ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - meta
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . 14 15  16  17 18 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 46 47 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1501 4237 VASILJEVIENE Loreta Jonas Maratonas (LTU) 110 K40 (37) 03:42:03 +01:32:21 03:39:51 12:42:03.85
1502 6116 SZTUCZKA Marcin Lipno (POL) 1392 M18 (162) 03:43:30 +01:33:48 03:39:52 12:43:30.43
1503 5695 GERASIMOV Denis RUN4FUN.BY (BLR) 1393 M30 (530) 03:41:25 +01:31:43 03:39:53 12:41:25.73
1504 3015 BONIEWSKI Lech Glinojeck (POL) 1394 M60 (13) 03:42:08 +01:32:26 03:39:53 12:42:08.40
1505 5703 PAWLUKIEWICZ Mieczysław Smurfit Kappa Adventure Team Poland (POL) 1395 M40 (565) 03:40:42 +01:31:00 03:39:54 12:40:42.79
1506 2613 KAŹMIERCZAK Robert Bravehearts Legionowo (POL) 1396 M40 (566) 03:41:27 +01:31:45 03:39:56 12:41:27.94
1507 6066 BIJOK Magdalena Warszawa (POL) 111 K30 (49) 03:41:27 +01:31:45 03:39:57 12:41:27.86
1508 3953 MAJCHER Paweł Pędzewo (POL) 1397 M40 (567) 03:42:10 +01:32:28 03:39:57 12:42:10.11
1509 2643 PIOTROWSKI Radosław Jabłonna (POL) 1398 M40 (568) 03:42:23 +01:32:41 03:39:57 12:42:23.12
1510 4717 GRZĘDA Jarosław Mała Wieś (POL) 1399 M18 (163) 03:42:42 +01:33:00 03:39:57 12:42:42.15
1511 4329 BEZSMERTNYI Vladyslav Kyiv (UKR) 1400 M30 (531) 03:41:41 +01:31:59 03:39:59 12:41:41.60
1512 3796 CZABAN Łukasz Łomianki (POL) 1401 M40 (569) 03:41:01 +01:31:19 03:40:01 12:41:01.76
1513 4857 PIECZYŃSKI Robert 1970 (POL) 1402 M40 (570) 03:40:18 +01:30:36 03:40:03 12:40:18.34
1514 4027 ŁAZARCZYK Piotr Warszawa (POL) 1403 M18 (164) 03:42:26 +01:32:44 03:40:03 12:42:26.23
1515 2116 STAWOWSKI Piotr Warszawa (POL) 1404 M40 (571) 03:42:15 +01:32:33 03:40:06 12:42:15.16
1516 1643 MIERZWA Adam Zabrze (POL) 1405 M50 (126) 03:41:45 +01:32:03 03:40:08 12:41:45.59
1517 6544 ZAWADA Mateusz Zarażeni Bólem (POL) 1406 M18 (165) 03:41:46 +01:32:04 03:40:09 12:41:46.55
1518 1128 DAWID Karolcia Lake Runners (POL) 112 K30 (50) 03:41:54 +01:32:12 03:40:09 12:41:54.20
1519 1014 ROGALSKI Marcin VOCALIS Szczecin (POL) 1407 M50 (127) 03:41:03 +01:31:21 03:40:10 12:41:03.98
1520 5212 KILJAŃSKI Dariusz Piaseczno (POL) 1408 M50 (128) 03:43:04 +01:33:22 03:40:11 12:43:04.95
1521 1236 LOSKA Tomasz Łaziska Górne (POL) 1409 M18 (166) 03:41:38 +01:31:56 03:40:16 12:41:38.64
1522 1806 BODZIAKOWSKI Bartosz MakówBiega (POL) 1410 M30 (532) 03:41:14 +01:31:32 03:40:18 12:41:14.32
1523 5635 SZYMAŁA Mateusz Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1411 M30 (533) 03:41:45 +01:32:03 03:40:21 12:41:45.33
1524 2868 MARCHENKO Yevhen NOVA POSHTA (UKR) 1412 M30 (534) 03:40:25 +01:30:43 03:40:23 12:40:25.02
1525 1995 PETELSKI Paweł Cross Warszawa (POL) B2 1413 M60 (14) 03:41:47 +01:32:05 03:40:25 12:41:47.51
1526 5562 SUDUŁ Jarek Wierzbicki Running Project (POL) 1414 M40 (572) 03:42:58 +01:33:16 03:40:25 12:42:58.05
1527 5840 GĘSICH Kamil OSZW MIŃSK MAZOWIECKI / KS ZIELONO - CZARNI (POL) 1415 M30 (535) 03:43:07 +01:33:25 03:40:25 12:43:07.46
1528 4750 RATAJCZAK Krystian Zabrze (POL) 1416 M30 (536) 03:42:46 +01:33:04 03:40:31 12:42:46.40
1529 2200 MIELCAREK Bartłomiej Wrocław (POL) 1417 M40 (573) 03:42:25 +01:32:43 03:40:34 12:42:25.81
1530 5023 ZIĘCIK Paweł Warszawa (POL) 1418 M18 (167) 03:42:31 +01:32:49 03:40:35 12:42:31.32
1531 3406 RZEPNIEWSKI Łukasz MOYA (POL) 1419 M40 (574) 03:42:47 +01:33:05 03:40:35 12:42:47.61
1532 1376 WATRAS Sebastian Warszawa (POL) 1420 M40 (575) 03:41:33 +01:31:51 03:40:38 12:41:33.54
1533 6217 CYPARSKI Marcin Active Runners Płock (POL) 1421 M40 (576) 03:41:58 +01:32:16 03:40:38 12:41:58.55
1534 5154 PYRKA Szymon Sparta Nietkowice (POL) 1422 M40 (577) 03:43:18 +01:33:36 03:40:40 12:43:18.62
1535 3457 MODZELEWSKI Krzysztof STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA (POL) 1423 M50 (129) 03:42:53 +01:33:11 03:40:41 12:42:53.24
1536 3454 MODZELEWSKI Wiesław StarglassTeam Ostrołęka (POL) 1424 M50 (130) 03:42:53 +01:33:11 03:40:41 12:42:53.29
1537 2361 CHABER Paweł Huragan Sętki (POL) 1425 M30 (537) 03:43:55 +01:34:13 03:40:42 12:43:55.53
1538 2965 MAGNUSSON Oskar Geting AB (SWE) 1426 M18 (168) 03:43:32 +01:33:50 03:40:43 12:43:32.38
1539 3754 TKACZYK Piotr Warszawa (POL) 1427 M18 (169) 03:42:44 +01:33:02 03:40:45 12:42:44.31
1540 3602 SOBCZUK Piotr Jelcz-Laskowice (POL) 1428 M30 (538) 03:42:17 +01:32:35 03:40:47 12:42:17.39
1541 5646 GROCH Jacek Przeworska Grupa Biegowa (POL) 1429 M40 (578) 03:41:06 +01:31:24 03:40:49 12:41:06.62
1542 1674 PIOTROWSKI Remigiusz Polanica Zdrój (POL) 1430 M30 (539) 03:41:31 +01:31:49 03:40:49 12:41:31.84
1543 4395 URNIEZIUS Alvidas Siauliai (LTU) 1431 M50 (131) 03:42:25 +01:32:43 03:40:51 12:42:25.34
1544 5343 SZMULKOWSKI Adam STRABAG (POL) 1432 M18 (170) 03:42:58 +01:33:16 03:40:52 12:42:58.40
1545 1815 ŻARŁAK Konrad Arcadis Sport Club (POL) 1433 M30 (540) 03:43:18 +01:33:36 03:40:57 12:43:18.33
1546 5228 ROZWADOWSKI Michał Nauka Biega (POL) 1434 M30 (541) 03:43:34 +01:33:52 03:40:59 12:43:34.68
1547 5452 CHOJNACKI Sebastian KM UMK Toruń (POL) 1435 M40 (579) 03:44:22 +01:34:40 03:40:59 12:44:22.56
1548 5890 BIERNAT Katarzyna Janów Podlaski team (POL) 113 K30 (51) 03:43:19 +01:33:37 03:41:00 12:43:19.65
1549 1717 GRABOWSKI Bogusław TECHSTEROWNIKI (POL) 1436 M30 (542) 03:41:54 +01:32:12 03:41:01 12:41:54.09
1550 2470 GÓRSKI Tomasz Turbo Pruszków/Sto-nogi Milanówek (POL) 1437 M40 (580) 03:44:29 +01:34:47 03:41:01 12:44:29.27
1551 6220 RAJCZYBA Adam Achilles Polska (POL) B1 1438 M50 (132) 03:41:27 +01:31:45 03:41:02 12:41:27.22
1552 6634 RAJCZYBA Adam (POL) 1439 M18 (171) 03:41:28 +01:31:46 03:41:02 12:41:28.01
1553 3273 HU Hsien Barcelona (NED) 1440 M30 (543) 03:42:52 +01:33:10 03:41:03 12:42:52.22
1554 3771 ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna Kutno Biega (POL) 114 K40 (38) 03:43:01 +01:33:19 03:41:03 12:43:01.70
1555 3909 ŚWIERCZ JACEK BYLEDOBIEC ANIN (POL) 1441 M50 (133) 03:43:16 +01:33:34 03:41:05 12:43:16.57
1556 5696 MIKUCKA Aleksandra Janów Podlaski (POL) 115 K30 (52) 03:43:27 +01:33:45 03:41:07 12:43:27.11
1557 5522 SOBCZYK Tomasz Odrzywół (POL) 1442 M40 (581) 03:43:02 +01:33:20 03:41:08 12:43:02.56
1558 5644 LEŚNIAK Marcin Zarażeni Bólem (POL) 1443 M30 (544) 03:42:46 +01:33:04 03:41:09 12:42:46.84
1559 3605 DYŻEWSKI Michał Rembertów Team (POL) 1444 M40 (582) 03:43:08 +01:33:26 03:41:09 12:43:08.87
1560 5993 SOSNOWSKI Hubert Poznań (POL) 1445 M30 (545) 03:42:39 +01:32:57 03:41:10 12:42:39.37
1561 4047 MICHALSKI Adrian Państwowa Straż Pożarna (POL) 1446 M18 (172) 03:43:13 +01:33:31 03:41:11 12:43:13.38
1562 3436 BERENT Alina Warszawa (POL) 116 K30 (53) 03:44:19 +01:34:37 03:41:11 12:44:19.52
1563 6518 ŚWIĘĆKOWSKI Grzegorz Warszawa (POL) 1447 M40 (583) 03:43:14 +01:33:32 03:41:15 12:43:14.68
1564 3297 JÓZEFOWICZ Maciej Poznań (POL) B1 1448 M40 (584) 03:43:43 +01:34:01 03:41:17 12:43:43.24
1565 5276 WILAMOWSKI Rafał Erwil (POL) 1449 M30 (546) 03:43:07 +01:33:25 03:41:19 12:43:07.93
1566 2989 CENDROWICZ Robert Warszawa (POL) 1450 M30 (547) 03:44:52 +01:35:10 03:41:21 12:44:52.40
1567 3874 RYBKOWSKI Grzegorz Pruszków (POL) 1451 M50 (134) 03:43:07 +01:33:25 03:41:23 12:43:07.72
1568 2385 PUDLIK Andrzej Płock (POL) 1452 M50 (135) 03:43:24 +01:33:42 03:41:25 12:43:24.26
1569 4861 KANIA Przemysław Warszawa (POL) 1453 M30 (548) 03:44:05 +01:34:23 03:41:26 12:44:05.24
1570 5785 GORSZKA Damian Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 1454 M18 (173) 03:41:48 +01:32:06 03:41:29 12:41:48.75
1571 6223 WOJAK Malwina Wrocław (POL) 117 K30 (54) 03:43:16 +01:33:34 03:41:29 12:43:16.60
1572 2149 KRUCZEK Mariusz Ceneo Runners (POL) 1455 M30 (549) 03:44:21 +01:34:39 03:41:33 12:44:21.80
1573 4506 GUMULINSKI Jakub IGT (POL) 1456 M30 (550) 03:45:15 +01:35:33 03:41:33 12:45:15.12
1574 3285 SIELASZUK Mateusz Włodawa (POL) 1457 M18 (174) 03:44:08 +01:34:26 03:41:34 12:44:08.28
1575 3722 SIERDZIŃSKA Beata IŁAWA BIEGA (POL) 118 K40 (39) 03:44:48 +01:35:06 03:41:36 12:44:48.21
1576 5873 KOBACKI Sławomir Strzeniówka (POL) 1458 M40 (585) 03:43:12 +01:33:30 03:41:40 12:43:12.11
1577 6670 KOWALIK Daniel JUDO LEMUR (POL) 1459 M30 (551) 03:45:21 +01:35:39 03:41:40 12:45:21.14
1578 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) 119 K40 (40) 03:43:13 +01:33:31 03:41:41 12:43:13.78
1579 5468 CWOJDZIŃSKI Michał Puszczykowo (POL) 1460 M40 (586) 03:43:43 +01:34:01 03:41:41 12:43:43.57
1580 4231 GĄGAŁA Karol Serokomla Biega (POL) 1461 M30 (552) 03:43:29 +01:33:47 03:41:42 12:43:29.86
1581 2529 SZCZEPANIAK Monika warszawa (POL) 120 K30 (55) 03:44:04 +01:34:22 03:41:43 12:44:04.10
1582 5718 MECH Patryk Łochowska Grupa Biegowa (POL) 1462 M40 (587) 03:44:21 +01:34:39 03:41:44 12:44:21.10
1583 5860 ROMANOWICZ Marcin Esselte Running Team (POL) 1463 M30 (553) 03:44:59 +01:35:17 03:41:47 12:44:59.07
1584 2815 GÓRECZNY Michał Bystronic Runners (POL) 1464 M30 (554) 03:42:19 +01:32:37 03:41:51 12:42:19.65
1585 1832 BRYJA Sebastian Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1465 M30 (555) 03:43:15 +01:33:33 03:41:51 12:43:15.70
1586 5015 BOGUMIŁOW Marcin Night Runners Słupsk (POL) 1466 M30 (556) 03:43:52 +01:34:10 03:41:51 12:43:52.66
1587 3384 MARTINS Vitor Serra da Estrela (POL) 1467 M40 (588) 03:44:00 +01:34:18 03:41:53 12:44:00.15
1588 6256 GÓJSKI Mirosław GKS Grodzisk (POL) 1468 M50 (136) 03:44:42 +01:35:00 03:41:53 12:44:42.00
1589 6532 ZYGADŁO Paweł Warszawa (POL) 1469 M30 (557) 03:43:52 +01:34:10 03:41:55 12:43:52.30
1590 4356 CHOJNACKI Michał Warto Team (POL) 1470 M30 (558) 03:44:58 +01:35:16 03:41:55 12:44:58.83
1591 6576 ŻURAWIŃSKA Ewa 4Faces Running Team / Treningibiegowe.pl (POL) 121 K30 (56) 03:43:46 +01:34:04 03:41:58 12:43:46.86
1592 5731 KOWALCZUK ADAM 4FacesRunningTeam / TreningiBiegowe.pl (POL) 1471 M30 (559) 03:43:47 +01:34:05 03:41:59 12:43:47.33
1593 2672 MIELNIK Karol Warszawa (POL) 1472 M40 (589) 03:43:58 +01:34:16 03:42:01 12:43:58.16
1594 4000 MAJDAN Łukasz SPARTANIE DZIECIOM (POL) 1473 M40 (590) 03:43:32 +01:33:50 03:42:06 12:43:32.75
1595 6750 JEDZRZEJCZYK Mateusz (POL) 1474 M18 (175) 03:44:00 +01:34:18 03:42:06 12:44:00.59
1596 2418 COSTA Paulo A Natureza Ensina (POR) 1475 M50 (137) 03:42:12 +01:32:30 03:42:07 12:42:12.53
1597 6462 ROKITA Andrzej Środa Śląska (POL) 1476 M50 (138) 03:43:26 +01:33:44 03:42:11 12:43:26.50
1598 1618 PTASZYNSKA Agnieszka Warszawa (POL) 122 K30 (57) 03:45:52 +01:36:10 03:42:11 12:45:52.35
1599 4608 WALO Zbigniew Kobyłka (POL) 1477 M40 (591) 03:44:32 +01:34:50 03:42:12 12:44:32.68
1600 1426 SKWARSKI Przemysław Warszawa (POL) 1478 M30 (560) 03:44:08 +01:34:26 03:42:13 12:44:08.02
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.42476082 s

Sponsor główny: