ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
16
17
18
19
20
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1701.
2487
KOPYCKI Bartosz
hipopompon klap (POL)
M30
1702.
2488
ULEWICZ Arnold
Płock (POL)
M50
1703.
2489
KOWALSKI Dominik
HOJNIE OBDARZENI (POL)
M30
1704.
2490
LEŚNIAK Jacek
Warszawa (POL)
M30
1705.
2491
BOŻEK Edward
Milanówek (POL)
M60
1706.
2492
JEZIERSKI JAKUB
Orange Polska (POL)
M40
1707.
2493
GIERNATOWSKI Michał
Legionowo (POL)
M18
1708.
2494
MÓWIŃSKI Mariusz
Runners Team Jabłonna (POL)
M40
1709.
2495
JAGŁA Ola
Team Papry (POL)
K30
1710.
2496
LEWICKI Paweł
Warszawa (POL)
M40
1711.
2497
KURZELOWSKI Damian
Biegnę dla Bartka (POL)
M40
1712.
2498
GRIGENAS Kęstutis
Kauno maratono klubas (LTU)
M18
1713.
2499
ASTAPENKO Maksim
Minsk (POL)
M30
1714.
2500
ŁUKASZEWICZ Dawid
NartyOK.PL Multiendurance (POL)
M30
1715.
2501
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria
Spartanie Dzieciom (POL)
K30
1716.
2502
GROMELSKI Paweł
KS STASZEWSCY (POL)
M30
1717.
2503
KWAŚNIEWICZ Przemysław
Tychy (POL)
M18
1718.
2505
PECYNA Maciej
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
M18
1719.
2506
KOWALSKI Jacek
Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
1720.
2507
GRZEGORCZYK Marcin Joachim
TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO (POL)
M18
1721.
2508
BĘTKOWSKI Wojciech
Brygada Beskidów (POL)
M50
1722.
2509
LERCH Agnieszka
warszawa (POL)
K40
1723.
2510
KUBIAK Michał
Night Runners. Adrunaline (POL)
M30
1724.
2511
LEONARSKA Małgorzata
Warszawa (POL)
K30
1725.
2512
PAWLUCZYK Adam
Oyama Karate Radom (POL)
M30
1726.
2513
SMUGA Łukasz
CSWLąd Poznań (POL)
M30
1727.
2514
WAWRZYNIUK Mariusz
Algraf Race Team (POL)
M40
1728.
2515
SAWICKA Anna
Dream Run (POL)
K30
1729.
2516
KRYM Arkadiusz
Fitness Leon (POL)
M40
1730.
2517
ROŻNIATA Andrzej
KS GŁOWNO W BIEGU (POL)
M40
1731.
2518
ROŻNIATA Iwona
KS GŁOWNO W BIEGU (POL)
K40
1732.
2519
HAMADEJ Radovan
Gladiator Michalovce (SVK)
M40
1733.
2520
WILCZEWSKI Piotr
Gorzowskie Bieganie Czwartkowe (POL)
M30
1734.
2521
DAŁEK Sławomir
KS GŁOWNO W BIEGU (POL)
M40
1735.
2522
TALAREK Adam
Warszawa (POL)
M40
1736.
2523
MAZURKIEWICZ MARCIN
KB Gepard Mur-Goślina (POL)
M40
1737.
2524
TARKA anna
warszawa (POL)
K30
1738.
2525
MALUHA Jacek
OstroBiec (POL)
M40
1739.
2526
KORDYLAK Ireneusz
Pomidorowa Alternatywa (POL)
M40
1740.
2527
JASIŃSKA Sylwia
Warszawa (POL)
K30
1741.
2528
CHWEDORCZUK Robert
Warszawa (POL)
M40
1742.
2529
SZCZEPANIAK Monika
warszawa (POL)
K30
1743.
2530
DOBIASZ Aneta
Ort Łomianki (POL)
K40
1744.
2531
LUSZTYN MAREK
Warszawa (POL)
M40
1745.
2532
CHOJNOWSKI Andrzej
Biegam Na Tarchominie (POL)
M40
1746.
2533
NAGADOWSKI Piotr
Urzuciaki z naszej paki (POL)
M30
1747.
2534
CIBORSKI Jakub
Warszawa (POL)
M40
1748.
2535
MACIEJCZYK Karolina
Dankowice (POL)
K30
1749.
2536
ANDRZEJAK Sylwia
Zoledowo (POL)
K50
1750.
2537
TUSZYŃSKI Jarosław
Milanówek (POL)
M30
1751.
2538
MASŁO Andrzej
Bystrzyca (POL)
M40
1752.
2539
MAĆKOWIAK Paweł
Wrocław (POL)
M30
1753.
2540
MOKRZEWSKI Wojciech
Wysokie Mazowieckie (POL)
M50
1754.
2541
KŁOBUT Przemysław
Warszawa (POL)
M40
1755.
2542
SLONECKA Agnieszka
Warszawa (POL)
K30
1756.
2543
BARWIŃSKI Piotr
Neon Team (POL)
M40
1757.
2544
KALWAS Robert
Olsztyn (POL)
M50
1758.
2545
SKUZA Tomasz
Wrocław (POL)
M40
1759.
2546
KACZYŃSKI Krzysztof
FK&KACZES (POL)
M30
1760.
2547
WYGANOWSKI Andrzej
KB Wygan (POL)
M70
1761.
2548
CHMIELOWIEC Zofia
Brak (POL)
K30
1762.
2549
DOMAŃSKI Przemysław
Zielonka (POL)
M30
1763.
2550
DZIĘGIELOWSKI Grzegorz
Kobyłka (POL)
M30
1764.
2551
WIECZOREK Piotr
Warszawa (POL)
M40
1765.
2552
KANTOROWSKI Marcin
Warszawa (POL)
M30
1766.
2553
DEC Jan
Przeworska Grupa Biegowa (POL)
M40
1767.
2554
OLEKSIK Gosia
Multimedia Runners Puławy (POL)
K30
1768.
2555
NOWOSIŃSKI Krzysztof
Legionowo (POL)
M30
1769.
2556
SZPAKOWSKA Agnieszka
Piaseczno (POL)
K40
1770.
2557
GÓRKA Przemysław
Warszawa (POL)
M40
1771.
2558
BRZEZINSKI Tomasz
Promedica24 (POL)
M40
1772.
2559
GAWRON Fryderyk
Fundacja WARTO MARZYĆ (POL)
M30
1773.
2560
PODPŁOMYK Andrzej
Sportczesna (POL)
M40
1774.
2561
LEWDOROWICZ Wojciech
Sam Sobie Klubem (POL)
M40
1775.
2562
SZEWCZYK Wioletta
Zabiegani z Leśnej (POL)
K40
1776.
2564
ROLA Grzegorz
Lubin (POL)
M30
1777.
2565
MARKOWSKI Artur
Roczyny (POL)
M40
1778.
2566
OGRODOWCZYK Rafał
Chełmska Grupa Triathlonu (POL)
M40
1779.
2567
KVAK Stefan
GLADIATOR MICHALOVCE (SVK)
M40
1780.
2568
ZADEBERNY Artur
Gliwice (POL)
M40
1781.
2569
KUJAWA Natalia
Warszawa (POL)
K18
1782.
2570
KIRILOVA Oksana
Riga (LAT)
K30
1783.
2571
BERZINA Linda
Saulkrasti (LAT)
K30
1784.
2572
RUDNICKI Maciej
Wareckie Morsy (POL)
M40
1785.
2573
LESZCZYŃSKI Piotr
Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK (POL)
M40
1786.
2574
PARZYCH Wojciech
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem (POL)
M40
1787.
2575
BIELAS Szymon
ND (POL)
M40
1788.
2576
PYKA Arkadiusz
Paniówki (POL)
M30
1789.
2577
JANKOWSKI GRZEGORZ
KGHM ZG RUN (POL)
M40
1790.
2578
GAWRYLUK MICHAŁ
Warszawa (POL)
M30
1791.
2579
GMAJ Daniel
Grójec (POL)
M30
1792.
2580
SYMKO Jarosław
DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN/TEAM KOPEĆ (POL)
M40
1793.
2581
MISZTA Marcin
KolecTeam (POL)
M30
1794.
2582
SĘKALA Marek
Bank Ochrony Środowiska (POL)
M40
1795.
2583
OLSZAŃSKI Krzysztof
RUNNING FREE (POL)
M40
1796.
2584
KRASKA Wlodzimierz
NIEZRZESZONY (POL)
M70
1797.
2585
MICHALIK Mateusz
OSP RUNNING POLESIE (POL)
M30
1798.
2586
PAWLAK Mateusz
Babiak (POL)
M18
1799.
2587
FRAŃSKI Łukasz
NKB Chyży Nowy Tomyśl (POL)
M40
1800.
2588
KRAWCZYK Robert
London (GBR)
M40