ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
14
15
16
17
18
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1501.
5156
LESZCZYŃSKA Małgorzata
Gliwice (POL)
K40
1502.
5350
SAP Alina
Gliwice (POL)
K50
1503.
5627
PISULA Nikodem
Gliwice (POL)
M18
1504.
5654
CZESZOWIC Rafał
Gliwice (POL)
M40
1505.
5924
BOJDA Dawid
GLIWICE (POL)
M30
1506.
6447
SAP alina
Gliwice (POL)
K50
1507.
1773
MAŁYSZCZYK Tomasz
Głogów (POL)
M40
1508.
1979
MALCZEWSKI Krzysztof
Glogow (POL)
M40
1509.
5951
SOWA tomasz
głogów małopolski (POL)
M40
1510.
3356
SZCZEPANIAK Bogumił
Głowno w Biegu (POL)
M30
1511.
1132
ŻYCZYŃSKI Piotr
Gluten Sruten (POL)
M50
1512.
5119
MILEWSKI Łukasz
Gluten Sruten (POL)
M40
1513.
6553
GUZIK Łukasz
Go Aptiv! (POL)
M30
1514.
1413
BOKSZCZANIN Aneta
Go2Tri (POL)
K30
1515.
3704
KOLONKO MIROSŁAW
Goggle PAE Team (POL)
M40
1516.
3954
JĘDRUSZCZAK Piotr
Goggle PAE Team (POL)
M40
1517.
4904
ROTKIEWICZ Marek
Goggle PAE Team (POL)
M40
1518.
5896
IVANIUK Aliaksei
GoldBall (BLR)
M30
1519.
1273
LEWANDOWSKI Grzegorz
Goleniów (POL)
M40
1520.
5641
LUBER Damian
Goleszów (POL)
M30
1521.
3730
KORDECKI Waldemar
GOLICE TEAM (POL)
M50
1522.
2335
PARASHCHANKA Kiryl
Gomel (BLR)
M18
1523.
3416
SMOLIŃSKI Mateusz
GoMokotów (POL)
M30
1524.
6627
GUDOWSKI Krystian
GOODRUN (POL)
M30
1525.
5722
PYPEĆ Seweryn
Góra (POL)
M30
1526.
5771
JAZ Tomasz
Góra (POL)
M40
1527.
4442
CHOLEWIŃSKI Tomasz
Góra Kalwaria (POL)
M50
1528.
4534
PIŁAT Jakub
Góra Puławska (POL)
M30
1529.
852
CHMIELOWIEC Daniel
Gorlicka Grupa Biegowa (POL)
M30
1530.
5395
ZÓŁTKOWSKI Krzysztof
górno (POL)
M30
1531.
1752
TINDAL Craig
Gorseinon Road runners (GBR)
M30
1532.
6541
WACHNICKI Zbigniew
Gorzno (POL)
M18
1533.
2386
SATERNUS Jarosław
Gorzów (POL)
M30
1534.
2414
GUTT Marlena
Gorzów Wielkopolski (POL)
K40
1535.
2647
PACHA Marek
Gorzów Wielkopolski (POL)
M30
1536.
3070
MATCZAK Patryk
Gorzów Wielkopolski (POL)
M18
1537.
2520
WILCZEWSKI Piotr
Gorzowskie Bieganie Czwartkowe (POL)
M30
1538.
6182
SZCZYGIEŁ Michał
Gorzyce (POL)
M18
1539.
1844
DRZYMAŁA Jakub
Gostyń (POL)
M18
1540.
6264
FELEDZIAK Witold
Gostyń (POL)
M30
1541.
1666
BINIEWICZ Monika
Gostynin (POL)
K18
1542.
2738
POKROPIŃSKA Weronika
Gostynin (POL)
K30
1543.
2739
PAWŁOWSKA Lilianna
Gostynin (POL)
K40
1544.
4642
KUBIK Malwina
Gostynin (POL)
K18
1545.
6390
SKONIECKI MICHAŁ
GOSTYNIN (POL)
M40
1546.
6575
ZAWADZKI Albert
Goszczyn (POL)
M40
1547.
2139
DAMAS Tomasz
Gozdnica (POL)
M30
1548.
6070
GOS Maciej
Grabina (POL)
M18
1549.
4316
CRAWFORD Graham
Graham Crawford (POL)
M50
1550.
4948
GRAJEWSKI Rafał
Grajewo (POL)
M18
1551.
4479
GANCZEWSKI Pawel
Granica (POL)
M50
1552.
6516
BRYŃSKI Artur
Granice (POL)
M40
1553.
3975
FELSKA Anna
Grazia Running (POL)
K50
1554.
5597
BŁASZCZYK Dominika
Grażynki OCR (POL)
K18
1555.
2249
SZKUTA MARCIN
GREMBSKI TRIATHLON (POL)
M40
1556.
1436
JAROSZCZYK Łukasz
Gręzów (POL)
M30
1557.
5726
MALIUKEVICH Siarhei
Grodno (BLR)
M18
1558.
5774
TRAFIMAU Kiryl
Grodno (BLR)
M30
1559.
6352
DALHOU Raman
Grodno (BLR)
M40
1560.
1973
WARACHOWSKI Stefan
Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
1561.
2506
KOWALSKI Jacek
Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
1562.
3697
BRUSZEWSKI Arkadiusz
Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
1563.
4656
KUPISZ Konrad
Grodzisk Mazowiecki (POL)
M30
1564.
5128
CHWIEDUK TOMASZ
GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
M40
1565.
5637
ANUSZEWSKI Tomasz
Grodzisk Mazowiecki (POL)
M50
1566.
2977
SZYMCZAK Magdalena
Grodzisk Wielkopolski (POL)
K40
1567.
2780
BERNACKI Zbigniew
Grodziski Klub Biegacza (POL)
M60
1568.
5693
PRZYBYSZ Dorota
GRODZISKI KLUB BIEGACZA (POL)
K50
1569.
2579
GMAJ Daniel
Grójec (POL)
M30
1570.
2979
LENART Wioleta
Grójec (POL)
K30
1571.
3229
MAJEWSKA Kinga
Grójec (POL)
K40
1572.
4359
KRAWCZYK Artur
Grojec (POL)
M18
1573.
4555
GMAJ Karolina
Grójec (POL)
K30
1574.
4733
CICHOWICZ MARCIN
GRÓJEC (POL)
M40
1575.
6106
MICHAŁKIEWICZ Michał
Grójec (POL)
M30
1576.
6487
CELEJEWSKI Przemysław
Grójec (POL)
M30
1577.
5001
GROCHOWSKI Marcin
Groszki (POL)
M40
1578.
2726
KACZMAREK Michał
Grudziądz (POL)
M30
1579.
3952
KACZMAREK Sebastian
Grudziądz (POL)
M40
1580.
5676
GRACZYK Kamil
Grudziądz (POL)
M30
1581.
5421
CZYŻ Grzegorz
Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL)
M50
1582.
2208
KUŹMA Krzysztof
Grupa Biegaczy Skórzec Biega (POL)
M40
1583.
1308
OCZKOWSKI Mateusz
Grupa biegowa CHTMO (POL)
M40
1584.
1439
ANDRUKIEWICZ Anita
Grupa Biegowa CHTMO (POL)
K30
1585.
2830
GRZESIK Marcin
Grupa Biegowa CHTMO (POL)
M40
1586.
3870
PYTLIŃSKI Rafał
Grupa Biegowa CHTMO (POL)
M40
1587.
4924
KUREL EDYTA
Grupa Biegowa Czarna Białostocka (POL)
K40
1588.
5242
KOWALEWSKI Szymon
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA (POL)
M30
1589.
4617
ŻUKOWSKI Paweł
GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC (POL)
M40
1590.
2728
GŁUPCZYK Tadeusz
Grupa Biegowa Parkrun Warszawa (POL)
M50
1591.
4349
CIERNIAK Jarosław
Grupa biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij że mną (POL)
M40
1592.
3815
FUKS Michał
grupa fux (POL)
M30
1593.
1641
BARNAŚ Agata
Grupa Malbork (POL)
K30
1594.
6428
HETMAN Radosław
Grupa Nomax (POL)
M30
1595.
2700
RYCHCIK Kamil
Grupetto Warszawa (POL)
M30
1596.
5144
BARTCZAK Arkadiusz
Gryfino (POL)
M40
1597.
3783
MIECZKOWSKI Robert
GRYGOTEAM ŁOMŻA (POL)
M40
1598.
1607
CIASTEK Grzegorz
Grzegorz Ciastek (POL)
M50
1599.
4148
SKWAREK Grzegorz
Grzegorz Skwarek (POL)
M50
1600.
4688
KASTELIK Szymon
GRZMOT GILOWICE (POL)
M18