszawa (POL)
M40
1244.
1982
CHMIELEWSKA Eliza
Września (POL)
K30
1245.
1983
PANEK janusz
amator (POL)
M70
1246.
1984
ANTONIUK Marcin
23 TEAM (POL)
M40
1247.
1985
TARNOWSKI Adrian
Pro - Run (POL)
M18
1248.
1986
MELANIUK Mirosław
Lublin (POL)
M60
1249.
1987
ROWIŃSKI Tomasz
Piaseczno (POL)
M30
1250.
1988
JURKOWSKI Dariusz
Bychawa Runners (POL)
M30
1251.
1989
WRONA mariusz
warszawa (POL)
M40
1252.
1990
PAWIŃSKI Wojciech
Borowiany (POL)
M40
1253.
1991
SUPIKOVA Jolanta
Kuźnia Triathlonu (POL)
K30
1254.
1992
SUPIKOVA Barbara
Kuźnia Triathlonu (CZE)
K30
1255.
1993
LOTEK Krzysztof
Lublin (POL)
M18
1256.
1994
KUKLA Marcin
Rysik Runners (POL)
M50
1257.
1996
MIZERSKI TADEUSZ
KONSTANCIN-JEZIORNA (POL)
M30
1258.
1997
SHERTZER Boaz
Ness ziona (ISR)
M50
1259.
1998
PRUCHNICKI Rafał
Toruń (POL)
M30
1260.
1999
PANUŚ Hubert
Płock (POL)
M30
1261.
2000
WALENCIK Marcin
Radom (POL)
M30
1262.
2001
WIĘSEK ANDRZEJ
BIEGAJĄCY ŚWIDNIK (POL)
M40
1263.
2002
JANUSZEWSKI KAROL
4 W-M BOT (POL)
M30
1264.
2003
SZÉKELY Jozef
AMDG (SVK)
M30
1265.
2004
PIOTROWICZ Marcin
Warszawa (POL)
M30
1266.
2005
JAGIELSKI Maciej
Warszawa (POL)
M40
1267.
2006
FOJUD Tadeusz
WPRunning (POL)
M30
1268.
2007
FORKASIEWICZ Grzegorz
STARiS Staszów (POL)
M40
1269.
2008
JANIEC Mateusz
TriWawa (POL)
M30
1270.
2009
SAMORAJ Paweł
Runów (POL)
M30
1271.
2010
PRASKI Michał
Warszawa (POL)
M30
1272.
2011
KARNAS Marek
Świebodzice (POL)
M40
1273.
2012
GAJEWSKI Artur
Al.wilanowska (POL)
M30
1274.
2013
RUSZCZAK Tomasz
Warszawa (POL)
M40
1275.
2014
PATER Wojciech
La Deliziosa Tychy (POL)
M30
1276.
2015
HARATYK Grzegorz
Klub Biegacza Fartlek (POL)
M30
1277.
2016
HARATYK Gabriela
Jastrzębie-Zdrój (POL)
K30
1278.
2017
MARYNOWSKI Wojciech
Ludzie Sztosy (POL)
M18
1279.
2018
HALCZOK Janusz
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
M30
1280.
2019
MAZERSKI Jarosław
Toruń (POL)
M30
1281.
2020
MACIEJEWSKI Karol
Biegiem Radom! (POL)
M40
1282.
2021
JAGIEŁO Karol
Lubienia (POL)
M30
1283.
2022
BOREK Maciej
Poznań (POL)
M40
1284.
2023
DOMIŃCZYK JAKUB
LEGIA MISTRZ (POL)
M30
1285.
2024
MĄCZYŃSKI Wiktor
Legion Wilków (POL)
M30
1286.
2025
BAGIŃSKA BŁAŻKÓW Marta
Dorociak Team (POL)
K40
1287.
2026
WOJTAS Marek
Kalisz (POL)
M40
1288.
2027
BŁAŻKÓW Krzysztof
Dorociak Team (POL)
M40
1289.
2028
MICHALIK Rafał
Lacho Team (POL)
M18
1290.
2029
KARPIŃSKI Robert
Spartanie Dzieciom (POL)
M40
1291.
2030
RATYŃSKI Bartłomiej
Happy Runners (POL)
M30
1292.
2031
GALUŠKA Jevgenijus
VOLVERE RUN (LTU)
M18
1293.
2032
SZCZYPKOWSKI Hieronim
Ostrów Wlkp (POL)
M60
1294.
2033
SZPANOWSKI Piotr
6MBOT (POL)
M40
1295.
2034
ŚLIWIŃSKI Dominik
Radom (POL)
M18
1296.
2035
JAGIEŁO MICHAŁ
Husaria Race Team (POL)
M30
1297.
2036
SZAFRANEK Łukasz
KS Oczko Osowa Sień (POL)
M30
1298.
2037
NIKOLIN Przemysław
KS Oczko Osowa Sień (POL)
M40
1299.
2038
GACIEK Robert
1 Brzeski Pułk Saperów (POL)
M30
1300.
2039
BAGROWSKI Marek
UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA (POL)
M50