ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . 15 16  17  18 19 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48 49 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1601 2477 WALCZUK Andrzej Chelmska Grupa Triathlonu (POL) 1493 M40 (538) 00:26:56 +11:50 00:24:50 09:26:56.96
1602 4402 DRWĘCKI Daniel Biegnij z ProService (POL) 1494 M30 (571) 00:26:57 +11:51 00:25:19 09:26:57.08
1603 852 CHMIELOWIEC Daniel Gorlicka Grupa Biegowa (POL) 1495 M30 (553) 00:26:57 +11:51 00:25:05 09:26:57.31
1604 5218 GROMADOWSKI Wojciech #YoloTeamKrk (POL) 1496 M40 (622) 00:26:57 +11:51 00:25:24 09:26:57.48
1605 6541 WACHNICKI Zbigniew Gorzno (POL) 1497 M18 (188) 00:26:57 +11:51 00:25:26 09:26:57.71
1606 2393 CHODKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1498 M30 (577) 00:26:58 +11:52 00:25:22 09:26:58.13
1607 6160 ZARZYCKI mariusz nie ma letko (POL) 1499 M40 (636) 00:26:58 +11:52 00:25:29 09:26:58.25
1608 4409 GWIAZDOWSKI Wiktor Biegnij Zosia. biegnij (POL) 1500 M30 (563) 00:26:58 +11:52 00:25:11 09:26:58.66
1609 3672 MARCINIAK Błażej vege runners (POL) 1501 M40 (624) 00:26:58 +11:52 00:25:25 09:26:58.68
1610 5472 LECH Marek WHM Polska (POL) 1502 M30 (585) 00:26:58 +11:52 00:25:25 09:26:58.91
1611 4668 ŁUCKA Dariusz Piaseczno (POL) 1503 M30 (586) 00:26:58 +11:52 00:25:25 09:26:58.91
1612 5659 KWIATKOWSKI Ryszard 1963 (POL) 1504 M50 (150) 00:26:59 +11:53 00:25:22 09:26:59.22
1613 5886 GOŁYŃSKI Tomasz Warszawa (POL) 1505 M30 (551) 00:26:59 +11:53 00:25:04 09:26:59.74
1614 1854 KAŁEK Artur Klinika triathlonu Bydgoszcz (POL) 1506 M40 (597) 00:27:00 +11:54 00:25:13 09:27:00.00
1615 1317 KAŁAKUCKI Jarosław Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 1507 M40 (638) 00:27:00 +11:54 00:25:31 09:27:00.23
1616 1863 JAWORSKI Krzysztof Bydgoszcz (POL) 1508 M40 (602) 00:27:00 +11:54 00:25:13 09:27:00.74
1617 4655 KEMPIŃSKI Tomasz Trailinforest (POL) 1509 M40 (587) 00:27:00 +11:54 00:25:09 09:27:00.87
1618 5154 PYRKA Szymon Sparta Nietkowice (POL) 1510 M40 (427) 00:27:01 +11:55 00:24:23 09:27:01.02
1619 6563 MAJEWSKI Krystian JWF (POL) 1511 M30 (517) 00:27:01 +11:55 00:24:52 09:27:01.10
1620 5015 BOGUMIŁOW Marcin Night Runners Słupsk (POL) 1512 M30 (541) 00:27:01 +11:55 00:25:00 09:27:01.44
1621 6278 ŚWIECA Marcin Warszawa (POL) 1513 M30 (532) 00:27:01 +11:55 00:24:55 09:27:01.50
1622 3101 KIJEWICZ Michał Warszawa (POL) 1514 M30 (602) 00:27:01 +11:55 00:25:34 09:27:01.60
1623 2345 DYMIŃSKI Marcin BÓBR TŁUSZCZ (POL) 1515 M40 (828) 00:27:02 +11:56 00:26:36 09:27:02.37
1624 3045 WIERZEJSKI Tomasz Bartąg (POL) 1516 M40 (621) 00:27:02 +11:56 00:25:23 09:27:02.43
1625 2580 SYMKO Jarosław DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN/TEAM KOPEĆ (POL) 1517 M40 (651) 00:27:02 +11:56 00:25:37 09:27:02.60
1626 2731 SOBIECH Marcin truchtacz.pl (POL) 1518 M30 (550) 00:27:02 +11:56 00:25:04 09:27:02.71
1627 1316 KOWALCZYK Robert Międzyborska Grupa Biegowa (POL) 1519 M40 (632) 00:27:03 +11:57 00:25:27 09:27:03.67
1628 5970 KUBCZAK JAN POZNAŃ (POL) 1520 M18 (167) 00:27:03 +11:57 00:24:52 09:27:03.90
1629 6691 SMYK Kamil Żórawski Team (POL) 1521 M30 (552) 00:27:04 +11:58 00:25:05 09:27:04.18
1630 5255 GRABKOWSKI Rafał Dogoń Grodzisk (POL) 1522 M40 (650) 00:27:04 +11:58 00:25:37 09:27:04.20
1631 3321 SUCHANEK Adam CzechTrade (CZE) 1523 M40 (609) 00:27:04 +11:58 00:25:17 09:27:04.23
1632 1072 BIŁOGAN Łukasz Cała Oleśnica Biega (POL) 1524 M30 (589) 00:27:04 +11:58 00:25:27 09:27:04.34
1633 2521 DAŁEK Sławomir KS GŁOWNO W BIEGU (POL) 1525 M40 (592) 00:27:04 +11:58 00:25:11 09:27:04.61
1634 6750 JEDZRZEJCZYK Mateusz (POL) 1526 M18 (179) 00:27:04 +11:58 00:25:10 09:27:04.88
1635 4577 DAWIDCZYK Tomasz Kobyłka (POL) 1527 M50 (151) 00:27:05 +11:59 00:25:25 09:27:05.44
1636 5721 MALONG Aleksander Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 1528 M50 (159) 00:27:05 +11:59 00:25:41 09:27:05.72
1637 1102 KOWALEWSKA Małgorzata KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL) 109 K40 (34) 00:27:05 +11:59 00:25:26 09:27:05.75
1638 5613 B ARASIŃSKI Tomasz KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW (POL) 1529 M40 (525) 00:27:06 +12:00 00:24:49 09:27:06.59
1639 3279 ZIELENIEWSKI Filip ŁOWCY WRAŻEŃ (POL) 1530 M30 (607) 00:27:06 +12:00 00:25:37 09:27:06.80
1640 3003 ROŚLICKI Jarosław Ubezpieczenia dla Aktywnych (POL) 1531 M30 (580) 00:27:06 +12:00 00:25:23 09:27:06.82
1641 6276 SZARMACH Łukasz Gdynia (POL) 1532 M30 (569) 00:27:07 +12:01 00:25:15 09:27:07.42
1642 4054 DZIADOSZ Jerzy OneManTeam (POL) 1533 M50 (101) 00:27:08 +12:02 00:24:20 09:27:08.13
1643 1032 BIERNACKA Justyna Tornado Pawlichy (POL) 110 K40 (37) 00:27:08 +12:02 00:25:32 09:27:08.60
1644 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) 111 K40 (36) 00:27:08 +12:02 00:25:29 09:27:08.69
1645 4329 BEZSMERTNYI Vladyslav Kyiv (UKR) 1534 M30 (590) 00:27:09 +12:03 00:25:27 09:27:09.89
1646 6684 OBRZUD Krzysztof Żórawski Team (POL) 1535 M40 (594) 00:27:10 +12:04 00:25:12 09:27:10.35
1647 3206 KOZŁOWSKI Tomasz Aikido BarczewoBSB Barczewo Biega (POL) 1536 M40 (640) 00:27:10 +12:04 00:25:31 09:27:10.41
1648 3252 SZYSZKO Ewa Markowi Biegacze (POL) 112 K30 (70) 00:27:11 +12:05 00:26:40 09:27:11.04
1649 2467 MARCINIAK Sebastian Nitroboys (POL) 1537 M30 (576) 00:27:11 +12:05 00:25:22 09:27:11.11
1650 6397 MALEJKA Katarzyna ADS Masna (POL) 113 K40 (35) 00:27:11 +12:05 00:25:29 09:27:11.23
1651 6115 CYGAN Krzysztof Białuty (POL) 1538 M40 (655) 00:27:11 +12:05 00:25:40 09:27:11.94
1652 2267 DUBINSKAS Arunas Wilno (LTU) 1539 M40 (855) 00:27:12 +12:06 00:26:45 09:27:12.88
1653 2070 CUDEJKO Tomasz LIVERPOOL (GBR) 1540 M30 (614) 00:27:13 +12:07 00:25:42 09:27:13.69
1654 6079 WOŹNIAK Marek Florian Chojnice (POL) 1541 M50 (156) 00:27:13 +12:07 00:25:34 09:27:13.75
1655 3774 TRUSZKO Agnieszka KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) 114 K40 (41) 00:27:13 +12:07 00:25:42 09:27:13.84
1656 3502 KURMANEK MARIUSZ KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD (POL) 1542 M40 (580) 00:27:14 +12:08 00:25:05 09:27:14.05
1657 2546 KACZYŃSKI Krzysztof FK&KACZES (POL) 1543 M30 (556) 00:27:14 +12:08 00:25:08 09:27:14.17
1658 4898 SZATKOWSKI Dawid Drużyna Szpiku (POL) 1544 M30 (584) 00:27:14 +12:08 00:25:25 09:27:14.34
1659 2565 MARKOWSKI Artur Roczyny (POL) 1545 M40 (557) 00:27:14 +12:08 00:24:56 09:27:14.47
1660 869 WAŁASZEK Jan Tarnów (POL) 1546 M50 (157) 00:27:14 +12:08 00:25:34 09:27:14.79
1661 1663 SZCZEPAŃSKI Grzegorz Płock (POL) 1547 M30 (597) 00:27:15 +12:09 00:25:32 09:27:15.05
1662 6071 KACZYŃSKI Artur nc+ (POL) 1548 M40 (647) 00:27:15 +12:09 00:25:35 09:27:15.31
1663 5099 KAZACHONAK Pavel YouCanRun (BLR) 1549 M30 (823) 00:27:16 +12:10 00:27:14 09:27:16.37
1664 6212 MATERA Rafał Żabia Wola (POL) 1550 M40 (644) 00:27:16 +12:10 00:25:34 09:27:16.49
1665 3730 KORDECKI Waldemar GOLICE TEAM (POL) 1551 M50 (160) 00:27:16 +12:10 00:25:43 09:27:16.76
1666 6015 KORCZ Daniel STS BIEGATON MIKOŁÓW / KB MCKiS Jaworzno (POL) 1552 M40 (515) 00:27:17 +12:11 00:24:48 09:27:17.29
1667 2068 JASIAK Krzysztof BYTNICA NA START (POL) 1553 M40 (894) 00:27:17 +12:11 00:27:00 09:27:17.53
1668 2236 BOROWIEC Sławomir Warszawa (POL) 1554 M40 (664) 00:27:17 +12:11 00:25:45 09:27:17.61
1669 4648 ANTONIUK Artur Baran Cycling TEAM (POL) 1555 M30 (606) 00:27:17 +12:11 00:25:37 09:27:17.80
1670 6756 KULIK-STAWSKA Justyna (POL) 115 K30 (47) 00:27:18 +12:12 00:25:35 09:27:18.28
1671 3736 HARA Dominika Warszawa (POL) 116 K18 (31) 00:27:18 +12:12 00:25:36 09:27:18.96
1672 4752 PĘDRAK Tomasz Kraśnik Biega (POL) 1556 M30 (608) 00:27:19 +12:13 00:25:39 09:27:19.02
1673 6163 OPOKA Dawid Turka (POL) 1557 M30 (610) 00:27:19 +12:13 00:25:40 09:27:19.50
1674 2336 BARANOWSKI Krzysztof Kutno Biega (POL) 1558 M50 (163) 00:27:19 +12:13 00:25:47 09:27:19.57
1675 5079 MATUSIAK Artur Szamotuły (POL) 1559 M30 (562) 00:27:19 +12:13 00:25:11 09:27:19.58
1676 2340 TAUZ Andrzej Warszawa (POL) 1560 M40 (625) 00:27:19 +12:13 00:25:25 09:27:19.70
1677 3528 DZIDO Rafal Sulejowek (POL) 1561 M40 (663) 00:27:19 +12:13 00:25:44 09:27:19.82
1678 6528 WATANABE Yohei Drunk Samurai (JPN) 1562 M30 (603) 00:27:20 +12:14 00:25:35 09:27:20.05
1679 5744 GERAMANIS ATHANASIOS CHANIA (GRE) 1563 M40 (646) 00:27:20 +12:14 00:25:35 09:27:20.05
1680 1405 ŁABĘDŹ Maciej Krwawe Suty Run&Bike (POL) 1564 M30 (582) 00:27:20 +12:14 00:25:24 09:27:20.30
1681 5663 ORFANOUDAKI ELENI CHANIA (GRE) 117 K40 (38) 00:27:20 +12:14 00:25:35 09:27:20.55
1682 3018 KACZMAREK Mirosław Śrem (POL) 1565 M18 (143) 00:27:20 +12:14 00:24:33 09:27:20.57
1683 4087 ŚWIĘCICKI Mateusz Pionki (POL) 1566 M18 (195) 00:27:20 +12:14 00:25:37 09:27:20.58
1684 5579 GRYSZKO Artur Warszawa (POL) 1567 M40 (631) 00:27:20 +12:14 00:25:27 09:27:20.67
1685 6228 GAŁAN Tomasz PGE RUN OBRÓT/LUBELSKIE STOWARZ.BIEGOWE (POL) 1568 M40 (652) 00:27:20 +12:14 00:25:39 09:27:20.79
1686 4233 CHUBUCHNYI Serhii Kyiv (UKR) 1569 M40 (649) 00:27:21 +12:15 00:25:37 09:27:21.12
1687 1775 CHRZANOWSKI Wojciech ChrzanowskiTeam (POL) 1570 M30 (469) 00:27:21 +12:15 00:24:39 09:27:21.16
1688 6290 KOWASZEWICZ Michał Warszawa (POL) 1571 M40 (668) 00:27:21 +12:15 00:25:47 09:27:21.31
1689 4450 MAJEK Adam Strzelców 1a/36 (POL) 1572 M40 (657) 00:27:21 +12:15 00:25:42 09:27:21.36
1690 4815 ZAWADZKI Mateusz Warszawa (POL) 1573 M18 (208) 00:27:21 +12:15 00:25:56 09:27:21.48
1691 4476 TUJAKA Grzegorz Koszalin (POL) 1574 M18 (199) 00:27:21 +12:15 00:25:41 09:27:21.49
1692 5223 JAKUBOWSKI Dariusz DGW (POL) 1575 M50 (133) 00:27:22 +12:16 00:24:59 09:27:22.78
1693 4069 DOBRYNIEWSKI STANISŁAW AUTOREKIN S.C. (POL) 1576 M40 (633) 00:27:22 +12:16 00:25:27 09:27:22.79
1694 2319 GRZYMAŁA Grzegorz Warszawa (POL) 1577 M30 (625) 00:27:23 +12:17 00:25:48 09:27:23.03
1695 1814 JAWORSKI Krzysztof Leokadiów (POL) 1578 M40 (571) 00:27:23 +12:17 00:25:02 09:27:23.07
1696 5607 DZIĘGIELEWSKI Rafał KB Wyszków (POL) 1579 M40 (591) 00:27:23 +12:17 00:25:10 09:27:23.58
1697 3565 TERCZYNSKI Pawel Orange Polska (POL) 1580 M40 (662) 00:27:23 +12:17 00:25:44 09:27:23.78
1698 3405 NUNZIATA SALVATORE le tartarughe asd (POL) 1581 M40 (807) 00:27:24 +12:18 00:26:27 09:27:24.16
1699 3419 CATAPANO FELICE le tartarughe asd (POL) 1582 M50 (200) 00:27:24 +12:18 00:26:26 09:27:24.71
1700 5120 MARSZAŁEK Władysław Lozka.Net (POL) 1583 M50 (179) 00:27:24 +12:18 00:26:07 09:27:24.79
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.17918706 s

Sponsor główny: