ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . 12 13  14  15 16 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1301 17296 DĘBEK Grzegorz Michalów Grabina (POL) 1134 M (1296) 00:27:46 +13:02 00:24:18 09:28:58.35
1302 12260 GARDYNA Waldemar ALAAKA (POL) 1135 M (1104) 00:27:46 +13:02 00:23:45 09:28:58.77
1303 16933 MILLING Frederik Royal Danish Embassy (DEN) 1136 M (1122) 00:27:46 +13:02 00:23:49 09:28:58.92
1304 13563 MACKIEWICZ Wojciech Team 40+ (POL) 1137 M (1384) 00:27:46 +13:02 00:24:30 09:28:58.96
1305 12034 WOŁOSIUK Klaudia Pruszków (POL) 168 K (164) 00:27:46 +13:02 00:24:04 09:28:58.97
1306 11880 KLEMENTOWSKI Jan Klemens Team (POL) 1138 M (1349) 00:27:47 +13:03 00:24:26 09:28:59.23
1307 18721 BOCHNIAK MICHAŁ RADOM (POL) 1139 M (1258) 00:27:47 +13:03 00:24:11 09:28:59.35
1308 14882 AKHUNOV ilia Toprunners (UKR) 1140 M (1109) 00:27:48 +13:04 00:23:47 09:29:00.15
1309 10220 PESZ VEL PRESZ Przemysław Warszawa (POL) 1141 M (1430) 00:27:48 +13:04 00:24:37 09:29:00.66
1310 16021 ŻÓRAWSKA Małgorzata Adidas Runners Warsaw (POL) 169 K (201) 00:27:49 +13:05 00:24:28 09:29:01.30
1311 16766 KRAVCHUK Oleksandr Nike+ Run Club (UKR) 1142 M (1117) 00:27:49 +13:05 00:23:48 09:29:01.72
1312 15862 ZBIEĆ Dariusz DARFIK Team (POL) 1143 M (1301) 00:27:49 +13:05 00:24:18 09:29:01.85
1313 18277 LEPIATO Karolina Warszawa (POL) 170 K (148) 00:27:50 +13:06 00:23:52 09:29:02.45
1314 17621 KWIATKOWSKI Piotr WTE i WEWTE APS Energia (POL) 1144 M (2399) 00:27:50 +13:06 00:27:04 09:29:02.53
1315 15654 BRODOWSKI Grzegorz Pruszków (POL) 1145 M (1247) 00:27:50 +13:06 00:24:09 09:29:02.57
1316 10357 SOCHACKI Mariusz ORLEN Running Team (POL) 1146 M (1228) 00:27:50 +13:06 00:24:06 09:29:02.92
1317 10375 NIEDZIELSKI Bartosz Orlen Running Team (POL) 1147 M (1229) 00:27:50 +13:06 00:24:06 09:29:02.92
1318 13717 NOWAK Maciej Warszawa (POL) 1148 M (1143) 00:27:51 +13:07 00:23:51 09:29:03.53
1319 15854 SATOLA grzegorz Sn klasyk (POL) 1149 M (1030) 00:27:51 +13:07 00:23:28 09:29:03.64
1320 15760 ROJEK Dorota Warszawa (POL) 171 K (181) 00:27:52 +13:08 00:24:13 09:29:04.64
1321 11147 WINIARCZYK Bartłomiej Warszawa (POL) 1150 M (1306) 00:27:52 +13:08 00:24:19 09:29:04.69
1322 11220 GÓRALCZYK Sylwia Adidas Runners Warsaw (POL) 172 K (193) 00:27:52 +13:08 00:24:22 09:29:04.88
1323 15759 KAWECKI Jakub Dzierżoniów (POL) 1151 M (1276) 00:27:53 +13:09 00:24:15 09:29:05.08
1324 18002 BRENOT Boris Latchorzew (FRA) 1152 M (1452) 00:27:53 +13:09 00:24:40 09:29:05.73
1325 13925 JELIŃSKI Sebastian STREET RUN RADOM (POL) 1153 M (1184) 00:27:53 +13:09 00:23:58 09:29:05.99
1326 16859 MALKI Alexandre Warszawa (FRA) 1154 M (262) 00:27:53 +13:09 00:19:44 09:29:05.99
1327 16605 TYMIŃSKI Ireneusz EMOTIS.pl (POL) 1155 M (1148) 00:27:54 +13:10 00:23:53 09:29:06.03
1328 18574 OSĘDOWSKA Aleksandra Azs ujk kielce (POL) 173 K (165) 00:27:54 +13:10 00:24:05 09:29:06.33
1329 11199 IWANOWSKI Piotr Biegam po Skrzeszewie (POL) 1156 M (1259) 00:27:54 +13:10 00:24:11 09:29:06.62
1330 14688 MAŁKUS Arkadiusz Warszawa (POL) 1157 M (1153) 00:27:54 +13:10 00:23:53 09:29:06.72
1331 18188 DOMIN Mirosław Warszawa (POL) 1158 M (1401) 00:27:55 +13:11 00:24:34 09:29:07.02
1332 10132 RYCZKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1159 M (1354) 00:27:55 +13:11 00:24:27 09:29:07.07
1333 14853 WIECHA Marcin Zielonki Parcela (POL) 1160 M (1372) 00:27:55 +13:11 00:24:29 09:29:07.52
1334 13435 GRAUX PHILIPPE WARSZAWA (POL) 1161 M (1380) 00:27:55 +13:11 00:24:30 09:29:07.53
1335 12278 CENTKOWSKA-DERDA Anna Świnoujście (POL) 174 K (185) 00:27:56 +13:12 00:24:14 09:29:08.79
1336 19267 RADOMSKA Karolina TEAM MASTERS BARACUDA KALISZ (POL) 175 K (589) 00:27:57 +13:13 00:27:07 09:29:09.00
1337 11142 PODHAJSKA Agata Wrocław (POL) 176 K (157) 00:27:57 +13:13 00:23:59 09:29:09.08
1338 15738 DĄBROWSKI Grzegorz Siedlce (POL) 1162 M (1402) 00:27:57 +13:13 00:24:34 09:29:09.29
1339 11235 SZUSTAK DARIUSZ RASZYN (POL) 1163 M (1472) 00:27:57 +13:13 00:24:43 09:29:09.57
1340 14824 KABAŁA Krzysztof Warszawa (POL) 1164 M (1290) 00:27:57 +13:13 00:24:17 09:29:09.72
1341 16803 STARUS Maria Warszawa (POL) 177 K (209) 00:27:57 +13:13 00:24:38 09:29:09.90
1342 13292 BĄK Paweł TRUMPF (POL) 1165 M (1359) 00:27:58 +13:14 00:24:27 09:29:10.36
1343 16555 MAROSZEK Tomasz Warka (POL) 1166 M (1411) 00:27:58 +13:14 00:24:35 09:29:10.46
1344 16440 MAŁECKI JAROSŁAW Pumć&Tysio&Jaro (POL) 1167 M (2457) 00:27:58 +13:14 00:27:13 09:29:10.50
1345 18282 PARZONKA Mariusz Ząbki (POL) 1168 M (1002) 00:27:59 +13:15 00:23:21 09:29:11.03
1346 13260 SKRZYNECKI Michał Warszawa (POL) 1169 M (1355) 00:27:59 +13:15 00:24:27 09:29:11.22
1347 14168 MEKITÓW Jan ActivRun Namysłów (POL) 1170 M (1098) 00:27:59 +13:15 00:23:44 09:29:11.33
1348 12474 LEJZA KRZYSZTOF WARSZAWA (POL) 1171 M (1385) 00:27:59 +13:15 00:24:31 09:29:11.49
1349 11278 PODGÓRSKI Wojtek Piaseczno (POL) 1172 M (1145) 00:27:59 +13:15 00:23:51 09:29:11.83
1350 18483 JABŁOŃSKA Dorota Dorota Jabłońska (POL) 178 K (196) 00:27:59 +13:15 00:24:23 09:29:11.85
1351 11050 LIBOLD Maciek Ceramiczna (POL) 1173 M (1477) 00:27:59 +13:15 00:24:43 09:29:11.95
1352 11328 BIŁKA DAMIAN Warszawa (POL) 1174 M (1149) 00:28:00 +13:16 00:23:53 09:29:12.05
1353 18991 KRUPA Ewa ORANGE (POL) 179 K (162) 00:28:00 +13:16 00:24:02 09:29:12.50
1354 13002 BEDNARCZYK Paweł Warszawa (POL) 1175 M (1524) 00:28:00 +13:16 00:24:49 09:29:12.59
1355 12047 CZEKAJEWSKI Dariusz Warszawa (POL) 1176 M (1516) 00:28:00 +13:16 00:24:48 09:29:12.61
1356 10168 KWESTARZ Bartłomiej Warszawa (POL) 1177 M (1481) 00:28:01 +13:17 00:24:44 09:29:13.26
1357 18281 OSIADACZ Aleksander Warszawa (POL) 1178 M (1129) 00:28:01 +13:17 00:23:50 09:29:13.35
1358 14977 BRZEZIŃSKI Michał Warszawa (POL) 1179 M (1360) 00:28:01 +13:17 00:24:27 09:29:13.51
1359 18594 RYMKIEWICZ Bartosz Warszawa (POL) 1180 M (1428) 00:28:01 +13:17 00:24:37 09:29:13.60
1360 19006 ANONIMOWY UCZESTNIK (POL) 1181 M (1434) 00:28:01 +13:17 00:24:37 09:29:13.95
1361 16625 JAKUBOWSKA Monika Warszawa (POL) 180 K (188) 00:28:02 +13:18 00:24:16 09:29:14.00
1362 10237 BRZEZIŃSKI Andrzej BOP (POL) 1182 M (1468) 00:28:02 +13:18 00:24:43 09:29:14.42
1363 18010 KWIECIEŃ Mikołaj innogy (POL) 1183 M (1351) 00:28:02 +13:18 00:24:26 09:29:14.44
1364 15011 PODKAŃSKI Paweł Warszawa (POL) 1184 M (1373) 00:28:02 +13:18 00:24:29 09:29:14.65
1365 15117 SPAŁEK Sławomir BBL Zduńska Wola (POL) 1185 M (1363) 00:28:03 +13:19 00:24:28 09:29:15.02
1366 15517 IGNATOWICZ Michał Ostromecko (POL) 1186 M (1316) 00:28:03 +13:19 00:24:21 09:29:15.05
1367 17780 KOWALSKA Julia Aktywni Kamieńsk (POL) 181 K (213) 00:28:03 +13:19 00:24:39 09:29:15.45
1368 18811 KOZIŃSKI Andrzej Płock (POL) 1187 M (119) 00:28:03 +13:19 00:18:15 09:29:15.78
1369 14133 PIKUS Łukasz warszawa (POL) 1188 M (1415) 00:28:03 +13:19 00:24:35 09:29:15.81
1370 11907 BEDNAREK Waldemar WAMP Running Team (POL) 1189 M (1364) 00:28:04 +13:20 00:24:28 09:29:16.04
1371 13150 DULEWICZ Artur Stąporków (POL) 1190 M (1255) 00:28:04 +13:20 00:24:11 09:29:16.09
1372 18012 ENGLER KRZYSZTOF WARSZAWA (POL) 1191 M (1390) 00:28:04 +13:20 00:24:32 09:29:16.19
1373 12343 DYLIK Kamila Vege runners (POL) 182 K (226) 00:28:04 +13:20 00:24:45 09:29:16.50
1374 18190 MITRASZEWSKI Jakub Play (POL) 1192 M (1217) 00:28:04 +13:20 00:24:04 09:29:16.72
1375 19164 CIEŚLANOWSKI Piotr (POL) 1193 M (1542) 00:28:04 +13:20 00:24:51 09:29:16.89
1376 11228 OTOK Arkadiusz Warszawa (POL) 1194 M (428) 00:28:04 +13:20 00:20:55 09:29:16.98
1377 17999 KACZYŃSKI Krzysztof AC Kortenberg (POL) 1195 M (1398) 00:28:05 +13:21 00:24:33 09:29:17.34
1378 17160 ZIÓŁKOWSKA Milena Warszawaa (POL) 183 K (217) 00:28:05 +13:21 00:24:42 09:29:17.40
1379 17407 ŁANDA Kacper Flat Mars Society (POL) 1196 M (1066) 00:28:05 +13:21 00:23:37 09:29:17.46
1380 14988 SKOLIMOWSKA Monika DENTSU AEGIS RUNNERS (POL) 184 K (214) 00:28:05 +13:21 00:24:39 09:29:17.62
1381 13583 BRANNY Michał The Branny Team (POL) 1197 M (1445) 00:28:05 +13:21 00:24:39 09:29:17.89
1382 16285 MROZIŃSKI Dariusz Rozbiegane Działdowo (POL) 1198 M (2675) 00:28:06 +13:22 00:27:47 09:29:18.39
1383 11190 GRUBEK Robert Komorów (POL) 1199 M (1405) 00:28:06 +13:22 00:24:34 09:29:18.57
1384 12782 KWIATKOWSKA Bożena Bydgoszcz (POL) 185 K (179) 00:28:07 +13:23 00:24:13 09:29:19.26
1385 18896 MOWIŃSKA Joanna MEDICAL TEAM (POL) 186 K (224) 00:28:07 +13:23 00:24:44 09:29:19.81
1386 12189 MAJDA Damian Warszawa (POL) 1200 M (2567) 00:28:07 +13:23 00:27:28 09:29:19.87
1387 12457 MARCHLEWSKI Michał Warszawa (POL) 1201 M (1353) 00:28:08 +13:24 00:24:27 09:29:20.04
1388 11597 MONIETA Piotr Pietna (POL) 1202 M (1188) 00:28:08 +13:24 00:23:59 09:29:20.73
1389 17763 JAŁOCHA Monika Warszawa (POL) 187 K (161) 00:28:08 +13:24 00:24:01 09:29:20.96
1390 12016 SOBCZAK Bartłomiej ŁKS (POL) 1203 M (1138) 00:28:09 +13:25 00:23:51 09:29:21.13
1391 18189 MAGNUSKI Bartłomiej Pruszków (POL) 1204 M (1264) 00:28:09 +13:25 00:24:12 09:29:21.40
1392 16844 PASZKIEWICZ Marcin Sandomierz (POL) 1205 M (439) 00:28:09 +13:25 00:21:03 09:29:21.40
1393 14391 FUS Paweł FUSGYM (POL) 1206 M (1238) 00:28:09 +13:25 00:24:07 09:29:21.64
1394 16509 SZMAJDZINSKI Robert Warszawa (POL) 1207 M (1333) 00:28:09 +13:25 00:24:23 09:29:21.81
1395 17411 HUDY Damian Sportczesna (POL) 1208 M (1267) 00:28:10 +13:26 00:24:13 09:29:22.08
1396 12035 POPEK Radoslaw Walce (POL) 1209 M (1203) 00:28:10 +13:26 00:24:01 09:29:22.28
1397 18897 BEDNARZ Daniel MEDICAL TEAM (POL) 1210 M (1509) 00:28:10 +13:26 00:24:47 09:29:22.48
1398 15044 DERLATKA MACIEJ WARSZAWA (POL) 1211 M (1158) 00:28:10 +13:26 00:23:54 09:29:22.51
1399 13647 ŁUKOWICZ Piotr Rozbiegane Komorowice (POL) 1212 M (1236) 00:28:10 +13:26 00:24:07 09:29:22.53
1400 16445 GAWROŃSKA Aneta Golanki (POL) 188 K (231) 00:28:10 +13:26 00:24:47 09:29:22.68
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.35979915 s

Sponsor główny: