ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
14
15
16
17
18
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1501.
5972
MAKOWCZENKO Mariusz
Klub Biegacza T 2/4 (POL)
M18
1502.
6007
SOKÓLSKI Marcin
Crossfit Ursynów (POL)
M18
1503.
6028
SOBIECH Paweł
crossfit ursynów (POL)
M18
1504.
6036
BRONICKI Adam
Alior Running Team (POL)
M18
1505.
6041
ŁUSZCZ Paweł
EBS (POL)
M18
1506.
6049
PAWLIK Marcin
Kielce (POL)
M18
1507.
6053
SZARSKI Jacek
Wrocław (POL)
M18
1508.
6055
KLIMKOWSKI Karol
Piaseczno (POL)
M18
1509.
6070
GOS Maciej
Grabina (POL)
M18
1510.
6093
PRATKOWIECKI Wojciech
Opera Software (POL)
M18
1511.
6094
WOJTALIK Oskar
Warszawa (POL)
M18
1512.
6116
SZTUCZKA Marcin
Lipno (POL)
M18
1513.
6120
GRZYWACZ Adrian
Wolin (POL)
M18
1514.
6129
KRITSAK Sviatoslav
Ternopil Running Club (UKR)
M18
1515.
6133
CHMIEL Kamil
Warszawa (POL)
M18
1516.
6141
KLIPOW Zbigniew
Poznań (POL)
M18
1517.
6144
BIAŁAS Robert
Kraków (POL)
M18
1518.
6147
CIMASZKIEWAICZ Michał
Sopot (POL)
M18
1519.
6149
NOWAK Daniel
Oświęcim (POL)
M18
1520.
6150
MORALES RUIZ Alberto
Jaén (ESP)
M18
1521.
6154
KRUSZEWSKI Wojciech
ziomeczek (POL)
M18
1522.
6167
GŁOWACKI Mateusz
Akademia Wojsk Lądowych (POL)
M18
1523.
6168
HOTNOG Ciprian
Invictus Romania (ROU)
M18
1524.
6176
SZCZERBA Ryszard
Warszawa (POL)
M18
1525.
6180
ADAMSKI Przemek
Active Runners Plock (POL)
M18
1526.
6182
SZCZYGIEŁ Michał
Gorzyce (POL)
M18
1527.
6192
MIRON MARIUS
Akademia Sztuki Wojennej (POL)
M18
1528.
6195
ŁASSA Rafał
SBRT Running Team Bydgoszcz (POL)
M18
1529.
6200
GIERES Jakub
PTT DELTA (POL)
M18
1530.
6208
GUSTOWSKI Antoni
Warszawa (POL)
M18
1531.
6215
RICHTER Leonard
Gdansk (GER)
M18
1532.
6218
MUZYK Patryk
Saucony Freedom Team (POL)
M18
1533.
6219
SZYSZKA Łukasz
DRUŻYNA TVN (POL)
M18
1534.
6239
KACZMAREK Fryderyk
Dąbrowski Team/WNPiD UAM (POL)
M18
1535.
6255
POŁEĆ Dariusz
Warszawa (POL)
M18
1536.
6353
SZTUCZKA Marcin
Lipno (POL)
M18
1537.
6385
DMYTRIV Leonard
Ternopil Running Club (UKR)
M18
1538.
6396
SKWAREK Piotr
Czechowice-Dziedzice (POL)
M18
1539.
6399
POZNAŃSKI Szymon
EduTeam (POL)
M18
1540.
6408
NOWAK Michał
Bolid Team Spark (POL)
M18
1541.
6421
NAPIERAŁA Mikołaj
Bydgoszcz (POL)
M18
1542.
6429
TYC Aleksander
Płock (POL)
M18
1543.
6432
NOWOWIEJSKI Rafał
Warszawa (POL)
M18
1544.
6436
SZADKOWSKI Szymon
Pruszkow (POL)
M18
1545.
6437
ŁABĘDŹ Artur
ITMBW Kraków (POL)
M18
1546.
6439
JAROŃ Andrzej
Olsztyn (POL)
M18
1547.
6458
SZYMAŃSKI Piotr
Gdańsk (POL)
M18
1548.
6463
JANKOWSKI Kamil
Kraków (POL)
M18
1549.
6466
WAWRZYNIAK Damian
Accenture (POL)
M18
1550.
6470
BELKA Rafał
Warszawa (POL)
M18
1551.
6473
BOSS Oskar
Nationale-Nederlanden Running Team (POL)
M18
1552.
6482
BARTOLONI Giulio
Warszawa (POL)
M18
1553.
6488
CYWIŃSKI JAKUB
MIEŃ LIPNO (POL)
M18
1554.
6491
DYWAN Marek
Kraków (POL)
M18
1555.
6500
WEREDA Marcin
Oleśnica (POL)
M18
1556.
6502
PAJĄK Rafał
Skierniewice (POL)
M18
1557.
6521
ROBAK Wojciech
PKP SKM Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o. o. (POL)
M18
1558.
6526
SYGULSKI Jakub
PATO DLA BEJBIKA (POL)
M18
1559.
6539
KOWALCZYK Dawid
Krasocin (POL)
M18
1560.
6541
WACHNICKI Zbigniew
Gorzno (POL)
M18
1561.
6544
ZAWADA Mateusz
Zarażeni Bólem (POL)
M18
1562.
6545
KROCHMAL Paweł
PL-RUN Team (POL)
M18
1563.
6551
NIEDZIAŁKOWSKI Patryk
Bydgoskie Okonie (POL)
M18
1564.
6554
RYBAŁTOWSKI Jakub
Tarchośfiry (POL)
M18
1565.
6561
MUROZONO Daiki
DAIKIN (JPN)
M18
1566.
6572
WOLLNY Kamil
Eko-Okna runners (POL)
M18
1567.
6573
BARAN Mateusz
KS Kanałek (POL)
M18
1568.
6591
GAWRON Janusz
BRYGADA BEDKIDÓW (POL)
M18
1569.
6598
KOMOROWSKI Jerzy
(POL)
M18
1570.
6610
KULIŚ Mateusz
(POL)
M18
1571.
6633
WITEK Andrzej
140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL)
M18
1572.
6634
RAJCZYBA Adam
(POL)
M18
1573.
6641
LANDOWSKI Wojciech
(POL)
M18
1574.
6643
DMYTRUK Vladyslav
(UKR)
M18
1575.
6653
OLKO Patryk
(POL)
M18
1576.
6679
ŁASAK Tomek
Żórawski Team (POL)
M18
1577.
66
KROCHMAL Paweł
Żórawski Team (POL)
M18
1578.
6686
SZUFNARA Adrian
(POL)
M18
1579.
65
ŻOCHOWSKI Daniel
Żórawski Team (POL)
M18
1580.
6698
MUCHA Adrian
(POL)
M18
1581.
6714
PILAS Maciej
(POL)
M18
1582.
6716
SZCZYGIEŁ Emil
(POL)
M18
1583.
6722
KRÓL Marcin
(POL)
M18
1584.
6724
DZIUMAK Jakub
(POL)
M18
1585.
6725
PAWLICKI Aleksander
(POL)
M18
1586.
6728
SAKIEWICZ Ignacy
(POL)
M18
1587.
6736
SZYNDLER Artur
(POL)
M18
1588.
6749
PAŚNIKOWSKI Marcin
(POL)
M18
1589.
6750
JEDZRZEJCZYK Mateusz
(POL)
M18
1590.
6753
JARANOWSKI Andrzej
GKS Fabianki (POL)
M18
1591.
6755
NOCHOWICZ Mateusz
TRIGRA.PL (POL)
M18
1592.
6759
ZAJĄC Łukasz
(POL)
B2
M18
1593.
6764
ZGIERUN Paweł
(POL)
M18
1594.
6771
SOBOCIŃSKI Karol
Piękni i Bestie (POL)
M18
1595.
6780
MORMUL Ruslan
(UKR)
M18
1596.
6781
OSTAPCZUK Karol
(POL)
M18
1597.
6783
DZIECIUCHOWICZ Adam
EST TEAM (POL)
M18
1598.
6784
NIKOLAIEVSKYI Viachesiav
(UKR)
M18
1599.
1
OMULLO Ezekial Kemboi
ADIDAS (KEN)
M30
1600.
2
CHABOWSKI Marcin
STS Pomerania Szczecinek (POL)
PZLA
M30