ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 25 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . 14 15  16  17 18 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1501 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 90 K40 (29) 02:06:31 +50:12 02:04:54 11:06:31.69
1502 6636 BEDNARCZUK Jacek (POL) 1412 M40 (568) 02:06:31 +50:12 02:05:05 11:06:31.88
1503 4402 DRWĘCKI Daniel Biegnij z ProService (POL) 1413 M30 (539) 02:06:33 +50:14 02:04:55 11:06:33.68
1504 6195 ŁASSA Rafał SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 1414 M18 (176) 02:06:33 +50:14 02:04:51 11:06:33.75
1505 6194 SKORNIA Eliza SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 91 K18 (23) 02:06:33 +50:14 02:04:51 11:06:33.83
1506 5807 SHEIBAK Pavel TITAN (BLR) 1415 M18 (171) 02:06:35 +50:16 02:04:13 11:06:35.76
1507 5098 SULIK Krzysztof SuSe-Ł Grupa Biegowa (POL) 1416 M40 (591) 02:06:36 +50:17 02:06:14 11:06:36.67
1508 2505 PECYNA Maciej Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1417 M18 (180) 02:06:37 +50:18 02:05:13 11:06:37.55
1509 5188 WOJEWODA Michał Kaziki Triwawa (POL) 1418 M40 (572) 02:06:37 +50:18 02:05:09 11:06:37.77
1510 1832 BRYJA Sebastian Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1419 M30 (545) 02:06:37 +50:18 02:05:13 11:06:37.94
1511 1284 OSOWSKI Adam Rozbiegane Działdowo (POL) 1420 M30 (528) 02:06:38 +50:19 02:04:41 11:06:38.26
1512 5635 SZYMAŁA Mateusz Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1421 M30 (547) 02:06:38 +50:19 02:05:14 11:06:38.70
1513 1610 KOWALCZYK jerzy Biegiem Radom! (POL) 1422 M40 (570) 02:06:38 +50:19 02:05:06 11:06:38.86
1514 4060 SEWERYN Tomasz Kraków (POL) 1423 M18 (179) 02:06:39 +50:20 02:05:02 11:06:39.17
1515 3772 MISZKURKA Maciej Szakale (POL) 1424 M30 (529) 02:06:41 +50:22 02:04:42 11:06:41.83
1516 1089 BORUCH Adam AGB TORFY (POL) 1425 M40 (574) 02:06:43 +50:24 02:05:16 11:06:43.40
1517 5563 URBAŃSKI Konrad 5MBOT (POL) 1426 M30 (553) 02:06:43 +50:24 02:05:29 11:06:43.94
1518 2091 KOŹLICKI Krzysztof Rudzki Team Biegowy Ruda Biega (POL) 1427 M40 (573) 02:06:45 +50:26 02:05:15 11:06:45.14
1519 3842 SIEMIŃSKI Piotr Łódź (POL) 1428 M30 (568) 02:06:45 +50:26 02:06:10 11:06:45.53
1520 4817 SIELECKI Michał Ostrów Biega (POL) 1429 M40 (555) 02:06:46 +50:27 02:04:27 11:06:46.61
1521 4939 SHPITS Andrii Berlyn (UKR) 1430 M30 (556) 02:06:47 +50:28 02:05:35 11:06:47.05
1522 6634 RAJCZYBA Adam (POL) 1431 M18 (186) 02:06:47 +50:28 02:06:21 11:06:47.22
1523 6220 RAJCZYBA Adam Achilles Polska (POL) B1 1432 M50 (139) 02:06:47 +50:28 02:06:22 11:06:47.57
1524 3848 KLIK Klaudia Łódź (POL) 92 K18 (25) 02:06:49 +50:30 02:06:15 11:06:49.31
1525 1663 SZCZEPAŃSKI Grzegorz Płock (POL) 1433 M30 (541) 02:06:52 +50:33 02:05:09 11:06:52.81
1526 5214 BORUCH Zbigniew Biegający Świdnik (POL) 1434 M50 (136) 02:06:54 +50:35 02:06:11 11:06:54.35
1527 3425 SIWOŃ EWA Smashing Pąpkins (POL) 93 K40 (30) 02:06:56 +50:37 02:05:24 11:06:56.81
1528 3074 BYCHENOK Pavlo Bigovy Chernigiv (UKR) 1435 M40 (577) 02:06:58 +50:39 02:05:25 11:06:58.92
1529 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 94 K30 (37) 02:07:01 +50:42 02:05:11 11:07:01.53
1530 3245 KULBACZYŃSKI Jan LKS KODEŃ (POL) 1436 M50 (145) 02:07:03 +50:44 02:07:01 11:07:03.03
1531 3397 BADURA wojtek zielonatrafffka i biały puuuch (POL) 1437 M50 (138) 02:07:03 +50:44 02:06:17 11:07:03.53
1532 4759 STĘPIEŃ Mariusz Warszawa (POL) 1438 M40 (569) 02:07:03 +50:44 02:05:05 11:07:03.89
1533 4668 ŁUCKA Dariusz Piaseczno (POL) 1439 M30 (554) 02:07:04 +50:45 02:05:31 11:07:04.61
1534 1084 PĘKAŁA Piotr Koszalin (POL) 1440 M40 (531) 02:07:06 +50:47 02:03:55 11:07:06.49
1535 3815 FUKS Michał grupa fux (POL) 1441 M30 (562) 02:07:06 +50:47 02:05:59 11:07:06.95
1536 5154 PYRKA Szymon Sparta Nietkowice (POL) 1442 M40 (559) 02:07:08 +50:49 02:04:30 11:07:08.00
1537 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 95 K30 (39) 02:07:08 +50:49 02:05:42 11:07:08.00
1538 1256 CIERNIEWSKI Maciej Stachowo (POL) 1443 M30 (429) 02:07:08 +50:49 02:02:11 11:07:08.58
1539 1126 WIŚNIEWSKI Jacek NOWA RUDA BIEGA (POL) 1444 M40 (587) 02:07:10 +50:51 02:05:55 11:07:10.46
1540 4233 CHUBUCHNYI Serhii Kyiv (UKR) 1445 M40 (578) 02:07:10 +50:51 02:05:26 11:07:10.91
1541 5845 MAŚLAK Radomił Stare Babice Biegają (POL) 1446 M40 (600) 02:07:11 +50:52 02:06:41 11:07:11.76
1542 6630 MAZIARZ Krzysztof (POL) 1447 M30 (532) 02:07:11 +50:52 02:04:43 11:07:11.96
1543 869 WAŁASZEK Jan Tarnów (POL) 1448 M50 (130) 02:07:12 +50:53 02:05:32 11:07:12.98
1544 3267 PAWELEC Albert Czerniczyn (POL) 1449 M18 (173) 02:07:13 +50:54 02:04:45 11:07:13.67
1545 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) 96 K40 (32) 02:07:14 +50:55 02:05:35 11:07:14.07
1546 6014 KRAWCZYK Marek Warszawa (POL) 1450 M50 (144) 02:07:14 +50:55 02:06:52 11:07:14.75
1547 5250 SHEVCHENKO Mykhailo Ząbki (UKR) 1451 M30 (550) 02:07:15 +50:56 02:05:19 11:07:15.80
1548 3206 KOZŁOWSKI Tomasz Aikido BarczewoBSB Barczewo Biega (POL) 1452 M40 (581) 02:07:15 +50:56 02:05:36 11:07:15.84
1549 6625 BANDEL Adam Reebok Run Crew LDZ (POL) 1453 M30 (533) 02:07:16 +50:57 02:04:44 11:07:16.21
1550 5840 GĘSICH Kamil OSZW MIŃSK MAZOWIECKI / KS ZIELONO - CZARNI (POL) 1454 M30 (524) 02:07:16 +50:57 02:04:34 11:07:16.84
1551 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) 97 K40 (34) 02:07:16 +50:57 02:05:44 11:07:16.91
1552 1014 ROGALSKI Marcin VOCALIS Szczecin (POL) 1455 M50 (140) 02:07:17 +50:58 02:06:24 11:07:17.41
1553 5663 ORFANOUDAKI ELENI CHANIA (GRE) 98 K40 (31) 02:07:17 +50:58 02:05:32 11:07:17.65
1554 5744 GERAMANIS ATHANASIOS CHANIA (GRE) 1456 M40 (580) 02:07:17 +50:58 02:05:32 11:07:17.91
1555 4726 GINSZT Renata ATP Augustów (POL) 99 K50 (4) 02:07:18 +50:59 02:06:03 11:07:18.18
1556 6764 ZGIERUN Paweł (POL) 1457 M18 (177) 02:07:20 +51:01 02:04:57 11:07:20.42
1557 4490 BANACH ARTUR NSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA (POL) 1458 M40 (579) 02:07:20 +51:01 02:05:27 11:07:20.59
1558 4294 SIBIGA Dariusz Szelest Sadyba (POL) 1459 M50 (132) 02:07:23 +51:04 02:05:56 11:07:23.68
1559 5670 SZYPORTA WALDEMAR Activsport Namysłów (POL) 1460 M40 (593) 02:07:24 +51:05 02:06:17 11:07:24.66
1560 2593 POJDA Grzegorz RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM (POL) 1461 M40 (586) 02:07:24 +51:05 02:05:48 11:07:24.76
1561 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) 100 K30 (40) 02:07:24 +51:05 02:05:48 11:07:24.80
1562 4861 KANIA Przemysław Warszawa (POL) 1462 M30 (534) 02:07:25 +51:06 02:04:46 11:07:25.73
1563 6300 KAPŁON Jacek Warszawa (POL) 1463 M30 (555) 02:07:25 +51:06 02:05:33 11:07:25.77
1564 3045 WIERZEJSKI Tomasz Bartąg (POL) 1464 M40 (584) 02:07:26 +51:07 02:05:47 11:07:26.56
1565 4803 MITUS Wojciech WROCŁAW (POL) 1465 M40 (535) 02:07:27 +51:08 02:04:00 11:07:27.74
1566 6900 GAWIN Robert Chrzanów (POL) 1466 M40 (566) 02:07:27 +51:08 02:04:58 11:07:27.78
1567 2787 MIRECKI GRZEGORZ BOBKI (POL) 1467 M30 (542) 02:07:28 +51:09 02:05:09 11:07:28.81
1568 5171 CHABASINSKI Krzysztof PATO DLA BEIBIKA (POL) 1468 M40 (563) 02:07:31 +51:12 02:04:35 11:07:31.55
1569 807 KOWALCZYK Dawid Przysucha Biega (POL) 1469 M18 (183) 02:07:32 +51:13 02:06:02 11:07:32.33
1570 1854 KAŁEK Artur Klinika triathlonu Bydgoszcz (POL) 1470 M40 (585) 02:07:35 +51:16 02:05:48 11:07:35.08
1571 5173 SELMOWICZ Emilia Warszawa (POL) 101 K18 (24) 02:07:35 +51:16 02:06:10 11:07:35.85
1572 2316 NOWAK Maciej Sulejówek (POL) 1471 M50 (141) 02:07:35 +51:16 02:06:28 11:07:35.90
1573 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) 102 K18 (26) 02:07:37 +51:18 02:06:29 11:07:37.10
1574 5054 KOWIESZKO Tomasz Live Well at Citi (POL) 1472 M18 (181) 02:07:37 +51:18 02:05:49 11:07:37.78
1575 2521 DAŁEK Sławomir KS GŁOWNO W BIEGU (POL) 1473 M40 (583) 02:07:38 +51:19 02:05:45 11:07:38.74
1576 3745 ZOUMAS DIMITRIOS SPORTS CLUB RUNNING TEAM KIATO (GRE) 1474 M50 (147) 02:07:38 +51:19 02:07:27 11:07:38.80
1577 1998 PRUCHNICKI Rafał Toruń (POL) 1475 M30 (564) 02:07:40 +51:21 02:06:03 11:07:40.00
1578 6397 MALEJKA Katarzyna ADS Masna (POL) 103 K40 (35) 02:07:40 +51:21 02:05:58 11:07:40.83
1579 5487 CZARNECKI Paweł Warsaw Masters Team (POL) 1476 M30 (447) 02:07:41 +51:22 02:02:44 11:07:41.63
1580 2572 RUDNICKI Maciej Wareckie Morsy (POL) 1477 M40 (575) 02:07:41 +51:22 02:05:17 11:07:41.68
1581 3922 KOŃKO Tomasz ZSP Nr 1 Siedlce (POL) 1478 M40 (567) 02:07:48 +51:29 02:05:03 11:07:48.02
1582 1847 ADAMUS KAMIL OZIMEK (POL) 1479 M30 (513) 02:07:48 +51:29 02:04:03 11:07:48.79
1583 2389 JANKOWSKI Łukasz Kamień Krajeński (POL) 1480 M30 (560) 02:07:52 +51:33 02:05:52 11:07:52.26
1584 2467 MARCINIAK Sebastian Nitroboys (POL) 1481 M30 (565) 02:07:52 +51:33 02:06:03 11:07:52.76
1585 4715 GAWIN Sławomir IT Kontrakt Sports Team (POL) 1482 M30 (567) 02:07:53 +51:34 02:06:10 11:07:53.10
1586 6684 OBRZUD Krzysztof Żórawski Team (POL) 1483 M40 (588) 02:07:53 +51:34 02:05:55 11:07:53.58
1587 3509 PIETRUS Piotr Bieleckie Młyny (POL) 1484 M40 (589) 02:07:54 +51:35 02:05:56 11:07:54.77
1588 4000 MAJDAN Łukasz SPARTANIE DZIECIOM (POL) 1485 M40 (597) 02:07:55 +51:36 02:06:29 11:07:55.19
1589 6762 RADWAŃSKA Justyna (POL) 104 K30 (41) 02:07:56 +51:37 02:06:23 11:07:56.70
1590 5648 JASZCZUK Robert Bełchatów (POL) 1486 M40 (576) 02:08:00 +51:41 02:05:22 11:08:00.91
1591 6366 KOCZWARA krzysztof Press Glass Biegamy i Wspieramy (POL) 1487 M50 (135) 02:08:04 +51:45 02:06:07 11:08:04.76
1592 4069 DOBRYNIEWSKI STANISŁAW AUTOREKIN S.C. (POL) 1488 M40 (590) 02:08:05 +51:46 02:06:10 11:08:05.22
1593 6686 SZUFNARA Adrian (POL) 1489 M18 (187) 02:08:06 +51:47 02:06:22 11:08:06.78
1594 3054 WALDA Łukasz Bydgoszcz (POL) 1490 M30 (569) 02:08:18 +51:59 02:06:21 11:08:18.11
1595 212 BRAUN Zbigniew ANWIL TEAM (POL) 1491 M30 (603) 02:08:21 +52:02 02:07:56 11:08:21.34
1596 4682 TUKK Maik SK ProRunner (EST) 1492 M40 (592) 02:08:21 +52:02 02:06:16 11:08:21.48
1597 4640 SZYMKO Krzysztof Yulo Run Team Siedlce (POL) 1493 M30 (599) 02:08:21 +52:02 02:07:48 11:08:21.64
1598 838 STĘPNICKI Wieńczysław Warszawa (POL) 1494 M50 (137) 02:08:21 +52:02 02:06:14 11:08:21.76
1599 2037 NIKOLIN Przemysław KS Oczko Osowa Sień (POL) 1495 M40 (626) 02:08:22 +52:03 02:07:45 11:08:22.49
1600 1102 KOWALEWSKA Małgorzata KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL) 105 K40 (36) 02:08:23 +52:04 02:06:44 11:08:23.26
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25196409 s

Sponsor główny: