ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 21.097 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . 11 12  13  14 15 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1201 2498 GRIGENAS Kęstutis Kauno maratono klubas (LTU) 1132 M18 (160) 01:44:01 +39:57 01:43:42 10:44:01.00
1202 5578 BARTOSZUK Ryszard Bibice (POL) 1133 M40 (463) 01:44:01 +39:57 01:43:25 10:44:01.15
1203 5249 KUKULSKI Karol Amw Gdynia (POL) 1134 M18 (159) 01:44:01 +39:57 01:43:39 10:44:01.37
1204 4399 NIEPOKÓJ Adam 42 Do Szczęścia (POL) 1135 M18 (142) 01:44:01 +39:57 01:42:41 10:44:01.63
1205 6776 NIEWĘGŁOWSKI Adam (POL) 1136 M40 (456) 01:44:02 +39:58 01:43:10 10:44:02.16
1206 1398 KWIECIŃSKI Feliks Wolin (POL) 1137 M18 (135) 01:44:02 +39:58 01:41:47 10:44:02.49
1207 6629 JEŻ Paweł (POL) 1138 M40 (418) 01:44:05 +40:01 01:42:08 10:44:05.53
1208 5758 MUSZYŃSKI Adam Warszawa (POL) 1139 M40 (475) 01:44:06 +40:02 01:43:37 10:44:06.11
1209 3069 KUBERA Dawid alwaysinmotion.pl (POL) 1140 M30 (441) 01:44:06 +40:02 01:42:42 10:44:06.82
1210 3199 OZDARSKI Krzysztof Opel Active Team (POL) 1141 M50 (100) 01:44:07 +40:03 01:42:44 10:44:07.90
1211 4907 GRZEBYK Sławomir Lubenia (POL) 1142 M30 (412) 01:44:08 +40:04 01:41:45 10:44:08.00
1212 6187 SZAJBE DARIUSZ WARSZAWA (POL) 1143 M40 (444) 01:44:08 +40:04 01:42:53 10:44:08.86
1213 4524 SZEWCZYK Artur Warszawa (POL) 1144 M40 (440) 01:44:09 +40:05 01:42:52 10:44:09.10
1214 1639 GRYCIUK WALENTY NURZEC-STACJA (POL) 1145 M50 (97) 01:44:09 +40:05 01:42:22 10:44:09.37
1215 2626 GRAJEK Krzysztof Elbląg (POL) 1146 M30 (447) 01:44:09 +40:05 01:42:53 10:44:09.59
1216 3120 ŁUGOWSKI Marcin Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) P 1147 M18 (143) 01:44:11 +40:07 01:42:44 10:44:11.07
1217 3354 GOZDALSKI Adam Warszawa (POL) 1148 M30 (439) 01:44:11 +40:07 01:42:39 10:44:11.42
1218 4925 KARCZ Maciej --- (POL) 1149 M50 (101) 01:44:12 +40:08 01:42:48 10:44:12.00
1219 5559 TZANAKIS NIKOLAOS SDYH (GRE) 1150 M50 (98) 01:44:12 +40:08 01:42:27 10:44:12.04
1220 6578 LATOS Paweł Bydgoszcz (POL) 1151 M30 (451) 01:44:12 +40:08 01:42:59 10:44:12.20
1221 3444 MALICKI Boguś Skarżysko-Kamienna (POL) 1152 M50 (104) 01:44:14 +40:10 01:42:55 10:44:14.80
1222 4324 LIEBCHEN Piotr Łomianki (POL) 1153 M40 (494) 01:44:14 +40:10 01:43:57 10:44:14.92
1223 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 70 K40 (23) 01:44:15 +40:11 01:43:08 10:44:15.63
1224 4231 GĄGAŁA Karol Serokomla Biega (POL) 1154 M30 (436) 01:44:17 +40:13 01:42:30 10:44:17.28
1225 1717 GRABOWSKI Bogusław TECHSTEROWNIKI (POL) 1155 M30 (466) 01:44:17 +40:13 01:43:24 10:44:17.50
1226 1995 PETELSKI Paweł Cross Warszawa (POL) B2 1156 M60 (12) 01:44:17 +40:13 01:42:55 10:44:17.73
1227 1210 POKOTYCKI Denis Otomo STP (POL) 1157 M18 (152) 01:44:17 +40:13 01:43:18 10:44:17.77
1228 5075 HELAK Krzysztof Trzcianka (POL) 1158 M18 (132) 01:44:18 +40:14 01:41:29 10:44:18.59
1229 1273 LEWANDOWSKI Grzegorz Goleniów (POL) 1159 M40 (447) 01:44:18 +40:14 01:42:59 10:44:18.92
1230 1719 HADZIK Rafal Gliwice (POL) 1160 M30 (490) 01:44:20 +40:16 01:44:03 10:44:20.14
1231 6217 CYPARSKI Marcin Active Runners Płock (POL) 1161 M40 (448) 01:44:20 +40:16 01:43:00 10:44:20.63
1232 2722 JARONI Hubert 4Fiter (POL) 1162 M40 (460) 01:44:21 +40:17 01:43:19 10:44:21.68
1233 6462 ROKITA Andrzej Środa Śląska (POL) 1163 M50 (106) 01:44:21 +40:17 01:43:06 10:44:21.94
1234 5892 GINTER Piotr Józefów (POL) 1164 M30 (366) 01:44:23 +40:19 01:40:04 10:44:23.46
1235 4280 TUZIMEK Rafał Team Zalesice (POL) 1165 M50 (114) 01:44:23 +40:19 01:44:00 10:44:23.76
1236 1767 RUMPEL Dariusz BATORY LOTO (POL) 1166 M40 (499) 01:44:24 +40:20 01:44:04 10:44:24.20
1237 5313 KRAUZE Tomasz GB Wrocławskie Morsy (POL) 1167 M50 (102) 01:44:24 +40:20 01:42:54 10:44:24.67
1238 2168 MOMOT Piotr Triathlon Club Wrocław (POL) 1168 M30 (444) 01:44:24 +40:20 01:42:52 10:44:24.67
1239 4593 JAWORSKI Piotr Wroclaw (POL) 1169 M30 (449) 01:44:24 +40:20 01:42:55 10:44:24.93
1240 6186 FUTREGA Marek Morag (POL) 1170 M40 (449) 01:44:25 +40:21 01:43:01 10:44:25.14
1241 5771 JAZ Tomasz Góra (POL) 1171 M40 (451) 01:44:25 +40:21 01:43:02 10:44:25.23
1242 1600 KOWARA Piotr Nogami do przodu (POL) 1172 M30 (458) 01:44:26 +40:22 01:43:10 10:44:26.21
1243 2997 HOŁOTA Adrian Kielce (POL) 1173 M30 (463) 01:44:26 +40:22 01:43:20 10:44:26.80
1244 6372 SĄDEL Grzegorz ZKS Triathlon Drzonków (POL) 1174 M40 (485) 01:44:27 +40:23 01:43:49 10:44:27.29
1245 4908 BUCZYŁO Konrad Warszawa (POL) 1175 M40 (453) 01:44:28 +40:24 01:43:03 10:44:28.01
1246 6469 ZDUNEK Michał Eurosoft Team / wkurw_team (POL) 1176 M40 (477) 01:44:29 +40:25 01:43:38 10:44:29.57
1247 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 71 K18 (20) 01:44:30 +40:26 01:43:41 10:44:30.07
1248 6750 JEDZRZEJCZYK Mateusz (POL) 1177 M18 (140) 01:44:30 +40:26 01:42:36 10:44:30.55
1249 6553 GUZIK Łukasz Go Aptiv! (POL) 1178 M30 (476) 01:44:30 +40:26 01:43:43 10:44:30.84
1250 5558 KĘPOWICZ Kamil Niedrzwica Duża (POL) 1179 M30 (464) 01:44:32 +40:28 01:43:21 10:44:32.90
1251 5888 STASZAK Maciej (POL) 1180 M40 (541) 01:44:32 +40:28 01:44:25 10:44:32.90
1252 2595 ADAMCZYK Mariusz Bełżyce biegają (POL) 1181 M40 (461) 01:44:33 +40:29 01:43:22 10:44:33.71
1253 5319 KOTARSKI TOMASZ KOTARTEAM (POL) 1182 M40 (459) 01:44:34 +40:30 01:43:19 10:44:34.04
1254 2397 CZERWIŃSKI Sebastian Świdnik (POL) 1183 M40 (443) 01:44:34 +40:30 01:42:53 10:44:34.81
1255 3759 KORNIIENKO VOLODYMYR KYIV (UKR) 1184 M30 (460) 01:44:34 +40:30 01:43:11 10:44:34.91
1256 2418 COSTA Paulo A Natureza Ensina (POR) 1185 M50 (125) 01:44:36 +40:32 01:44:31 10:44:36.17
1257 5841 URBAŃSKI Klaudiusz Otwock (POL) 1186 M40 (458) 01:44:37 +40:33 01:43:17 10:44:37.39
1258 5142 HARTMAN PATRYCJUSZ Dystans cLubomia (POL) 1187 M30 (431) 01:44:37 +40:33 01:42:25 10:44:37.94
1259 1661 BORGUL JACEK Athletics Nysa (POL) 1188 M30 (457) 01:44:39 +40:35 01:43:09 10:44:39.10
1260 5695 GERASIMOV Denis RUN4FUN.BY (BLR) 1189 M30 (455) 01:44:40 +40:36 01:43:08 10:44:40.12
1261 5252 KUSHNIR Oleh Janki (UKR) 1190 M18 (150) 01:44:40 +40:36 01:43:13 10:44:40.20
1262 2316 NOWAK Maciej Sulejówek (POL) 1191 M50 (111) 01:44:42 +40:38 01:43:35 10:44:42.06
1263 6015 KORCZ Daniel STS BIEGATON MIKOŁÓW / KB MCKiS Jaworzno (POL) 1192 M40 (421) 01:44:42 +40:38 01:42:13 10:44:42.75
1264 3626 KUBACZ Piotr sts biegaton (POL) 1193 M40 (483) 01:44:43 +40:39 01:43:44 10:44:43.22
1265 5374 ZAWISTOWSKI Mateusz Sadek (POL) 1194 M18 (138) 01:44:43 +40:39 01:42:18 10:44:43.36
1266 2803 CHYLAK Wojtek WIELISZEW HERON TEAM (POL) 1195 M50 (122) 01:44:45 +40:41 01:44:22 10:44:45.23
1267 4569 KARPIŃSKI Konrad Wrocław (POL) 1196 M40 (536) 01:44:47 +40:43 01:44:23 10:44:47.33
1268 3404 GRZYWIŃSKI Krystian Rumia (POL) 1197 M18 (151) 01:44:47 +40:43 01:43:17 10:44:47.95
1269 4488 PIASEK Piotr Triunlimited (POL) 1198 M50 (109) 01:44:48 +40:44 01:43:21 10:44:48.19
1270 4401 GARCÍA LÓPEZ Javier Wroclaw (POL) 1199 M18 (148) 01:44:49 +40:45 01:43:03 10:44:49.44
1271 3182 ZACHARIA Stavros Dromea (CYP) 1200 M30 (532) 01:44:49 +40:45 01:44:36 10:44:49.87
1272 3416 SMOLIŃSKI Mateusz GoMokotów (POL) 1201 M30 (462) 01:44:50 +40:46 01:43:20 10:44:50.39
1273 6041 ŁUSZCZ Paweł EBS (POL) 1202 M18 (171) 01:44:50 +40:46 01:44:22 10:44:50.84
1274 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 72 K30 (28) 01:44:51 +40:47 01:43:53 10:44:51.77
1275 3769 KURZEJEWSKI Piotr Bychawa Runner's (POL) 1203 M30 (467) 01:44:52 +40:48 01:43:25 10:44:52.20
1276 5251 IAROVYI Oleksandr Zielonka (UKR) 1204 M30 (450) 01:44:52 +40:48 01:42:58 10:44:52.27
1277 4655 KEMPIŃSKI Tomasz Trailinforest (POL) 1205 M40 (450) 01:44:52 +40:48 01:43:01 10:44:52.88
1278 2192 PIEKARCZYK Bogusław Łaziska Górne (POL) 1206 M50 (110) 01:44:53 +40:49 01:43:26 10:44:53.22
1279 5621 ŚWIESIULSKI PAWEŁ Victus Rębków (POL) 1207 M40 (464) 01:44:53 +40:49 01:43:25 10:44:53.31
1280 5274 WŁOSEK Radosław Amatorsko (POL) 1208 M40 (454) 01:44:55 +40:51 01:43:08 10:44:55.09
1281 2122 WIEREMIEJCZYK Adam Warszawa (POL) 1209 M30 (473) 01:44:55 +40:51 01:43:40 10:44:55.47
1282 2432 KLECZEWSKI Maciej Radom (POL) 1210 M40 (479) 01:44:58 +40:54 01:43:40 10:44:58.44
1283 6357 KARPIŃSKI Krzysztof Białystok Biega Team (POL) 1211 M40 (476) 01:44:58 +40:54 01:43:37 10:44:58.60
1284 3798 KONARSKI PAWEŁ Piekoszów (POL) 1212 M40 (503) 01:44:58 +40:54 01:44:06 10:44:58.94
1285 3202 JAŚKIEWICZ RAFAŁ WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK (POL) 1213 M40 (473) 01:44:58 +40:54 01:43:34 10:44:58.97
1286 5497 BĘBACZ Rafał 'WSZYSCY RAZEM'' (POL) 1214 M40 (514) 01:44:59 +40:55 01:44:12 10:44:59.20
1287 1559 BARNAŚ Krzysztof KB Grupa Malbork (POL) 1215 M30 (538) 01:44:59 +40:55 01:44:40 10:44:59.53
1288 1641 BARNAŚ Agata Grupa Malbork (POL) 73 K30 (34) 01:45:00 +40:56 01:44:40 10:45:00.40
1289 3684 DUDEK Maciej Piaseczno (POL) 1216 M30 (475) 01:45:00 +40:56 01:43:42 10:45:00.70
1290 5779 WILCZYŃSKI Marcin Warszawa (POL) 1217 M40 (470) 01:45:01 +40:57 01:43:31 10:45:01.89
1291 6707 KACZOR Tomasz (POL) 1218 M40 (480) 01:45:02 +40:58 01:43:41 10:45:02.31
1292 2765 KACHNIEWSKI Mirosław Warszawa (POL) 1219 M40 (481) 01:45:08 +41:04 01:43:42 10:45:08.09
1293 2312 FUS Maciej Rzeszów (POL) 1220 M30 (486) 01:45:08 +41:04 01:43:54 10:45:08.59
1294 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 74 K30 (36) 01:45:08 +41:04 01:44:48 10:45:08.66
1295 4586 PANTOŁ Mirosław Rzeszow (POL) 1221 M40 (493) 01:45:08 +41:04 01:43:54 10:45:08.76
1296 3820 ADAMCZYK Grzegorz STS Biegaton (POL) 1222 M40 (488) 01:45:09 +41:05 01:43:51 10:45:09.42
1297 6057 POLAK Artur Warszawa (POL) 1223 M40 (472) 01:45:10 +41:06 01:43:33 10:45:10.76
1298 5970 KUBCZAK JAN POZNAŃ (POL) 1224 M18 (146) 01:45:11 +41:07 01:43:00 10:45:11.60
1299 6278 ŚWIECA Marcin Warszawa (POL) 1225 M30 (454) 01:45:11 +41:07 01:43:05 10:45:11.72
1300 1581 PYRZAK Paweł Jaksmanice (POL) 1226 M30 (494) 01:45:11 +41:07 01:44:04 10:45:11.87
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.82833505 s

Sponsor główny: