ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . 14 15  16  17 18 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1501. 4678 GRYGORUK Marek Vege Runners (POL) M40
1502. 5331 GRYNIEWICZ Borys Warszawa (POL) M30
1503. 5579 GRYSZKO Artur Warszawa (POL) M40
1504. 4445 GRYZ Bartosz Zawiercie (POL) M30
1505. 6453 GRYZ Jacek Bravehearts Legionowo (POL) M40
1506. 2877 GRZĄDZIEL Paweł Warszawa (POL) M50
1507. 4907 GRZEBYK Sławomir Lubenia (POL) M30
1508. 1270 GRZECHNIK RENATA BEZ KLUBU (POL) K40
1509. 4717 GRZĘDA Jarosław Mała Wieś (POL) M18
1510. 3021 GRZĘDA Krzysztof M.I.L.A. (POL) M50
1511. 6767 GRZEGORCZYK Maciej SPARTANIE DZIECIOM (POL) M40
1512. 2507 GRZEGORCZYK Marcin Joachim TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO (POL) M18
1513. 4527 GRZEGOREK Jerzy Trzebnica (POL) M60
1514. 3656 GRZEGOREK Paweł Kingrunner (POL) M40
1515. 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) M30
1516. 4447 GRZEGRZÓŁKA Jolanta Otwock (POL) K18
1517. 5577 GRZELAK Daniel Maraton Leszno (POL) M40
1518. 5576 GRZELAK Justyna Maraton Leszno (POL) K40
1519. 3393 GRZELAK karina Rozbiegany Koszalin (POL) K40
1520. 4971 GRZELAK Martyna Artbix (POL) K18
1521. 5168 GRZELAK Paweł Warszawa (POL) M30
1522. 197 GRZELAK Stanisław Active Runners Płock (POL) M40
1523. 3641 GRZELAK tomasz puławy (POL) M50
1524. 5451 GRZESIAK Karol RADIX-BIS (POL) M18
1525. 2744 GRZESIK Eugeniusz TKKF Koszalin (POL) M50
1526. 2830 GRZESIK Marcin Grupa Biegowa CHTMO (POL) M40
1527. 1022 GRZESIUK Michał Łęczna Biega (POL) P M40
1528. 6713 GRZESZUK Konrad (POL) M30
1529. 855 GRZONKA Jakub Lubliniec (POL) M30
1530. 3683 GRZYBAŁA Andrzej KR-B Eko Łomża (POL) M60
1531. 1097 GRZYBOWSKI Łukasz Łódź (POL) M40
1532. 2319 GRZYMAŁA Grzegorz Warszawa (POL) M30
1533. 4262 GRZYMAŁA Sebastian Klub Biegacza RtvEuroAgd (POL) M30
1534. 6120 GRZYWACZ Adrian Wolin (POL) M18
1535. 2867 GRZYWACZ Krzysztof Roche Runners (POL) M40
1536. 4204 GRZYWACZ Marcin JohnnieRunnerTeam (POL) M40
1537. 3404 GRZYWIŃSKI Krystian Rumia (POL) M18
1538. 5312 GRZYWKA Kamil Warszawa (POL) M30
1539. 4762 GUDALEWSKI TOMASZ BIAŁYSTOK (POL) M50
1540. 6627 GUDOWSKI Krystian GOODRUN (POL) M30
1541. 4506 GUMULINSKI Jakub IGT (POL) M30
1542. 2701 GURBAN PRZEMYSŁAW WARSZAWA (POL) M40
1543. 1654 GURGON Arkadiusz Zabiegany Wołomin (POL) M30
1544. 1665 GURGUL Ryszard Świdnicka Grupa Biegowa (POL) M60
1545. 6208 GUSTOWSKI Antoni Warszawa (POL) M18
1546. 6687 GUTKOWSKI Jakub (POL) M30
1547. 1515 GUTKOWSKI Wojciech Biegam Sobie SZYDŁOWIEC (POL) M40
1548. 2414 GUTT Marlena Gorzów Wielkopolski (POL) K40
1549. 5767 GUZIAK PRZEMYSŁAW WARSZAWA (POL) M40
1550. 6553 GUZIK Łukasz Go Aptiv! (POL) M30
1551. 6030 GUZIKOWSKA kamila klub wysokogórski w olsztynie (POL) K30
1552. 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) M40
1553. 4409 GWIAZDOWSKI Wiktor Biegnij Zosia. biegnij (POL) M30
1554. 3142 GWÓŹDŹ Piotr Tworogowska dycha po trowie (POL) M40
1555. 5849 HABROWSKI Łukasz Klub Wojtka (POL) M18
1556. 3760 HACZYK Jarosław MUAY RUNNING TEAM (POL) M50
1557. 1719 HADZIK Rafal Gliwice (POL) M30
1558. 3193 HAJDA Marek Ptakowice (POL) M50
1559. 2088 HAJDUK MIECZYSŁAW ANGELA (POL) M40
1560. 4287 HAJDUK Rafal Warszawa (POL) M40
1561. 2796 HAJNAL Laszlo FRONTEX (HUN) M40
1562. 1107 HAŁACZKIEWICZ Sylwia Bełchatów (POL) K30
1563. 5062 HALCZOK Dariusz Dariusz Halczok Finanse z ludzką twarzą (POL) M30
1564. 2018 HALCZOK Janusz Miechowicka Grupa Biegowa (POL) M30
1565. 5262 HALIŻAK Norbert Wieluń Biega (POL) M40
1566. 2519 HAMADEJ Radovan Gladiator Michalovce (SVK) M40
1567. 1885 HAŃCZYK Rafał Nisko (POL) M30
1568. 3736 HARA Dominika Warszawa (POL) K18
1569. 2347 HARASIMOWICZ wojciech warszawa (POL) M30
1570. 2016 HARATYK Gabriela Jastrzębie-Zdrój (POL) K30
1571. 2015 HARATYK Grzegorz Klub Biegacza Fartlek (POL) M30
1572. 5142 HARTMAN PATRYCJUSZ Dystans cLubomia (POL) M30
1573. 4062 HASS Michał os.B.Chrobrego (POL) M40
1574. 5075 HELAK Krzysztof Trzcianka (POL) M18
1575. 6110 HELENIAK Grzegorz Olsztyn (POL) M30
1576. 4070 HELETA Ruslan MK Kharkiv (UKR) M18
1577. 4083 HELETA Svitlana MK Kharkiv (UKR) K50
1578. 2425 HERBA Grzegorz KS GRYF KIETRZ (POL) M40
1579. 1824 HERCOG Jarek Makabi Warszawa (POL) M40
1580. 3382 HERMANN Tomasz Są wolniejsi THN Rodo Bhp (POL) M40
1581. 2591 HERNACKI Artur Kozienice (POL) M40
1582. 5742 HERVAS Sebastian Triburones Ecuador (ECU) M18
1583. 6280 HETEL Adam Bydgoszcz (POL) M30
1584. 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) M30
1585. 3685 HETMAŃCZYK Ireneusz FAST FOOT OPOLE (POL) M50
1586. 5378 HETZEL David KRAKOW (POL) M40
1587. 2466 HICZEWSKI Michał M.I.L.A (POL) M30
1588. 3358 HILDEBRAND Marcin Biegam na Tarchominie (POL) M30
1589. 1551 HINTZ Tomasz Piaseczno Running (POL) M40
1590. 4230 HOFFMAN Sebastian Warszawa (POL) M40
1591. 1864 HOFMAŃSKI Rafał Kotlin (POL) M30
1592. 3067 HOGENDORF Karolina Gdynia (POL) K30
1593. 6060 HOJDA Marek Marek Hojda (POL) M50
1594. 1582 HOŁDA Mirosław Habasit Polska Sport Team (POL) M50
1595. 4556 HOLDCRAFT Nicholas Wysoka (POL) M40
1596. 1857 HOLEC Witold Bydgoszcz (POL) M30
1597. 2997 HOŁOTA Adrian Kielce (POL) M30
1598. 3149 HOŁOWACZ Robert Ludwinowo Zegrzyńskie (POL) M40
1599. 6271 HOŁUB Andrzej Accenture (POL) M30
1600. 181 HOŁUBOWSKI Łukasz Orlen (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25261092 s

Sponsor główny: