ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . 16 17  18  19 20 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1701. 2008 JANIEC Mateusz TriWawa (POL) M30
1702. 5944 JANIK Bolesław Jastrzębie-Zdrój (POL) M70
1703. 2698 JANIK Marta Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL) K30
1704. 2651 JANIK Pawel Warsaw (POL) M40
1705. 3166 JANIK Tomasz Orange Polska (POL) M40
1706. 3269 JANISKA Egidijus Vilnius (LTU) M50
1707. 2410 JANISZEWSKI KRZYSZTOF WOŁOMIN (POL) M40
1708. 5385 JANKIEWICZ Ryszard Skierniewickie Poranki Biegowe (POL) M40
1709. 2300 JANKOWSKA Małgorzata Drużyna ML (POL) K30
1710. 1509 JANKOWSKI Grzegorz Świat płytek u Krystyna (POL) M40
1711. 2577 JANKOWSKI GRZEGORZ KGHM ZG RUN (POL) M40
1712. 6463 JANKOWSKI Kamil Kraków (POL) M18
1713. 2389 JANKOWSKI Łukasz Kamień Krajeński (POL) M30
1714. 4728 JANKOWSKI Piotr AMP NIERUCHOMOŚCI (POL) M40
1715. 5700 JANKOWSKI Piotr Łódź (POL) M40
1716. 3556 JANKOWSKI Sławomir Nihgt Runners (POL) M50
1717. 3335 JANOWICZ Honorata Opalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team (POL) K18
1718. 1909 JANOWICZ Klaudia Wrocław (POL) K18
1719. 3981 JANOWSKI Jacek Legionowo (POL) M40
1720. 6210 JANOWSKI stanislaw warszawa (POL) M40
1721. 1024 JANOWSKI Tomasz Lubelskibiegacz.pl TEAM/ Łęczna Biega (POL) M30
1722. 5291 JANSSEN Agnieszka Andover (GBR) K40
1723. 2117 JANUCHTA Przemysław mSport Team Lubin (POL) M40
1724. 6746 JANUCHTA Tomasz (POL) M40
1725. 3847 JANUSZEWSKA Izabela Biegam U KOLESI (POL) K30
1726. 2002 JANUSZEWSKI KAROL 4 W-M BOT (POL) M30
1727. 5332 JANUSZEWSKI Karol Biegam U Kolesi (POL) M30
1728. 6124 JANUSZKIEWICZ Anna Olesno (POL) K40
1729. 6158 JANUSZKIEWICZ Jacek Olesno (POL) M40
1730. 3698 JARA Łukasz Olsztyn (POL) M18
1731. 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) M18
1732. 5127 JARGIŁO Robert Stalowowolski Klub Biegacza (POL) M40
1733. 5747 JARMOLIŃSKI Piotr Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) M40
1734. 2255 JAROCKA Małgorzata Stalowowolski Klub Biegacza (POL) K40
1735. 6439 JAROŃ Andrzej Olsztyn (POL) M18
1736. 2722 JARONI Hubert 4Fiter (POL) M40
1737. 6782 JAROŃSKI Przemysław (POL) M40
1738. 1749 JAROS ARKADIUSZ Run Vegan (POL) M50
1739. 5140 JAROSZ Jarosław Cała Oleśnica Biega (POL) M40
1740. 1436 JAROSZCZYK Łukasz Gręzów (POL) M30
1741. 3091 JAROSZEK Agnieszka Iłża Pędzi (POL) K40
1742. 2371 JAROSZEWSKI Piotr Złotów (POL) M30
1743. 2049 JARZĄBEK GRZEGORZ Val di Sport (POL) M40
1744. 6407 JARZĘBOWSKI Artur Płock (POL) M50
1745. 4543 JARZĘBSKI Grzegorz Warszawa (POL) M40
1746. 2286 JARZYNKA Krzysztof Lublin (POL) M50
1747. 4632 JASEK Tadeusz PZLAM (POL) M60
1748. 2068 JASIAK Krzysztof BYTNICA NA START (POL) M40
1749. 4411 JASIEWICZ Zdzisław Olsztyn (POL) M70
1750. 1231 JASIEWSKI Wojciech Majków (POL) M30
1751. 1086 JASIŃSKA DOROTA NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA (POL) K30
1752. 5259 JASIŃSKA Patrycja Bractwo Biegowe Bank Gospodarstwa Krajowego (POL) K40
1753. 2527 JASIŃSKA Sylwia Warszawa (POL) K30
1754. 4384 JASIŃSKI Julian Ożarów mazowiecki (POL) M18
1755. 3862 JASIŃSKI DANIEL Night Runners Września (POL) M30
1756. 5701 JASIŃSKI Kamil Biegne zeby Bartek mógł biegać (POL) M40
1757. 1870 JASIŃSKI Leszek LUCKY LOSERS (POL) M40
1758. 1936 JASIŃSKI Paweł POLANICA ZDRÓJ (POL) M30
1759. 3030 JASIŃSKI WALDEMAR WARSZAWA (POL) M60
1760. 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) K18
1761. 5543 JASKUŁOWSKI Mieczysław Sw (POL) M30
1762. 3670 JASNOWSKI Michał Warszawa (POL) M30
1763. 1095 JASTRZĄB Piotr Dekan Lesko (POL) M50
1764. 4684 JASTRZĘBSKI Jacek KM AKTYWNI SOCHACZEW (POL) M40
1765. 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA M18
1766. 6311 JASTRZĘBSKI Karol Konarzyce (POL) M30
1767. 1948 JASTRZĘBSKI Leszek Prudnik (POL) M60
1768. 6483 JASTRZĘBSKI Mariusz Biegam Bo Lubię Ząbki Team (POL) M40
1769. 1724 JASTRZĘBSKI Robert Warka (POL) M30
1770. 2146 JASTRZEMSKI Adam Kobiór (POL) M30
1771. 3183 JASZCZERSKA Grażyna Akademia Biegania Grudziądz (POL) K50
1772. 5648 JASZCZUK Robert Bełchatów (POL) M40
1773. 4133 JASZCZUR Radosław Reebok Run Crew (POL) M30
1774. 4957 JASZCZYK Przemysław Radom (POL) M18
1775. 3202 JAŚKIEWICZ RAFAŁ WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK (POL) M40
1776. 3907 JAWORSKA LILIANNA PUŁAWY (POL) K30
1777. 4073 JAWORSKI Bartosz Lisewo (POL) M40
1778. 1082 JAWORSKI Grzegorz Dzierzoniów (POL) M30
1779. 5711 JAWORSKI Hubert Vege Runners (POL) M30
1780. 1814 JAWORSKI Krzysztof Leokadiów (POL) M40
1781. 1863 JAWORSKI Krzysztof Bydgoszcz (POL) M40
1782. 3493 JAWORSKI Krzysztof Słupsk (POL) M30
1783. 5469 JAWORSKI Łukasz Warszawa (POL) M30
1784. 4793 JAWORSKI marek niezrzeszony (POL) M60
1785. 4415 JAWORSKI Paweł #TymTriTeam (POL) M30
1786. 4593 JAWORSKI Piotr Wroclaw (POL) M30
1787. 6614 JAWORSKI Rafał WKB META LUBLINIEC (POL) M40
1788. 6231 JAWOSZEK Artur Deblin (POL) M40
1789. 5771 JAZ Tomasz Góra (POL) M40
1790. 2775 JAZŁOCKI Łukasz TWDW (POL) M30
1791. 1364 JAŻŁO Przemysław BiegamBoLubię Głogów (POL) M30
1792. 5534 JAŻOWNIK Jacek Września (POL) M40
1793. 1774 JAŻWICZ miroslaw makoś-team (POL) M40
1794. 6074 JAŹWIŃSKI Krzysztof ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL) M40
1795. 5979 JĘDA Jacek Olsztyn (POL) M30
1796. 6346 JĘDA Jacek Olsztyn (POL) M30
1797. 3614 JEDLEWSKI Krzysztof Lublin (POL) M40
1798. 3875 JEDLIŃSKA Marta Warszawa (POL) K40
1799. 3029 JEDLIŃSKI Cezary Warszawa (POL) M40
1800. 1572 JĘDRACHOWICZ Maciej SELFMAKER (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25709701 s

Sponsor główny: