ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 20 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . 14 15  16  17 18 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48 49 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1501 3212 RYBOŁOWICZ Radosław 3T (POL) 1411 M30 (481) 01:41:16 +40:17 01:38:53 10:41:16.35
1502 3834 KRÓL Adrian Warszawa (POL) 1412 M18 (164) 01:41:17 +40:18 01:38:53 10:41:17.01
1503 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 91 K30 (36) 01:41:17 +40:18 01:39:45 10:41:17.08
1504 4873 KRZYŻOWSKI Maciej Tychy (POL) 1413 M30 (546) 01:41:17 +40:18 01:39:54 10:41:17.09
1505 2731 SOBIECH Marcin truchtacz.pl (POL) 1414 M30 (511) 01:41:17 +40:18 01:39:19 10:41:17.34
1506 4832 LEWANDOWSKI Robert Biegam z Radości (POL) 1415 M40 (565) 01:41:17 +40:18 01:39:52 10:41:17.74
1507 4100 ŁUKASZEWSKI Jarosław Team Włocławek (POL) 1416 M30 (547) 01:41:18 +40:19 01:39:54 10:41:18.29
1508 6563 MAJEWSKI Krystian JWF (POL) 1417 M30 (496) 01:41:20 +40:21 01:39:11 10:41:20.01
1509 5154 PYRKA Szymon Sparta Nietkowice (POL) 1418 M40 (479) 01:41:20 +40:21 01:38:42 10:41:20.05
1510 6090 FALKOWSKI Łukasz Warszawa (POL) 1419 M30 (491) 01:41:21 +40:22 01:39:06 10:41:21.48
1511 1316 KOWALCZYK Robert Międzyborska Grupa Biegowa (POL) 1420 M40 (561) 01:41:22 +40:23 01:39:46 10:41:22.99
1512 2223 KARPINA jacek KS GRYF Kietrz (POL) 1421 M40 (554) 01:41:24 +40:25 01:39:42 10:41:24.03
1513 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 92 K40 (29) 01:41:24 +40:25 01:39:47 10:41:24.26
1514 5442 ZAGORSKI Paweł KB Branice (POL) 1422 M40 (557) 01:41:24 +40:25 01:39:43 10:41:24.48
1515 3321 SUCHANEK Adam CzechTrade (CZE) 1423 M40 (551) 01:41:24 +40:25 01:39:37 10:41:24.57
1516 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 93 K30 (37) 01:41:24 +40:25 01:39:59 10:41:24.75
1517 2166 KASPRZAK Dawid Boczków (POL) 1424 M18 (156) 01:41:26 +40:27 01:38:31 10:41:26.09
1518 2359 CETLIN Maciej SBRT Warszawa (POL) 1425 M40 (549) 01:41:27 +40:28 01:39:32 10:41:27.87
1519 5501 CIEŚLA Wojciech FizjoRunService (POL) 1426 M40 (544) 01:41:28 +40:29 01:39:30 10:41:28.11
1520 6195 ŁASSA Rafał SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 1427 M18 (177) 01:41:28 +40:29 01:39:46 10:41:28.94
1521 6194 SKORNIA Eliza SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 94 K18 (24) 01:41:28 +40:29 01:39:46 10:41:28.95
1522 4664 OGONOWSKI Łukasz Klub Biegacza T2/4 (POL) 1428 M18 (179) 01:41:29 +40:30 01:40:08 10:41:29.65
1523 5515 WĄSIKOWSKI Waldemar Warszawa (POL) 1429 M40 (458) 01:41:30 +40:31 01:38:17 10:41:30.27
1524 1787 TESSERIS DIMITRIOS ATHENS (POL) 1430 M50 (132) 01:41:31 +40:32 01:40:00 10:41:31.63
1525 1143 MCALPIN Richard Ballydrain Harriers (GBR) 1431 M30 (545) 01:41:32 +40:33 01:39:53 10:41:32.69
1526 2091 KOŹLICKI Krzysztof Rudzki Team Biegowy Ruda Biega (POL) 1432 M40 (570) 01:41:33 +40:34 01:40:03 10:41:33.08
1527 4682 TUKK Maik SK ProRunner (EST) 1433 M40 (541) 01:41:33 +40:34 01:39:28 10:41:33.41
1528 1742 MEARDON Gareth Paul Popham Running Club (GBR) 1434 M30 (470) 01:41:34 +40:35 01:38:33 10:41:34.10
1529 3648 FUDAŁA Wojciech Warszawa (POL) 1435 M30 (551) 01:41:34 +40:35 01:40:03 10:41:34.12
1530 1244 BARTKOWIAK Rafał Bydgoszcz (POL) 1436 M40 (579) 01:41:34 +40:35 01:40:23 10:41:34.19
1531 3018 KACZMAREK Mirosław Śrem (POL) 1437 M18 (162) 01:41:34 +40:35 01:38:47 10:41:34.56
1532 212 BRAUN Zbigniew ANWIL TEAM (POL) 1438 M30 (581) 01:41:35 +40:36 01:41:10 10:41:35.35
1533 6691 SMYK Kamil Żórawski Team (POL) 1439 M30 (536) 01:41:35 +40:36 01:39:36 10:41:35.49
1534 1726 STASZEWSKI Piotr Potasze (POL) 1440 M40 (569) 01:41:35 +40:36 01:40:02 10:41:35.68
1535 6634 RAJCZYBA Adam (POL) 1441 M18 (193) 01:41:35 +40:36 01:41:09 10:41:35.80
1536 6220 RAJCZYBA Adam Achilles Polska (POL) B1 1442 M50 (143) 01:41:35 +40:36 01:41:10 10:41:35.90
1537 6014 KRAWCZYK Marek Warszawa (POL) 1443 M50 (145) 01:41:38 +40:39 01:41:16 10:41:38.42
1538 1181 RADWAN Anna WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL) 95 K30 (26) 01:41:38 +40:39 01:37:35 10:41:38.55
1539 4420 RADZIK Robert Visegrad Maraton Rytro (POL) 1444 M18 (180) 01:41:39 +40:40 01:40:12 10:41:39.45
1540 4402 DRWĘCKI Daniel Biegnij z ProService (POL) 1445 M30 (549) 01:41:39 +40:40 01:40:01 10:41:39.67
1541 5218 GROMADOWSKI Wojciech #YoloTeamKrk (POL) 1446 M40 (575) 01:41:39 +40:40 01:40:06 10:41:39.89
1542 1949 SYGOCKI Konrad Modlińska (POL) 1447 M40 (505) 01:41:40 +40:41 01:39:11 10:41:40.23
1543 1832 BRYJA Sebastian Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1448 M30 (562) 01:41:41 +40:42 01:40:17 10:41:41.20
1544 1610 KOWALCZYK jerzy Biegiem Radom! (POL) 1449 M40 (577) 01:41:41 +40:42 01:40:09 10:41:41.25
1545 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 96 K30 (39) 01:41:41 +40:42 01:40:15 10:41:41.91
1546 2505 PECYNA Maciej Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1450 M18 (184) 01:41:43 +40:44 01:40:19 10:41:43.59
1547 5635 SZYMAŁA Mateusz Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1451 M30 (563) 01:41:44 +40:45 01:40:20 10:41:44.08
1548 1284 OSOWSKI Adam Rozbiegane Działdowo (POL) 1452 M30 (540) 01:41:44 +40:45 01:39:47 10:41:44.62
1549 6748 DOMAŃSKI Bartłomiej (POL) 1453 M40 (559) 01:41:44 +40:45 01:39:45 10:41:44.88
1550 5807 SHEIBAK Pavel TITAN (BLR) 1454 M18 (172) 01:41:46 +40:47 01:39:24 10:41:46.64
1551 1072 BIŁOGAN Łukasz Cała Oleśnica Biega (POL) 1455 M30 (557) 01:41:46 +40:47 01:40:09 10:41:46.91
1552 4906 BIELECKI Henryk GKS DĄBRÓWKA (POL) 1456 M40 (431) 01:41:47 +40:48 01:37:34 10:41:47.32
1553 5014 SKALOUSKI Artsem run4fun.by (BLR) 1457 M30 (501) 01:41:49 +40:50 01:39:12 10:41:49.58
1554 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 97 K30 (38) 01:41:51 +40:52 01:40:01 10:41:51.50
1555 5214 BORUCH Zbigniew Biegający Świdnik (POL) 1458 M50 (142) 01:41:52 +40:53 01:41:09 10:41:52.01
1556 2340 TAUZ Andrzej Warszawa (POL) 1459 M40 (567) 01:41:54 +40:55 01:40:00 10:41:54.07
1557 5579 GRYSZKO Artur Warszawa (POL) 1460 M40 (568) 01:41:54 +40:55 01:40:01 10:41:54.66
1558 1126 WIŚNIEWSKI Jacek NOWA RUDA BIEGA (POL) 1461 M40 (593) 01:41:54 +40:55 01:40:39 10:41:54.86
1559 3815 FUKS Michał grupa fux (POL) 1462 M30 (572) 01:41:57 +40:58 01:40:50 10:41:57.82
1560 2730 CHMIELEWSKI Bartosz Rypin (POL) 1463 M30 (560) 01:42:01 +41:02 01:40:13 10:42:01.78
1561 5725 BUBROWIECKI Błażej Warszawa (POL) 1464 M30 (486) 01:42:02 +41:03 01:38:55 10:42:02.06
1562 5869 STRZELCZYK STANISŁAW KŁOBUCK (POL) 1465 M50 (134) 01:42:02 +41:03 01:40:07 10:42:02.15
1563 3425 SIWOŃ EWA Smashing Pąpkins (POL) 98 K40 (30) 01:42:02 +41:03 01:40:30 10:42:02.98
1564 6630 MAZIARZ Krzysztof (POL) 1466 M30 (535) 01:42:03 +41:04 01:39:35 10:42:03.08
1565 4909 OKSIĘDZKI Tomasz Deloitte Adventure Team (POL) 1467 M30 (604) 01:42:03 +41:04 01:41:53 10:42:03.24
1566 3652 MICHALSKI Jarek Warszawa (POL) 1468 M40 (574) 01:42:03 +41:04 01:40:05 10:42:03.70
1567 2558 BRZEZINSKI Tomasz Promedica24 (POL) 1469 M40 (584) 01:42:04 +41:05 01:40:34 10:42:04.02
1568 4000 MAJDAN Łukasz SPARTANIE DZIECIOM (POL) 1470 M40 (591) 01:42:04 +41:05 01:40:38 10:42:04.52
1569 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) 99 K40 (31) 01:42:04 +41:05 01:40:32 10:42:04.74
1570 4068 ZUBOWICZ Łukasz Okółek (POL) 1471 M18 (187) 01:42:05 +41:06 01:40:42 10:42:05.30
1571 5188 WOJEWODA Michał Kaziki Triwawa (POL) 1472 M40 (588) 01:42:05 +41:06 01:40:37 10:42:05.85
1572 3745 ZOUMAS DIMITRIOS SPORTS CLUB RUNNING TEAM KIATO (GRE) 1473 M50 (152) 01:42:06 +41:07 01:41:55 10:42:06.28
1573 5098 SULIK Krzysztof SuSe-Ł Grupa Biegowa (POL) 1474 M40 (627) 01:42:07 +41:08 01:41:45 10:42:07.67
1574 5840 GĘSICH Kamil OSZW MIŃSK MAZOWIECKI / KS ZIELONO - CZARNI (POL) 1475 M30 (526) 01:42:08 +41:09 01:39:26 10:42:08.16
1575 3074 BYCHENOK Pavlo Bigovy Chernigiv (UKR) 1476 M40 (585) 01:42:08 +41:09 01:40:35 10:42:08.30
1576 2477 WALCZUK Andrzej Chelmska Grupa Triathlonu (POL) 1477 M40 (571) 01:42:09 +41:10 01:40:03 10:42:09.23
1577 1084 PĘKAŁA Piotr Koszalin (POL) 1478 M40 (497) 01:42:09 +41:10 01:38:58 10:42:09.29
1578 1854 KAŁEK Artur Klinika triathlonu Bydgoszcz (POL) 1479 M40 (580) 01:42:12 +41:13 01:40:25 10:42:12.25
1579 5267 CZARNIK Jędrzej Tarnów (POL) 1480 M18 (158) 01:42:12 +41:13 01:38:37 10:42:12.33
1580 1287 FIJAŁKOWSKI WALDEMAR ŚLĘŻAK TEAM (POL) 1481 M40 (602) 01:42:13 +41:14 01:40:50 10:42:13.35
1581 6276 SZARMACH Łukasz Gdynia (POL) 1482 M30 (565) 01:42:13 +41:14 01:40:21 10:42:13.55
1582 1014 ROGALSKI Marcin VOCALIS Szczecin (POL) 1483 M50 (148) 01:42:14 +41:15 01:41:21 10:42:14.91
1583 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) 100 K18 (26) 01:42:15 +41:16 01:41:07 10:42:15.13
1584 4233 CHUBUCHNYI Serhii Kyiv (UKR) 1484 M40 (582) 01:42:15 +41:16 01:40:31 10:42:15.33
1585 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) 101 K40 (32) 01:42:17 +41:18 01:40:38 10:42:17.20
1586 4944 KONDRACIUK Piotr Kondraciuk Team (POL) 1485 M40 (615) 01:42:17 +41:18 01:41:17 10:42:17.38
1587 3206 KOZŁOWSKI Tomasz Aikido BarczewoBSB Barczewo Biega (POL) 1486 M40 (590) 01:42:17 +41:18 01:40:38 10:42:17.45
1588 2842 MIROWSKI IREK GEO Running Club (POL) 1487 M40 (605) 01:42:18 +41:19 01:41:02 10:42:18.82
1589 4668 ŁUCKA Dariusz Piaseczno (POL) 1488 M30 (571) 01:42:19 +41:20 01:40:46 10:42:19.13
1590 3045 WIERZEJSKI Tomasz Bartąg (POL) 1489 M40 (594) 01:42:19 +41:20 01:40:40 10:42:19.68
1591 2593 POJDA Grzegorz RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM (POL) 1490 M40 (597) 01:42:21 +41:22 01:40:45 10:42:21.58
1592 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) 102 K30 (41) 01:42:21 +41:22 01:40:45 10:42:21.79
1593 5670 SZYPORTA WALDEMAR Activsport Namysłów (POL) 1491 M40 (613) 01:42:22 +41:23 01:41:15 10:42:22.04
1594 4817 SIELECKI Michał Ostrów Biega (POL) 1492 M40 (572) 01:42:22 +41:23 01:40:03 10:42:22.53
1595 3954 JĘDRUSZCZAK Piotr Goggle PAE Team (POL) 1493 M40 (603) 01:42:23 +41:24 01:40:57 10:42:23.39
1596 6397 MALEJKA Katarzyna ADS Masna (POL) 103 K40 (33) 01:42:26 +41:27 01:40:44 10:42:26.15
1597 1663 SZCZEPAŃSKI Grzegorz Płock (POL) 1494 M30 (570) 01:42:26 +41:27 01:40:43 10:42:26.32
1598 6625 BANDEL Adam Reebok Run Crew LDZ (POL) 1495 M30 (548) 01:42:27 +41:28 01:39:55 10:42:27.20
1599 807 KOWALCZYK Dawid Przysucha Biega (POL) 1496 M18 (190) 01:42:27 +41:28 01:40:57 10:42:27.22
1600 4939 SHPITS Andrii Berlyn (UKR) 1497 M30 (585) 01:42:27 +41:28 01:41:15 10:42:27.67
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.48385882 s

Sponsor główny: