ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . 11 12  13  14 15 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1201 11293 ŚWIDEREK Łukasz Warszawa (POL) 1051 M (1006) 00:27:24 +12:40 00:23:21 09:28:36.84
1202 18707 FURMANIAK Joanna RozpędzOna (POL) 151 K (156) 00:27:24 +12:40 00:23:58 09:28:36.95
1203 12093 PETRYKOWSKI Daniel Warszawa (POL) 1052 M (1029) 00:27:25 +12:41 00:23:27 09:28:37.81
1204 14084 KRZYWIECKI Krzysztof Nądnia (POL) 1053 M (1192) 00:27:26 +12:42 00:24:00 09:28:38.14
1205 11511 LATUSZEK Sebastian Szczecin (POL) 1054 M (1234) 00:27:26 +12:42 00:24:07 09:28:38.43
1206 14060 WACHOWSKA Patrycja TKKF Łabędź Zbąszyń (POL) 152 K (160) 00:27:26 +12:42 00:24:00 09:28:38.54
1207 13178 KOWALSKI Tomasz RaceFighter GOSIR Dębe Wlk. (POL) 1055 M (823) 00:27:26 +12:42 00:22:39 09:28:38.84
1208 13153 WIERCIOCH Izabela Cyganka (POL) 153 K (177) 00:27:26 +12:42 00:24:11 09:28:38.93
1209 12361 OWCZARZ TOMASZ WARSZAWA (POL) 1056 M (1045) 00:27:27 +12:43 00:23:32 09:28:39.42
1210 16937 SZATKOWSKI Piotr Urząd Transportu Kolejowego (POL) 1057 M (1216) 00:27:27 +12:43 00:24:04 09:28:39.51
1211 17745 POPKO Jarosław Radom (POL) 1058 M (972) 00:27:27 +12:43 00:23:14 09:28:39.56
1212 18235 BARRAL CASTRO David Warszawa (ESP) 1059 M (1160) 00:27:28 +12:44 00:23:55 09:28:40.03
1213 15855 KOWALCZYK Zdzisław JW 2189 (POL) 1060 M (1277) 00:27:28 +12:44 00:24:15 09:28:40.25
1214 17646 HORWAT Łukasz Radom (POL) 1061 M (978) 00:27:28 +12:44 00:23:15 09:28:40.26
1215 11923 MAJEWSKA-OSTROWSKA Maja Warszawa (POL) 154 K (183) 00:27:28 +12:44 00:24:14 09:28:40.34
1216 13105 KARCZYŃSKI Marcin Wieczorne Bieganie w Opolu (POL) 1062 M (1144) 00:27:28 +12:44 00:23:51 09:28:40.69
1217 11817 MAŃKA Jarek Ostróda (POL) 1063 M (1093) 00:27:28 +12:44 00:23:42 09:28:40.85
1218 10212 KRAWCZYK Marek Płock (POL) 1064 M (1284) 00:27:28 +12:44 00:24:16 09:28:40.90
1219 15005 OLSZEWSKI Michał IBM Running Team (POL) 1065 M (1000) 00:27:29 +12:45 00:23:21 09:28:41.01
1220 19051 RZESZCZYŃSKI Łukasz (POL) 1066 M (1285) 00:27:29 +12:45 00:24:17 09:28:41.03
1221 17220 SAWICKI Michał Warszawa (POL) 1067 M (1174) 00:27:29 +12:45 00:23:57 09:28:41.06
1222 17326 BORTOLOTTI FABIANO WITC (POL) 1068 M (1082) 00:27:29 +12:45 00:23:40 09:28:41.39
1223 18090 BRANIEWSKI Piotr Borowie (POL) 1069 M (1205) 00:27:29 +12:45 00:24:01 09:28:41.40
1224 15084 ANUSIEWICZ Przemysław czwórka.siedlce.pl (POL) 1070 M (1120) 00:27:29 +12:45 00:23:49 09:28:41.79
1225 15576 OSÓBKA Tomasz Warszawa (POL) 1071 M (1232) 00:27:30 +12:46 00:24:07 09:28:42.26
1226 12252 CHOSZCZ Dominika Warszawa (POL) 155 K (180) 00:27:30 +12:46 00:24:13 09:28:42.39
1227 11037 OLEKSA Agnieszka Wrocław (POL) 156 K (172) 00:27:30 +12:46 00:24:09 09:28:42.67
1228 13508 KUBAT Katarzyna Team ZabieganeDni (POL) 157 K (182) 00:27:31 +12:47 00:24:14 09:28:43.21
1229 15185 RAPINCZUK Jan BdsUOT Warszawa (POL) 1072 M (1196) 00:27:31 +12:47 00:24:00 09:28:43.53
1230 18327 GRZEGORCZYK Iga Live Well at Citi (POL) 158 K (173) 00:27:31 +12:47 00:24:09 09:28:43.84
1231 15468 ALEKSIEJUK Adam 14 batalion lekkiej piechoty (POL) 1073 M (1032) 00:27:32 +12:48 00:23:29 09:28:44.07
1232 11646 ŻOCHOWSKI Karol Warszawa (POL) 1074 M (1183) 00:27:33 +12:49 00:23:58 09:28:45.58
1233 10239 PŁOSKOŃSKI Michał Rykowisko (POL) 1075 M (1197) 00:27:33 +12:49 00:24:00 09:28:45.64
1234 13659 KURZA DAMIAN Łukasiewicza (POL) 1076 M (1308) 00:27:33 +12:49 00:24:19 09:28:45.95
1235 15454 SZCZEPIŃSKI Marek TEAMZALESICE (POL) 1077 M (1327) 00:27:34 +12:50 00:24:23 09:28:46.11
1236 11372 WIERZCHOWSKI Bartosz Strzegowo (POL) 1078 M (1214) 00:27:34 +12:50 00:24:03 09:28:46.50
1237 14579 MARCZEWSKI Marcin RESILIA BEMOWO GROTY (POL) 1079 M (1340) 00:27:35 +12:51 00:24:25 09:28:47.11
1238 14720 KUSION Anna Aktywna Pleśna (POL) 159 K (178) 00:27:35 +12:51 00:24:12 09:28:47.55
1239 13049 KRZYŻANOWSKI Jan OLX Running Team (POL) 1080 M (1198) 00:27:35 +12:51 00:24:00 09:28:47.64
1240 12458 WOŁOSIUK Bruno Warszawa (POL) 1081 M (1154) 00:27:36 +12:52 00:23:54 09:28:48.08
1241 13738 PILARSKI Błażej Łódź (POL) 1082 M (1233) 00:27:36 +12:52 00:24:07 09:28:48.30
1242 19262 DALGIEWICZ Dariusz (POL) 1083 M (1246) 00:27:36 +12:52 00:24:09 09:28:48.42
1243 13314 BURZYŃSKI Artur Brak (POL) 1084 M (1305) 00:27:36 +12:52 00:24:19 09:28:48.63
1244 17278 TCHOREK Gabrysia Lublin (POL) 160 K (197) 00:27:36 +12:52 00:24:24 09:28:48.82
1245 17281 TCHOREK Anna Lublin (POL) 161 K (198) 00:27:37 +12:53 00:24:25 09:28:49.24
1246 10147 ŻÓŁTOWSKI Jacek PTT DELTA (POL) 1085 M (1212) 00:27:37 +12:53 00:24:03 09:28:49.28
1247 10146 PRZEDPEŁSKI Tomasz Active Runners Płock (POL) 1086 M (1213) 00:27:37 +12:53 00:24:03 09:28:49.48
1248 13452 KOWAL Piotr Kowax (POL) 1087 M (1097) 00:27:37 +12:53 00:23:43 09:28:49.52
1249 13853 WOLIŃSKI Mateusz Higher (POL) 1088 M (1058) 00:27:37 +12:53 00:23:35 09:28:49.58
1250 16332 ROWICKI Adam Warszawa (POL) 1089 M (1200) 00:27:37 +12:53 00:24:00 09:28:49.76
1251 13509 KOŻUCH Łukasz Warszawa (POL) 1090 M (1091) 00:27:37 +12:53 00:23:42 09:28:49.82
1252 16165 GŁODOWSKA Marta Żórawski Team (POL) 162 K (167) 00:27:38 +12:54 00:24:07 09:28:50.09
1253 18124 PRZYMUSIAK Daniel Poznań (POL) 1091 M (1125) 00:27:38 +12:54 00:23:50 09:28:50.13
1254 11363 ARTYSZUK Mirosław Warszawa (POL) 1092 M (1240) 00:27:38 +12:54 00:24:08 09:28:50.50
1255 16958 IUZZOLINO Gregorio BRIGANTE CORRI (ITA) 1093 M (1152) 00:27:38 +12:54 00:23:53 09:28:50.55
1256 12148 SASIN Adam Warszawa (POL) 1094 M (1166) 00:27:38 +12:54 00:23:55 09:28:50.65
1257 18994 FRĄCKOWIAK Filip (POL) 1095 M (1101) 00:27:39 +12:55 00:23:45 09:28:51.11
1258 14654 KLIMKOV Sergei g.Rogachev Gomelskaya obl. (BLR) 1096 M (1256) 00:27:39 +12:55 00:24:11 09:28:51.20
1259 13839 SASIN Marlena Bractwo Biegowe BGK (POL) 163 K (199) 00:27:39 +12:55 00:24:26 09:28:51.29
1260 15912 SKOTAK Mateusz Warszawa (POL) 1097 M (1100) 00:27:39 +12:55 00:23:44 09:28:51.92
1261 12604 MICHNA Bartosz Żnin (POL) 1098 M (2442) 00:27:40 +12:56 00:27:11 09:28:52.36
1262 17617 CYBULSKI Dominik Warszawa (POL) 1099 M (1190) 00:27:41 +12:57 00:24:00 09:28:53.03
1263 13601 BUDNICKI Michał ZabieganyTata (POL) 1100 M (1169) 00:27:41 +12:57 00:23:56 09:28:53.04
1264 15312 PAWLAK Piotr Nationale-Nederlanden (POL) 1101 M (1312) 00:27:41 +12:57 00:24:20 09:28:53.55
1265 15490 HAUK Krzysztof KABAR (POL) 1102 M (1083) 00:27:41 +12:57 00:23:40 09:28:53.56
1266 17824 KOŁACZYK Katarzyna Triathlon Training Center (POL) 164 K (154) 00:27:41 +12:57 00:23:57 09:28:53.63
1267 16821 PROKOPIUK GRZEGORZ szwagry dwa (POL) 1103 M (1307) 00:27:41 +12:57 00:24:19 09:28:53.89
1268 17071 KALATA BARTŁOMIEJ Eurocash (POL) 1104 M (1065) 00:27:42 +12:58 00:23:37 09:28:54.15
1269 11936 BEŁC Piotr Warszawa (POL) 1105 M (1206) 00:27:42 +12:58 00:24:01 09:28:54.57
1270 11087 PIROGOW Tomek Łoziska (POL) 1106 M (1116) 00:27:42 +12:58 00:23:48 09:28:54.67
1271 11065 OLZACKI Piotr Warszawa (POL) 1107 M (1173) 00:27:42 +12:58 00:23:56 09:28:54.91
1272 10190 SOBCZAK Grzegorz Orlen Running Team (POL) 1108 M (1132) 00:27:43 +12:59 00:23:50 09:28:55.47
1273 12743 MIELCZAREK KRZYSZTOF ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL) 1109 M (1135) 00:27:43 +12:59 00:23:50 09:28:55.66
1274 10236 PROCHNO Piotr ANWIL TEAM (POL) 1110 M (1265) 00:27:43 +12:59 00:24:12 09:28:55.72
1275 16183 SZYMAŃSKI Bartłomiej Warszawa (POL) 1111 M (1112) 00:27:43 +12:59 00:23:47 09:28:55.82
1276 15405 WOJTASIK Paweł Warszawa (POL) 1112 M (1326) 00:27:44 +13:00 00:24:23 09:28:56.04
1277 10124 LINIEWSKI Łukasz Włocławek (POL) 1113 M (1262) 00:27:44 +13:00 00:24:12 09:28:56.08
1278 18829 CHROMIŃSKI Andrzej Zbucki Ruch (POL) 1114 M (1124) 00:27:44 +13:00 00:23:50 09:28:56.11
1279 18225 ROWIŃSKI Andrzej Warszawa (POL) 1115 M (1268) 00:27:44 +13:00 00:24:13 09:28:56.17
1280 17274 PANCER Michał Warszawa (POL) 1116 M (1140) 00:27:44 +13:00 00:23:51 09:28:56.20
1281 14026 DARKOWSKI Dariusz Husaria Race Team (POL) 1117 M (1126) 00:27:44 +13:00 00:23:50 09:28:56.27
1282 17946 GORAJ ANTONI WARSZAWA (POL) 1118 M (1142) 00:27:44 +13:00 00:23:51 09:28:56.32
1283 14823 GOTKOWICZ Krzysztof Gdańsk (POL) 1119 M (1295) 00:27:44 +13:00 00:24:18 09:28:56.34
1284 13863 PUTKO Agnieszka Warszawa (POL) 165 K (204) 00:27:44 +13:00 00:24:34 09:28:56.37
1285 10385 BĄK Krzysztof ORLEN Running Team (POL) 1120 M (1130) 00:27:44 +13:00 00:23:50 09:28:56.42
1286 12917 JADCZAK Artur PKO Bank Polski (POL) 1121 M (1084) 00:27:44 +13:00 00:23:40 09:28:56.91
1287 13760 SOFRONIUK Igor Warszawa (POL) 1122 M (1137) 00:27:45 +13:01 00:23:51 09:28:57.02
1288 12576 WARSZAWSKI Patryk Crazy Runnerfuckers (POL) 1123 M (1330) 00:27:45 +13:01 00:24:23 09:28:57.23
1289 12211 PODGÓRSKI Tomasz #TEAMHUBSON (POL) 1124 M (1141) 00:27:45 +13:01 00:23:51 09:28:57.30
1290 18464 BIENIUSZEWICZ Sebastian Warszawa (POL) P 1125 M (1194) 00:27:45 +13:01 00:24:00 09:28:57.38
1291 13070 ŻUŁAWNIK Radosław kokoszka36team (POL) 1126 M (1204) 00:27:45 +13:01 00:24:01 09:28:57.39
1292 18864 GASIOROWSKA Alicja Żórawski team (POL) 166 K (186) 00:27:45 +13:01 00:24:15 09:28:57.45
1293 14844 PANKOWSKI ZBIGNIEW PŁOCK (POL) 1127 M (1298) 00:27:45 +13:01 00:24:18 09:28:57.54
1294 17115 GRZYBOWSKI Cezary Warszawa (POL) 1128 M (1396) 00:27:45 +13:01 00:24:32 09:28:57.61
1295 16547 SZEWCZYK Robert Mszczonów (POL) 1129 M (1221) 00:27:45 +13:01 00:24:05 09:28:57.64
1296 14547 CHYBOWSKI Stefan Legia Run Club (POL) 1130 M (1110) 00:27:45 +13:01 00:23:47 09:28:57.65
1297 16396 ŻEGLEŃ Bartosz ZEGLENIE (POL) 1131 M (1146) 00:27:45 +13:01 00:23:51 09:28:57.87
1298 15355 NAZAR Krystian Warszawa (POL) 1132 M (1136) 00:27:45 +13:01 00:23:50 09:28:57.96
1299 10470 BŁAŻEJOWSKI Krzysztof Józefów (POL) 1133 M (1209) 00:27:46 +13:02 00:24:02 09:28:58.31
1300 14257 FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka Wrocław (POL) 167 K (195) 00:27:46 +13:02 00:24:23 09:28:58.33
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.32700706 s

Sponsor główny: