ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
15
16
17
18
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1601.
826
WITKOWSKI Jakub
Płock (POL)
M30
1602.
4705
WŁODARCZYK Mirosław
15 Gizycka Brygada Znechanizowana (POL)
M30
1603.
3690
WŁODKOWSKI Adam
Akademia Sportu Medyk (POL)
M30
1604.
4731
WŁOSEK Maciej
Pruszków (POL)
M30
1605.
5348
WNUK Norbert
Przemyski Klub Biegacza (POL)
M30
1606.
3201
WOCH Sławomir
Lublin (POL)
M30
1607.
174
WOCHOWSKI Konrad
Płock (POL)
M30
1608.
3310
WODNICKI łukasz
drągów (POL)
M30
1609.
3138
WODZIŃSKI Michał
Warszawa (POL)
M30
1610.
6718
WOJCIECHOWSKI Paweł
M30
1611.
4732
WOJCIECHOWSKI Tomasz
Running Frogs (POL)
M30
1612.
3583
WÓJCIK Jan
Kraków (POL)
M30
1613.
1187
WÓJCIK Piotr
Warszawa (POL)
M30
1614.
6076
WÓJCIK PIOTR
Żorawski Team (POL)
M30
1615.
3941
WOJDA Karol
Warszawa (POL)
M30
1616.
2396
WOJDA Maksymilian
Oświęcim (POL)
M30
1617.
2324
WOJDYŁA Paweł
UNLIMITED SPORT&LIFESTYLE (POL)
M30
1618.
1928
WOJEWODZIC Krzysztof
ESCOLA (POL)
M30
1619.
2843
WÓJKOWSKI Sylwester
Kutno (POL)
M30
1620.
1480
WOJTALIK ŁUKASZ
Połczyn biega (POL)
M30
1621.
4117
WOJTAN Paweł
Warszawa (POL)
M30
1622.
2873
WOJTON Karol
Biegne zeby Bartek mogl biegac (POL)
M30
1623.
2228
WOLAŃCZUK Marcin
Warszawa (POL)
M30
1624.
5552
WOLAŃSKI Jan
Orzeł Marszowice (POL)
M30
1625.
4463
WOLFF Tomasz
Ząbki (POL)
M30
1626.
2760
WOLNIEWICZ Rafal
Mszczonow (POL)
M30
1627.
2214
WOLNY Łukasz
Wolny Team (POL)
M30
1628.
3674
WOŁOSEWICZ Paweł
Pan Wiatr Szkoła Windsurfingu (POL)
M30
1629.
5619
WOLSKI Dariusz
Daro (POL)
M30
1630.
4318
WOLSKI Rafał
Klinika Ruchu (POL)
M30
1631.
3495
WOSZCZYNA Andrzej
Krapkowice (POL)
M30
1632.
6675
WOZNIAK Tomasz
(POL)
M30
1633.
5733
WOŹNIAK Michał
Pruszków (POL)
M30
1634.
4836
WOŹNIAK Paweł
Universiteit Utrecht (NED)
M30
1635.
4503
WROBEL Daniel
Bestwinka (POL)
M30
1636.
1557
WRÓBLEWSKI Robert
Lublin (POL)
M30
1637.
2998
WRÓBLEWSKI Tomasz
Elbląg (POL)
M30
1638.
1153
WRONIKOWSKI Alan
E.T. (POL)
M30
1639.
4475
WRZAL Krzysztof
Wrocław (POL)
M30
1640.
6242
WRZESZCZ Łukasz
SBRT WARSZAWA (POL)
M30
1641.
5664
WRZYSZCZ Wojciech
Lublin (POL)
M30
1642.
3899
WUJTAK Dominik
KGHM ZGRUN (POL)
M30
1643.
5862
WYBRANIEC Marek
Siła Marzeń (POL)
M30
1644.
1410
WYGLĄDAŁA Michał
Warszawa (POL)
M30
1645.
3576
WYLĘGA Dominik
KS GEPARD KĘPNO (POL)
M30
1646.
1326
WYPYSIŃSKI Rafał
Gąbin Biega (POL)
M30
1647.
3301
WYRWAŁ Radosław
Ząbki (POL)
M30
1648.
214
WYSIŃSKI Piotr
ORT (POL)
M30
1649.
1238
WYSOCKI Michał
Łódź Kocha Sport (POL)
M30
1650.
2871
YUKEVICH Aliaksandr
deal.by (BLR)
M30
1651.
3182
ZACHARIA Stavros
Dromea (CYP)
M30
1652.
1198
ZACZKIEWICZ Roman
ZackRoman.com (POL)
M30
1653.
6741
ZADROŻNY Andrzej
JUDO LEMUR (POL)
M30
1654.
4671
ZAGÓRSKI ARTUR
Mazovia ProActiv (POL)
M30
1655.
4952
ZAGÓRSKI Krzysztof
Łódź (POL)
M30
1656.
3092
ZAJĄC Krzysztof
WKZ-BBL KOZIENICE (POL)
M30
1657.
5219
ZAJĄC Paweł
Jedlnia-Letnisko (POL)
M30
1658.
1799
ZAJDEL Arek
Auto Centrum Lis (POL)
M30
1659.
809
ZAKRZYŃSKI PAWEŁ
NOWY TARG (POL)
M30
1660.
6647
ZAŁĘCKI Michał
LOTOS RUNNING TEAM (POL)
M30
1661.
5230
ZALEWSKI Karol
RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL)
M30
1662.
6418
ZALEWSKI Konrad
Gdynia (POL)
M30
1663.
4286
ZARACHANSKI Yury
IRun Brest (BLR)
M30
1664.
1160
ZARĘBSKI Konrad
PKO Bank Polski (POL)
M30
1665.
4563
ZARZYCKI Tomasz
Łowcy Wrażeń (POL)
M30
1666.
6019
ZASLONKA PAWEŁ
WARSZAWA (POL)
M30
1667.
3036
ZAWADA Dawid
Katowice (POL)
M30
1668.
3838
ZAWADZKI Piotr
Rykowisko (POL)
M30
1669.
3827
ZBROWSKI Michał
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
M30
1670.
6475
ZBRZEŹNY Cezary
Jurund Szczytno (POL)
M30
1671.
5919
ZBUTOWICZ Łukasz
AKB&KLUB BIEGACZA LIDZBRK WARMINSKI (POL)
M30
1672.
2144
ZENTELIS Ernestas
Jonavos BK Maratonas (LTU)
M30
1673.
4216
ZHENG HAISHAN
Lesnowola (POL)
M30
1674.
6031
ZHIVKOPLIAS Erik
Uppsala (SWE)
M30
1675.
1889
ZICKIS Tomas
VIP (LTU)
M30
1676.
4199
ZIĘBORAK Szymon
We are all made of stars (POL)
M30
1677.
259
ZIELENIECKI Piotr
Płock (POL)
M30
1678.
3279
ZIELENIEWSKI Filip
ŁOWCY WRAŻEŃ (POL)
M30
1679.
5679
ZIELIŃSKI Damian
Pilawa (POL)
M30
1680.
2729
ZIELIŃSKI Grzegorz
Tuczno (POL)
M30
1681.
3894
ZIELIŃSKI Marek
AKPB Marmel Toruń (POL)
M30
1682.
6188
ZIELIŃSKI Michał
Opole (POL)
M30
1683.
3839
ZIEMIŃSKI Jakub
Częstochowa (POL)
M30
1684.
4672
ZIMERMAN Adrian
ANTONTEAM (POL)
M30
1685.
4841
ZIMNY Marcin
Warszawa (POL)
M30
1686.
5564
ZIMNY Piotr
SAINT-GOBAIN SQUAD (POL)
M30
1687.
3330
ZINKO Tomasz
@3maj_Tempo (POL)
M30
1688.
4984
ZIÓŁKOWSKI Wojciech
HDK PCK KMP Częstochowa (POL)
M30
1689.
5395
ZÓŁTKOWSKI Krzysztof
górno (POL)
M30
1690.
3743
ZUBALA Rafał
Józefosław (POL)
M30
1691.
4977
ZWOLIŃSKI Paweł
SebatTeam (POL)
M30
1692.
6532
ZYGADŁO Paweł
Warszawa (POL)
M30
1693.
1420
ŻACZEK Łukasz
OstroBiec (POL)
M30
1694.
3570
ŻAMOJTUK Dawid
PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK (POL)
M30
1695.
1815
ŻARŁAK Konrad
Arcadis Sport Club (POL)
M30
1696.
4022
ŻARNICKI Kamil
Stay Insane / Crossfit Z16 (POL)
M30
1697.
5422
ŻEBROWSKI Piotr
Stacja Ostroleka (POL)
M30
1698.
2939
ŻEBROWSKI Sebastian
Ostrołęka (POL)
M30
1699.
1414
ŻERDKA Michał
Viking Tranining Center/BGB (POL)
M30
1700.
6671
ŻOLINAS Maciej
AKS POLONIA WARSZAWA (POL)
M30