ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 10 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . 14 15  16  17 18 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48 49 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1501 2042 CHOJNOWSKI Andrzej Lazy Runners (POL) 1406 M40 (549) 00:51:19 +20:53 00:49:43 09:51:19.56
1502 5214 BORUCH Zbigniew Biegający Świdnik (POL) 1407 M50 (148) 00:51:19 +20:53 00:50:36 09:51:19.76
1503 3592 CHUCHAŁA Paweł Markowi Biegacze (POL) 1408 M40 (632) 00:51:20 +20:54 00:50:49 09:51:20.54
1504 3508 DUBEL Andrzej PARKRUN Skierniewice (POL) B2 1409 M40 (424) 00:51:20 +20:54 00:48:37 09:51:20.95
1505 3172 GOSIK Piotr Parkrun.Skierniewice (POL) 1410 M18 (141) 00:51:21 +20:55 00:48:38 09:51:21.20
1506 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 96 K40 (30) 00:51:21 +20:55 00:49:44 09:51:21.80
1507 5538 CHUDIO Marcin Warszawa (POL) 1411 M30 (553) 00:51:21 +20:55 00:49:55 09:51:21.96
1508 5613 B ARASIŃSKI Tomasz KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW (POL) 1412 M40 (468) 00:51:22 +20:56 00:49:05 09:51:22.01
1509 5473 DEDERKO Piotr PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ (POL) 1413 M40 (558) 00:51:22 +20:56 00:49:47 09:51:22.01
1510 3954 JĘDRUSZCZAK Piotr Goggle PAE Team (POL) 1414 M40 (573) 00:51:22 +20:56 00:49:56 09:51:22.17
1511 2505 PECYNA Maciej Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1415 M18 (177) 00:51:22 +20:56 00:49:58 09:51:22.36
1512 4697 SULEWSKI Maciej Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 1416 M40 (556) 00:51:22 +20:56 00:49:46 09:51:22.51
1513 5934 WOJNAR Barbara Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 97 K30 (40) 00:51:22 +20:56 00:49:47 09:51:22.67
1514 1832 BRYJA Sebastian Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1417 M30 (556) 00:51:22 +20:56 00:49:58 09:51:22.80
1515 5098 SULIK Krzysztof SuSe-Ł Grupa Biegowa (POL) 1418 M40 (648) 00:51:22 +20:56 00:51:00 09:51:22.81
1516 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 98 K18 (23) 00:51:22 +20:56 00:49:46 09:51:22.86
1517 1610 KOWALCZYK jerzy Biegiem Radom! (POL) 1419 M40 (563) 00:51:22 +20:56 00:49:50 09:51:22.93
1518 5506 PĘDZICH Waldemar Starostwo Powiatowe Ostrołęka BBL (POL) 1420 M50 (134) 00:51:23 +20:57 00:49:48 09:51:23.10
1519 5635 SZYMAŁA Mateusz Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1421 M30 (557) 00:51:23 +20:57 00:49:59 09:51:23.23
1520 3185 TRACZYK MARIUSZ WKZ KOZIENICE - BBL (POL) 1422 M40 (564) 00:51:23 +20:57 00:49:51 09:51:23.35
1521 2393 CHODKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1423 M30 (540) 00:51:23 +20:57 00:49:47 09:51:23.38
1522 6316 MIODUSZEWSKI ADAM warszawa (POL) 1424 M40 (561) 00:51:23 +20:57 00:49:49 09:51:23.43
1523 5008 LATUSZEK Krzysztof Otwock (POL) 1425 M30 (541) 00:51:23 +20:57 00:49:50 09:51:23.47
1524 1589 BAŁULIS Rajmund Sejny (POL) 1426 M18 (166) 00:51:23 +20:57 00:49:37 09:51:23.94
1525 2484 ZALEWSKI Krzysiek Warszawa (POL) 1427 M40 (584) 00:51:23 +20:57 00:50:04 09:51:23.96
1526 5253 ŁUKASIAK Sylwester Międzyborów (POL) 1428 M40 (635) 00:51:24 +20:58 00:50:51 09:51:24.32
1527 1447 JONIK Marcin http://members.upcpoczta.pl/m.tlumaczenkursowiszkolen1 (POL) 1429 M40 (592) 00:51:24 +20:58 00:50:07 09:51:24.37
1528 3677 PREVOST MAXIME LESDAIN (FRA) 1430 M18 (158) 00:51:24 +20:58 00:49:19 09:51:24.79
1529 5385 JANKIEWICZ Ryszard Skierniewickie Poranki Biegowe (POL) 1431 M40 (587) 00:51:25 +20:59 00:50:05 09:51:25.31
1530 5892 GINTER Piotr Józefów (POL) 1432 M30 (346) 00:51:25 +20:59 00:47:06 09:51:25.53
1531 6278 ŚWIECA Marcin Warszawa (POL) 1433 M30 (485) 00:51:25 +20:59 00:49:19 09:51:25.80
1532 4682 TUKK Maik SK ProRunner (EST) 1434 M40 (496) 00:51:25 +20:59 00:49:20 09:51:25.95
1533 4666 POLAK Artur Pilaszków (POL) P 1435 M40 (574) 00:51:26 +21:00 00:49:57 09:51:26.07
1534 5334 DOLATA Marek Pruszków (POL) 1436 M40 (565) 00:51:26 +21:00 00:49:51 09:51:26.62
1535 2006 FOJUD Tadeusz WPRunning (POL) 1437 M30 (410) 00:51:26 +21:00 00:48:15 09:51:26.74
1536 3047 KUREK Michał Kraków (POL) 1438 M30 (550) 00:51:26 +21:00 00:49:54 09:51:26.87
1537 4907 GRZEBYK Sławomir Lubenia (POL) 1439 M30 (460) 00:51:27 +21:01 00:49:04 09:51:27.12
1538 5607 DZIĘGIELEWSKI Rafał KB Wyszków (POL) 1440 M40 (484) 00:51:27 +21:01 00:49:14 09:51:27.13
1539 2763 ZALEGA Katarzyna Warszawa (POL) 99 K30 (48) 00:51:27 +21:01 00:51:09 09:51:27.37
1540 2223 KARPINA jacek KS GRYF Kietrz (POL) 1441 M40 (552) 00:51:27 +21:01 00:49:45 09:51:27.55
1541 6002 SILVA Rui Rsilva Gastro Lda (POR) 1442 M50 (153) 00:51:27 +21:01 00:50:49 09:51:27.67
1542 1089 BORUCH Adam AGB TORFY (POL) 1443 M40 (580) 00:51:27 +21:01 00:50:00 09:51:27.85
1543 5442 ZAGORSKI Paweł KB Branice (POL) 1444 M40 (557) 00:51:27 +21:01 00:49:46 09:51:27.89
1544 3815 FUKS Michał grupa fux (POL) 1445 M30 (575) 00:51:29 +21:03 00:50:22 09:51:29.16
1545 4857 PIECZYŃSKI Robert 1970 (POL) 1446 M40 (658) 00:51:29 +21:03 00:51:14 09:51:29.51
1546 1787 TESSERIS DIMITRIOS ATHENS (POL) 1447 M50 (137) 00:51:29 +21:03 00:49:58 09:51:29.69
1547 2477 WALCZUK Andrzej Chelmska Grupa Triathlonu (POL) 1448 M40 (502) 00:51:30 +21:04 00:49:24 09:51:30.34
1548 6016 SOCHA Pawel Wanda Panfil team (POL) 1449 M30 (558) 00:51:30 +21:04 00:50:00 09:51:30.44
1549 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 100 K30 (36) 00:51:31 +21:05 00:49:41 09:51:31.39
1550 3425 SIWOŃ EWA Smashing Pąpkins (POL) 101 K40 (32) 00:51:31 +21:05 00:49:59 09:51:31.80
1551 6195 ŁASSA Rafał SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 1450 M18 (175) 00:51:32 +21:06 00:49:50 09:51:32.12
1552 6194 SKORNIA Eliza SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 102 K18 (24) 00:51:32 +21:06 00:49:50 09:51:32.35
1553 1143 MCALPIN Richard Ballydrain Harriers (GBR) 1451 M30 (546) 00:51:32 +21:06 00:49:53 09:51:32.72
1554 3148 KLONOWSKI Jacek OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 1452 M40 (578) 00:51:33 +21:07 00:49:57 09:51:33.55
1555 6181 MCGUIRE Conall Sowia Wola (POL) 1453 M40 (562) 00:51:33 +21:07 00:49:50 09:51:33.71
1556 3790 DZIUBIŃSKI Michał Family Extreme (POL) 1454 M30 (566) 00:51:34 +21:08 00:50:13 09:51:34.68
1557 1316 KOWALCZYK Robert Międzyborska Grupa Biegowa (POL) 1455 M40 (579) 00:51:35 +21:09 00:49:59 09:51:35.34
1558 1072 BIŁOGAN Łukasz Cała Oleśnica Biega (POL) 1456 M30 (555) 00:51:35 +21:09 00:49:58 09:51:35.57
1559 4812 WZIĄTEK Dariusz Baczyński Team (POL) 1457 M40 (671) 00:51:35 +21:09 00:51:21 09:51:35.84
1560 1196 WYPYCH Adam SBRT Warszawa (POL) 1458 M40 (539) 00:51:36 +21:10 00:49:38 09:51:36.53
1561 6364 SZWEDZIK Krzysztof Sklep Biegacza Running Team (POL) 1459 M50 (149) 00:51:37 +21:11 00:50:40 09:51:37.94
1562 5670 SZYPORTA WALDEMAR Activsport Namysłów (POL) 1460 M40 (617) 00:51:38 +21:12 00:50:31 09:51:38.43
1563 3502 KURMANEK MARIUSZ KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD (POL) 1461 M40 (511) 00:51:38 +21:12 00:49:29 09:51:38.79
1564 4402 DRWĘCKI Daniel Biegnij z ProService (POL) 1462 M30 (560) 00:51:39 +21:13 00:50:01 09:51:39.78
1565 807 KOWALCZYK Dawid Przysucha Biega (POL) 1463 M18 (181) 00:51:39 +21:13 00:50:09 09:51:39.91
1566 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) 103 K18 (27) 00:51:40 +21:14 00:50:32 09:51:40.66
1567 6015 KORCZ Daniel STS BIEGATON MIKOŁÓW / KB MCKiS Jaworzno (POL) 1464 M40 (478) 00:51:40 +21:14 00:49:11 09:51:40.84
1568 4715 GAWIN Sławomir IT Kontrakt Sports Team (POL) 1465 M30 (554) 00:51:41 +21:15 00:49:58 09:51:41.43
1569 6249 STEPIEN Leszek Bóbr Tłuszcz (POL) 1466 M40 (659) 00:51:41 +21:15 00:51:14 09:51:41.63
1570 6691 SMYK Kamil Żórawski Team (POL) 1467 M30 (530) 00:51:42 +21:16 00:49:43 09:51:42.40
1571 1775 CHRZANOWSKI Wojciech ChrzanowskiTeam (POL) 1468 M30 (456) 00:51:42 +21:16 00:49:00 09:51:42.52
1572 2359 CETLIN Maciej SBRT Warszawa (POL) 1469 M40 (560) 00:51:42 +21:16 00:49:47 09:51:42.95
1573 6641 LANDOWSKI Wojciech (POL) 1470 M18 (184) 00:51:43 +21:17 00:50:15 09:51:43.12
1574 2731 SOBIECH Marcin truchtacz.pl (POL) 1471 M30 (537) 00:51:44 +21:18 00:49:46 09:51:44.23
1575 6563 MAJEWSKI Krystian JWF (POL) 1472 M30 (510) 00:51:46 +21:20 00:49:37 09:51:46.62
1576 4395 URNIEZIUS Alvidas Siauliai (LTU) 1473 M50 (142) 00:51:46 +21:20 00:50:12 09:51:46.91
1577 4664 OGONOWSKI Łukasz Klub Biegacza T2/4 (POL) 1474 M18 (191) 00:51:47 +21:21 00:50:26 09:51:47.09
1578 5937 ŁUBIAN Michał CSI (POL) 1475 M40 (585) 00:51:47 +21:21 00:50:05 09:51:47.14
1579 1284 OSOWSKI Adam Rozbiegane Działdowo (POL) 1476 M30 (543) 00:51:48 +21:22 00:49:51 09:51:48.41
1580 3494 WEBER Paweł REHAU CROSSACTIVE (POL) 1477 M40 (596) 00:51:48 +21:22 00:50:11 09:51:48.71
1581 6515 BARANOWSKI Andrzej TriWawa (POL) 1478 M30 (611) 00:51:50 +21:24 00:51:04 09:51:50.31
1582 4648 ANTONIUK Artur Baran Cycling TEAM (POL) 1479 M30 (564) 00:51:50 +21:24 00:50:10 09:51:50.37
1583 4752 PĘDRAK Tomasz Kraśnik Biega (POL) 1480 M30 (565) 00:51:50 +21:24 00:50:10 09:51:50.39
1584 4490 BANACH ARTUR NSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA (POL) 1481 M40 (575) 00:51:50 +21:24 00:49:57 09:51:50.43
1585 5188 WOJEWODA Michał Kaziki Triwawa (POL) 1482 M40 (609) 00:51:50 +21:24 00:50:22 09:51:50.74
1586 5218 GROMADOWSKI Wojciech #YoloTeamKrk (POL) 1483 M40 (605) 00:51:53 +21:27 00:50:20 09:51:53.14
1587 4087 ŚWIĘCICKI Mateusz Pionki (POL) 1484 M18 (182) 00:51:53 +21:27 00:50:10 09:51:53.30
1588 3909 ŚWIERCZ JACEK BYLEDOBIEC ANIN (POL) 1485 M50 (132) 00:51:54 +21:28 00:49:43 09:51:54.32
1589 2522 TALAREK Adam Warszawa (POL) 1486 M40 (616) 00:51:54 +21:28 00:50:30 09:51:54.52
1590 3672 MARCINIAK Błażej vege runners (POL) 1487 M40 (607) 00:51:54 +21:28 00:50:21 09:51:54.73
1591 3074 BYCHENOK Pavlo Bigovy Chernigiv (UKR) 1488 M40 (608) 00:51:54 +21:28 00:50:21 09:51:54.79
1592 3321 SUCHANEK Adam CzechTrade (CZE) 1489 M40 (594) 00:51:55 +21:29 00:50:08 09:51:55.34
1593 5015 BOGUMIŁOW Marcin Night Runners Słupsk (POL) 1490 M30 (551) 00:51:56 +21:30 00:49:55 09:51:56.08
1594 2593 POJDA Grzegorz RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM (POL) 1491 M40 (606) 00:51:56 +21:30 00:50:20 09:51:56.64
1595 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) 104 K30 (43) 00:51:56 +21:30 00:50:20 09:51:56.72
1596 6762 RADWAŃSKA Justyna (POL) 105 K30 (44) 00:51:58 +21:32 00:50:25 09:51:58.04
1597 6686 SZUFNARA Adrian (POL) 1492 M18 (185) 00:51:59 +21:33 00:50:15 09:51:59.26
1598 5840 GĘSICH Kamil OSZW MIŃSK MAZOWIECKI / KS ZIELONO - CZARNI (POL) 1493 M30 (480) 00:51:59 +21:33 00:49:17 09:51:59.58
1599 4577 DAWIDCZYK Tomasz Kobyłka (POL) 1494 M50 (144) 00:51:59 +21:33 00:50:19 09:51:59.59
1600 1756 ŚLIWIŃSKI Jan (z)Warty Team (POL) 1495 M30 (584) 00:51:59 +21:33 00:50:34 09:51:59.78
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.45436406 s

Sponsor główny: