ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 35 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . 14 15  16  17 18 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1501 2763 ZALEGA Katarzyna Warszawa (POL) 101 K30 (46) 03:00:48 +01:13:18 03:00:30 12:00:48.76
1502 5304 MOSKWA Mariusz INTROGRAF TEAM (POL) 1401 M30 (470) 03:00:52 +01:13:22 02:55:28 12:00:52.87
1503 2698 JANIK Marta Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL) 102 K30 (37) 03:00:54 +01:13:24 02:57:41 12:00:54.61
1504 2934 BˇK Przemysław ¦wiebodzin (POL) 1402 M30 (535) 03:00:55 +01:13:25 02:59:18 12:00:55.19
1505 5840 GĘSICH Kamil OSZW MIŃSK MAZOWIECKI / KS ZIELONO - CZARNI (POL) 1403 M30 (521) 03:00:57 +01:13:27 02:58:15 12:00:57.59
1506 4872 SOBULSKI Karol SB SOBOLE (POL) 1404 M40 (566) 03:00:58 +01:13:28 02:59:12 12:00:58.71
1507 1619 WILKOWSKI Krzysztof FOR-REST-RUN KOSZALIN (POL) 1405 M40 (541) 03:01:00 +01:13:30 02:57:49 12:01:00.34
1508 3289 FRESZEL Krzysztof BOERNEROWO BIEGA (POL) 1406 M40 (577) 03:01:04 +01:13:34 02:59:54 12:01:04.22
1509 5635 SZYMAŁA Mateusz Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1407 M30 (543) 03:01:05 +01:13:35 02:59:41 12:01:05.55
1510 4402 DRWĘCKI Daniel Biegnij z ProService (POL) 1408 M30 (538) 03:01:06 +01:13:36 02:59:28 12:01:06.13
1511 1365 NOWAK ARTUR JÓZEFÓW (POL) 1409 M40 (574) 03:01:06 +01:13:36 02:59:49 12:01:06.86
1512 3841 AUGUSTYNIAK Mariusz Marki (POL) 1410 M40 (569) 03:01:08 +01:13:38 02:59:25 12:01:08.72
1513 3715 WADAS Szymon DAX COSMETICS (POL) 1411 M40 (568) 03:01:08 +01:13:38 02:59:23 12:01:08.97
1514 5084 MAŁASZUK Łukasz Dobre Miasto (POL) 1412 M30 (548) 03:01:10 +01:13:40 02:59:58 12:01:10.48
1515 4599 SKŁODOWSKI Henryk Roch Jasienica (POL) 1413 M50 (124) 03:01:10 +01:13:40 02:58:50 12:01:10.94
1516 4013 GˇSIORKIEWICZ Kamil Warszwa (POL) 1414 M40 (559) 03:01:11 +01:13:41 02:58:46 12:01:11.67
1517 869 WAŁASZEK Jan Tarnów (POL) 1415 M50 (128) 03:01:14 +01:13:44 02:59:34 12:01:14.24
1518 2380 KRZEMIENIEWSKI Marek EXPOM TEAM (POL) 1416 M40 (571) 03:01:18 +01:13:48 02:59:40 12:01:18.97
1519 2384 SKOCKI Bartłomiej Kurzętnik Biega (POL) 1417 M40 (572) 03:01:19 +01:13:49 02:59:41 12:01:19.33
1520 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) 103 K40 (35) 03:01:20 +01:13:50 02:59:48 12:01:20.73
1521 3151 MAZUR Piotr Altkom Software & Consulting (POL) 1418 M30 (540) 03:01:21 +01:13:51 02:59:37 12:01:21.36
1522 2613 KA¬MIERCZAK Robert Bravehearts Legionowo (POL) 1419 M40 (576) 03:01:24 +01:13:54 02:59:53 12:01:24.81
1523 2565 MARKOWSKI Artur Roczyny (POL) 1420 M40 (564) 03:01:25 +01:13:55 02:59:07 12:01:25.43
1524 838 STĘPNICKI Wieńczysław Warszawa (POL) 1421 M50 (125) 03:01:26 +01:13:56 02:59:19 12:01:26.23
1525 3159 KAŁUSZYŃSKI Paweł ORANGE POLSKA (POL) 1422 M40 (573) 03:01:26 +01:13:56 02:59:46 12:01:26.74
1526 5172 MACHALSKI Sebastian 7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik (POL) 1423 M30 (532) 03:01:27 +01:13:57 02:59:11 12:01:27.17
1527 6417 MAKUCH Marcin Warszawa (POL) 1424 M30 (533) 03:01:28 +01:13:58 02:59:14 12:01:28.50
1528 4231 GˇGAŁA Karol Serokomla Biega (POL) 1425 M30 (544) 03:01:29 +01:13:59 02:59:42 12:01:29.20
1529 2074 JAKIMIUK Adam PĘDZˇCE ¦LIMAKI ŁOSICE (POL) 1426 M40 (570) 03:01:30 +01:14:00 02:59:34 12:01:30.94
1530 4697 SULEWSKI Maciej Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 1427 M40 (578) 03:01:31 +01:14:01 02:59:55 12:01:31.26
1531 3248 KOSICKI Arkadiusz Domex Construction Team (POL) 1428 M40 (597) 03:01:32 +01:14:02 03:00:58 12:01:32.11
1532 1284 OSOWSKI Adam Rozbiegane Działdowo (POL) 1429 M30 (542) 03:01:37 +01:14:07 02:59:40 12:01:37.10
1533 6100 MASZCZYK Michał Warszawa (POL) 1430 M30 (527) 03:01:40 +01:14:10 02:58:40 12:01:40.37
1534 1949 SYGOCKI Konrad Modlińska (POL) 1431 M40 (565) 03:01:40 +01:14:10 02:59:11 12:01:40.65
1535 4216 ZHENG HAISHAN Lesnowola (POL) 1432 M30 (568) 03:01:41 +01:14:11 03:01:01 12:01:41.44
1536 3200 LISIAK Bartosz KB Gepard Murowana Go¶lina (POL) 1433 M30 (549) 03:01:41 +01:14:11 02:59:59 12:01:41.67
1537 4870 DEINIUK Roman Bagazowo.pl (UKR) 1434 M18 (172) 03:01:43 +01:14:13 03:00:36 12:01:43.09
1538 5869 STRZELCZYK STANISŁAW KŁOBUCK (POL) 1435 M50 (130) 03:01:44 +01:14:14 02:59:49 12:01:44.86
1539 6649 DARSKI Rafał RECAMIERE (POL) 1436 M50 (126) 03:01:46 +01:14:16 02:59:28 12:01:46.46
1540 3213 GRUDA Marlena Kraków (POL) 104 K30 (42) 03:01:50 +01:14:20 02:59:13 12:01:50.28
1541 6636 BEDNARCZUK Jacek (POL) 1437 M40 (586) 03:01:51 +01:14:21 03:00:25 12:01:51.58
1542 5438 BREZINA Roman Východná (SVK) 1438 M30 (563) 03:01:51 +01:14:21 03:00:43 12:01:51.72
1543 5154 PYRKA Szymon Sparta Nietkowice (POL) 1439 M40 (567) 03:01:52 +01:14:22 02:59:14 12:01:52.14
1544 1818 KO¦CIELNIAK Wioletta TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) 105 K30 (45) 03:01:57 +01:14:27 03:00:06 12:01:57.17
1545 4857 PIECZYŃSKI Robert 1970 (POL) 1440 M40 (612) 03:01:58 +01:14:28 03:01:43 12:01:58.40
1546 6719 MONTEWKA Łukasz (POL) 1441 M30 (507) 03:02:01 +01:14:31 02:57:25 12:02:01.70
1547 5761 BUTKOWSKI Jakub Warszawa (POL) 1442 M30 (531) 03:02:02 +01:14:32 02:59:08 12:02:02.17
1548 1405 ŁABĘD¬ Maciej Krwawe Suty Run&Bike (POL) 1443 M30 (552) 03:02:02 +01:14:32 03:00:06 12:02:02.44
1549 6144 BIAŁAS Robert Kraków (POL) 1444 M18 (159) 03:02:04 +01:14:34 02:57:48 12:02:04.35
1550 2191 STEFANOW Adrian Dystans Lubomia (POL) 1445 M30 (546) 03:02:05 +01:14:35 02:59:51 12:02:05.89
1551 2849 MUSIOŁ Grzegorz Dystans Lubomia (POL) 1446 M40 (575) 03:02:06 +01:14:36 02:59:50 12:02:06.15
1552 4233 CHUBUCHNYI Serhii Kyiv (UKR) 1447 M40 (582) 03:02:06 +01:14:36 03:00:22 12:02:06.40
1553 6647 ZAŁĘCKI Michał LOTOS RUNNING TEAM (POL) 1448 M30 (555) 03:02:06 +01:14:36 03:00:09 12:02:06.96
1554 2790 KOWALCZYK Grzegorz Dzikie Dziki (POL) 1449 M40 (579) 03:02:07 +01:14:37 03:00:10 12:02:07.05
1555 5563 URBAŃSKI Konrad 5MBOT (POL) 1450 M30 (566) 03:02:07 +01:14:37 03:00:53 12:02:07.39
1556 6390 SKONIECKI MICHAŁ GOSTYNIN (POL) 1451 M40 (593) 03:02:08 +01:14:38 03:00:42 12:02:08.08
1557 5706 SZWARCZYŃSKI Piotr Piotr Szwarczyński (POL) 1452 M18 (179) 03:02:09 +01:14:39 03:01:52 12:02:09.65
1558 3862 JASIŃSKI DANIEL Night Runners Wrze¶nia (POL) 1453 M30 (545) 03:02:09 +01:14:39 02:59:44 12:02:09.96
1559 5540 LEWICKI Michał Warszawa (POL) 1454 M30 (541) 03:02:10 +01:14:40 02:59:39 12:02:10.78
1560 2498 GRIGENAS Kęstutis Kauno maratono klubas (LTU) 1455 M18 (180) 03:02:11 +01:14:41 03:01:52 12:02:11.68
1561 2070 CUDEJKO Tomasz LIVERPOOL (GBR) 1456 M30 (562) 03:02:12 +01:14:42 03:00:41 12:02:12.05
1562 3045 WIERZEJSKI Tomasz Bart±g (POL) 1457 M40 (589) 03:02:12 +01:14:42 03:00:33 12:02:12.87
1563 4655 KEMPIŃSKI Tomasz Trailinforest (POL) 1458 M40 (588) 03:02:18 +01:14:48 03:00:27 12:02:18.08
1564 3219 ZAWI¦LAK Tomasz Lublin Biega (POL) 1459 M50 (133) 03:02:19 +01:14:49 03:00:01 12:02:19.94
1565 1308 OCZKOWSKI Mateusz Grupa biegowa CHTMO (POL) 1460 M40 (580) 03:02:20 +01:14:50 03:00:14 12:02:20.05
1566 5545 MALEK Daniel Lębork (POL) 1461 M30 (586) 03:02:22 +01:14:52 03:02:05 12:02:22.76
1567 2603 ZAWADZKI Kamil bigrunner.pl (POL) 1462 M40 (618) 03:02:24 +01:14:54 03:01:55 12:02:24.82
1568 5548 SZYSZCZYŃSKI Arkadiusz Running OSP Polesie (POL) 1463 M40 (584) 03:02:25 +01:14:55 03:00:24 12:02:25.73
1569 2389 JANKOWSKI Łukasz Kamień Krajeński (POL) 1464 M30 (556) 03:02:26 +01:14:56 03:00:26 12:02:26.51
1570 1126 WI¦NIEWSKI Jacek NOWA RUDA BIEGA (POL) 1465 M40 (600) 03:02:27 +01:14:57 03:01:12 12:02:27.98
1571 1854 KAŁEK Artur Klinika triathlonu Bydgoszcz (POL) 1466 M40 (594) 03:02:29 +01:14:59 03:00:42 12:02:29.52
1572 3691 ZALEWSKI Michał UKS Atleta (POL) 1467 M40 (581) 03:02:30 +01:15:00 03:00:19 12:02:30.66
1573 3493 JAWORSKI Krzysztof Słupsk (POL) 1468 M30 (558) 03:02:30 +01:15:00 03:00:29 12:02:30.77
1574 3574 WRAŻEŃ Justyna Olsztyn (POL) 106 K30 (44) 03:02:33 +01:15:03 03:00:01 12:02:33.55
1575 4324 LIEBCHEN Piotr Łomianki (POL) 1469 M40 (623) 03:02:34 +01:15:04 03:02:17 12:02:34.23
1576 3811 MACKIEWICZ Artur Długobieganie (POL) 1470 M40 (590) 03:02:34 +01:15:04 03:00:34 12:02:34.88
1577 3061 KUPKA Jacek Kędzierzyn-KoĽle (POL) 1471 M30 (561) 03:02:34 +01:15:04 03:00:37 12:02:34.99
1578 6291 MARCIAK Maciej Warszawa (POL) 1472 M30 (567) 03:02:35 +01:15:05 03:00:54 12:02:35.04
1579 3216 ONISK Kamil Mińsk Mazowiecki (POL) 1473 M30 (577) 03:02:35 +01:15:05 03:01:43 12:02:35.34
1580 3554 ¦CIBOR Marcin Krasnystaw (POL) 1474 M30 (572) 03:02:36 +01:15:06 03:01:06 12:02:36.57
1581 2801 PRUCHNIAK Robert zWarty (POL) 1475 M40 (583) 03:02:37 +01:15:07 03:00:23 12:02:37.05
1582 3415 NOWACZYK Kuba Bydgoszcz (POL) 1476 M30 (557) 03:02:38 +01:15:08 03:00:27 12:02:38.80
1583 6750 JEDZRZEJCZYK Mateusz (POL) 1477 M18 (174) 03:02:40 +01:15:10 03:00:46 12:02:40.08
1584 3486 MAŁKUS Tomasz Running OSP Polesie (POL) 1478 M40 (591) 03:02:40 +01:15:10 03:00:39 12:02:40.71
1585 3279 ZIELENIEWSKI Filip ŁOWCY WRAŻEŃ (POL) 1479 M30 (575) 03:02:41 +01:15:11 03:01:12 12:02:41.61
1586 6672 POLAK Mateusz (POL) 1480 M30 (591) 03:02:42 +01:15:12 03:02:29 12:02:42.72
1587 4329 BEZSMERTNYI Vladyslav Kyiv (UKR) 1481 M30 (569) 03:02:43 +01:15:13 03:01:01 12:02:43.71
1588 1138 BLICHARZ Marcin Warszawa (POL) 1482 M30 (576) 03:02:44 +01:15:14 03:01:26 12:02:44.17
1589 3909 ¦WIERCZ JACEK BYLEDOBIEC ANIN (POL) 1483 M50 (135) 03:02:44 +01:15:14 03:00:33 12:02:44.47
1590 4395 URNIEZIUS Alvidas Siauliai (LTU) 1484 M50 (137) 03:02:45 +01:15:15 03:01:11 12:02:45.69
1591 6023 TOMASIUK Tomasz Triathlon Siedlce Club (POL) 1485 M40 (585) 03:02:46 +01:15:16 03:00:25 12:02:46.35
1592 6397 MALEJKA Katarzyna ADS Masna (POL) 107 K40 (37) 03:02:46 +01:15:16 03:01:04 12:02:46.40
1593 4689 PISARSKI Tomasz Nidzica Biega (POL) 1486 M18 (176) 03:02:47 +01:15:17 03:01:18 12:02:47.47
1594 4861 KANIA Przemysław Warszawa (POL) 1487 M30 (553) 03:02:48 +01:15:18 03:00:09 12:02:48.08
1595 3413 ASIŃSKI Piotr Orange Polska (POL) 1488 M40 (607) 03:02:48 +01:15:18 03:01:34 12:02:48.86
1596 2590 MYSLIWIEC Wojciech Dystans Lubomia (POL) 1489 M30 (560) 03:02:49 +01:15:19 03:00:34 12:02:49.03
1597 5015 BOGUMIŁOW Marcin Night Runners Słupsk (POL) 1490 M30 (565) 03:02:49 +01:15:19 03:00:48 12:02:49.44
1598 2149 KRUCZEK Mariusz Ceneo Runners (POL) 1491 M30 (550) 03:02:49 +01:15:19 03:00:01 12:02:49.75
1599 6085 JAGIELSKA Magdalena Warszawa (POL) 108 K40 (36) 03:02:50 +01:15:20 03:00:26 12:02:50.13
1600 3730 KORDECKI Waldemar GOLICE TEAM (POL) 1492 M50 (138) 03:02:50 +01:15:20 03:01:17 12:02:50.62
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
8.31676412 s

Sponsor główny: