ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 15 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . 11 12  13  14 15 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48 49 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1201 3794 GAŁĄZKA Tomasz BŁONIE (POL) 1132 M40 (407) 01:14:20 +28:46 01:12:34 10:14:20.52
1202 5888 STASZAK Maciej (POL) 1133 M40 (510) 01:14:21 +28:47 01:14:14 10:14:21.40
1203 1186 DOMAŃ Joanna Świat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 70 K40 (21) 01:14:21 +28:47 01:13:04 10:14:21.55
1204 6578 LATOS Paweł Bydgoszcz (POL) 1134 M30 (443) 01:14:22 +28:48 01:13:09 10:14:22.60
1205 2626 GRAJEK Krzysztof Elbląg (POL) 1135 M30 (442) 01:14:22 +28:48 01:13:06 10:14:22.70
1206 2512 PAWLUCZYK Adam Oyama Karate Radom (POL) 1136 M30 (451) 01:14:22 +28:48 01:13:15 10:14:22.98
1207 6229 ISHIDA Norihiro Drunk Samurai (POL) 1137 M40 (410) 01:14:23 +28:49 01:12:38 10:14:23.03
1208 3905 CHUDY Piotr Elektrotek Team (POL) 1138 M40 (417) 01:14:24 +28:50 01:12:46 10:14:24.03
1209 5374 ZAWISTOWSKI Mateusz Sadek (POL) 1139 M18 (128) 01:14:24 +28:50 01:11:59 10:14:24.10
1210 1323 OGRODOWSKI Paweł Kędzierzyn-Kożle (POL) 1140 M40 (435) 01:14:24 +28:50 01:13:07 10:14:24.52
1211 4627 LANGE Paweł Katowice (POL) 1141 M18 (139) 01:14:25 +28:51 01:12:48 10:14:25.13
1212 6640 GOŁEBIOWSKI Robert Biegane z Radomska (POL) 1142 M50 (102) 01:14:25 +28:51 01:12:51 10:14:25.58
1213 4272 SAWA Paweł Drużyna Złego (POL) 1143 M40 (412) 01:14:25 +28:51 01:12:39 10:14:25.83
1214 193 BŁĘDOWSKI Mariusz Night Runners Włocławek (POL) 1144 M40 (379) 01:14:26 +28:52 01:11:50 10:14:26.28
1215 1066 KOCEMBA Kamil Kęckie Harpagany (POL) 1145 M30 (429) 01:14:27 +28:53 01:12:50 10:14:27.54
1216 3245 KULBACZYŃSKI Jan LKS KODEŃ (POL) 1146 M50 (125) 01:14:27 +28:53 01:14:25 10:14:27.62
1217 6676 GOLEC Rafał (POL) 1147 M40 (434) 01:14:27 +28:53 01:13:05 10:14:27.70
1218 6629 JEŻ Paweł (POL) 1148 M40 (405) 01:14:28 +28:54 01:12:31 10:14:28.27
1219 1210 POKOTYCKI Denis Otomo STP (POL) 1149 M18 (149) 01:14:28 +28:54 01:13:29 10:14:28.37
1220 1559 BARNAŚ Krzysztof KB Grupa Malbork (POL) 1150 M30 (497) 01:14:30 +28:56 01:14:11 10:14:30.00
1221 1641 BARNAŚ Agata Grupa Malbork (POL) 71 K30 (30) 01:14:30 +28:56 01:14:10 10:14:30.80
1222 2488 ULEWICZ Arnold Płock (POL) 1151 M50 (101) 01:14:33 +28:59 01:12:45 10:14:33.22
1223 5873 KOBACKI Sławomir Strzeniówka (POL) 1152 M40 (427) 01:14:33 +28:59 01:13:01 10:14:33.56
1224 3178 STYPKA Robert Józefów (POL) 1153 M50 (95) 01:14:33 +28:59 01:12:35 10:14:33.62
1225 5578 BARTOSZUK Ryszard Bibice (POL) 1154 M40 (487) 01:14:33 +28:59 01:13:57 10:14:33.78
1226 1717 GRABOWSKI Bogusław TECHSTEROWNIKI (POL) 1155 M30 (473) 01:14:34 +29:00 01:13:41 10:14:34.56
1227 3911 GOSŁAWSKI Maksym Warszawa (POL) 1156 M30 (450) 01:14:34 +29:00 01:13:15 10:14:34.86
1228 2824 TOMASZEWSKI Tomasz Warszawa (POL) 1157 M30 (431) 01:14:35 +29:01 01:12:54 10:14:35.08
1229 6776 NIEWĘGŁOWSKI Adam (POL) 1158 M40 (469) 01:14:37 +29:03 01:13:45 10:14:37.36
1230 6038 WNUK Tomasz Łazy (POL) 1159 M40 (460) 01:14:37 +29:03 01:13:33 10:14:37.58
1231 1600 KOWARA Piotr Nogami do przodu (POL) 1160 M30 (456) 01:14:37 +29:03 01:13:21 10:14:37.91
1232 4448 SZABLA Marcin Saint-Gobain SQUAD (POL) 1161 M40 (461) 01:14:38 +29:04 01:13:34 10:14:38.03
1233 3153 DYDAK Dawid Zawiercie (POL) 1162 M30 (432) 01:14:38 +29:04 01:12:55 10:14:38.44
1234 3199 OZDARSKI Krzysztof Opel Active Team (POL) 1163 M50 (109) 01:14:38 +29:04 01:13:15 10:14:38.94
1235 2618 CZAPLIŃSKI Jacek TAGER Koszalin (POL) 1164 M30 (441) 01:14:40 +29:06 01:13:06 10:14:40.65
1236 5366 KISIEL Artur Piaseczno (POL) 1165 M30 (402) 01:14:40 +29:06 01:12:01 10:14:40.75
1237 2765 KACHNIEWSKI Mirosław Warszawa (POL) 1166 M40 (440) 01:14:42 +29:08 01:13:16 10:14:42.39
1238 1429 KRASKA Tomasz BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ (POL) 1167 M50 (119) 01:14:43 +29:09 01:14:01 10:14:43.11
1239 2873 WOJTON Karol Biegne zeby Bartek mogl biegac (POL) 1168 M30 (434) 01:14:43 +29:09 01:13:01 10:14:43.37
1240 1398 KWIECIŃSKI Feliks Wolin (POL) 1169 M18 (136) 01:14:44 +29:10 01:12:29 10:14:44.09
1241 3404 GRZYWIŃSKI Krystian Rumia (POL) 1170 M18 (145) 01:14:45 +29:11 01:13:15 10:14:45.60
1242 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 72 K18 (21) 01:14:45 +29:11 01:13:56 10:14:45.66
1243 4569 KARPIŃSKI Konrad Wrocław (POL) 1171 M40 (516) 01:14:46 +29:12 01:14:22 10:14:46.22
1244 6187 SZAJBE DARIUSZ WARSZAWA (POL) 1172 M40 (456) 01:14:46 +29:12 01:13:31 10:14:46.38
1245 5841 URBAŃSKI Klaudiusz Otwock (POL) 1173 M40 (450) 01:14:46 +29:12 01:13:26 10:14:46.39
1246 6469 ZDUNEK Michał Eurosoft Team / wkurw_team (POL) 1174 M40 (480) 01:14:46 +29:12 01:13:55 10:14:46.46
1247 4524 SZEWCZYK Artur Warszawa (POL) 1175 M40 (453) 01:14:46 +29:12 01:13:29 10:14:46.56
1248 2037 NIKOLIN Przemysław KS Oczko Osowa Sień (POL) 1176 M40 (505) 01:14:47 +29:13 01:14:10 10:14:47.42
1249 6750 JEDZRZEJCZYK Mateusz (POL) 1177 M18 (140) 01:14:47 +29:13 01:12:53 10:14:47.70
1250 3069 KUBERA Dawid alwaysinmotion.pl (POL) 1178 M30 (457) 01:14:47 +29:13 01:13:23 10:14:47.93
1251 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 73 K30 (31) 01:14:48 +29:14 01:14:28 10:14:48.05
1252 4168 GLAPA Patryk KS Oczko Osowa Sień (POL) 1179 M30 (498) 01:14:48 +29:14 01:14:11 10:14:48.13
1253 831 SAWA Mateusz Płock (POL) 1180 M18 (159) 01:14:48 +29:14 01:14:10 10:14:48.16
1254 5006 KOŁODZIEJCZYK Tomasz Otwock (POL) 1181 M30 (494) 01:14:48 +29:14 01:14:06 10:14:48.47
1255 6462 ROKITA Andrzej Środa Śląska (POL) 1182 M50 (113) 01:14:49 +29:15 01:13:34 10:14:49.06
1256 3281 ZIELONKA Andrzej Niezszony (POL) 1183 M50 (115) 01:14:49 +29:15 01:13:45 10:14:49.40
1257 1661 BORGUL JACEK Athletics Nysa (POL) 1184 M30 (454) 01:14:49 +29:15 01:13:19 10:14:49.93
1258 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 74 K40 (23) 01:14:50 +29:16 01:13:43 10:14:50.16
1259 3254 ABRAMCZYK ADAM WARSZAWA (POL) 1185 M40 (446) 01:14:50 +29:16 01:13:23 10:14:50.29
1260 4908 BUCZYŁO Konrad Warszawa (POL) 1186 M40 (449) 01:14:50 +29:16 01:13:25 10:14:50.44
1261 1273 LEWANDOWSKI Grzegorz Goleniów (POL) 1187 M40 (458) 01:14:50 +29:16 01:13:31 10:14:50.89
1262 2997 HOŁOTA Adrian Kielce (POL) 1188 M30 (476) 01:14:50 +29:16 01:13:44 10:14:50.92
1263 4401 GARCÍA LÓPEZ Javier Wroclaw (POL) 1189 M18 (142) 01:14:50 +29:16 01:13:04 10:14:50.94
1264 1639 GRYCIUK WALENTY NURZEC-STACJA (POL) 1190 M50 (107) 01:14:50 +29:16 01:13:03 10:14:50.96
1265 6217 CYPARSKI Marcin Active Runners Płock (POL) 1191 M40 (455) 01:14:51 +29:17 01:13:31 10:14:51.07
1266 5559 TZANAKIS NIKOLAOS SDYH (GRE) 1192 M50 (108) 01:14:51 +29:17 01:13:06 10:14:51.17
1267 4907 GRZEBYK Sławomir Lubenia (POL) 1193 M30 (417) 01:14:51 +29:17 01:12:28 10:14:51.53
1268 2122 WIEREMIEJCZYK Adam Warszawa (POL) 1194 M30 (466) 01:14:52 +29:18 01:13:37 10:14:52.18
1269 4726 GINSZT Renata ATP Augustów (POL) 75 K50 (4) 01:14:52 +29:18 01:13:37 10:14:52.77
1270 2192 PIEKARCZYK Bogusław Łaziska Górne (POL) 1195 M50 (112) 01:14:53 +29:19 01:13:26 10:14:53.02
1271 4399 NIEPOKÓJ Adam 42 Do Szczęścia (POL) 1196 M18 (150) 01:14:54 +29:20 01:13:34 10:14:54.11
1272 1788 NECHYPORUK Ihor - (UKR) 1197 M30 (515) 01:14:55 +29:21 01:14:32 10:14:55.32
1273 1581 PYRZAK Paweł Jaksmanice (POL) 1198 M30 (480) 01:14:55 +29:21 01:13:48 10:14:55.59
1274 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 76 K30 (28) 01:14:56 +29:22 01:13:58 10:14:56.38
1275 852 CHMIELOWIEC Daniel Gorlicka Grupa Biegowa (POL) 1199 M30 (438) 01:14:57 +29:23 01:13:05 10:14:57.44
1276 5251 IAROVYI Oleksandr Zielonka (UKR) 1200 M30 (437) 01:14:57 +29:23 01:13:03 10:14:57.87
1277 2595 ADAMCZYK Mariusz Bełżyce biegają (POL) 1201 M40 (473) 01:14:58 +29:24 01:13:47 10:14:58.36
1278 5558 KĘPOWICZ Kamil Niedrzwica Duża (POL) 1202 M30 (479) 01:14:59 +29:25 01:13:48 10:14:59.14
1279 4997 IVASHCHUK Petro Lviv (UKR) 1203 M30 (553) 01:14:59 +29:25 01:14:46 10:14:59.62
1280 6553 GUZIK Łukasz Go Aptiv! (POL) 1204 M30 (500) 01:14:59 +29:25 01:14:12 10:14:59.80
1281 3266 BOZHEKU ALTIN SAFANS (GRE) 1205 M40 (316) 01:15:00 +29:26 01:10:18 10:15:00.59
1282 3602 SOBCZUK Piotr Jelcz-Laskowice (POL) 1206 M30 (458) 01:15:00 +29:26 01:13:30 10:15:00.68
1283 3416 SMOLIŃSKI Mateusz GoMokotów (POL) 1207 M30 (459) 01:15:00 +29:26 01:13:30 10:15:00.75
1284 5250 SHEVCHENKO Mykhailo Ząbki (UKR) 1208 M30 (440) 01:15:01 +29:27 01:13:05 10:15:01.51
1285 3120 ŁUGOWSKI Marcin Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) P 1209 M18 (151) 01:15:02 +29:28 01:13:35 10:15:02.02
1286 6186 FUTREGA Marek Morag (POL) 1210 M40 (465) 01:15:04 +29:30 01:13:40 10:15:04.74
1287 5274 WŁOSEK Radosław Amatorsko (POL) 1211 M40 (441) 01:15:04 +29:30 01:13:17 10:15:04.99
1288 4409 GWIAZDOWSKI Wiktor Biegnij Zosia. biegnij (POL) 1212 M30 (453) 01:15:05 +29:31 01:13:18 10:15:05.16
1289 6035 MAZUR Mateusz Orange Polska (POL) 1213 M30 (276) 01:15:06 +29:32 01:08:55 10:15:06.09
1290 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 77 K40 (22) 01:15:06 +29:32 01:13:35 10:15:06.18
1291 2168 MOMOT Piotr Triathlon Club Wrocław (POL) 1214 M30 (463) 01:15:06 +29:32 01:13:34 10:15:06.19
1292 5771 JAZ Tomasz Góra (POL) 1215 M40 (466) 01:15:06 +29:32 01:13:43 10:15:06.24
1293 4700 STEC Piotr Warszawa (POL) 1216 M40 (484) 01:15:06 +29:32 01:13:57 10:15:06.57
1294 2390 WOLSKI Jerzy Niemaniemoge (POL) 1217 M40 (468) 01:15:06 +29:32 01:13:44 10:15:06.99
1295 3759 KORNIIENKO VOLODYMYR KYIV (UKR) 1218 M30 (475) 01:15:07 +29:33 01:13:44 10:15:07.13
1296 2154 SZYDLIK Arkadiusz DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL) 1219 M30 (470) 01:15:07 +29:33 01:13:40 10:15:07.30
1297 5886 GOŁYŃSKI Tomasz Warszawa (POL) 1220 M30 (446) 01:15:07 +29:33 01:13:12 10:15:07.39
1298 2006 FOJUD Tadeusz WPRunning (POL) 1221 M30 (399) 01:15:07 +29:33 01:11:56 10:15:07.51
1299 3474 WIŚNIEWSKI Krzysztof Wałbrzych (POL) 1222 M40 (462) 01:15:07 +29:33 01:13:34 10:15:07.87
1300 5695 GERASIMOV Denis RUN4FUN.BY (BLR) 1223 M30 (465) 01:15:08 +29:34 01:13:36 10:15:08.21
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.86877704 s

Sponsor główny: