ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . 15 16  17  18 19 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1601. 3945 HOŁY Leszek #czeladzbiega (POL) M40
1602. 1856 HONZAWA Ryuta DAIKIN (JPN) M30
1603. 6168 HOTNOG Ciprian Invictus Romania (ROU) M18
1604. 4559 HRABIA Mariusz Krakow (POL) M40
1605. 4564 HREHORUK Emila Błonie (POL) K30
1606. 4743 HRYCAJ Marcin Odra Opole (POL) M40
1607. 3273 HU Hsien Barcelona (NED) M30
1608. 4035 HUCZEK Katarzyna Easyrun Racibórz (POL) K30
1609. 2732 HUDY Damian SPORTCZESNA (POL) M30
1610. 6328 HUDZIK Marek Gdynia (POL) M50
1611. 1935 HUGE Francois Warszawa (BEL) M30
1612. 1744 HURFORD Simon 3Ms Road Running Club Swansea. Wales (GBR) M40
1613. 1394 HYŻY Piotr Bonnie & Clyde (POL) M30
1614. 2919 IALI Nataliia Warszawa (UKR) K18
1615. 5251 IAROVYI Oleksandr Zielonka (UKR) M30
1616. 2687 IDZIAK Marcin TRIWAWA (POL) M40
1617. 5900 IDZIOREK Adrian Pramerica (POL) M40
1618. 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) M40
1619. 5371 IIZUKA Yuko Bucharest (JPN) M50
1620. 5266 IKEDA makoto DAIKIN (JPN) M40
1621. 3369 ILIV Andrii Lwów (UKR) M30
1622. 2125 ILYUK Dmitry RUN4FUN (BLR) M30
1623. 2055 IMIOŁCZYK Izabela Miechowicka Grupa Biegowa (POL) K40
1624. 2057 IMIOŁCZYK Jarosław Bytom (POL) M40
1625. 3077 ISASI Gorka Marki (ESP) M40
1626. 3041 ISASI-KURAN Agata Markowi Biegacze (POL) K40
1627. 6229 ISHIDA Norihiro Drunk Samurai (POL) M40
1628. 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) M30
1629. 5896 IVANIUK Aliaksei GoldBall (BLR) M30
1630. 4997 IVASHCHUK Petro Lviv (UKR) M30
1631. 6566 IWAN Tomasz Lublin (POL) M40
1632. 1286 IWANICKI Łukasz Lubelski Węgiel Bogdanka (POL) M30
1633. 2142 IWANICKI Władysław Lubelski Węgiel Bogdanka (POL) M60
1634. 6282 IWANOWSKI Paweł MPK Wybieganie (POL) M40
1635. 5593 IWAŃSKI Jacek UKS OLIMP Skaryszew (POL) M40
1636. 2398 IWASZKO Tomasz Warszawa (POL) M18
1637. 2625 IZHBOLDIN Oleksandr Warsaw (POL) M18
1638. 6694 IZUMI Teppei (JPN) M30
1639. 5260 JABŁOŃSKA Ewelina Mazovia ProActiv (POL) K18
1640. 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) M30
1641. 5973 JABŁOŃSKI Konrad Latające Ho(L)endry (POL) M30
1642. 1791 JABŁOŃSKI Łukasz Kraśnik Biega (POL) M40
1643. 2671 JABŁOŃSKI maciej warszawa (POL) M50
1644. 5447 JABŁOŃSKI Marek PGB SPORTOWA PACZKA (POL) M18
1645. 2766 JABŁOŃSKI MICHAŁ PKO BP S.A. (POL) M30
1646. 1006 JABŁOŃSKI Piotr Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów (POL) M40
1647. 5903 JABLOŃSKI Tomasz Pij.com.pl (POL) M40
1648. 6022 JACASZEK Kuba Warszawa (POL) M30
1649. 5077 JACHYMEK Bartłomiej JacekBiega Running Team (POL) M40
1650. 2253 JACKOWSKI Rafał Skierniewice (POL) M40
1651. 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) K18
1652. 1313 JACZEWSKI Robert Warszawa (POL) M30
1653. 4918 JACZYŃSKI Marcin Motointegrator Running Team (POL) M40
1654. 1646 JAGIELA Rafał Kubuś Team (POL) M30
1655. 1312 JAGIEŁA Tomasz JAGIELIK (POL) M30
1656. 4690 JAGIEŁKA Mateusz Mateusz Jagielka (POL) M18
1657. 5085 JAGIEŁŁO Barbara Warszawa (POL) K50
1658. 5087 JAGIEŁŁO Krzysztof Warszawa (POL) M60
1659. 2021 JAGIEŁO Karol Lubienia (POL) M30
1660. 2035 JAGIEŁO MICHAŁ Husaria Race Team (POL) M30
1661. 6085 JAGIELSKA Magdalena Warszawa (POL) K40
1662. 1180 JAGIELSKI Łukasz Hotel Sułkowski (POL) M30
1663. 2005 JAGIELSKI Maciej Warszawa (POL) M40
1664. 3559 JAGIELSKI Michał Warszawa (POL) M18
1665. 4226 JAGIELSKI SZYMON ŁASIN (POL) M40
1666. 1166 JAGŁA Martyna 140minut.pl (POL) K18
1667. 2495 JAGŁA Ola Team Papry (POL) K30
1668. 2302 JAGODA Łukasz Narodowy Bank Polski (POL) M30
1669. 2074 JAKIMIUK Adam PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE (POL) M40
1670. 2283 JAKÓBCZYK SŁAWOMIR brak (POL) M40
1671. 1377 JAKOBSZE wojciech piastowska (POL) M40
1672. 3986 JAKUBCZYK Krzysztof Contante (POL) M30
1673. 2190 JAKUBCZYK Jacek Contante (POL) M40
1674. 5895 JAKUBCZYK Zbyszek Radom (POL) M50
1675. 5117 JAKUBIAK SZYMON BASZKÓWKA (POL) M18
1676. 1923 JAKUBIAK Wojciech Warszawa (POL) M18
1677. 5858 JAKUBOWSKA Anna CCR (POL) K30
1678. 1162 JAKUBOWSKA Luiza Warszwawa (POL) K40
1679. 1830 JAKUBOWSKA Małgorzata Siedlce (POL) K40
1680. 6506 JAKUBOWSKI Dariusz Biegampłockteam (POL) M40
1681. 2203 JAKUBOWSKI Daniel POLICJA (POL) M40
1682. 2224 JAKUBOWSKI Dariusz Warszawa (POL) M40
1683. 5223 JAKUBOWSKI Dariusz DGW (POL) M50
1684. 3566 JAKUBOWSKI Paweł Paweł Jakubowski (POL) M40
1685. 3767 JAKUBOWSKI Piotr CHELMSKA GRUPA TRIATLONU (POL) M40
1686. 2694 JAKUBOWSKI Rafał Warszawa (POL) M30
1687. 3965 JAKUSZ-GOSTOMSKI Sławek Marki (POL) M40
1688. 5170 JAŁOSZYŃSKI Kuba Wyględy (POL) M18
1689. 1931 JAMBOR Maciej Warszawa (POL) M30
1690. 4358 JAMBOR Michał Warszawa (POL) M40
1691. 2890 JAMROZ Michał Znicz Biłgoraj (POL) M18
1692. 1164 JAMROZIK Zbigniew Koło Biega (POL) M40
1693. 1907 JAMSKA Roksana BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL) K30
1694. 3108 JANASZ ANDRZEJ Brwinów (POL) M40
1695. 5459 JANC Rafał GBWB (POL) M30
1696. 6162 JANCIK Grzegorz Błonie (POL) M40
1697. 5904 JAŃCZAK Filip Polonia Środa (POL) M30
1698. 2935 JANCZUK Grzegorz Siedlce (POL) M50
1699. 148 JANIAK Przemysław Warszawa (POL) M30
1700. 6661 JANIEC Marcin (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23962617 s

Sponsor główny: