ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . 15 16  17  18 19 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1601 13100 MAKAROV Mykyta Warszawa (POL) 1376 M (1640) 00:29:05 +14:21 00:25:07 09:30:17.06
1602 16640 ŚNIECHOWSKI Wojciech Warszawa (POL) 1377 M (1634) 00:29:05 +14:21 00:25:06 09:30:17.14
1603 18533 KOCIOŁOWICZ Aleksandra Kuźnia Triathlonu (POL) 226 K (276) 00:29:05 +14:21 00:25:10 09:30:17.20
1604 16661 KAMIŃSKA Joanna Warszawa (POL) 227 K (251) 00:29:05 +14:21 00:24:56 09:30:17.71
1605 13137 DZIENISZEWSKI Andrzej Warszawa (POL) 1378 M (1764) 00:29:05 +14:21 00:25:24 09:30:17.71
1606 14144 KAROLAK rafał zabiegany skaryszew (POL) 1379 M (1517) 00:29:05 +14:21 00:24:48 09:30:17.81
1607 19273 ZEMŁA Maja (POL) 228 K (346) 00:29:05 +14:21 00:25:46 09:30:17.95
1608 18509 SZULICH Cezary Warszawa (POL) 1380 M (1543) 00:29:06 +14:22 00:24:52 09:30:18.18
1609 19245 ZARANEK Agnieszka (POL) 229 K (348) 00:29:06 +14:22 00:25:47 09:30:18.74
1610 14152 KAROLAK anna zabiegany skaryszew (POL) 230 K (238) 00:29:06 +14:22 00:24:49 09:30:18.77
1611 10250 BUJAK Wojciech Słupno (POL) 1381 M (1505) 00:29:06 +14:22 00:24:46 09:30:18.82
1612 11720 ROLNIK Adam Warszawa (POL) 1382 M (1494) 00:29:06 +14:22 00:24:45 09:30:18.86
1613 19082 TOMAKA Radosław (POL) 1383 M (709) 00:29:06 +14:22 00:22:17 09:30:18.94
1614 11813 MAŃKA Przemek Ostróda (POL) 1384 M (1746) 00:29:06 +14:22 00:25:21 09:30:18.99
1615 11669 FELIGA Mariusz Tetesin (POL) 1385 M (699) 00:29:07 +14:23 00:22:15 09:30:19.04
1616 11460 KOWALSKI Jarosław Paprotnia (POL) 1386 M (1480) 00:29:07 +14:23 00:24:44 09:30:19.20
1617 17640 KĘPKA Robert biegusiem.pl (POL) 1387 M (1563) 00:29:07 +14:23 00:24:55 09:30:19.95
1618 12145 PIÓRKOWSKI Stanisław Sierpc (POL) 1388 M (1851) 00:29:08 +14:24 00:25:40 09:30:20.45
1619 17213 CZUŁA Łukasz Warszawa (ISR) 1389 M (1744) 00:29:08 +14:24 00:25:21 09:30:20.67
1620 17003 BOBYK Kamil Warszawa (POL) 1390 M (728) 00:29:08 +14:24 00:22:22 09:30:20.82
1621 13521 BARTNIK Wacław Zamość (POL) 1391 M (1834) 00:29:09 +14:25 00:25:37 09:30:21.42
1622 15133 GOLAK Radosław Białystok (POL) 1392 M (1469) 00:29:09 +14:25 00:24:43 09:30:21.46
1623 13381 CIUPAK Waldemar KSERO (POL) 1393 M (1836) 00:29:09 +14:25 00:25:37 09:30:21.57
1624 18001 CICHOŃ Aleksandra Latchorzew (POL) 231 K (374) 00:29:10 +14:26 00:25:56 09:30:22.03
1625 15547 KAMIŃSKI Tomasz Bydgoszcz (POL) 1394 M (636) 00:29:10 +14:26 00:22:01 09:30:22.18
1626 18359 PLAVAC Edvin baćkowice (POL) 1395 M (1823) 00:29:10 +14:26 00:25:35 09:30:22.39
1627 10523 REK Iwona Płock (POL) 232 K (237) 00:29:11 +14:27 00:24:49 09:30:23.30
1628 18430 RUDAŚ Mariusz Warszawa (POL) 1396 M (664) 00:29:11 +14:27 00:22:07 09:30:23.35
1629 18123 POSIM Tomasz Ryki (POL) 1397 M (1585) 00:29:11 +14:27 00:24:59 09:30:23.38
1630 18471 OGÓREK Sylwia CSWP Running Team (POL) 233 K (351) 00:29:11 +14:27 00:25:48 09:30:23.42
1631 15257 GODULA Krzysztof Radom (POL) 1398 M (1629) 00:29:12 +14:28 00:25:05 09:30:24.24
1632 10157 RÓŻAŃSKI Mirosław Tłuchowo (POL) 1399 M (1808) 00:29:12 +14:28 00:25:32 09:30:24.37
1633 15139 PĘDZIKIEWICZ Michał Dziekanów Polski (POL) 1400 M (1515) 00:29:14 +14:30 00:24:48 09:30:26.55
1634 14443 BOGDANOWICZ Andrzej TeamWIM (POL) 1401 M (1637) 00:29:14 +14:30 00:25:06 09:30:26.60
1635 10482 ZASADA Marcin Włocławek (POL) 1402 M (1553) 00:29:14 +14:30 00:24:54 09:30:26.60
1636 11230 DUDA Jacek Pruszków (POL) 1403 M (1636) 00:29:15 +14:31 00:25:06 09:30:27.57
1637 11119 CZARNOTA Mariusz Marki (POL) 1404 M (1735) 00:29:16 +14:32 00:25:20 09:30:28.03
1638 13439 MAKOWSKI Mikołaj Warszawa (POL) 1405 M (1613) 00:29:16 +14:32 00:25:03 09:30:28.04
1639 13459 BAKIERA Paweł Warszawa - Wesoła (POL) 1406 M (1614) 00:29:16 +14:32 00:25:03 09:30:28.17
1640 11614 DOMBEK Andrzej Mysłowice TEAM (POL) 1407 M (1638) 00:29:16 +14:32 00:25:06 09:30:28.72
1641 16950 GALIMSKI Marcin Ząbki (POL) 1408 M (1922) 00:29:17 +14:33 00:25:51 09:30:29.33
1642 19188 WOJTALAN Daniel BUKOWSKI KLUB BIEGACZA (POL) 1409 M (1552) 00:29:17 +14:33 00:24:54 09:30:29.57
1643 11767 BAŚ Michał Warszawa (POL) 1410 M (1724) 00:29:18 +14:34 00:25:18 09:30:30.50
1644 16854 OWCZAREK Jarosław Łowicz (POL) 1411 M (1896) 00:29:18 +14:34 00:25:47 09:30:30.52
1645 17348 CĄKAŁA Paweł Białobrzegi (POL) 1412 M (1644) 00:29:18 +14:34 00:25:07 09:30:30.61
1646 16780 DRABAREK Romuald Warszawa (POL) 1413 M (1704) 00:29:18 +14:34 00:25:15 09:30:30.73
1647 16392 WALCZAK Arkadiusz Warszawa (POL) 1414 M (1575) 00:29:19 +14:35 00:24:57 09:30:31.01
1648 12795 GIERSZ Agata Warszawa (POL) 234 K (365) 00:29:19 +14:35 00:25:53 09:30:31.38
1649 19138 TOBOLSKI Marek GLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA (POL) 1415 M (1545) 00:29:19 +14:35 00:24:52 09:30:31.53
1650 11568 CHYLAK Paweł Piaseczno (POL) 1416 M (1603) 00:29:19 +14:35 00:25:01 09:30:31.66
1651 14203 BRODZIUK Anna Warszawa (POL) 235 K (301) 00:29:19 +14:35 00:25:24 09:30:31.77
1652 12560 CHYBA Jakub VENEZIA (POL) 1417 M (1521) 00:29:20 +14:36 00:24:49 09:30:32.05
1653 12416 ADAMIAK Piotr Warszawa (POL) 1418 M (1769) 00:29:20 +14:36 00:25:25 09:30:32.22
1654 16730 TOROSZEWSKA ANETA PO SECIE NA MECIE (POL) 236 K (279) 00:29:21 +14:37 00:25:13 09:30:33.01
1655 16157 CHMARYCZ Andrzej Olsztyn (POL) 1419 M (1700) 00:29:21 +14:37 00:25:15 09:30:33.19
1656 12226 KOCHANOWSKI Jakub Warszawa (POL) 1420 M (1688) 00:29:21 +14:37 00:25:13 09:30:33.31
1657 11099 KOWALSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1421 M (1825) 00:29:21 +14:37 00:25:35 09:30:33.61
1658 16670 BŁAZIŃSKI Witold 1985 (POL) 1422 M (1674) 00:29:21 +14:37 00:25:11 09:30:33.73
1659 11565 OŁÓW Kamila Warszawa (POL) 237 K (277) 00:29:22 +14:38 00:25:11 09:30:34.24
1660 11161 PALUCH Kamil Warszawa (POL) 1423 M (1671) 00:29:22 +14:38 00:25:11 09:30:34.46
1661 14974 JEZIERSKI Zbigniew Warszawa (POL) 1424 M (1680) 00:29:22 +14:38 00:25:12 09:30:34.66
1662 15131 CHMARZYŃSKI Paweł Ślęzakteam (POL) 1425 M (774) 00:29:22 +14:38 00:22:30 09:30:34.70
1663 17442 BORUC Marcin 4OFFICE TEAM (POL) 1426 M (1786) 00:29:23 +14:39 00:25:27 09:30:35.05
1664 13445 RADEK Tomasz Warszawa (POL) 1427 M (1938) 00:29:23 +14:39 00:25:54 09:30:35.18
1665 15029 GROBEREK Jaroslaw LewandówTeam (POL) 1428 M (2970) 00:29:23 +14:39 00:28:31 09:30:35.22
1666 16347 POLAŃSKI Aleksander Wólka Kozodawska (POL) 1429 M (1608) 00:29:23 +14:39 00:25:02 09:30:35.41
1667 17477 WROŃSKI Maciej Interia Running Team (POL) 1430 M (1947) 00:29:23 +14:39 00:25:55 09:30:35.69
1668 15288 CHOJNACKA Małgorzata Team Zalesice (POL) 238 K (381) 00:29:24 +14:40 00:25:59 09:30:36.08
1669 15358 STĘPIEŃ-WĄTŁA Paulina Team Zalesice (POL) 239 K (375) 00:29:24 +14:40 00:25:58 09:30:36.15
1670 12218 OKROJEK Szymon Warszawa (POL) 1431 M (1749) 00:29:24 +14:40 00:25:22 09:30:36.35
1671 17076 ŁUKASIK Grzegorz Warszawa (POL) 1432 M (1583) 00:29:25 +14:41 00:24:59 09:30:37.06
1672 14349 SĄGOL Marcin Tup Tup Tup (POL) 1433 M (1958) 00:29:25 +14:41 00:25:58 09:30:37.37
1673 12617 SZPANOWSKI Marek Warszawa (POL) 1434 M (1611) 00:29:25 +14:41 00:25:02 09:30:37.78
1674 15140 MICHALIK Marcin Warszawa (POL) 1435 M (1785) 00:29:25 +14:41 00:25:26 09:30:37.99
1675 18996 SZCZĘSNY Paweł (POL) 1436 M (1859) 00:29:26 +14:42 00:25:41 09:30:38.35
1676 11426 CIMOCHOWSKA Mieczysław MC Serwis (POL) 240 K (287) 00:29:26 +14:42 00:25:15 09:30:38.75
1677 15460 DOLIŃSKI Jacek Lirene Running Team (POL) 1437 M (1706) 00:29:26 +14:42 00:25:15 09:30:38.81
1678 19490 PĘŚKO Marcin (POL) 1438 M (1869) 00:29:26 +14:42 00:25:42 09:30:38.81
1679 10121 GAJDKA Krzysztof ORLEN Running Team (POL) 1439 M (1580) 00:29:27 +14:43 00:24:58 09:30:39.69
1680 18409 KASKA Sylwia Warsaw (POL) 241 K (313) 00:29:28 +14:44 00:25:32 09:30:40.13
1681 12135 GODLEWSKA Diana Lomza (POL) 242 K (246) 00:29:28 +14:44 00:24:54 09:30:40.18
1682 12329 PIEKUT Andrzej KB JOGGER (POL) 1440 M (1979) 00:29:28 +14:44 00:26:01 09:30:40.37
1683 18654 KAŁUŻNA Aneta Kuźnia Triathlonu (POL) 243 K (327) 00:29:28 +14:44 00:25:38 09:30:40.51
1684 15138 KĘDZIOR Dorota Warszawa (POL) 244 K (310) 00:29:29 +14:45 00:25:31 09:30:41.00
1685 12772 SOKOŁOWSKI Kamil CHRZĘSNE (POL) 1441 M (1792) 00:29:29 +14:45 00:25:28 09:30:41.15
1686 12652 MRÓWKA Maciej IRONANT.PL (POL) 1442 M (1813) 00:29:29 +14:45 00:25:32 09:30:41.76
1687 12715 TROJANOWSKI Bernard Radom (POL) 1443 M (1691) 00:29:30 +14:46 00:25:13 09:30:42.48
1688 13119 PIETUSZKO Ewa Biegnij z ProService (POL) 245 K (325) 00:29:31 +14:47 00:25:37 09:30:43.79
1689 13023 FRĄCKOWSKI Sławomir Mąkowarsko (POL) 1444 M (1755) 00:29:32 +14:48 00:25:23 09:30:44.18
1690 15136 RADOMYSKI Arkadiusz Warszawa (POL) 1445 M (1803) 00:29:32 +14:48 00:25:31 09:30:44.56
1691 16902 SYPEK Kamil Warszawa (POL) 1446 M (1852) 00:29:32 +14:48 00:25:40 09:30:44.58
1692 19437 KUZIOR Tomasz (POL) 1447 M (1778) 00:29:33 +14:49 00:25:26 09:30:45.08
1693 11095 ORZECHOWSKI Sebastian Warszawa (POL) 1448 M (1912) 00:29:33 +14:49 00:25:50 09:30:45.22
1694 18113 CHOROMAŃSKA Anna Warszawa (POL) 246 K (292) 00:29:33 +14:49 00:25:19 09:30:45.45
1695 11924 SADACH WOJCIECH Rawa Mazowiecka (POL) 1449 M (1923) 00:29:33 +14:49 00:25:51 09:30:45.51
1696 15911 POLOWCZYK Sebastian żabia wola (POL) 1450 M (1708) 00:29:33 +14:49 00:25:16 09:30:45.52
1697 11010 NALEPA Szymon Im-Possible Team (POL) 1451 M (1651) 00:29:33 +14:49 00:25:08 09:30:45.61
1698 14666 PERKOWSKI Paweł Warszawa (POL) 1452 M (1619) 00:29:33 +14:49 00:25:03 09:30:45.73
1699 15934 WÓJCIK Tomasz 05830 strzeniówka (POL) 1453 M (1719) 00:29:33 +14:49 00:25:17 09:30:45.77
1700 12214 BAJRON Monika Warszawa (POL) 247 K (314) 00:29:34 +14:50 00:25:33 09:30:46.14
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.34004211 s

Sponsor główny: