ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 25 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . 13 14  15  16 17 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1401 1067 BĄK Oskar DRUŻYNA SZPIKU/K(r)OPKA TEAM (POL) 1319 M18 (157) 02:05:13 +48:54 02:03:06 11:05:13.71
1402 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 83 K18 (22) 02:05:14 +48:55 02:04:01 11:05:14.10
1403 5417 SOLAREK Piotr Tuszyn (POL) 1320 M50 (116) 02:05:14 +48:55 02:03:42 11:05:14.96
1404 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) 84 K30 (31) 02:05:15 +48:56 02:04:01 11:05:15.04
1405 4448 SZABLA Marcin Saint-Gobain SQUAD (POL) 1321 M40 (543) 02:05:15 +48:56 02:04:11 11:05:15.45
1406 3354 GOZDALSKI Adam Warszawa (POL) 1322 M30 (497) 02:05:15 +48:56 02:03:43 11:05:15.67
1407 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) 85 K40 (28) 02:05:15 +48:56 02:04:01 11:05:15.94
1408 6212 MATERA Rafał Żabia Wola (POL) 1323 M40 (497) 02:05:16 +48:57 02:03:34 11:05:16.15
1409 4713 SKRZYPCZAK Barbara Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 86 K30 (30) 02:05:17 +48:58 02:03:45 11:05:17.14
1410 5305 SKUPIEŃ Piotr Jabil Kwidzyn (POL) 1324 M40 (524) 02:05:17 +48:58 02:03:47 11:05:17.22
1411 3684 DUDEK Maciej Piaseczno (POL) 1325 M30 (511) 02:05:17 +48:58 02:03:59 11:05:17.86
1412 6057 POLAK Artur Warszawa (POL) 1326 M40 (516) 02:05:18 +48:59 02:03:41 11:05:18.41
1413 1351 BUDZYŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1327 M30 (483) 02:05:18 +48:59 02:03:36 11:05:18.92
1414 3834 KRÓL Adrian Warszawa (POL) 1328 M18 (153) 02:05:19 +49:00 02:02:55 11:05:19.76
1415 4873 KRZYŻOWSKI Maciej Tychy (POL) 1329 M30 (509) 02:05:20 +49:01 02:03:57 11:05:20.35
1416 5097 CHODAKIEWICZ Dawid Złoczew (POL) 1330 M30 (515) 02:05:20 +49:01 02:04:14 11:05:20.61
1417 2613 KAŹMIERCZAK Robert Bravehearts Legionowo (POL) 1331 M40 (527) 02:05:20 +49:01 02:03:49 11:05:20.94
1418 3062 PIETRASZEWSKI Grzegorz Płock (POL) 1332 M30 (510) 02:05:21 +49:02 02:03:58 11:05:21.19
1419 1308 OCZKOWSKI Mateusz Grupa biegowa CHTMO (POL) 1333 M40 (472) 02:05:22 +49:03 02:03:16 11:05:22.58
1420 1332 JĘDRKOWIAK Andrzej Run Wisznia Run (POL) 1334 M30 (508) 02:05:22 +49:03 02:03:56 11:05:22.73
1421 2393 CHODKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1335 M30 (502) 02:05:22 +49:03 02:03:46 11:05:22.76
1422 4997 IVASHCHUK Petro Lviv (UKR) 1336 M30 (543) 02:05:23 +49:04 02:05:10 11:05:23.40
1423 2484 ZALEWSKI Krzysiek Warszawa (POL) 1337 M40 (540) 02:05:23 +49:04 02:04:04 11:05:23.64
1424 5725 BUBROWIECKI Błażej Warszawa (POL) 1338 M30 (431) 02:05:24 +49:05 02:02:17 11:05:24.70
1425 6225 BONIECKI Piotr SILVINI-MEANDER (POL) 1339 M40 (533) 02:05:25 +49:06 02:03:59 11:05:25.03
1426 3182 ZACHARIA Stavros Dromea (CYP) 1340 M30 (544) 02:05:26 +49:07 02:05:13 11:05:26.86
1427 3708 ORYSZCZAK Bartłomiej MTB ROZTOCZE (POL) 1341 M30 (482) 02:05:27 +49:08 02:03:36 11:05:27.25
1428 3317 SAJNUG Rafał Remebrtówteam (POL) 1342 M30 (514) 02:05:28 +49:09 02:04:08 11:05:28.42
1429 3536 PIWOWARCZYK Marek WAŁBRZYCH (POL) 1343 M40 (558) 02:05:29 +49:10 02:04:28 11:05:29.76
1430 4906 BIELECKI Henryk GKS DĄBRÓWKA (POL) 1344 M40 (407) 02:05:31 +49:12 02:01:18 11:05:31.63
1431 1316 KOWALCZYK Robert Międzyborska Grupa Biegowa (POL) 1345 M40 (532) 02:05:31 +49:12 02:03:55 11:05:31.63
1432 5434 LEWANDOWSKI Miłosz Emmanuel Przygotowanie Motoryczne (POL) 1346 M18 (175) 02:05:31 +49:12 02:04:47 11:05:31.92
1433 2820 NTOUSKOS DIMITRIOS ATHENS (GRE) 1347 M50 (118) 02:05:33 +49:14 02:04:15 11:05:33.15
1434 2866 TOURLAKIS DIMITRIS Rea maternity runners team (GRE) 1348 M40 (549) 02:05:33 +49:14 02:04:14 11:05:33.39
1435 2397 CZERWIŃSKI Sebastian Świdnik (POL) 1349 M40 (529) 02:05:33 +49:14 02:03:52 11:05:33.77
1436 2061 DAWIDZIAK Arkadiusz Oleśnica (POL) 1350 M30 (454) 02:05:35 +49:16 02:03:00 11:05:35.31
1437 4639 STĘPNIEWSKI Dariusz ciechanów (POL) 1351 M50 (122) 02:05:36 +49:17 02:04:44 11:05:36.00
1438 5369 KAMIŃSKA Agata Parkrun Szczecin (POL) 87 K30 (32) 02:05:36 +49:17 02:04:11 11:05:36.51
1439 3412 KURZAWA Sławomir T-Mobile Sport Team (POL) 1352 M50 (123) 02:05:38 +49:19 02:04:45 11:05:38.63
1440 3055 KNYCHAS Darek PZU Sport Team (POL) 1353 M40 (541) 02:05:38 +49:19 02:04:04 11:05:38.75
1441 2803 CHYLAK Wojtek WIELISZEW HERON TEAM (POL) 1354 M50 (125) 02:05:40 +49:21 02:05:17 11:05:40.88
1442 4280 TUZIMEK Rafał Team Zalesice (POL) 1355 M50 (126) 02:05:41 +49:22 02:05:18 11:05:41.86
1443 2166 KASPRZAK Dawid Boczków (POL) 1356 M18 (150) 02:05:42 +49:23 02:02:47 11:05:42.48
1444 5014 SKALOUSKI Artsem run4fun.by (BLR) 1357 M30 (461) 02:05:42 +49:23 02:03:05 11:05:42.70
1445 4832 LEWANDOWSKI Robert Biegam z Radości (POL) 1358 M40 (550) 02:05:42 +49:23 02:04:17 11:05:42.70
1446 1930 RATAJCZAK Marcin Kotlin (POL) 1359 M30 (490) 02:05:44 +49:25 02:03:41 11:05:44.08
1447 3185 TRACZYK MARIUSZ WKZ KOZIENICE - BBL (POL) 1360 M40 (545) 02:05:45 +49:26 02:04:13 11:05:45.23
1448 1285 OCHOCKI Paweł WUJEK BIEGA (POL) 1361 M40 (557) 02:05:45 +49:26 02:04:28 11:05:45.27
1449 4073 JAWORSKI Bartosz Lisewo (POL) 1362 M40 (530) 02:05:45 +49:26 02:03:54 11:05:45.42
1450 3790 DZIUBIŃSKI Michał Family Extreme (POL) 1363 M30 (519) 02:05:45 +49:26 02:04:24 11:05:45.62
1451 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 88 K30 (33) 02:05:46 +49:27 02:04:14 11:05:46.06
1452 3023 ZYSKOWSKI Piotr Lonesome Rider (POL) 1364 M40 (556) 02:05:46 +49:27 02:04:28 11:05:46.23
1453 5501 CIEŚLA Wojciech FizjoRunService (POL) 1365 M40 (525) 02:05:47 +49:28 02:03:49 11:05:47.23
1454 3909 ŚWIERCZ JACEK BYLEDOBIEC ANIN (POL) 1366 M50 (113) 02:05:47 +49:28 02:03:36 11:05:47.31
1455 1687 KAŹMIERCZYK Marek Leśnica (POL) 1367 M18 (164) 02:05:47 +49:28 02:03:19 11:05:47.60
1456 1003 MILCZAREK Dawid Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów (POL) 1368 M30 (538) 02:05:48 +49:29 02:04:55 11:05:48.65
1457 1007 OZGA Rafał POZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓW (POL) 1369 M30 (540) 02:05:50 +49:31 02:04:57 11:05:50.19
1458 3189 ZIELONKA Wiesław PACCOR-POLSKA (POL) 1370 M50 (119) 02:05:51 +49:32 02:04:21 11:05:51.39
1459 3493 JAWORSKI Krzysztof Słupsk (POL) 1371 M30 (507) 02:05:51 +49:32 02:03:50 11:05:51.99
1460 2701 GURBAN PRZEMYSŁAW WARSZAWA (POL) 1372 M40 (537) 02:05:52 +49:33 02:04:00 11:05:52.76
1461 3018 KACZMAREK Mirosław Śrem (POL) 1373 M18 (156) 02:05:53 +49:34 02:03:06 11:05:53.48
1462 5385 JANKIEWICZ Ryszard Skierniewickie Poranki Biegowe (POL) 1374 M40 (564) 02:05:56 +49:37 02:04:36 11:05:56.34
1463 6090 FALKOWSKI Łukasz Warszawa (POL) 1375 M30 (491) 02:05:56 +49:37 02:03:41 11:05:56.51
1464 6181 MCGUIRE Conall Sowia Wola (POL) 1376 M40 (546) 02:05:57 +49:38 02:04:14 11:05:57.06
1465 1138 BLICHARZ Marcin Warszawa (POL) 1377 M30 (527) 02:05:58 +49:39 02:04:40 11:05:58.75
1466 1787 TESSERIS DIMITRIOS ATHENS (POL) 1378 M50 (121) 02:05:58 +49:39 02:04:27 11:05:58.84
1467 3321 SUCHANEK Adam CzechTrade (CZE) 1379 M40 (547) 02:06:01 +49:42 02:04:14 11:06:01.07
1468 1742 MEARDON Gareth Paul Popham Running Club (GBR) 1380 M30 (459) 02:06:05 +49:46 02:03:04 11:06:05.78
1469 5409 RANISZEWSKI Przemysław Team Karaś Elbląg (POL) 1381 M30 (548) 02:06:06 +49:47 02:05:17 11:06:06.72
1470 3047 KUREK Michał Kraków (POL) 1382 M30 (523) 02:06:06 +49:47 02:04:34 11:06:06.79
1471 2265 GAJC Michał Gajcu Team (POL) 1383 M18 (172) 02:06:07 +49:48 02:04:44 11:06:07.80
1472 4065 BARTNICKI Wojciech TeamKaraś-Elbląg (POL) 1384 M50 (127) 02:06:07 +49:48 02:05:18 11:06:07.93
1473 1429 KRASKA Tomasz BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ (POL) 1385 M50 (129) 02:06:09 +49:50 02:05:27 11:06:09.01
1474 4408 SITEK Daniel Gdańsk (POL) 1386 M30 (535) 02:06:10 +49:51 02:04:47 11:06:10.49
1475 1072 BIŁOGAN Łukasz Cała Oleśnica Biega (POL) 1387 M30 (522) 02:06:11 +49:52 02:04:34 11:06:11.19
1476 6299 CARRILLO LEON Jose Accenture (POL) 1388 M30 (526) 02:06:11 +49:52 02:04:40 11:06:11.56
1477 3212 RYBOŁOWICZ Radosław 3T (POL) 1389 M30 (505) 02:06:11 +49:52 02:03:48 11:06:11.68
1478 1348 POGORZELSKI Krzysztof Kanciapa On Tour (POL) 1390 M30 (536) 02:06:11 +49:52 02:04:49 11:06:11.87
1479 2481 SKOMRA KRZYSZTOF T-MOBILE SPORT TEAM (POL) 1391 M40 (565) 02:06:13 +49:54 02:04:49 11:06:13.12
1480 2223 KARPINA jacek KS GRYF Kietrz (POL) 1392 M40 (560) 02:06:13 +49:54 02:04:31 11:06:13.74
1481 5442 ZAGORSKI Paweł KB Branice (POL) 1393 M40 (561) 02:06:13 +49:54 02:04:32 11:06:13.77
1482 5515 WĄSIKOWSKI Waldemar Warszawa (POL) 1394 M40 (464) 02:06:15 +49:56 02:03:02 11:06:15.47
1483 2340 TAUZ Andrzej Warszawa (POL) 1395 M40 (551) 02:06:15 +49:56 02:04:21 11:06:15.77
1484 5579 GRYSZKO Artur Warszawa (POL) 1396 M40 (552) 02:06:16 +49:57 02:04:23 11:06:16.05
1485 3838 ZAWADZKI Piotr Rykowisko (POL) 1397 M30 (552) 02:06:16 +49:57 02:05:27 11:06:16.54
1486 2731 SOBIECH Marcin truchtacz.pl (POL) 1398 M30 (516) 02:06:16 +49:57 02:04:18 11:06:16.79
1487 3743 ZUBALA Rafał Józefosław (POL) 1399 M30 (531) 02:06:17 +49:58 02:04:43 11:06:17.78
1488 1244 BARTKOWIAK Rafał Bydgoszcz (POL) 1400 M40 (571) 02:06:20 +50:01 02:05:09 11:06:20.32
1489 5869 STRZELCZYK STANISŁAW KŁOBUCK (POL) 1401 M50 (120) 02:06:20 +50:01 02:04:25 11:06:20.59
1490 2359 CETLIN Maciej SBRT Warszawa (POL) 1402 M40 (554) 02:06:21 +50:02 02:04:26 11:06:21.26
1491 2730 CHMIELEWSKI Bartosz Rypin (POL) 1403 M30 (521) 02:06:21 +50:02 02:04:33 11:06:21.65
1492 6691 SMYK Kamil Żórawski Team (POL) 1404 M30 (518) 02:06:22 +50:03 02:04:23 11:06:22.63
1493 4664 OGONOWSKI Łukasz Klub Biegacza T2/4 (POL) 1405 M18 (178) 02:06:22 +50:03 02:05:01 11:06:22.74
1494 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 89 K30 (36) 02:06:23 +50:04 02:04:58 11:06:23.32
1495 1788 NECHYPORUK Ihor - (UKR) 1406 M30 (563) 02:06:25 +50:06 02:06:02 11:06:25.08
1496 5267 CZARNIK Jędrzej Tarnów (POL) 1407 M18 (152) 02:06:25 +50:06 02:02:50 11:06:25.81
1497 1949 SYGOCKI Konrad Modlińska (POL) 1408 M40 (534) 02:06:28 +50:09 02:03:59 11:06:28.24
1498 3281 ZIELONKA Andrzej Niezszony (POL) 1409 M50 (128) 02:06:28 +50:09 02:05:24 11:06:28.77
1499 1143 MCALPIN Richard Ballydrain Harriers (GBR) 1410 M30 (537) 02:06:29 +50:10 02:04:50 11:06:29.78
1500 6276 SZARMACH Łukasz Gdynia (POL) 1411 M30 (525) 02:06:30 +50:11 02:04:38 11:06:30.79
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.46161509 s

Sponsor główny: