ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . 13 14  15  16 17 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1401. 3855 GÓRSKA Małgorzata Zielony Pelikan Bydgoszcz (POL) K18
1402. 1917 GÓRSKA Yvonne Orange Polska (POL) K40
1403. 1573 GÓRSKI bartosz Toruń Multisport Team (POL) M30
1404. 6754 GÓRSKI Bartosz (POL) M30
1405. 5009 GÓRSKI Marcin Legia Run Club (POL) M30
1406. 4192 GÓRSKI Michał Warszawa (POL) M30
1407. 5476 GÓRSKI Paweł BŁĘDOWSKA WATAHA (POL) M30
1408. 1504 GÓRSKI Rafał STREET RUN RADOM (POL) M30
1409. 2470 GÓRSKI Tomasz Turbo Pruszków/Sto-nogi Milanówek (POL) M40
1410. 4255 GÓRSKI Tomasz Banda Staśka (POL) M30
1411. 5785 GORSZKA Damian Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) M18
1412. 4163 GORYCKI Grzegorz Piaseczno (POL) M40
1413. 1927 GORZAŁKA Mateusz Częstochowa (POL) M30
1414. 6096 GÓRZKOWSKI Jacek Biegacze (POL) M40
1415. 4675 GORZKOWSKI Paweł STOPA Słupsk (POL) M30
1416. 6052 GORZYŃSKA Agnieszka Częstochowa (POL) K30
1417. 6727 GÓRZYŃSKA Anna OTK RZEŹNIK (POL) K40
1418. 6070 GOS Maciej Grabina (POL) M18
1419. 3172 GOSIK Piotr Parkrun.Skierniewice (POL) M18
1420. 3911 GOSŁAWSKI Maksym Warszawa (POL) M30
1421. 2045 GOSTÓŁ Tomasz Warszawa (POL) M18
1422. 2094 GOŚCIŃSKI Andrzej Strzeniówka (POL) M40
1423. 1861 GOTOWIEC Marcin No no team (POL) M30
1424. 3354 GOZDALSKI Adam Warszawa (POL) M30
1425. 6673 GOZDAN Dariusz (POL) M40
1426. 3299 GÓŹDŹ Ireneusz Lubartów (POL) M40
1427. 4423 GRABAUSKAS Tautvydas Kaunas (LTU) M40
1428. 6137 GRABDA Karol Biegiem Radom! (POL) M40
1429. 2818 GRABIEC RAFAŁ PIONKI (POL) M30
1430. 4449 GRABISZEWSKI Andrzej Dzierżoniów (POL) M40
1431. 5255 GRABKOWSKI Rafał Dogoń Grodzisk (POL) M40
1432. 5413 GRABOŃ Radek oneDLL (POL) M30
1433. 3468 GRABOWSKA Izabela Kaczory (POL) K30
1434. 2421 GRABOWSKA Magdalena Ławeczko Stare (POL) K30
1435. 5863 GRABOWSKA Magdalena Ławerczko Stare (POL) K30
1436. 3901 GRABOWSKA-TOFEL Sara Biegam Bo Lubię Ząbki Team (POL) K18
1437. 6770 GRABOWSKI Artur (POL) M30
1438. 1717 GRABOWSKI Bogusław TECHSTEROWNIKI (POL) M30
1439. 104 GRABOWSKI Maciej RYKOwisko (POL) M40
1440. 5757 GRABOWSKI Marcin Warszawa (POL) M40
1441. 1603 GRABOWSKI Michał Suchedniów (POL) M30
1442. 2923 GRABOWSKI Piotr Rembertów Team (POL) M50
1443. 6584 GRABOWSKI Tomasz Warszawa (POL) M60
1444. 4456 GRABOWSKI Wojciech Lublin (POL) M40
1445. 4132 GRABSZTUNOWICZ Małgorzata Szczecin (POL) K40
1446. 4129 GRABSZTUNOWICZ Robert TT Szczecin (POL) M40
1447. 5676 GRACZYK Kamil Grudziądz (POL) M30
1448. 1135 GRACZYK KArolina Warszawa (POL) K30
1449. 6568 GRADUS Ilona Lojewska (POL) K30
1450. 4005 GRĄDZIELEWSKA Anna Kalisz (POL) K40
1451. 4008 GRĄDZIELEWSKI Paweł Kalisz (POL) M40
1452. 1051 GRAJ Ewa KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA (POL) K40
1453. 2626 GRAJEK Krzysztof Elbląg (POL) M30
1454. 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) M18
1455. 5106 GRAJEWSKI Artur Warszawa (POL) M30
1456. 4948 GRAJEWSKI Rafał Grajewo (POL) M18
1457. 4772 GRAMS Marek PCH_RUN (POL) M40
1458. 2186 GRECHUTA Tomasz Bydgoszcz (POL) M30
1459. 2121 GRECKI Paweł RST Software Masters (POL) M40
1460. 5784 GRĘDA Piotr Warszawa (POL) M30
1461. 5474 GREGROWSKI Krzysztof Podgórz Toruń (POL) M30
1462. 3449 GREŃ Krzysztof Błonie (POL) M40
1463. 2498 GRIGENAS Kęstutis Kauno maratono klubas (LTU) M18
1464. 4754 GRINAZHUK Yuriy Kostamus (RUS) M50
1465. 5076 GROBLEWSKI Edward RKS Łódz (POL) M50
1466. 5646 GROCH Jacek Przeworska Grupa Biegowa (POL) M40
1467. 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) M40
1468. 6175 GROCHOWSKA Joanna Biegamy z Ochotą (POL) K50
1469. 3544 GROCHOWSKA Małgorzata CROWELL TEAM (POL) K40
1470. 4875 GROCHOWSKI Krystian Dard Gabinet Psychoterapii mgr Joanna Grochowska (POL) M40
1471. 5001 GROCHOWSKI Marcin Groszki (POL) M40
1472. 6304 GRODEK Krzysztof Łajski (POL) M30
1473. 2449 GRODZICKI Jarosław Lesznowola (POL) M40
1474. 1096 GRODZKI Krzysztof KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL) M30
1475. 5625 GROMADA Łukasz Piaseczno (POL) M30
1476. 5218 GROMADOWSKI Wojciech #YoloTeamKrk (POL) M40
1477. 5096 GROMALA Krzysztof Sobas team (POL) M30
1478. 2502 GROMELSKI Paweł KS STASZEWSCY (POL) M30
1479. 5430 GROMOTOWICZ Katarzyna Wadąg (POL) K18
1480. 5361 GRONDYS Kamil Kuźnia Triathlonu (POL) M30
1481. 4477 GRONO Krzysztof V-Max Adamów (POL) M40
1482. 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) M40
1483. 1105 GROSS Radosław Vege Runners (POL) M30
1484. 1946 GROSZYK Rafał Wołomin (POL) M40
1485. 3213 GRUDA Marlena Kraków (POL) K30
1486. 2887 GRUDNIEWSKA-MATYSIAK AGNIESZKA IŁŻA PĘDZI (POL) K40
1487. 4312 GRUDZIEŃ Dawid Pruszków (POL) M30
1488. 4994 GRUMBIANIN Paulina LOGWIN (POL) K40
1489. 6177 GRUNWALD KRZYSZTOF ŁOMIANKI (POL) M40
1490. 190 GRUZA Agnieszka Warszawa (POL) K40
1491. 1224 GRUZA Marek Bieganiepo40.pl (POL) M40
1492. 5740 GRYAZNOV Grigory Ryazan KLB (RUS) M40
1493. 4235 GRYBALOW Kasia Warszawa (POL) K40
1494. 3551 GRYBOŚ Piotr KOSZĘCIN (POL) M40
1495. 1639 GRYCIUK WALENTY NURZEC-STACJA (POL) M50
1496. 4943 GRYCZKO Marta Warszawa (POL) K18
1497. 2178 GRYGIEL Łukasz Warszawa (POL) M30
1498. 5782 GRYGIEL Mateusz Ruda śląska (POL) M18
1499. 3631 GRYGIERCZYK Anna Averbit (POL) K40
1500. 5980 GRYGLICKI Michał Warszawa (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23481989 s

Sponsor główny: