ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - meta
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . 13 14  15  16 17 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1401 11372 WIERZCHOWSKI Bartosz Strzegowo (POL) 1235 M (1235) 00:51:10 +21:40 00:47:39 09:52:22.53
1402 18225 ROWIŃSKI Andrzej Warszawa (POL) 1236 M (1236) 00:51:10 +21:40 00:47:39 09:52:22.64
1403 16547 SZEWCZYK Robert Mszczonów (POL) 1237 M (1237) 00:51:19 +21:49 00:47:39 09:52:31.30
1404 16625 JAKUBOWSKA Monika Warszawa (POL) 167 K (167) 00:51:25 +21:55 00:47:39 09:52:37.16
1405 11720 ROLNIK Adam Warszawa (POL) 1238 M (1238) 00:52:00 +22:30 00:47:39 09:53:12.77
1406 15062 WORSZTYNOWICZ Izabela Kuznia Triathlonu (POL) 168 K (168) 00:48:26 +18:56 00:47:40 09:49:38.85
1407 10322 MAŁYSZKO Mateusz Góra Kalwaria (POL) 1239 M (1239) 00:50:55 +21:25 00:47:40 09:52:07.40
1408 11511 LATUSZEK Sebastian Szczecin (POL) 1240 M (1240) 00:50:59 +21:29 00:47:40 09:52:11.95
1409 12743 MIELCZAREK KRZYSZTOF ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL) 1241 M (1241) 00:51:33 +22:03 00:47:40 09:52:45.95
1410 16395 JURKOWSKI Krzysztof Raszyn (POL) 1242 M (1242) 00:51:45 +22:15 00:47:40 09:52:57.02
1411 15702 PIESIO Sławomir Reducin (POL) 1243 M (1243) 00:51:50 +22:20 00:47:40 09:53:02.97
1412 18216 CZERKAWSKI Arkadiusz Łódź (POL) 1244 M (1244) 01:02:36 +33:06 00:47:40 10:03:48.31
1413 17030 ŁAPIŃSKI Tomasz Warszawa (POL) 1245 M (1245) 00:48:32 +19:02 00:47:41 09:49:44.54
1414 18128 GUMIŃSKI Bartłomiej Live Well at Citi (POL) 1246 M (1246) 00:51:00 +21:30 00:47:41 09:52:12.12
1415 17726 NOWAK Ewelina TriAmator Ewelina Nowak (POL) 169 K (169) 00:51:07 +21:37 00:47:41 09:52:19.71
1416 16332 ROWICKI Adam Warszawa (POL) 1247 M (1247) 00:51:18 +21:48 00:47:41 09:52:30.42
1417 17274 PANCER Michał Warszawa (POL) 1248 M (1248) 00:51:34 +22:04 00:47:41 09:52:46.25
1418 14391 FUS Paweł FUSGYM (POL) 1249 M (1249) 00:51:43 +22:13 00:47:41 09:52:55.40
1419 18196 ŁĘCKA Małgorzata Warszawa (POL) 170 K (170) 00:51:45 +22:15 00:47:42 09:52:57.82
1420 18485 JĘDRYKA Grzegorz Internetowa (POL) 1250 M (1250) 00:51:47 +22:17 00:47:42 09:52:59.78
1421 13755 GRATKOWSKI Bogumił GRATKOWSCY (POL) 1251 M (1251) 00:51:52 +22:22 00:47:42 09:53:04.41
1422 15542 BRALEWSKI Tomasz KB Wyszków (POL) 1252 M (1252) 00:48:08 +18:38 00:47:43 09:49:20.75
1423 12865 OLEKSIAK Iwona Victus Rębków (POL) 171 K (171) 00:48:37 +19:07 00:47:43 09:49:49.14
1424 10236 PROCHNO Piotr ANWIL TEAM (POL) 1253 M (1253) 00:51:14 +21:44 00:47:43 09:52:26.81
1425 13260 SKRZYNECKI Michał Warszawa (POL) 1254 M (1254) 00:51:15 +21:45 00:47:43 09:52:27.82
1426 13450 GÓRSKI bartosz TMT triathlon (POL) 1255 M (1255) 00:56:34 +27:04 00:47:43 09:57:46.32
1427 14997 PĘDZICH Bartłomiej KURPIE SZAFARCZYSKA (POL) 1256 M (1256) 00:57:02 +27:32 00:47:43 09:58:14.77
1428 16729 RUDNIKOWSKI Sebastian Bagno Runners (POL) 1257 M (1257) 00:50:56 +21:26 00:47:44 09:52:08.72
1429 13150 DULEWICZ Artur Stąporków (POL) 1258 M (1258) 00:51:37 +22:07 00:47:44 09:52:49.61
1430 12640 DANIK Piotr Warszawa (POL) 1259 M (1259) 00:51:48 +22:18 00:47:44 09:53:00.48
1431 13508 KUBAT Katarzyna Team ZabieganeDni (POL) 172 K (172) 00:51:02 +21:32 00:47:45 09:52:14.15
1432 15185 RAPINCZUK Jan BdsUOT Warszawa (POL) 1260 M (1260) 00:51:16 +21:46 00:47:45 09:52:28.16
1433 16909 STECKIEWICZ Paweł LEGIA FIGHT CLUB (POL) 1261 M (1261) 00:51:57 +22:27 00:47:45 09:53:09.88
1434 17181 SIĘDA Arkadiusz WTE I WEWTE (POL) 1262 M (1262) 00:48:31 +19:01 00:47:46 09:49:43.86
1435 17763 JAŁOCHA Monika Warszawa (POL) 173 K (173) 00:51:53 +22:23 00:47:46 09:53:05.61
1436 17919 CHRISTOPHE Davy Warszawa (FRA) 1263 M (1263) 00:54:44 +25:14 00:47:46 09:55:56.66
1437 18544 ADAMÓW Iwona Arkadiusz Gardzielewski Running Team (POL) 174 K (174) 00:51:42 +22:12 00:47:47 09:52:54.24
1438 15467 OSTROMECKA Anna URWIS BIEGA (POL) 175 K (175) 00:54:37 +25:07 00:47:47 09:55:49.85
1439 17180 ZIELINSKI Ksawery The British School. Warsaw (POL) 1264 M (1264) 00:54:57 +25:27 00:47:47 09:56:09.94
1440 13300 MARKOWICZ Renata Bartąg (POL) 176 K (176) 00:58:09 +28:39 00:47:47 09:59:21.73
1441 11901 ONUSZKIEWICZ Marek Warszawa (POL) 1265 M (1265) 01:03:37 +34:07 00:47:47 10:04:49.46
1442 16564 GACA ZDZISŁAW NIEZRZESZONY (POL) 1266 M (1266) 00:51:25 +21:55 00:47:48 09:52:37.60
1443 12148 SASIN Adam Warszawa (POL) 1267 M (1267) 00:51:31 +22:01 00:47:48 09:52:43.14
1444 15979 OSTROWSKI Dariusz Legionowo (POL) 1268 M (1268) 00:51:44 +22:14 00:47:48 09:52:56.66
1445 16508 GABRYŚ Krzysztof Idea Bank (POL) 1269 M (1269) 00:54:45 +25:15 00:47:48 09:55:57.74
1446 15853 GORLASZYŃSKI Paweł Piła (POL) 1270 M (1270) 01:02:23 +32:53 00:47:48 10:03:35.79
1447 18258 PIOTROWSKI Rafał Dwikozy (POL) 1271 M (1271) 00:48:10 +18:40 00:47:49 09:49:22.11
1448 13579 SAGANEK Michał Dso.pl Ciechanów (POL) 1272 M (1272) 00:51:49 +22:19 00:47:49 09:53:01.13
1449 15531 WIELICZKO Igor Warszawa (POL) 1273 M (1273) 00:54:54 +25:24 00:47:49 09:56:06.96
1450 13920 FRANCISZKOWICZ Wojciech Akademia Sportu Medyk (POL) 1274 M (1274) 00:51:03 +21:33 00:47:50 09:52:15.83
1451 17780 KOWALSKA Julia Aktywni Kamieńsk (POL) 177 K (177) 00:51:14 +21:44 00:47:50 09:52:26.80
1452 13494 DOMAŃSKI Mieczysław EDC Runners (POL) 1275 M (1275) 00:51:59 +22:29 00:47:50 09:53:11.82
1453 19481 BIAŁOKOS Kamil LIVE WELL AT CITI (POL) 1276 M (1276) 00:54:59 +25:29 00:47:50 09:56:11.50
1454 13839 SASIN Marlena Bractwo Biegowe BGK (POL) 178 K (178) 00:51:04 +21:34 00:47:51 09:52:16.50
1455 16821 PROKOPIUK GRZEGORZ szwagry dwa (POL) 1277 M (1277) 00:51:13 +21:43 00:47:51 09:52:25.84
1456 16605 TYMIŃSKI Ireneusz EMOTIS.pl (POL) 1278 M (1278) 00:51:52 +22:22 00:47:51 09:53:04.84
1457 11716 ŁODZIŃSKI Michał Piaseczno (POL) 1279 M (1279) 00:58:51 +29:21 00:47:51 10:00:03.89
1458 15759 KAWECKI Jakub Dzierżoniów (POL) 1280 M (1280) 00:51:30 +22:00 00:47:52 09:52:42.18
1459 13563 MACKIEWICZ Wojciech Team 40+ (POL) 1281 M (1281) 00:51:09 +21:39 00:47:53 09:52:21.79
1460 15862 ZBIEĆ Dariusz DARFIK Team (POL) 1282 M (1282) 00:51:24 +21:54 00:47:53 09:52:36.44
1461 16509 SZMAJDZINSKI Robert Warszawa (POL) 1283 M (1283) 00:51:39 +22:09 00:47:53 09:52:51.77
1462 14859 RYKOWSKI Paweł Barczewo (POL) 1284 M (1284) 00:52:29 +22:59 00:47:53 09:53:41.03
1463 17674 MAŁASZCZUK Piotr Grodzisk Mazowiecki (POL) 1285 M (1285) 00:51:40 +22:10 00:47:54 09:52:52.59
1464 17322 KONIKIEWICZ Adam Za linią mety (POL) 1286 M (1286) 00:54:38 +25:08 00:47:54 09:55:50.32
1465 14363 OŁOWSKI Igor Warszawa (POL) 1287 M (1287) 00:58:43 +29:13 00:47:54 09:59:55.44
1466 18146 KARCZEWSKI WIKTOR Markowi Biegacze (POL) 1288 M (1288) 00:48:38 +19:08 00:47:55 09:49:50.18
1467 11363 ARTYSZUK Mirosław Warszawa (POL) 1289 M (1289) 00:51:25 +21:55 00:47:55 09:52:37.29
1468 16412 PAWELEC Paweł Warszawa (POL) 1290 M (1290) 01:02:30 +33:00 00:47:55 10:03:42.05
1469 19234 ŁUKASIK Paweł (POL) 1291 M (1291) 00:56:05 +26:35 00:47:56 09:57:17.58
1470 17754 KUCHARSKI Marek Warszawa (POL) 1292 M (1292) 00:48:47 +19:17 00:47:57 09:49:59.19
1471 15084 ANUSIEWICZ Przemysław czwórka.siedlce.pl (POL) 1293 M (1293) 00:51:37 +22:07 00:47:57 09:52:49.04
1472 16980 URAMOWSKI Pawel Warszawa (POL) 1294 M (1294) 00:56:00 +26:30 00:47:57 09:57:12.32
1473 12589 SYGULA Joanna CocoBongoPinkTeam (POL) 179 K (179) 01:02:13 +32:43 00:47:57 10:03:25.23
1474 14720 KUSION Anna Aktywna Pleśna (POL) 180 K (180) 00:51:21 +21:51 00:47:58 09:52:33.38
1475 13211 BARWICKI Marcin Warszawa (POL) 1295 M (1295) 00:55:40 +26:10 00:47:58 09:56:52.64
1476 16341 LEWCZUK Wioleta Warszawa (POL) 181 K (181) 00:59:49 +30:19 00:47:58 10:01:01.80
1477 15011 PODKAŃSKI Paweł Warszawa (POL) 1296 M (1296) 00:51:32 +22:02 00:47:59 09:52:44.44
1478 13196 FALBA Zbigniew WARSZAWA (POL) 1297 M (1297) 00:52:10 +22:40 00:47:59 09:53:22.13
1479 14042 IWANOWSKI Piotr Złodzieje Zapalniczek (POL) 1298 M (1298) 00:52:27 +22:57 00:47:59 09:53:39.98
1480 14897 ŁUKASZEWICZ Artur Warszawa (POL) 1299 M (1299) 00:52:30 +23:00 00:47:59 09:53:42.57
1481 13161 BARTEL Robert Stare Babice Biegają (POL) 1300 M (1300) 00:55:10 +25:40 00:47:59 09:56:22.17
1482 14853 WIECHA Marcin Zielonki Parcela (POL) 1301 M (1301) 00:51:26 +21:56 00:48:00 09:52:38.19
1483 12782 KWIATKOWSKA Bożena Bydgoszcz (POL) 182 K (182) 00:51:54 +22:24 00:48:00 09:53:06.44
1484 13102 GRZELEC Bartłomiej Skierniewice (POL) 1302 M (1302) 00:52:14 +22:44 00:48:00 09:53:26.01
1485 19175 BANASZCZYK Szymon (POL) 1303 M (1303) 00:56:10 +26:40 00:48:00 09:57:22.84
1486 14844 PANKOWSKI ZBIGNIEW PŁOCK (POL) 1304 M (1304) 00:51:28 +21:58 00:48:01 09:52:40.78
1487 16396 ŻEGLEŃ Bartosz ZEGLENIE (POL) 1305 M (1305) 00:51:55 +22:25 00:48:01 09:53:07.87
1488 13170 MACIEJEWSKI Łukasz Lipsko (POL) 1306 M (1306) 00:55:12 +25:42 00:48:01 09:56:24.00
1489 15720 POLIŃSKI PIOTR KS NEONET (POL) 1307 M (1307) 00:57:12 +27:42 00:48:01 09:58:24.59
1490 13851 SMYL Jacek Warszawa (POL) 1308 M (1308) 00:58:39 +29:09 00:48:01 09:59:51.23
1491 15566 HAJDUK Tomek Yulo Run Team Siedlce (POL) 1309 M (1309) 01:04:25 +34:55 00:48:01 10:05:37.06
1492 18556 SKOŁOŻYŃSKI Paweł Legnica (POL) 1310 M (1310) 00:48:41 +19:11 00:48:02 09:49:53.05
1493 16185 KOZŁOWSKI DARIUSZ MOTO-RAJ SPORT (POL) 1311 M (1311) 00:51:13 +21:43 00:48:02 09:52:25.50
1494 15421 KAIM Łukasz Zajezierze (POL) 1312 M (1312) 00:51:17 +21:47 00:48:02 09:52:29.23
1495 10833 WÓJCIK Rafał (POL) 1313 M (1313) 00:55:27 +25:57 00:48:02 09:56:39.09
1496 18347 KORZENIEWSKI Mateusz Pruszków (POL) 1314 M (1314) 00:55:27 +25:57 00:48:02 09:56:39.96
1497 13273 WUJCIKOWSKI Michał Płock Biega No Age Limit (POL) 1315 M (1315) 01:02:12 +32:42 00:48:02 10:03:24.28
1498 15886 SZCZYKUTOWICZ Maciej Plexiland (POL) 1316 M (1316) 00:55:50 +26:20 00:48:03 09:57:02.25
1499 14021 JERZMANOWSKI Łukasz ŁÓDŹ (POL) 1317 M (1317) 00:55:54 +26:24 00:48:03 09:57:06.22
1500 11037 OLEKSA Agnieszka Wrocław (POL) 183 K (183) 00:51:25 +21:55 00:48:04 09:52:37.83
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.46770811 s

Sponsor główny: